Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Μπαίνω και εγώ στο γκρουπ!!! 4 εβδομάδες και 1 μέρα!! Με το καλό να κρατήσουμε τα σποράκια μας!!! 

Καλως ηρθες αγαπημενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, μπαίνω και γω δειλά δειλά στην ομάδα σας.. Έκανα σήμερα την 1η μου χοριακη μετά από εξωσωματική και είναι 218. Σε 2 μέρες επαναληπτική!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά... Ειμαι πολύ χαρούμενη !!

Με το καλό κορίτσι μου,,, όλα καλά να κάνε !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Μπαίνω και εγώ στο γκρουπ!!! 4 εβδομάδες και 1 μέρα!! Με το καλό να κρατήσουμε τα σποράκια μας!!! 

Με το καλό το σποτάκια μας!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα..,, ξαφνικά έχω έντονο πόνο στην αριστερή μεριά χαμηλά .,, είναι κάτι ανησυχητικό λέτε;;; Φοβάμαι η αλήθεια είναι.,, και μ έπιασε και πονοκεφάλος . Έχει καμία ανάλογη. Εμπειρια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα..,, ξαφνικά έχω έντονο πόνο στην αριστερή μεριά χαμηλά .,, είναι κάτι ανησυχητικό λέτε;;; Φοβάμαι η αλήθεια είναι.,, και μ έπιασε και πονοκεφάλος . Έχει καμία ανάλογη. Εμπειρια; 

Εγώ σχεδόν μόνιμα πονάω.. Η μήτρα είναι λογικά που μεγαλώνει. Σε ποια εβδομάδα είσαι εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα..,, ξαφνικά έχω έντονο πόνο στην αριστερή μεριά χαμηλά .,, είναι κάτι ανησυχητικό λέτε;;; Φοβάμαι η αλήθεια είναι.,, και μ έπιασε και πονοκεφάλος . Έχει καμία ανάλογη. Εμπειρια; 

Μόνιμα θα το νιώθεις... Ξεκούρασου και αν φοβάσαι πάρε το γιατρό σου!είναι η μήτρα που μεγαλώνει!!! Πόσο είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Μόνιμα θα το νιώθεις... Ξεκούρασου και αν φοβάσαι πάρε το γιατρό σου!είναι η μήτρα που μεγαλώνει!!! Πόσο είσαι; 

6 εβδομάδων και 3 ημερών ... πρώτη φορά πονάω από εκείνη την μεριά γι αυτό ανησύχησα .., εσυ σε ποια εβδομάδα είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ σχεδόν μόνιμα πονάω.. Η μήτρα είναι λογικά που μεγαλώνει. Σε ποια εβδομάδα είσαι εσυ; 

6 εβδομάδων και 3 ημερών εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

4 εβδομάδων και 1 ημέρας. Σήμερα έκανα τη 1η χοριακη..

Τελειαααα!!!! Με το καλό κοπέλα μου! Πρώτο παιδακι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τελειαααα!!!! Με το καλό κοπέλα μου! Πρώτο παιδακι; 

Ευχαριστώ πολύ!! Καλή εγκυμοσύνη και σε σένα!!! Ναι το 1ο με εξωσωματική και έχω πολύ άγχος... Εσυ έχεις άλλο παιδάκι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Καλή εγκυμοσύνη και σε σένα!!! Ναι το 1ο με εξωσωματική και έχω πολύ άγχος... Εσυ έχεις άλλο παιδάκι; 

Ευχαριστώ πολύ!!! Οχι και εμένα πρώτο.,, αλλά και εγώ έχω πολύ άγχος.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

6 εβδομάδων και 3 ημερών ... πρώτη φορά πονάω από εκείνη την μεριά γι αυτό ανησύχησα .., εσυ σε ποια εβδομάδα είσαι ; 

Τωωωωρα ξεκίνησα εγώ! Μόλις έκλεισα την 4η χαχαχα 4+1!! Έχω μπόλικο δρόμο! Εν αναμονής της 2ης χοριακη! Πάρε τηλ το γιατρό σου κοριτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Τωωωωρα ξεκίνησα εγώ! Μόλις έκλεισα την 4η χαχαχα 4+1!! Έχω μπόλικο δρόμο! Εν αναμονής της 2ης χοριακη! Πάρε τηλ το γιατρό σου κοριτσι μου! 

Εύχομαι να είναι τέραστια κορίτσι μου.., η αλήθεια Είναι ότι μου πέρασε... είμαι μια χαρά.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εύχομαι να είναι τέραστια κορίτσι μου.., η αλήθεια Είναι ότι μου πέρασε... είμαι μια χαρά.., 

Πολύ πιθανό να ήταν κ το έντερο! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Οχι και εμένα πρώτο.,, αλλά και εγώ έχω πολύ άγχος.,, 

Με το καλό κορίτσι μου!!! Ακούσατε καρδούλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα..,, ξαφνικά έχω έντονο πόνο στην αριστερή μεριά χαμηλά .,, είναι κάτι ανησυχητικό λέτε;;; Φοβάμαι η αλήθεια είναι.,, και μ έπιασε και πονοκεφάλος . Έχει καμία ανάλογη. Εμπειρια; 

 Από την καθυστέρηση κ μέχρι κ τώρα 6 εβδομάδα έχω κ εγώ πολλούς πόνους να περιόδου δυνατούς ανά διαστήματα.ειναι φυσιολογικό αποτι ξέρω.αλλα καλό είναι να πάρεις γυναικολόγο σου να σε ηρεμισει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ακούσατε καρδούλα; και αν ναι ποτε; εγώ πήγα σήμερα 6εβδκαι 6ημερων και δεν ακούσαμε... Μου έδωσε χοριακη και θα πάω Τρίτη όπου πρέπει να ακούσουμε καρδούλα αλλιώς δεν πάνε καλά τα πράγματα....μου είπε ότι είδε μεγάλη διαφορά στο σάκο από την προηγούμενη εβδομάδα μεγάλωσε απλά λόγω ακανόνιστου κύκλου που είχα μάλλον άργησε να γίνει η σύλληψη για αυτό δεν δείχνει καρδούλα ακόμα... Έχω αγχωθεί γιατί αν Τρίτη δεν ακουστεί θα κάνουμε λέει διακοπή.. Δεν μου δίνει άλλο περιθώριο ο γιατρός! Ευχηθείτε μου να ακούσω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ακούσατε καρδούλα; και αν ναι ποτε; εγώ πήγα σήμερα 6εβδκαι 6ημερων και δεν ακούσαμε... Μου έδωσε χοριακη και θα πάω Τρίτη όπου πρέπει να ακούσουμε καρδούλα αλλιώς δεν πάνε καλά τα πράγματα....μου είπε ότι είδε μεγάλη διαφορά στο σάκο από την προηγούμενη εβδομάδα μεγάλωσε απλά λόγω ακανόνιστου κύκλου που είχα μάλλον άργησε να γίνει η σύλληψη για αυτό δεν δείχνει καρδούλα ακόμα... Έχω αγχωθεί γιατί αν Τρίτη δεν ακουστεί θα κάνουμε λέει διακοπή.. Δεν μου δίνει άλλο περιθώριο ο γιατρός! Ευχηθείτε μου να ακούσω!!!! 

Εύχομαι την τρίτη να ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο της ζωής σου!όλα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ακούσατε καρδούλα; και αν ναι ποτε; εγώ πήγα σήμερα 6εβδκαι 6ημερων και δεν ακούσαμε... Μου έδωσε χοριακη και θα πάω Τρίτη όπου πρέπει να ακούσουμε καρδούλα αλλιώς δεν πάνε καλά τα πράγματα....μου είπε ότι είδε μεγάλη διαφορά στο σάκο από την προηγούμενη εβδομάδα μεγάλωσε απλά λόγω ακανόνιστου κύκλου που είχα μάλλον άργησε να γίνει η σύλληψη για αυτό δεν δείχνει καρδούλα ακόμα... Έχω αγχωθεί γιατί αν Τρίτη δεν ακουστεί θα κάνουμε λέει διακοπή.. Δεν μου δίνει άλλο περιθώριο ο γιατρός! Ευχηθείτε μου να ακούσω!!!! 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι!!! Από τη στιγμή που δεν έχεις σταθερό κύκλο να δεις αυτό είναι άργησε η σύλληψη και θα ακούσετε καρδούλα την Τρίτη!! Σκέψου θετικά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...