Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Όπως σου είπε και η annie επιτρέπεται αρκεί να είναι παστεριωμένο.. επίσης από τυριά εμένα μου είπε να μη τρώω τυρι κρέμα κι όλα τα τυριά που είναι κρέμα. Εγώ είχα αγωνία και για τη φέτα αλλά μία φίλη μου μου είπε ότι αφού είναι παστεριωμένο το γάλα όλα οκ. Εγώ φαντάσου δε τρώω αλλαντικά, τυριά κρέμα κι εννοείται δεν κάνω άλλη δουλειά από το να πλένω ασταμάτητα φρούτα και λαχανικά!!! Ήθελα να ξερα οι μανάδες μας που τρώγανε τα πάντα πως μας έβγαλαν υγιή!!!

Μα πες μου σε παρακαλω;; την ιδια απορρια εχω κ εγω, κ ολοτελα οι γιαγιαδες μας που γεννουσαν σε χωραφια και στα σπιτια μονες τους χωρις τπτ!! Την αλλαξαμε τη φυση δυστυχως!! Ειμαστε πολυ πιο ευαισθητες πλεον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μα πες μου σε παρακαλω;; την ιδια απορρια εχω κ εγω, κ ολοτελα οι γιαγιαδες μας που γεννουσαν σε χωραφια και στα σπιτια μονες τους χωρις τπτ!! Την αλλαξαμε τη φυση δυστυχως!! Ειμαστε πολυ πιο ευαισθητες πλεον!

Γιατί που κάνουμε ένα σωρό εξετάσεις και τότε δεν κάνανε τίποτα.. άσε από τύχη βγήκαμε εντάξει!!! Εντάξει τώρα έχει να κάνει και που είμαστε και πιο μεγάλες ηλικιακά και πώς έχουμε μείνει έγκυες!! Εγώ ας πούμε που έμεινα με την 3η εξωσωματικη και κοντεύω να κλείσω και τα 41 μία ανησυχία κι ένα άγχος το έχω μόνιμο.. είναι που μετά από τόσες στεναχωριες φοβόμαστε μη στραβώσει κάτι!!! Αλλά είπαμε εμείς θα προσέξουμε ότι μας λένε οι γιατροί κι από και πέρα με τη βοήθεια του Θεού και της Παναγίας θα ευχόμαστε να πάνε όλα καλά και να γεννησουμε υγιή μωράκια ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μίλησα με τη γιατρό... Μου είπε ότι είναι αερομικροβιο.. Δλδ υπάρχει στο δέρμα μας και όταν μένεις έγκυος διαταράσσονται όλα από κάτω μας (χλωρίδα , ph κτλ) και εμφανίζεται. Δεν το κόλλησα δλδ από κάπου... Μου έδωσε σεκλορ για 4 μέρες και that's all...🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσια μίλησα με τη γιατρό... Μου είπε ότι είναι αερομικροβιο.. Δλδ υπάρχει στο δέρμα μας και όταν μένεις έγκυος διαταράσσονται όλα από κάτω μας (χλωρίδα , ph κτλ) και εμφανίζεται. Δεν το κόλλησα δλδ από κάπου... Μου έδωσε σεκλορ για 4 μέρες και that's all...🙏🙏🙏🙏

Μπραβο αγαπη μου τελεια!! Περαστικα να ειναι λοιπον😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσια μίλησα με τη γιατρό... Μου είπε ότι είναι αερομικροβιο.. Δλδ υπάρχει στο δέρμα μας και όταν μένεις έγκυος διαταράσσονται όλα από κάτω μας (χλωρίδα , ph κτλ) και εμφανίζεται. Δεν το κόλλησα δλδ από κάπου... Μου έδωσε σεκλορ για 4 μέρες και that's all...🙏🙏🙏🙏

Ωραία κορίτσι μου !!! Μια χαρά !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσια μίλησα με τη γιατρό... Μου είπε ότι είναι αερομικροβιο.. Δλδ υπάρχει στο δέρμα μας και όταν μένεις έγκυος διαταράσσονται όλα από κάτω μας (χλωρίδα , ph κτλ) και εμφανίζεται. Δεν το κόλλησα δλδ από κάπου... Μου έδωσε σεκλορ για 4 μέρες και that's all...🙏🙏🙏🙏

Περαστικά κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Κορίτσια όλα καλά με τα μωράκια μου τελικά... μεγαλώνουν!!!!! ❤❤❤Σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση σήμερα!!!! 😘😘😘

Τελεια νεα!!! Μπραβο κοριτσι μου ολα να πανε καλα μεχρι τελους🙏🙏🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι εγώ είμαι στην 25 εβδομάδα δηλαδή διανειω τον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης μου και η χοριακη μου είναι116.658.Σου εύχομαι τα καλύτερα ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Κορίτσια όλα καλά με τα μωράκια μου τελικά... μεγαλώνουν!!!!! ❤❤❤Σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση σήμερα!!!! 😘😘😘

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα καλά θα πάνε!!! 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια... Άκουσα και εγώ επιτέλους καρδούλα😍😍😍 τι τρομερό και όμορφο συναίσθημα🤗🤗 είμαι ακόμα συγκινημένη και τόσο χαρούμενη... Το σποράκι μου διπλασιαστηκε από την προηγούμενη βδομάδα και σύμφωνα με το μέτρημα είμαστε περίπου 6εβδ κ 6 ημερών.. Βέβαια δεν μπορούσε να μου πει ακριβώς... 

Την άλλη βδομάδα θα κάνω και τον προγεννετικο έλεγχο με όλες τις εξετάσεις που είναι απαραιτειτες γιατί δεν το είχα κάνει πιο πριν... 

Σήμερα ηρεμίσα πάρα πολύ.. Όλη την βδομάδα δεν είχα καθόλου άγχος και εύχομαι να συνεχιστεί έτσι γιατί το απολαμβάνω περισσότερο έτσι🤗 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... Άκουσα και εγώ επιτέλους καρδούλα😍😍😍 τι τρομερό και όμορφο συναίσθημα🤗🤗 είμαι ακόμα συγκινημένη και τόσο χαρούμενη... Το σποράκι μου διπλασιαστηκε από την προηγούμενη βδομάδα και σύμφωνα με το μέτρημα είμαστε περίπου 6εβδ κ 6 ημερών.. Βέβαια δεν μπορούσε να μου πει ακριβώς... 

Την άλλη βδομάδα θα κάνω και τον προγεννετικο έλεγχο με όλες τις εξετάσεις που είναι απαραιτειτες γιατί δεν το είχα κάνει πιο πριν... 

Σήμερα ηρεμίσα πάρα πολύ.. Όλη την βδομάδα δεν είχα καθόλου άγχος και εύχομαι να συνεχιστεί έτσι γιατί το απολαμβάνω περισσότερο έτσι🤗 

 

Αχ τι ωραία!!! Έτσι να είσαι σε όλη σου την εγκυμοσύνη χαρούμενη και ήρεμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Κορίτσια όλα καλά με τα μωράκια μου τελικά... μεγαλώνουν!!!!! ❤❤❤Σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση σήμερα!!!! 😘😘😘

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Με το καλό σε όλες τις εξετάσεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... Άκουσα και εγώ επιτέλους καρδούλα😍😍😍 τι τρομερό και όμορφο συναίσθημα🤗🤗 είμαι ακόμα συγκινημένη και τόσο χαρούμενη... Το σποράκι μου διπλασιαστηκε από την προηγούμενη βδομάδα και σύμφωνα με το μέτρημα είμαστε περίπου 6εβδ κ 6 ημερών.. Βέβαια δεν μπορούσε να μου πει ακριβώς... 

Την άλλη βδομάδα θα κάνω και τον προγεννετικο έλεγχο με όλες τις εξετάσεις που είναι απαραιτειτες γιατί δεν το είχα κάνει πιο πριν... 

Σήμερα ηρεμίσα πάρα πολύ.. Όλη την βδομάδα δεν είχα καθόλου άγχος και εύχομαι να συνεχιστεί έτσι γιατί το απολαμβάνω περισσότερο έτσι🤗 

 

Έτσι να είσαι πάντα κορίτσι Μ.. χαρούμενη να σε χαίρεται το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... Άκουσα και εγώ επιτέλους καρδούλα😍😍😍 τι τρομερό και όμορφο συναίσθημα🤗🤗 είμαι ακόμα συγκινημένη και τόσο χαρούμενη... Το σποράκι μου διπλασιαστηκε από την προηγούμενη βδομάδα και σύμφωνα με το μέτρημα είμαστε περίπου 6εβδ κ 6 ημερών.. Βέβαια δεν μπορούσε να μου πει ακριβώς... 

Την άλλη βδομάδα θα κάνω και τον προγεννετικο έλεγχο με όλες τις εξετάσεις που είναι απαραιτειτες γιατί δεν το είχα κάνει πιο πριν... 

Σήμερα ηρεμίσα πάρα πολύ.. Όλη την βδομάδα δεν είχα καθόλου άγχος και εύχομαι να συνεχιστεί έτσι γιατί το απολαμβάνω περισσότερο έτσι🤗 

 

Μπραβο κοριτσακι μου!! Να εισαι ηρεμη ειναι πολυ σημαντικο, κ ολα θα πανε καλα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;;;; Μόλις γύρισα από τον γιατρό.., σήμερα έκανα την αυχενική και δόξα το θεό όλα είναι πολύ Καλά!!!!! Δεν χόρταινα να κοιτάω το μωρό 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;;;; Μόλις γύρισα από τον γιατρό.., σήμερα έκανα την αυχενική και δόξα το θεό όλα είναι πολύ Καλά!!!!! Δεν χόρταινα να κοιτάω το μωρό 😍😍😍😍

Αληθεια κοριτσακι μου;; τι ωραια νεα😊😊 τελεια χαιρομαι παρα πολυ για σενα😍 ολα να ειναι ετσι μεχρι τελους🙏❤❤ σου ειπαν πιθανοτητα για φυλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αληθεια κοριτσακι μου;; τι ωραια νεα😊😊 τελεια χαιρομαι παρα πολυ για σενα😍 ολα να ειναι ετσι μεχρι τελους🙏❤❤ σου ειπαν πιθανοτητα για φυλο;

Ναιιιι.,,. Πήρα μια βαθιά ανάσα!!! Ελπίζω να συνεχίσουν έτσι.., και για όλες να είναι όλα τέλεια ❤️❤️❤️❤️Μου είπε ναι.., 75% αγόρι μου είπε..,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ναιιιι.,,. Πήρα μια βαθιά ανάσα!!! Ελπίζω να συνεχίσουν έτσι.., και για όλες να είναι όλα τέλεια ❤️❤️❤️❤️Μου είπε ναι.., 75% αγόρι μου είπε..,, 

Μπραβο μπραβο τελεια😊😊 σου ευχομαι οτι καλυτερο αγαπη μου❤❤🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;;;; Μόλις γύρισα από τον γιατρό.., σήμερα έκανα την αυχενική και δόξα το θεό όλα είναι πολύ Καλά!!!!! Δεν χόρταινα να κοιτάω το μωρό 😍😍😍😍

Μπράβο κοριτσάκι μου ώρα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και επίσημα!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο μπραβο τελεια😊😊 σου ευχομαι οτι καλυτερο αγαπη μου❤❤🌺🌺

Ευχαριστώ κατερινακι μου!!! Και εγώ ότι καλύτερο σου εύχομαι 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤰🤰🤰🤰❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου ώρα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και επίσημα!!! ❤️

Ευχαριστώ πολύ !!!! ❤️❤️❤️Ότι  καλύτερο εύχομαι ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;;;; Μόλις γύρισα από τον γιατρό.., σήμερα έκανα την αυχενική και δόξα το θεό όλα είναι πολύ Καλά!!!!! Δεν χόρταινα να κοιτάω το μωρό 😍😍😍😍

Τέλεια κορίτσι μου!!! Μπράβο!!!! Πολύ χαίρομαι!!! 🙏🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ioann89 μπράβο κορίτσι μου!! Τώρα μπορείς να το απολαύσεις!!!❤️❤️
 

Εγω σήμερα είχα ραντεβού στο γιατρό, μεγάλωσαν πολύ τα άτιμα!!! Κουνούσαν χεράκια ποδαράκια!!😍😍 Σε 2 βδομαδες τώρα η αυχενική και μεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...