Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Πρωί πρωί καφές με δάκρυα....τι να πω σε ένα από τα πιο αληθινά μνμ που έχω διαβάσει εδώ μέσα.

Κρατάω το πάνω απόσπασμα σαν μια μεγάλη αλήθεια που κάποια φορά την ξεχνάμε.Εψαχνα να βρω λόγια να το εξηγήσω και το γράψες όσο καλύτερα γίνεται.

Υ.Γ.Ταγγερις δεν σε σβήνει με τίποτα από την παράθεση,μάλλον σημαδιακό εκεί δίπλα από το έχω μια κορη

 

Χαχαχαχα άντε γιατί θέλουμε την τύχη τα άστρα τον ανάδρομο Ερμή το φεγγάρι να δώσει ο Θεός η Παναγία και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο με το μέρος μας..... χαχαχαχα πλάκα-πλάκα πιστεύω πολύ στην τύχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Καλημέρα κορίτσια έχω μια ερώτηση. 

Πήρα τηλ για να κλείσω ραντεβου στην Επιτροπή και μου είπαν ότι δεν έχουν ραντεβου δεν έχουν δώσει ακόμα οι γιατροί. Τι φάση? Τι εννοουν? 

Καλημέρα! 

Θεωριτικα έχουν ξεκινήσει με την άρση των μέτρων απλά ίσως να είχαν πολλά ραντεβού από πριν??? Άσε δε που πολλές επιτροπές έχουν συγχωνευτεί με άλλες ( όλη η Αθηνά δλδ πάει στην επιτροπή στο Μαρούσι τουλάχιστον πέρσι που πέρασα εγώ). Εσύ σε ποία πήρες τηλ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χαχαχαχα άντε γιατί θέλουμε την τύχη τα άστρα τον ανάδρομο Ερμή το φεγγάρι να δώσει ο Θεός η Παναγία και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο με το μέρος μας..... χαχαχαχα πλάκα-πλάκα πιστεύω πολύ στην τύχη

Τι ζωδιο εισαι;;Κ εγώ πολυ πιστευω κ στους πλανητες κ στη τυχη στο καταλληλο ταιμινγκ  κ στο θεο σε ολα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Τι ζωδιο εισαι;;Κ εγώ πολυ πιστευω κ στους πλανητες κ στη τυχη στο καταλληλο ταιμινγκ  κ στο θεο σε ολα! 

Υδροχόος.... άντε ψάξε τα ζώδια να δούμε αν ευνοούν οι πλανήτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια έχω αίμα!! Περιμένω τη χοριακη να δούμε. Αλλά πάει τελείωσε. Πιστεύω πως το έχασα 

Σωπα βρε κορίτσι μου χαλάρωσε μην λες τέτοια όλα καλά θα πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια έχω αίμα!! Περιμένω τη χοριακη να δούμε. Αλλά πάει τελείωσε. Πιστεύω πως το έχασα 

Ηρέμησε κοπέλα μου.. τίποτα δεν θα είναι...μην αγχώνεσαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Υδροχόος.... άντε ψάξε τα ζώδια να δούμε αν ευνοούν οι πλανήτες...

Ερχονται πολλες δυνατες αλλαγες για ολους τους υδροχοους, αυτο ειναι το μονο σιγουρο! Σε ολα τα θεματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια έχω αίμα!! Περιμένω τη χοριακη να δούμε. Αλλά πάει τελείωσε. Πιστεύω πως το έχασα 

Δε παιζει καλέ αυτο σταματα.μου ειχανε πει αν δω αιμα να μη πανικοβληθώ κ να τους τηλεφωνησω.θα σου δωσει πιο πολυ προγεστερονη.καταρχας πες μας τι παιρνεις απο αγωγή και αν τα τσεκαρες prg k e2.την prg τη θελουν πανω απο 22 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δε παιζει καλέ αυτο σταματα.μου ειχανε πει αν δω αιμα να μη πανικοβληθώ κ να τους τηλεφωνησω.θα σου δωσει πιο πολυ προγεστερονη.καταρχας πες μας τι παιρνεις απο αγωγή και αν τα τσεκαρες prg k e2.την prg τη θελουν πανω απο 22 

Μια prolutex κάνω τη μέρα και 4 cyclacur. Περιμένω τη χοριακη τώρα και θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ερχονται πολλες δυνατες αλλαγες για ολους τους υδροχοους, αυτο ειναι το μονο σιγουρο! Σε ολα τα θεματα!

Εγώ που είμαι τοξότης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μια prolutex κάνω τη μέρα και 4 cyclacur. Περιμένω τη χοριακη τώρα και θα δούμε 

Ρωτα λιγο γιατί δεν σου δωσανε αντιπηκτική καθολου; Ουτε σαλοσπιρ; Και εχε υποψιν σου οτι στην 8 εβδομαδα κυησης θα πρεπει να κανεις εξετασεις θρομβοφιλιας και ας εχεις ηδη κανει κ ειναι ολα καλα..γιατί μετα υπαρχει η λεγομενη μαιευτική θρομβοφιλια που σκαει με τη κυηση!επισης πρεπει να τσεκαρεις prg κ ε2 οπως σου εγραψα πριν.στο ειπανε φανταζομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ρωτα λιγο γιατί δεν σου δωσανε αντιπηκτική καθολου; Ουτε σαλοσπιρ; Και εχε υποψιν σου οτι στην 8 εβδομαδα κυησης θα πρεπει να κανεις εξετασεις θρομβοφιλιας και ας εχεις ηδη κανει κ ειναι ολα καλα..γιατί μετα υπαρχει η λεγομενη μαιευτική θρομβοφιλια που σκαει με τη κυηση!επισης πρεπει να τσεκαρεις prg κ ε2 οπως σου εγραψα πριν.στο ειπανε φανταζομαι..

Σαλοσπίρ παίρνω 1 τη μέρα. Για e2 και prg δε μου είπε τίποτα. Από χθες που είχα καφέ και μιλήσαμε είπε ξεκούραση και αν γίνει κόκκινο χοριακη. Τώρα ήταν χειρουργείο ο γιατρός μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ που είμαι τοξότης;

Σε ολα τα μεταβλητα ζωδια Διδυμοι ,παρθενοι ιχθυς τοξοτες κ αλλα ζωδια ομως που εχουν πλανητες σε αυτα θα γινουν αλλαγες σπιτιου δουλειας παιδιου τα παντα!!Η εκλειψη σεληνης στον αξονα διδιμων τοξοτη( που ειναι απεναντι Στο χαρτη) φερνει αυτες τις αλλαγες .συγκεκριμενα μεχρι τη κυριακή να προσεχουν παραπανω την υγεια τους κ μεχρι κ εξαμηνο οι αλλαγες δηλαδη μεχρι δεκεμβρη Θα ζησουμε μεγαλες στιγμες! Οποιοι εχουν γενεθλια αυτες τις μερες στανταρ αλλαγη επαγγελματικων μεσα στο 6 μηνο

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Σαλοσπίρ παίρνω 1 τη μέρα. Για e2 και prg δε μου είπε τίποτα. Από χθες που είχα καφέ και μιλήσαμε είπε ξεκούραση και αν γίνει κόκκινο χοριακη. Τώρα ήταν χειρουργείο ο γιατρός μου. 

Πω κ τρομαξα θεε μου παλι καλα!!λοιπον πες του γιατί δεν τσεκαρουμε prg k e2 κ να επιμεινεις! ρε συ αυτες πρεπει να τις κανεις για να δειτε μηπως πρεπει να αυξησετε.τι να πω στο τελος η καλυτερη γιατρος θα γινω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια έχω αίμα!! Περιμένω τη χοριακη να δούμε. Αλλά πάει τελείωσε. Πιστεύω πως το έχασα 

Ξαπλωσε και ηρέμησε όσο μπορείς.. Θα δεις όλα καλά θα πάνε.. Πολλές κοπέλες έχουν αίμα και όλα βαίνουν καλώς. Utrogestan δεν παίρνεις; Λογικά θα σου δώσει.. Εχεις πολύ σε ποσότητα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Σε ολα τα μεταβλητα ζωδια Διδυμοι ,παρθενοι ιχθυς τοξοτες κ αλλα ζωδια ομως που εχουν πλανητες σε αυτα θα γινουν αλλαγες σπιτιου δουλειας παιδιου τα παντα!!Η εκλειψη σεληνης στον αξονα διδιμων τοξοτη( που ειναι απεναντι Στο χαρτη) φερνει αυτες τις αλλαγες .συγκεκριμενα μεχρι τη κυριακή να προσεχουν παραπανω την υγεια τους κ μεχρι κ εξαμηνο οι αλλαγες δηλαδη μεχρι δεκεμβρη Θα ζησουμε μεγαλες στιγμες! Οποιοι εχουν γενεθλια αυτες τις μερες στανταρ αλλαγη επαγγελματικων μεσα στο 6 μηνο

 

 

Νεφελάκι για πες οι Σκορπιοί?  Επηρεάζονται αρνητικά ή θετικά από κάτι?   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Νεφελάκι για πες οι Σκορπιοί?  Επηρεάζονται αρνητικά ή θετικά από κάτι?   

Δε ξερω αγαπη καθολου για αυτους. :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ξαπλωσε και ηρέμησε όσο μπορείς.. Θα δεις όλα καλά θα πάνε.. Πολλές κοπέλες έχουν αίμα και όλα βαίνουν καλώς. Utrogestan δεν παίρνεις; Λογικά θα σου δώσει.. Εχεις πολύ σε ποσότητα?

Μειώθηκε τώρα. Βγήκε η χοριακη 7260.. Ακόμα χειρουργείο είναι με τη γραμματέα μίλησα θα με πάρει σε καμμία ώρα ο γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπαπααααα!!!Πιάσαμε την αστρολογία????Έχω μια φίλη που τα ψάχνει όλα αυτά αλλά τώρα που γέννησε δεν προλαβαίνει!

Δλδ εγώ που είμαι δίδυμος και ο σύζυγος υδροχόος (για το τρελοκομείο δλδ 🤣) έχουμε να δούμε τα σόδομα τις επόμενες μέρες ε @Nefeliap???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimsea είπε:

Απαπαπααααα!!!Πιάσαμε την αστρολογία????Έχω μια φίλη που τα ψάχνει όλα αυτά αλλά τώρα που γέννησε δεν προλαβαίνει!

Δλδ εγώ που είμαι δίδυμος και ο σύζυγος υδροχόος (για το τρελοκομείο δλδ 🤣) έχουμε να δούμε τα σόδομα τις επόμενες μέρες ε @Nefeliap???

Εσυ εισαι ηδη εγκυος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Μειώθηκε τώρα. Βγήκε η χοριακη 7260.. Ακόμα χειρουργείο είναι με τη γραμματέα μίλησα θα με πάρει σε καμμία ώρα ο γιατρός 

Mια χαρά είσαι βρέ κορίτσι χαλάρωσε και όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εσυ εισαι ηδη εγκυος! 

Χαχαχαχα από το στόμα σου και στου Θεού το αφτί βρέ κορίτσι μου!!!!!!! Υπομονή ώς τις 11/06 που έχω χωριακή κι αν βγεί θετική......θα σε γεμίσω αβοκάντα😘🤣 χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

Χαχαχαχα από το στόμα σου και στου Θεού το αφτί βρέ κορίτσι μου!!!!!!! Υπόμονή ώς τις 11/06 που έχω χωριακή κι αν βγεί θετική......θα σε γεμίσω αβοκάντα😘🤣 χαχαχα!!!

Χαχχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μειώθηκε τώρα. Βγήκε η χοριακη 7260.. Ακόμα χειρουργείο είναι με τη γραμματέα μίλησα θα με πάρει σε καμμία ώρα ο γιατρός 

Ουφφφ...μπραβο....μια χαρά η χοριακη ποτέ ξεκουράσου μέχρι να σε πάρει ο γιατρός τηλ να σου πει τι πρέπει να κανείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...