Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια μου γύρισα από υπέρηχο. Όλα βαίνουν πάρα πολύ καλά.. απλά τελικά θα έχω Δευτέρα οωληψια. @annie! μου άλλαξε με κορίτσι μου.  Ο γιατρός είναι πάρα πολύ ενθουσιασμένος με το πόσο καλή ανταπόκριση είχα στο μακρύ πρωτόκολλο...

Επίσης να σας πω ότι κι εγώ θα πάω με βλαστοκυστες από ότι συζητήσαμε.. αν όλα πάνε καλά...

Καλέ εννοείται θα πας με βλαστοκύστες με τόσα ωάρια που έχεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimitra.com 😍 είπε:

Hope19 σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσει.Να είσαι καλά για τις λεπτομέρειες.Ειμαι σε φάση που ψάχνω απαντήσεις.Εχω περάσει επιτροπή έχω πάρει τα φάρμακα και ξεκινάω αρχές Ιουλίου.😉

Κοριτσάκι μου ο Ιούλιος είναι πολύ κοντά. Θα δεις πόσο γρήγορα θα περάσει ο καιρός.  Όλα θα πάνε καλά.  Ότι ανησυχίες και σκέψεις έχεις να μπαίνεις να τα λέμε.. Όλα τα κορίτσια είναι υπέροχα εδώ και βοηθά η μία την άλλη πολύ ψυχολογικά!💕♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lily94 είπε:

Τέλεια!!! Θα περάσει ο καιρός θα δεις!!!! Τι να πω εγω περίμενα την περίοδο πως και πως και μου κανει κολπάκια εχω καθυστέρηση!!! Αχαχαχαχ
Η πρώτη σου προσπάθεια θα ειναι;;

@Lily94Εδω είναι που λένε εύχομαι να μην σου έρθει 😉 Και να έχεις θετικό αποτέλεσμα 😍

Ναι πρωτάρα είμαι 😂😂😂Και άγχος στο φουλ γιατί δεν ξέρω και πολλά😉

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimitra.com 😍 είπε:

@Lily94Εδω είναι που λένε εύχομαι να μην σου έρθει 😉 Και να έχεις θετικό αποτέλεσμα 😍

Ναι πρωτάρα είμαι 😂😂😂Και άγχος στο φουλ γιατί δεν ξέρω και πολλά😉

 

 

Μια απ τα ιδια τωρα σιγα σιγα μαθαίνω εδω απ τα κορίτσια! Μακαρι να γινόταν αυτο το θαύμα! Ειναι ανδρικό ομως το πρόβλημα κ δεν έχουμε ελπίδες! 
λογικο να αγχώνεσαι όλες μας αγχωνόμαστε! Αλλα μεχρι ενα σημείο να σκεφτεςαι οτι εισαι πολυ κοντα σε αυτο που θελεις κ οτι ολα θα πάνε καλα!! 😍😍🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Όλα καλά κορίτσια ακούσαμε καρδούλα !! 

Άντε βρε κορίτσι έλεγα κι εγώ που είσαι.. έμπαινα συνέχεια να μάθω νέα σου!!! Ωραία με το καλό λοιπόν όλα να συνεχίσουν τέλεια και να έχεις μία τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Τι σου είπε ποτέ θα σε ξαναδεί τώρα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sweetie79 είπε:

Άντε βρε κορίτσι έλεγα κι εγώ που είσαι.. έμπαινα συνέχεια να μάθω νέα σου!!! Ωραία με το καλό λοιπόν όλα να συνεχίσουν τέλεια και να έχεις μία τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Τι σου είπε ποτέ θα σε ξαναδεί τώρα??? 

Μου είπε σε δυο εβδομάδες αλλά εγώ του είπε την επόμενη θα έρθω !!!! Καλά μου λέει έλαααα !!!😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μου είπε σε δυο εβδομάδες αλλά εγώ του είπε την επόμενη θα έρθω !!!! Καλά μου λέει έλαααα !!!😂😂😂😂

Κλαίω!!! Μας έχει φάει η αγωνία!!!! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Όλα καλά κορίτσια ακούσαμε καρδούλα !! 

Μπράβο βρε κοπέλα μου!! με το καλό λοιπόν να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου  να υποδεχτείτε σύντομα το αδελφάκι σας.., πόσο χαιρομαι, αξιζε ο κόπος σου και η επιμονή σου,  τα κατάφερες!!!!💞

Σήμερα πολλά ευχάριστα νεα!!!!! μπράβο κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis κορίτσι μου νομίζω όλες είχαμε την αγωνία για σένα! Τέλεια!!! Συγχαρητήρια και παλι! Με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Να ξεκουράζεσαι και να προσέχεις! Είσαι παράδειγμα για όλες μας εδώ! 

@dimitra.com 😍  καλη επιτυχία και σε σενα!!! Καλώς ήρθες στη παρεα μας! Κ μένα είναι πρωτη μου φορά αλλά εδώ είμαστε όλες παρεουλα! Σου Ευχομαι να είναι η πρωτη και τελευταία σου εξωσωματική, να μη χρειαστεί να υποβληθείς σε άλλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Μια απ τα ιδια τωρα σιγα σιγα μαθαίνω εδω απ τα κορίτσια! Μακαρι να γινόταν αυτο το θαύμα! Ειναι ανδρικό ομως το πρόβλημα κ δεν έχουμε ελπίδες! 
λογικο να αγχώνεσαι όλες μας αγχωνόμαστε! Αλλα μεχρι ενα σημείο να σκεφτεςαι οτι εισαι πολυ κοντα σε αυτο που θελεις κ οτι ολα θα πάνε καλα!! 😍😍🥰🥰

Συγνώμη κορίτσι δεν ήξερα ☹️

Από την ημέρα που γράφτηκα εδώ νιώθω λίγο καλύτερα με τόσα κορίτσια διαβάζοντας ήρεμω κάπως σε ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι είσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Όλα καλά κορίτσια ακούσαμε καρδούλα !! 

Αχ μπράβο!!!! Τέλεια νέα!!! Υπέροχη μέρα σήμερα!!! Με το καλό!!!!💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσάκι μου ο Ιούλιος είναι πολύ κοντά. Θα δεις πόσο γρήγορα θα περάσει ο καιρός.  Όλα θα πάνε καλά.  Ότι ανησυχίες και σκέψεις έχεις να μπαίνεις να τα λέμε.. Όλα τα κορίτσια είναι υπέροχα εδώ και βοηθά η μία την άλλη πολύ ψυχολογικά!💕♥️

Σε ευχαριστώ ναι το ξέρω θα περάσει γρήγορα μετά θα κολλήσουν η μέρες 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

@Papadakis κορίτσι μου νομίζω όλες είχαμε την αγωνία για σένα! Τέλεια!!! Συγχαρητήρια και παλι! Με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Να ξεκουράζεσαι και να προσέχεις! Είσαι παράδειγμα για όλες μας εδώ! 

@dimitra.com 😍  καλη επιτυχία και σε σενα!!! Καλώς ήρθες στη παρεα μας! Κ μένα είναι πρωτη μου φορά αλλά εδώ είμαστε όλες παρεουλα! Σου Ευχομαι να είναι η πρωτη και τελευταία σου εξωσωματική, να μη χρειαστεί να υποβληθείς σε άλλες! 

Καλώς σας βρήκα Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου 😍 το ίδιο εύχομαι και για εσένα τα υπέροχα νέα σήμερα απ'τα κορίτσια με κάνουν να ελπίζω 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η dimitra.com 😍 είπε:

Καλώς σας βρήκα Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου 😍 το ίδιο εύχομαι και για εσένα τα υπέροχα νέα σήμερα απ'τα κορίτσια με κάνουν να ελπίζω 😉

Και μένα το ίδιο!!! Ελπίδα και δυναμη! 

Επειδή το έχασα λίγο με τα σχόλια, εσείς τι θέμα είχατε κ καταλήξατε στην εξωσωματική? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Όλα καλά κορίτσια ακούσαμε καρδούλα !! 

Δε φανταζεσαι ποσο χαρηκα με τα νεα σου!!! 

Ευχομαι ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη! 💗💖💝💟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Όλα καλά κορίτσια ακούσαμε καρδούλα !! 

Μπράβο κορίτσι μου! Είσαι χαρακτηριστικό παράδειγμα ότι ο επόμενων νικά! Για μένα ησουν η αφορμή για να προσπαθήσω ξανα... Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου από εδώ κ πέρα!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η dimitra.com 😍 είπε:

Σε ευχαριστώ ναι το ξέρω θα περάσει γρήγορα μετά θα κολλήσουν η μέρες 😉

Καλή αρχή κορίτσι, θα δεις όταν ξεκινήσεις ούτε που θα καταλάβεις πως περνάν οι μέρες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια 

@melodyy @annie! συγχαρητήρια! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά??? Μόλις μπήκα να διαβάσω και τσουυπ εγκυμοσύνες! Ότι καλύτερο κορίτσια να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος!!!😘💕

Εγω έχω ένα άγχος για αύριο... να δω πως θα κοιμηθώ βλέπω εκτός από νηστικη που πρέπει να είμαι να μένω και αυπνη. 

Διάβασα κάτι (δεν θυμάμαι τώρα ποία κοπέλα το είπε) για 90€ το τεστ για τον Κορονοιο. Εγώ το έκανα με 60€ εκεί που με έστειλε ο γιατρός μου όποια θέλει μου λέει να της στέλνω το τηλέφωνο. Οντως είναι άσχημη εξέταση παίρνει φωτιά το ρουθουνι σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,σήμερα πήρα και εγώ τα αποτελέσματα της πρώτης χοριακης μου και είναι 697 !!!! Εβαλα 2 έμβρυα 3ημερών στις 16 Μαΐου!! Είναι η δεύτερη ευβρυομεταφορά μου!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Μπήκα μετά από μέρες να διαβάσω νέα σας και βλέπω πολλές χαρές!!!  Συγχαρητήρια στα κοριτσάκια με τις θετικές χοριακές και καλή επιτυχία σε όσες ακολουθούν!!! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου μόνο επιτυχίες σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Anna32 ευχομαι πολυ καλες αυξησεις απο δω και περα! Ολα καλα νσ πανε! 

@dimsea καλη επιτυχια κοριτσακι μου! Fingers crossed! ✌💞

Οταν μπορεσεις στειλε μου το τηλ! Ποναει πολυ;;; Πω πω ηδη φοβαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Κορίτσια μου,σήμερα πήρα και εγώ τα αποτελέσματα της πρώτης χοριακης μου και είναι 697 !!!! Εβαλα 2 έμβρυα 3ημερών στις 16 Μαΐου!! Είναι η δεύτερη ευβρυομεταφορά μου!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Μπήκα μετά από μέρες να διαβάσω νέα σας και βλέπω πολλές χαρές!!!  Συγχαρητήρια στα κοριτσάκια με τις θετικές χοριακές και καλή επιτυχία σε όσες ακολουθούν!!! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου μόνο επιτυχίες σε όλες!!!!

Κορίτσι μου γλυκό... Σε είχα στο μυαλό μου... Πολλά συγχαρητήρια.. Χαίρομαι τόσο πολύ.. Εύχομαι τα καλύτερα, να πάνε όλα τέλεια ❤️❤️🙏😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Dolphin είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Είσαι χαρακτηριστικό παράδειγμα ότι ο επόμενων νικά! Για μένα ησουν η αφορμή για να προσπαθήσω ξανα... Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου από εδώ κ πέρα!🥰

Πιο επόμενων πεθαίνεις ..... φυσικά και να ξανα προσπαθήσεις .... ποτέ ξεκινάμε ;;;

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Anna32 είπε:

Κορίτσια μου,σήμερα πήρα και εγώ τα αποτελέσματα της πρώτης χοριακης μου και είναι 697 !!!! Εβαλα 2 έμβρυα 3ημερών στις 16 Μαΐου!! Είναι η δεύτερη ευβρυομεταφορά μου!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Μπήκα μετά από μέρες να διαβάσω νέα σας και βλέπω πολλές χαρές!!!  Συγχαρητήρια στα κοριτσάκια με τις θετικές χοριακές και καλή επιτυχία σε όσες ακολουθούν!!! Εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου μόνο επιτυχίες σε όλες!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό μπράβο ..... μυρίζομαι διδυμάκια 🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
    • Έχεις απόλυτο δίκιο, δεν είσαι μόνη σου όμως! Όλες ε΄δω είμαστε με τα ίδια όνειρα, τις ίδιες αγωνίες και τους ίδιους φόβους. Θα το δεις στο τέλος όλα θα είναι μια κακή ανάμνηση. 🌈 Όχι δεν στενεύουν τα περιθώρια. Είσαι ακόμα 38! Το ποτήρι είναι μισογεμάτο❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...