Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η annie! είπε:

Όχι δεν ξεκινήσαμε ακόμα. Στις 28 έχουμε παιδίατρο κ θα είναι 5.5 μηνών τότε. Τι σημάδια; 

Να δείχνει ότι θελει να φαει όταν τρώμε, τότε λεει ειναι ετοιμα για να ξεκινήσουν!! Κ εγω δεν το ήξερα!! Αλλα γύρω στα 5.5 μου ειπε οτι ξεκινανε τα πιο πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η annie! είπε:

Όχι δεν ξεκινήσαμε ακόμα. Στις 28 έχουμε παιδίατρο κ θα είναι 5.5 μηνών τότε. Τι σημάδια; 

Να δείχνει ότι θελει να φαει όταν τρώμε, τότε λεει ειναι ετοιμα για να ξεκινήσουν!! Κ εγω δεν το ήξερα!! Αλλα γύρω στα 5.5 μου ειπε οτι ξεκινανε τα πιο πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Πως είστε; Έχω πολύ καιρό να μπω!! Πως είναι τα μπεμπακια σας;  Εμείς κάνουμε φυσικοθεραπεία στο χεράκι  γιατί από την μήτρα ήταν πιασμένο.,, όλα καλά τώρα τελειώνουμε... Εγώ έχω κάποια θέματα υγειας, ακόμη το ψάχνω.,, εμείς θα ξεκινούσαμε τροφές την προηγούμενη εβδομάδα αλλά αναβάλλαμε το ραντεβού με τον παιδίατρο γιατί εγώ έπρεπε να νοσηλευτώ.., και δεν ήθελα να είναι από εμβόλιο ο μικρός η να ξεκινήσει τροφές με τις γιαγιάδες.., εμείς μπουσουλάμε εδώ και 2 εβδομάδες και έχουμε και 2 δοντια!!!ελπιζω να είστε καλά και εσείς και τα μωρα σας!! Φιλάκια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Πως είστε; Έχω πολύ καιρό να μπω!! Πως είναι τα μπεμπακια σας;  Εμείς κάνουμε φυσικοθεραπεία στο χεράκι  γιατί από την μήτρα ήταν πιασμένο.,, όλα καλά τώρα τελειώνουμε... Εγώ έχω κάποια θέματα υγειας, ακόμη το ψάχνω.,, εμείς θα ξεκινούσαμε τροφές την προηγούμενη εβδομάδα αλλά αναβάλλαμε το ραντεβού με τον παιδίατρο γιατί εγώ έπρεπε να νοσηλευτώ.., και δεν ήθελα να είναι από εμβόλιο ο μικρός η να ξεκινήσει τροφές με τις γιαγιάδες.., εμείς μπουσουλάμε εδώ και 2 εβδομάδες και έχουμε και 2 δοντια!!!ελπιζω να είστε καλά και εσείς και τα μωρα σας!! Φιλάκια 

Κοριτσι μου, είχα αρχίσει να ανησυχώ για σένα!! Τι έχεις αν επιτρέπεται;; τελεια ο μπεμπακος μπραβο😍 κ εμείς καλα είμαστε κανει δείγματα κ εμένα μπουσουλισματος αλλα δεν έχει ακόμα,τροφες σε λιγάκι κ εμείς θα ξεκινήσουμε,περιμένουμε, σε γενικές γραμμές είμαστε καλά δόξα το θεό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσι μου, είχα αρχίσει να ανησυχώ για σένα!! Τι έχεις αν επιτρέπεται;; τελεια ο μπεμπακος μπραβο😍 κ εμείς καλα είμαστε κανει δείγματα κ εμένα μπουσουλισματος αλλα δεν έχει ακόμα,τροφες σε λιγάκι κ εμείς θα ξεκινήσουμε,περιμένουμε, σε γενικές γραμμές είμαστε καλά δόξα το θεό!!

Κορίτσι μου δεν ξέρω ακόμη.,, απλά έχω χαλια εξετάσεις .,, μιλάμε μάλλον για αυτοάνοσο .. είμαι ακόμη στο ψάξιμο,,, αλλά εδώ και ένα μήνα έχω πονους στο σώμα μου και δεν μπορώ να εξυπηρετήσω πυτε εμένα ούτε το μωρό μου,,, και καταλαβαινεισ Μ έχει επηρεάσει και ψυχολογικά ,,,και εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσουμε .., ελπίζω να τρώει και να μην έχω τα ίδια με το γάλα,,, 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου δεν ξέρω ακόμη.,, απλά έχω χαλια εξετάσεις .,, μιλάμε μάλλον για αυτοάνοσο .. είμαι ακόμη στο ψάξιμο,,, αλλά εδώ και ένα μήνα έχω πονους στο σώμα μου και δεν μπορώ να εξυπηρετήσω πυτε εμένα ούτε το μωρό μου,,, και καταλαβαινεισ Μ έχει επηρεάσει και ψυχολογικά ,,,και εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσουμε .., ελπίζω να τρώει και να μην έχω τα ίδια με το γάλα,,, 🤣

Εύχομαι τα καλύτερα αγάπη μου, ότι είναι θα αντιμετωπιζεται οσο μπορείς να σκέφτεσαι θετικά!!

Για να δούμε με τις τροφές τι θα κάνουν😜 κ εγω ανυπομονώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εύχομαι τα καλύτερα αγάπη μου, ότι είναι θα αντιμετωπιζεται οσο μπορείς να σκέφτεσαι θετικά!!

Για να δούμε με τις τροφές τι θα κάνουν😜 κ εγω ανυπομονώ!!

Εμείς παίρνουμε βιταμίνη d και σίδηρο και τα δίνω με κουτάλι.,, ανοίγει στόμα το μωρό κανονικά.,, τώρα με το φαγητό τι θα κάνει θα δείξει ! Πως είναι το κορίτσι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμείς παίρνουμε βιταμίνη d και σίδηρο και τα δίνω με κουτάλι.,, ανοίγει στόμα το μωρό κανονικά.,, τώρα με το φαγητό τι θα κάνει θα δείξει ! Πως είναι το κορίτσι σου! 

Ααα τελεια αφου ξερει την κίνηση μένει να δεις πως θα του φανούν οι γεύσεις!!! Πιστεύω θα πάνε καλά!!

Καλά είναι καλα, πολυυυ ζωηρή ρε συ παρα πολυ, δεν ηρεμεί ενα λεπτο μόνο όταν κοιμαται😅 αλλα νταξει την υγεία τους να εχουν λεω και εμείς να τα παλεύουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααα τελεια αφου ξερει την κίνηση μένει να δεις πως θα του φανούν οι γεύσεις!!! Πιστεύω θα πάνε καλά!!

Καλά είναι καλα, πολυυυ ζωηρή ρε συ παρα πολυ, δεν ηρεμεί ενα λεπτο μόνο όταν κοιμαται😅 αλλα νταξει την υγεία τους να εχουν λεω και εμείς να τα παλεύουμε!

Έτσι ακριβώς .,, και εμένα ασταμάτητος μέσα στη μέρα !! Φτου φτου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι ακριβώς .,, και εμένα ασταμάτητος μέσα στη μέρα !! Φτου φτου 

Γερα να ναι τα μωράκια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Να ρωτήσω κάτι; Τα παιδάκια σας μπαμπαλιζουν; Εμένα κάνει κραυγές μιλάει με φωνήεντα μόνο.,,, μόνο όταν γκρινιάζει κάνει κάτι τύπου μαμαμα ... αλλά μέχρι εκεί.,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Να ρωτήσω κάτι; Τα παιδάκια σας μπαμπαλιζουν; Εμένα κάνει κραυγές μιλάει με φωνήεντα μόνο.,,, μόνο όταν γκρινιάζει κάνει κάτι τύπου μαμαμα ... αλλά μέχρι εκεί.,

Καλησπέρα κορίτσι μου, ακριβώς το ίδιο με εσενα κ εμάς, ακομα δεν μπαμπαλιζει στην ουσία!! Εγω να σου πω δεν αγχώνομαι για την ώρα γτ κάθε παιδακι εχει τους δικούς του ρυθμους σε αυτά τα διάφορα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, ακριβώς το ίδιο με εσενα κ εμάς, ακομα δεν μπαμπαλιζει στην ουσία!! Εγω να σου πω δεν αγχώνομαι για την ώρα γτ κάθε παιδακι εχει τους δικούς του ρυθμους σε αυτά τα διάφορα😊

Μωρε όλη αυτό μ είπαν.,, ρώτησα και την κυρία που πηγαίνουμε για φυσικοθεραπεία (ήταν η κοπέλα της λογοθεραπείας εκεί και έλεγα μήπως τον κοιτούσε) και μου λέει ποσό είναι; 6 της λες .. Καλε τι αγχώνεσαι.,, είναι πολύ μικρός ακόμη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μωρε όλη αυτό μ είπαν.,, ρώτησα και την κυρία που πηγαίνουμε για φυσικοθεραπεία (ήταν η κοπέλα της λογοθεραπείας εκεί και έλεγα μήπως τον κοιτούσε) και μου λέει ποσό είναι; 6 της λες .. Καλε τι αγχώνεσαι.,, είναι πολύ μικρός ακόμη .

Ναι καλε καθόλου μη το σκέφτεσαι, μικρά είναι ακόμα έχουν χρόνο!!! Γενικά νομίζω το κάθε ένα σε κάθε στάδιο το κατακτάει με το δικό του ρυθμό!! Οποτε χαλαρά ολα θα τα κανουν😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Πως είστε; 

Καλά κορίτσι μου εσυ; μεσα με αυτή τη ζέστη!! Η μικρή είναι σε αλμα φαίνεται και τα βράδια μας μερικές μέρες τώρα χαλασαν!! Εσυ;; ο μπεμπουλης σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλά κορίτσι μου εσυ; μεσα με αυτή τη ζέστη!! Η μικρή είναι σε αλμα φαίνεται και τα βράδια μας μερικές μέρες τώρα χαλασαν!! Εσυ;; ο μπεμπουλης σου;;

Εμείς μόλις βγήκαμε από το άλμα κάναμε εμβόλιο .,, έτσι για να συνεχίσει η γκρίνια μην και χαλαρώσουμε 😂😂 ξυπνάει πολλές φορές; Εμείς αλλάξαμε γαλατάκι πήγαμε στο νο2! Και ενώ την πρώτη μέρα δεν το ήθελε τώρα τρώει συνέχεια ... θα ξεκινήσουμε τροφές .,, έπρεπε να είχαμε ξεκινήσει απλά με το δικό μ θεματάκι πήγε λίγο πίσω και τώρα είπα να περιμένω να φύγει η γκρίνια μας από το εμβόλιο να έχουμε καλή αρχή. Τώρα με τις ζεστες πηγαινετε βόλτα με τα μωρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμείς μόλις βγήκαμε από το άλμα κάναμε εμβόλιο .,, έτσι για να συνεχίσει η γκρίνια μην και χαλαρώσουμε 😂😂 ξυπνάει πολλές φορές; Εμείς αλλάξαμε γαλατάκι πήγαμε στο νο2! Και ενώ την πρώτη μέρα δεν το ήθελε τώρα τρώει συνέχεια ... θα ξεκινήσουμε τροφές .,, έπρεπε να είχαμε ξεκινήσει απλά με το δικό μ θεματάκι πήγε λίγο πίσω και τώρα είπα να περιμένω να φύγει η γκρίνια μας από το εμβόλιο να έχουμε καλή αρχή. Τώρα με τις ζεστες πηγαινετε βόλτα με τα μωρα; 

Καμποσες άλλες για να θηλάσει κ άλλες απλά έτσι γτ μπορει🤣 εμείς 2 μερες τωρα ξεκινήσαμε, μπορώ να πω ότι κάναμε καλη αρχη δείχνει να τις αρεσει😊 μια χαρα αρχη θα κάνετε θα δεις, θα τα πάει τελεια!! Εγω να σου πω την αληθεια δεν την βγαζω 2 μερες τωρα εχει από 37 μέχρι 39 όλη μερα!+

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καμποσες άλλες για να θηλάσει κ άλλες απλά έτσι γτ μπορει🤣 εμείς 2 μερες τωρα ξεκινήσαμε, μπορώ να πω ότι κάναμε καλη αρχη δείχνει να τις αρεσει😊 μια χαρα αρχη θα κάνετε θα δεις, θα τα πάει τελεια!! Εγω να σου πω την αληθεια δεν την βγαζω 2 μερες τωρα εχει από 37 μέχρι 39 όλη μερα!+

Αυτό και εγώ.., μέχρι να ξυπνήσει να φαμε να ετοιμαστούμε έχει περάσει από 10.,, και το βράδυ από τις 8.30 ξεκινησαμε διαδικασία ύπνου .,, τι να κάνω ; Αααα για πες με τι ξεκινήσατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτό και εγώ.., μέχρι να ξυπνήσει να φαμε να ετοιμαστούμε έχει περάσει από 10.,, και το βράδυ από τις 8.30 ξεκινησαμε διαδικασία ύπνου .,, τι να κάνω ; Αααα για πες με τι ξεκινήσατε; 

Λοιπον ξεκινήσαμε με πατάτα καρότο 2 μερες τωρα, αύριο θα της βάλω κ κολοκυθάκι 2 μερες παλι κ μετά θα τα κάνω σε ζωμο κοτόπουλου, κ θα βαζω ανα 3 μερες κ αλλο λαχανικό! Κ μου είπε μετα απο καμια βδομάδα όταν έχω βάλει μερικά λαχανικά να ξεκινήσω κ φρουτακια!! Εσάς τι σας ειπε;; γενικά ακούω πολλες διαφορετικές γνώμες κ δεν ξέρω τελικα αν υπάρχει σωστό κ λαθος η ολα είναι οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λοιπον ξεκινήσαμε με πατάτα καρότο 2 μερες τωρα, αύριο θα της βάλω κ κολοκυθάκι 2 μερες παλι κ μετά θα τα κάνω σε ζωμο κοτόπουλου, κ θα βαζω ανα 3 μερες κ αλλο λαχανικό! Κ μου είπε μετα απο καμια βδομάδα όταν έχω βάλει μερικά λαχανικά να ξεκινήσω κ φρουτακια!! Εσάς τι σας ειπε;; γενικά ακούω πολλες διαφορετικές γνώμες κ δεν ξέρω τελικα αν υπάρχει σωστό κ λαθος η ολα είναι οκ

Εμείς ξεκινάμε με φρούτα.., με μηλο ,,, ακόμη οδηγίες δεν πήρα .,, θα ξεκινήσω την Δευτέρα και αύριο θα μιλήσω με τον γιατρό ... τρώει η μπουμπουκα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμείς ξεκινάμε με φρούτα.., με μηλο ,,, ακόμη οδηγίες δεν πήρα .,, θα ξεκινήσω την Δευτέρα και αύριο θα μιλήσω με τον γιατρό ... τρώει η μπουμπουκα; 

Τελεια,αντε καλη αρχη να κάνετε!!

 Ναιι παιδι μου εχθες πρώτη μερα μετα απο 2 3 κουταλιές εκλαιγε επειδή της το έπαιρνα να το ξανά γεμισω🤣 λεω φαγανη θα μας βγει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τελεια,αντε καλη αρχη να κάνετε!!

 Ναιι παιδι μου εχθες πρώτη μερα μετα απο 2 3 κουταλιές εκλαιγε επειδή της το έπαιρνα να το ξανά γεμισω🤣 λεω φαγανη θα μας βγει

Ου τέλεια είστε!!! Μπράβο η Ζουζουνα μας . Έχεις κανενα νέο από την @Dona90

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ου τέλεια είστε!!! Μπράβο η Ζουζουνα μας . Έχεις κανενα νέο από την @Dona90

Όχι καιρό έχει να γράψει το κορίτσι μας!! Την τελευταία φορά μας έλεγε πως η μπουμπουκα της εχει τελικα παλλινδρομηση και είχαν ξεκινήσει θεραπεία γτ αν δεν κάνω λάθος της ειχε κανει εισοφαγητιδα;; ελπιζω να μη λέω βλακειες σαν να θυμάμαι αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσι μου! Κι εγώ δεν μπορούσα να κάνω τίποτα με τους εμετούς τους πρώτους μήνες. Το πρωί μόνο που σηκωνόμουν απ' το κρεβάτι, με έπιανε κατευθείαν έντονη ναυτία και πήγαινα για εμετό. Γι αυτό πέρναγα όλη τη μέρα ξαπλωμένη. Μόνο το βράδυ αισθανομουν λίγο καλύτερα και σηκωνόμουν. Έτρωγα 2-3 πολύ συγκεκριμένα πράγματα και το να τρως πολύ συχνά από πολύ λίγο νομίζω βοηθάει πολύ. Οπότε βρες κάτι που να μπορείς έστω λίγο να φας και φάε πολύ συχνά, μη μένεις πολλές ώρες νηστική γιατί χειροτερεύει η κατάσταση. Εγώ δεν έπαιρνα κάτι, οπότε δε γνωρίζω γι αυτό να σε βοηθήσω. Υπομονή, θα περάσει κι αυτό! Να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό! ❤️
    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...