Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια από την ηλιόλουστη Θεσσαλονίκη!!!

@Vasilique @PAPA EVA Κάνατε τις χοριακες σας;;;Εύχομαι να έχουμε τριψηφια νούμερα!!

Σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια από την ηλιόλουστη Θεσσαλονίκη!!!

@Vasilique @PAPA EVA Κάνατε τις χοριακες σας;;;Εύχομαι να έχουμε τριψηφια νούμερα!!

Σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!!!💗

Είμαι ήδη στο διαγνωστικό κ περιμένω να με φωνάξουν! Η αγωνία δεν περιγράφεται... Ευχαριστώ για την θετική ενέργεια! Κάτι αισθάνομαι... 🤗😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Είμαι ήδη στο διαγνωστικό κ περιμένω να με φωνάξουν! Η αγωνία δεν περιγράφεται... Ευχαριστώ για την θετική ενέργεια! Κάτι αισθάνομαι... 🤗😘

Καλη επιτυχιααααααααα!!!!!! Να εχεις μια ΣΟΥΠΕΡ χοριακη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια από την ηλιόλουστη Θεσσαλονίκη!!!

@Vasilique @PAPA EVA Κάνατε τις χοριακες σας;;;Εύχομαι να έχουμε τριψηφια νούμερα!!

Σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!!!💗

Εγώ πηγα πρωι πρωι κ την έκανα!  Περιμένω να μου στείλουν τα αποτελέσματα! Ελπίζω να μην αργήσουν πολυ.... Ευχαριστουμε πολυυυυ!!! 

@Vasilique  καλη μας επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PAPA EVA είπε:

Εγώ πηγα πρωι πρωι κ την έκανα!  Περιμένω να μου στείλουν τα αποτελέσματα! Ελπίζω να μην αργήσουν πολυ.... Ευχαριστουμε πολυυυυ!!! 

@Vasilique  καλη μας επιτυχία!!! 

Καλη επιτυχια με τεράστια χοριακη!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια με τεράστια χοριακη!!!!!!!!!!!!! 

Σ ευχαριστώ πολυ κοπέλα μου! Μακάρι!!! Κ σε σενα τα καλυτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχιααααααααα!!!!!! Να εχεις μια ΣΟΥΠΕΡ χοριακη!!! 

Το εύχομαι! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PAPA EVA είπε:

Εγώ πηγα πρωι πρωι κ την έκανα!  Περιμένω να μου στείλουν τα αποτελέσματα! Ελπίζω να μην αργήσουν πολυ.... Ευχαριστουμε πολυυυυ!!! 

@Vasilique  καλη μας επιτυχία!!! 

Ναι, κοριτσάκι μου! 🤗🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια μου σας στέλνω και γω τη θετική μου ενέργεια από την ηλιόλουστη Πάτρα😊✌️

Τα φιλιά μας στην Πάτρα! Ευχαριστούμεεεεε! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσια με θετικές χοριακές και χαμόγελα🎉🎉💖💖

Ευχαριστούμε! Η αγάπη κάνει θαύματα! 🤗💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/2/2021 at 6:24 ΜΜ, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Σήμερα πήγα για χοριακη καιιιι είναι 1079 !!!Είμαι πάρα πολυυυυ Χαρούμενη!!!Ελπίζω ολόψυχα σε όλες τα ίδια αποτελέσματα και τα ίδια συναισθήματα!!Να σκέφτεστε θετικά!!!Και σας το λέω και εγώ που έχω περάσει πολλά!!!Ειλικρινά ότι μα ότι καλύτερο σε όλες!!!❤❤❤

Καλησπέρα !

συγχαρητήρια !!! Μετά από εμβρυομεταφορα στις 29/1 έμαθα ότι είμαι έγκυος στις 8/2 . Κάναμε 3 χοριακες και ο γιατρός μου είπε να πάω την άλλη Παρασκευή για υπέρηχο.νιώθω παρά πολύ αγχωμένη και σε συνδυασμό με την απώλεια συμπτωμάτων εγκυμοσύνης έχω φοβηθεί . Νιώθεις το ίδιο η είμαι η μοναδική ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@PAPA EVA δεν μου φτάνει η δική μου αγωνία, έχω κ την έννοια σου! Τι γίνεται κορίτσι μου; 🙏🏻

Ακόμα περιμένω.... Θα τους παρω τηλ. σε λιγο! Θα σε ενημερωσω! Εσυ ακόμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Ακόμα περιμένω.... Θα τους παρω τηλ. σε λιγο! Θα σε ενημερωσω! Εσυ ακόμα???

Τίποτα ακόμη! Θρίλερ έτσι; Χαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τίποτα ακόμη! Θρίλερ έτσι; Χαχαχα! 

Κορίτσια μου Καλή επιτυχία..περιμένουμε τα καλύτερα νεα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τίποτα ακόμη! Θρίλερ έτσι; Χαχαχα! 

Εγω σε 1 ώρα είχα τα αποτελέσματα!! Καλή επιτυχία κορίτσιααα!!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια μου δεν τα κατάφερα! Βασιλική μου ευχομαι εσυ να μας πεις τα ευχάριστα! 

Όχι ρε γμτ, όχι... Αχ, ρε κορίτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια μου δεν τα κατάφερα! Βασιλική μου ευχομαι εσυ να μας πεις τα ευχάριστα! 

Κρίμα κορίτσι μου πού θα πάει όμως Θα ρθει έτσι δεν είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια μου δεν τα κατάφερα! Βασιλική μου ευχομαι εσυ να μας πεις τα ευχάριστα! 

Κρίμα ρε γάμο το....στεναχωρεθηκα πάρα πολύ.Ευχομαι κοριτσάρα μου γρήγορα να το ξεπεράσεις να πάρεις δύναμη και να προχωρήσεις. Πραγματικά στο εύχομαι όπως και στα υπόλοιπα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δυσάρεστα κ από εμένα...

Δύναμη κορίτσια μου και ανασυγκρότηση για την επόμενη..θα γινει το θαυματακι μας..

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Τίποτα ακόμη! Θρίλερ έτσι; Χαχαχα! 

Κορίτσια μου Καλή επιτυχία..περιμένουμε τα καλύτερα νεα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπραβο κοριτσι μου!! Τα πρωτα νεα ειναι καθησυχαστικα!!😀👍 Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!! Πιστευω οτι ολα θα ειναι καθαρα!!  Ειχαν ερθει περυσι κ μας εκαναν ενημερωση γ τις εξετασεις π χρειαζεται να κανουμε γ την προληψη του καρκινου μαστου κ μας ειπαν υπερηχο, μαστογραφια κ μαγνητικη. Η τομοσυνθεση δν ξερω τι ειναι... Κ η παρακεντηση καλο ειναι ν γινει προληπτικα γ ν ειναι σιγουροι 100%. Αφου θ κανεις παρακεντηση, αναρωτιεμαι τα υπολοιπα γτ γινονται;; δν εχουν σαφη εικονα απ το δειγμα; 🤔
    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...