Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Δεν ξέρω ποτέ θα κάνω ! Από 28-32 εβδομάδες είπε αν θυμάμαι καλά! Εμείς 25+2 βάση διανυω την 26 και είμαστε 700γραμμαρια! Νομίζω λίγο μικρούλης!!!αλλα δεν ν έχουν πει κάτι Μόνη μ το λέω χαχαχα ! Οποτε θα δείξει!!

Ολα καλα θα ειναι!!!! 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωπα καλε που ειναι μικρουλι το παιδι, στο τελος παιρνουν 200γρ την βδομαδα στον 9ο μου ειπαν, μια χαρα θα ειναι κανονικοτατος😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σωπα καλε που ειναι μικρουλι το παιδι, στο τελος παιρνουν 200γρ την βδομαδα στον 9ο μου ειπαν, μια χαρα θα ειναι κανονικοτατος😊

Ναι μωρε και εμένα μου είπε ότι το βάρος θα την απασχολήσει μετά την 29η εβδομάδα από την στιγμή που μεγαλώνει κανονικά! Να μην το σκέφτομαι! Όλα καλά να είναι για όλες μας 🧿💪🏻😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι μωρε και εμένα μου είπε ότι το βάρος θα την απασχολήσει μετά την 29η εβδομάδα από την στιγμή που μεγαλώνει κανονικά! Να μην το σκέφτομαι! Όλα καλά να είναι για όλες μας 🧿💪🏻😘

Εε ναι εχουν ακομα χρονο να τροφαντεψουν😜 ολα καλα θα ναι😊🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sia1995 είπε:

και εμείς ειμαστε 95% να κλεισουμε απο mothercare την λευκη την lulworth.με το θέμα του καροτσιου η αληθεια είναι ότι έχω μπερδευτεί παρα πολυ.. 2σε1 ?3σε1?δεν ξερω τι ειναι καλύτερο ειδαμε χθές ενα joe στο mothercare είδαμε και ένα αλλο inglesina αλλα σαν να μου φανηκαν κοντα;σαν δεν ξερω μπερδευτηκα ισως..

Μπα κοντα δεν ειναι απλως καποια ειναι πιο χοντροκομενα, να δειτε αν δεν εχετε πολυ μεγαλο αμαξι να χωραει στο πορτ παγκαζ κλειστο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα νομιζα εσενα σου ειπε!! Παντως δεν το χω ακουσει ξανα οτι κανουν εκτιμηση τετοια! Τι να πω δεν ξερω!

Κι εμενα μου είπε στην Β επιπέδου οτι η μπουμπου θα γεννηθεί λίγο κάτω από 3 κιλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamaa35 είπε:

Κι εμενα μου είπε στην Β επιπέδου οτι η μπουμπου θα γεννηθεί λίγο κάτω από 3 κιλά 

Δεν το ηξερα κοριτσια, δεν το ειχα ακουσει απο καποια κοπελα!! Ωραια μια χαρα να ξερετε πανω κατω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου?εγώ έχω ανχοθει πολύ αρχές της εβδομάδας πήγα στο χωριό Μ για να δω την μαμά μου κ βγήκα για ένα καφέ με 2 φίλες (καθόμασταν έξω στο ίδιο τραπέζι κ εγώ ήμουν από μακριά 1μετρο σίγουρα δεν φιλισα κ δεν ακουμπισα καμία.την επόμενη μέρα έμαθα οτι η μία από τις 2 βγήκε θετική στον κοβιντ επειδή τους καναν τεστ στην δουλειά.τωρα γύρισα στην πόλη μου κ θα κλειστό προληπτικά μέσα από μόνη μ.το θέμα Μ είναι η μαμά μου που ανήκει σε ευπαθή ομάδα... εύχομαι να μην έχει γίνει τπτ γιατί είχα 3 μήνες να δω τις φίλες Μ κ μου βγήκε ξινό.συγνωμη για το σεντόνι αλλά είμαι χάλια.εχετε ακούσει κάτι παρόμοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου?εγώ έχω ανχοθει πολύ αρχές της εβδομάδας πήγα στο χωριό Μ για να δω την μαμά μου κ βγήκα για ένα καφέ με 2 φίλες (καθόμασταν έξω στο ίδιο τραπέζι κ εγώ ήμουν από μακριά 1μετρο σίγουρα δεν φιλισα κ δεν ακουμπισα καμία.την επόμενη μέρα έμαθα οτι η μία από τις 2 βγήκε θετική στον κοβιντ επειδή τους καναν τεστ στην δουλειά.τωρα γύρισα στην πόλη μου κ θα κλειστό προληπτικά μέσα από μόνη μ.το θέμα Μ είναι η μαμά μου που ανήκει σε ευπαθή ομάδα... εύχομαι να μην έχει γίνει τπτ γιατί είχα 3 μήνες να δω τις φίλες Μ κ μου βγήκε ξινό.συγνωμη για το σεντόνι αλλά είμαι χάλια.εχετε ακούσει κάτι παρόμοιο?

Κοριτσι μου ευχομαι να μην κολλησατε, παντως εχω ακουσει περιπτωσεις ατομα που ηρθαν κοντα σε κρουσμα κ δεν κολλησαν!! Παρε να ενημερωσεις προληπτικα τον γιατρο σου παντως ισως σου πει να κανεις το τεστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου?εγώ έχω ανχοθει πολύ αρχές της εβδομάδας πήγα στο χωριό Μ για να δω την μαμά μου κ βγήκα για ένα καφέ με 2 φίλες (καθόμασταν έξω στο ίδιο τραπέζι κ εγώ ήμουν από μακριά 1μετρο σίγουρα δεν φιλισα κ δεν ακουμπισα καμία.την επόμενη μέρα έμαθα οτι η μία από τις 2 βγήκε θετική στον κοβιντ επειδή τους καναν τεστ στην δουλειά.τωρα γύρισα στην πόλη μου κ θα κλειστό προληπτικά μέσα από μόνη μ.το θέμα Μ είναι η μαμά μου που ανήκει σε ευπαθή ομάδα... εύχομαι να μην έχει γίνει τπτ γιατί είχα 3 μήνες να δω τις φίλες Μ κ μου βγήκε ξινό.συγνωμη για το σεντόνι αλλά είμαι χάλια.εχετε ακούσει κάτι παρόμοιο?

Καλημερα!!!!! Ξέρω οικογένεια που είχε η μαμά μόνο και δεν κόλλησε κανείς άλλος ενώ εμένα όλοι στο ίδιο σπίτι (ακόμη και πεθερά) . Όποτε δεν πιστεύω πως κολλάει τόσο εύκολα από την στιγμή που προσεχές κιολας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου?εγώ έχω ανχοθει πολύ αρχές της εβδομάδας πήγα στο χωριό Μ για να δω την μαμά μου κ βγήκα για ένα καφέ με 2 φίλες (καθόμασταν έξω στο ίδιο τραπέζι κ εγώ ήμουν από μακριά 1μετρο σίγουρα δεν φιλισα κ δεν ακουμπισα καμία.την επόμενη μέρα έμαθα οτι η μία από τις 2 βγήκε θετική στον κοβιντ επειδή τους καναν τεστ στην δουλειά.τωρα γύρισα στην πόλη μου κ θα κλειστό προληπτικά μέσα από μόνη μ.το θέμα Μ είναι η μαμά μου που ανήκει σε ευπαθή ομάδα... εύχομαι να μην έχει γίνει τπτ γιατί είχα 3 μήνες να δω τις φίλες Μ κ μου βγήκε ξινό.συγνωμη για το σεντόνι αλλά είμαι χάλια.εχετε ακούσει κάτι παρόμοιο?

Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ δεν έχω ακούσει κάτι παρόμοιο, ελπίζω να μην κόλλησες κάτι αφού καθοσασταν κι έξω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dona90 μίλησες με τον γιατρό σου;  Να σου πω επίσης πως σε αυτήν την οικογένεια είπαν από τον εοδυ που πήγαν για δείγματα ότι  για να κολλήσεις πρέπει να είσαι σε κλειστο μέρος για τουλάχιστον 20 λεπτά. Βέβαια με όλα αυτά που ακούμε στην τηλεόραση δεν έχει καμία σχέση! Αλλά τι να σ πω αυτό τους είπαν τότε που πήγαν για ιχνηλατήση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

@Dona90 μίλησες με τον γιατρό σου;  Να σου πω επίσης πως σε αυτήν την οικογένεια είπαν από τον εοδυ που πήγαν για δείγματα ότι  για να κολλήσεις πρέπει να είσαι σε κλειστο μέρος για τουλάχιστον 20 λεπτά. Βέβαια με όλα αυτά που ακούμε στην τηλεόραση δεν έχει καμία σχέση! Αλλά τι να σ πω αυτό τους είπαν τότε που πήγαν για ιχνηλατήση

Ναι μου είπε να μην φοβάμαι να προσέχω παντού μάσκα κ υπομονή να περάσουν οι μέρες.οτι έκανα κ πριν οπότε.. ήμουν πολύ προσεχτική κιομως μια φορά μπορεί να γίνει το κακό.ευχαριστω πολύ όλες που με ηρεμιτε γιατί από το άγχος το ζάχαρο δεν λέει να πέσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ναι μου είπε να μην φοβάμαι να προσέχω παντού μάσκα κ υπομονή να περάσουν οι μέρες.οτι έκανα κ πριν οπότε.. ήμουν πολύ προσεχτική κιομως μια φορά μπορεί να γίνει το κακό.ευχαριστω πολύ όλες που με ηρεμιτε γιατί από το άγχος το ζάχαρο δεν λέει να πέσει.

Να ηρεμήσεις.,,, νηστική έχεις ανεβασμένο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ναι μου είπε να μην φοβάμαι να προσέχω παντού μάσκα κ υπομονή να περάσουν οι μέρες.οτι έκανα κ πριν οπότε.. ήμουν πολύ προσεχτική κιομως μια φορά μπορεί να γίνει το κακό.ευχαριστω πολύ όλες που με ηρεμιτε γιατί από το άγχος το ζάχαρο δεν λέει να πέσει.

Σωπα κοριτσακι μου ηρεμησε, ολα καλα θα ειναι, δεν πιστευω οτι κολλησες αφου ησασταν εξω κ δεν φιληθηκατε η κατι τετοιο!! Δεν κολλιεται πια τοσο ευκολα οτι κ αν λενε στις τηλεορασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2020 at 11:17 ΜΜ, ο/η Dona90 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου?εγώ έχω ανχοθει πολύ αρχές της εβδομάδας πήγα στο χωριό Μ για να δω την μαμά μου κ βγήκα για ένα καφέ με 2 φίλες (καθόμασταν έξω στο ίδιο τραπέζι κ εγώ ήμουν από μακριά 1μετρο σίγουρα δεν φιλισα κ δεν ακουμπισα καμία.την επόμενη μέρα έμαθα οτι η μία από τις 2 βγήκε θετική στον κοβιντ επειδή τους καναν τεστ στην δουλειά.τωρα γύρισα στην πόλη μου κ θα κλειστό προληπτικά μέσα από μόνη μ.το θέμα Μ είναι η μαμά μου που ανήκει σε ευπαθή ομάδα... εύχομαι να μην έχει γίνει τπτ γιατί είχα 3 μήνες να δω τις φίλες Μ κ μου βγήκε ξινό.συγνωμη για το σεντόνι αλλά είμαι χάλια.εχετε ακούσει κάτι παρόμοιο?

Ειμαι σιγουρη οτι δεν έχεις τιποτα!!! Να προσπαθεις να παίρνεις βαθιες ανασες οταν αγχώνεσαι και θα δεις θα σε βοηθήσει!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Να ηρεμήσεις.,,, νηστική έχεις ανεβασμένο; 

Ναι το πρωινό μια εβδομάδα τέλεια κ τώρα έχει 5 μέρες δεν πέφτει.προσπαθω να μην σκέφτομαι άσχημα αλλά το μυαλό πάει μόνο τ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε σημερα; πως ειστε;;

Καλημερα Κατερινα μου... 

Καλα... Λιγα πονακια έχω αλλα πηγα στο γιατρο το πρωί για τη μηνιαία μου επίσκεψη και είναι ολα καλα οποτε δεν ανησυχώ... 

Εσυ πως εισαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημερα Κατερινα μου... 

Καλα... Λιγα πονακια έχω αλλα πηγα στο γιατρο το πρωί για τη μηνιαία μου επίσκεψη και είναι ολα καλα οποτε δεν ανησυχώ... 

Εσυ πως εισαι; 

Μπραβο κοριτσι μου ωραια, καλα ειμαι κ εγω, με ταλαιπωρει βεβαια η μεση μου 2 μερες παλι κ εχθες το βραδυ δεν καλοκοιμηθηκα!! Ελπιζω να με αφησει, κανω κ περπατημα μερικες μερες τωρα γτ βοηθαει λεει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ναι το πρωινό μια εβδομάδα τέλεια κ τώρα έχει 5 μέρες δεν πέφτει.προσπαθω να μην σκέφτομαι άσχημα αλλά το μυαλό πάει μόνο τ.

Έχω και εγώ θέμα με το νηστείας! Είναι ανεβασμένο! Μετά από μια ώρα από το φαγητό είναι οκ! Και κατέληξα στο συμπέρασμα ότι πρέπει να τρώω 🤣🤣🤣αστειεύομαι φυσικά!! Διάβασα πως είναι αυτές οι εβδομάδες που είναι έτσι αλλά περιμένω να μιλήσω και με ενδοκρινολόγο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε σημερα; πως ειστε;;

Καλημερα κορίτσι μου!!!! Είμαστε καλά.,, εσείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε σημερα; πως ειστε;;

Καλημέρα!! Εγώ περιμένω να περάσουν οι ώρες να παω να δω τα νινακια μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα!! Εγώ περιμένω να περάσουν οι ώρες να παω να δω τα νινακια μου!! 

Ωω τελεια κοριτσι μου, αντε περιμενουμε τα νεα σας😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Κι εγώ καλά.. αν εξαιρέσεις που με πιάνει η πλάτη μου κάποιες φορές, ειδικά το βράδυ και δε βολεύομαι και στον ύπνο 🙄🙄, αναρωτιέμαι τι θα γίνει πιο μετά που θα μεγαλώσει κι άλλο η κοιλιά 😳

@annieέχεις β επιπέδου σήμερα ε?? Αντε με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...