Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πραγματικά! Δεν έχω ξανά ακούσει τόσο! Μπράβο! 

Ναι δεν το ξερα τοτε οτι ειναι σπανιο νομιζα νορμαλ, δεν μου ειχε πει κ τπτ ο γιατρος😜 ελπιζω να μειωθει φυσιολογικα απο δω κ περα μη μου κανει αναποδα κολπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ioanna85a είπε:

Εγώ που θήλαζα  κ μου είχε πει κ η παιδίατρος απογορεύονται γαλακτομικα κ οπωςδιποτε με τπτ αναψυκτικό ανθρακικό γενικώς κ όχι πικάντικα φαγητα

Και μένα κορίτσι μου τα ίδια μου είπε η νεογνολογος!μου απαγόρεψε γαλακτοκομικά,αναψυκτικά,όσπρια,και λάχανο μαρούλι!και μου επιτρέπει έναν ελληνικό καφέ την μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εμένα κορίτσι μου το μόνο που μου είπε η μαία είναι όχι όσπρια και έντονα καρυκεύματα. 

Στο ντοπλερ δεν τον μέτρησε εμένα λόγω περιδεσης. Τη Δευτέρα που πήγα στο γιατρό μου τον μέτρησε 24. Σταθερά από την 25η βδομάδα μετά την περιδεση.

Μια χαρά είσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι δεν το ξερα τοτε οτι ειναι σπανιο νομιζα νορμαλ, δεν μου ειχε πει κ τπτ ο γιατρος😜 ελπιζω να μειωθει φυσιολογικα απο δω κ περα μη μου κανει αναποδα κολπα!!

🤣🤣🤣 Ε δεν πιστεύω.,, από εδώ και πέρα θα αρχίσει να μειώνεται!!! Έτσι πιστεύω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Και μένα κορίτσι μου τα ίδια μου είπε η νεογνολογος!μου απαγόρεψε γαλακτοκομικά,αναψυκτικά,όσπρια,και λάχανο μαρούλι!και μου επιτρέπει έναν ελληνικό καφέ την μερα

Πως είσαι κοπέλα μ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μια χαρά είσαι! 

Κ δε νομίζω να μπορεί να μειωθεί λόγω ράμματος. Το πολύ αν κάνω συσπάσεις να πάει να ανοίξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

🤣🤣🤣 Ε δεν πιστεύω.,, από εδώ και πέρα θα αρχίσει να μειώνεται!!! Έτσι πιστεύω! 

Ναι μωρε ετσι θελω κ εγω να πιστευω, θα φανει😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Και μένα κορίτσι μου τα ίδια μου είπε η νεογνολογος!μου απαγόρεψε γαλακτοκομικά,αναψυκτικά,όσπρια,και λάχανο μαρούλι!και μου επιτρέπει έναν ελληνικό καφέ την μερα

Κοριτσι μου τι κανεις; το μωρακι σου;; πηγατε σπιτι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κ δε νομίζω να μπορεί να μειωθεί λόγω ράμματος. Το πολύ αν κάνω συσπάσεις να πάει να ανοίξει. 

Δεν πιστεύω να μειωθεί άλλο! Δεν το έχω ξανά άκουσει να σ πω την αλήθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κοριτσια μου Να σας ρωτήσω στο Doppler ποσό ήταν το μήκος του τραχήλου σας; 

27 και μου εδωσε 2 ουτρο κολπικα (πρωι και βραδυ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

27 και μου εδωσε 2 ουτρο κολπικα (πρωι και βραδυ) 

Θα σε βοηθήσουν! Φαντάζομαι και ξεκούραση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ ότι καταλάβατε αρχισα και ψάχνω να δω,,, μπορώ να βοηθήσω τον τοκετό; Αργεί ο τράχηλος να μικρύνει; Μπορώ να κάνω κάτι εγώ; Την Δευτέρα θα πάρω να ρωτήσω τις μαίες που έκανα σεμινάρια να μου πούν τίποτα παραπάνω! Εχω γίνει πολύ ανυπόμονη! Ψέματα να μην πω! Αλλά  πάνω από όλα κουλ @Κατερινα!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Απ ότι καταλάβατε αρχισα και ψάχνω να δω,,, μπορώ να βοηθήσω τον τοκετό; Αργεί ο τράχηλος να μικρύνει; Μπορώ να κάνω κάτι εγώ; Την Δευτέρα θα πάρω να ρωτήσω τις μαίες που έκανα σεμινάρια να μου πούν τίποτα παραπάνω! Εχω γίνει πολύ ανυπόμονη! Ψέματα να μην πω! Αλλά  πάνω από όλα κουλ @Κατερινα!!! 😂😂😂

Χαχαχχα κουλ ετσι οπως ειμαστε παντα🤣🤣 σε εχει πιασει ανυπομονησια να δεις τον μπεμπακο σου ε;;😊 λιγο σου μεινε οπως και να χει, παρε τις μαιες σιγουρα θα σου πουν κολπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Θα σε βοηθήσουν! Φαντάζομαι και ξεκούραση; 

Ναι ναι!!! αλλα μου ειπε και το αλλο το κουλο οτι απο την 33η και μετα ,δε μετραμε τραχηλο δε μας νοιαζει..ισως εννοουσε οτι δε μετραμε σε καποια γυναικα αν δεν ειχε θεμα πιο πριν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι ναι!!! αλλα μου ειπε και το αλλο το κουλο οτι απο την 33η και μετα ,δε μετραμε τραχηλο δε μας νοιαζει..ισως εννοουσε οτι δε μετραμε σε καποια γυναικα αν δεν ειχε θεμα πιο πριν..

Και εμένα μ είχε πει ότι από 34η και μετά θα το σταματήσουμε! Αλλά επειδή δεν πήγαινα να με δει λόγω κορονοϊού το συνέχισα μέχρι την προηγούμενη βδομάδα! Την Πέμπτη πάντως είχα τράχηλο 20! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχχα κουλ ετσι οπως ειμαστε παντα🤣🤣 σε εχει πιασει ανυπομονησια να δεις τον μπεμπακο σου ε;;😊 λιγο σου μεινε οπως και να χει, παρε τις μαιες σιγουρα θα σου πουν κολπα!!

Ναι ναι όπως πάντα 😂 το ξέρω ότι έμεινε λίγο,,, αλλά είναι αυτή η προσμονή τώρα και η χαρά και η ανυπομονησία! Με έχουν πρήξει και όλοι  με παίρνουν τηλ Για να δουν αν γέννησα και από έκει που λέω εντάξει θα το βγάλω από το μυαλό μ δεν γίνεται! Δεν ξέρω αν νιώθει κάποια άλλη έτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Πως είσαι κοπέλα μ; 

Αγάπη μου είμαι μέσα στην ευτυχία!!!η Μπέμπα βέβαια ακόμη είναι στην κλινική αλλα μαλλον θα την πάρω ή αυριο ή μεθαυριο!αλλα πάω καθε μέρα και την ταΐζω και κάνουμε αγκαλίτσες!ειναι πολύ χαδιαρα!!!!απεριγραπτο συναισθημα!!θα γεννήσεις και θα με θυμηθείς😉😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσι μου τι κανεις; το μωρακι σου;; πηγατε σπιτι;;

Αγάπη μου είναι μια τρελα!εγω πηρα εξιτήριο προχτές αλλα η Μπέμπα έπρεπε να μείνει λίγο στην κλινική για να πάρει λίγο βάρος!παω όμως καθε μέρα και την ταΐζω!και κάνουμε αγκαλίτσες!θα τρελαθείς!μονο αυτό σου λέω!τελειαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamaa35 είπε:

Αγάπη μου είμαι μέσα στην ευτυχία!!!η Μπέμπα βέβαια ακόμη είναι στην κλινική αλλα μαλλον θα την πάρω ή αυριο ή μεθαυριο!αλλα πάω καθε μέρα και την ταΐζω και κάνουμε αγκαλίτσες!ειναι πολύ χαδιαρα!!!!απεριγραπτο συναισθημα!!θα γεννήσεις και θα με θυμηθείς😉😉😉😉😉

Τι ωραία ❣️❣️❣️❣️Είναι χάδιαρα Ε; Να το εκμεταλλευτείς στο έπακρο! Εσυ είσαι καλά; Απο την γεννα είσαι εντάξει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamaa35 είπε:

Αγάπη μου είναι μια τρελα!εγω πηρα εξιτήριο προχτές αλλα η Μπέμπα έπρεπε να μείνει λίγο στην κλινική για να πάρει λίγο βάρος!παω όμως καθε μέρα και την ταΐζω!και κάνουμε αγκαλίτσες!θα τρελαθείς!μονο αυτό σου λέω!τελειαααααααα

Αααχ τι τελειααα😊❣ μπραβο κοριτσι μου μπραβο αντε με το καλο να πατε κ στο σπιτακι σας🙏😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Τι ωραία ❣️❣️❣️❣️Είναι χάδιαρα Ε; Να το εκμεταλλευτείς στο έπακρο! Εσυ είσαι καλά; Απο την γεννα είσαι εντάξει; 

Όχι απλα χαδιαρα!ειναι η μασκότ του θαλάμου!μου λένε όλες οι κοπέλες τι μωρό είναι αυτό!εγω πονάω υπερβολικά!αλλα θα περάσει που θα πάει!ειναι αναλόγως στον οργανισμό!απλα με βοήθησε πολύ η ζώνη καισαρικης!αλλα δεν με νοιάζει καν ο πόνος!αχ τι θαύματακι έχω κάνει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι ναι όπως πάντα 😂 το ξέρω ότι έμεινε λίγο,,, αλλά είναι αυτή η προσμονή τώρα και η χαρά και η ανυπομονησία! Με έχουν πρήξει και όλοι  με παίρνουν τηλ Για να δουν αν γέννησα και από έκει που λέω εντάξει θα το βγάλω από το μυαλό μ δεν γίνεται! Δεν ξέρω αν νιώθει κάποια άλλη έτσι! 

Εγω ανυπομονω σιγουρα αλλα να σου πω οσο πλησιαζει ψιλο αγχωνομαι κιολας, δεν ξερω ειναι αναμεικτα συναισθηματα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αααχ τι τελειααα😊❣ μπραβο κοριτσι μου μπραβο αντε με το καλο να πατε κ στο σπιτακι σας🙏😊

Κατερινακι ετοιμάσου για πολύ λιώσιμο!η δικιά μου οταν την φιλάω ή την χαϊδεύω βογκάει από ευχαρίστηση!δεν υπάρχει!λιωνωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamaa35 είπε:

Όχι απλα χαδιαρα!ειναι η μασκότ του θαλάμου!μου λένε όλες οι κοπέλες τι μωρό είναι αυτό!εγω πονάω υπερβολικά!αλλα θα περάσει που θα πάει!ειναι αναλόγως στον οργανισμό!απλα με βοήθησε πολύ η ζώνη καισαρικης!αλλα δεν με νοιάζει καν ο πόνος!αχ τι θαύματακι έχω κάνει.....

Παντα να εισαι ετσι ευτυχισμενη κοριτσι μου, στο ευχομαι απο την καρδια μου❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamaa35 είπε:

Κατερινακι ετοιμάσου για πολύ λιώσιμο!η δικιά μου οταν την φιλάω ή την χαϊδεύω βογκάει από ευχαρίστηση!δεν υπάρχει!λιωνωωωωωωω

Ααα ενταξει δεν μας βλεπω καθολου καλα θα τρελαθουμε τελειως με τα μωρακια μας😄😊😊🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...