Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Μόλις μου ήρθαν τα αποτελέσματα...ρε κορίτσια έχει ανέβει ........  αν δεν έκανα δλδ σήμερα τον υπέρηχο κι έκανα χοριακή έτσι για την τρέλα μου.....θα έλεγα ότι όλα πάνε μια χαρά! 01/07 είχα 20515 και σήμερα 30500 εκτός κι αν πρέπει πχ να ήταν σήμερα γύρω στις 80000

Κοριτσάκι μου μια χαρά είναι. Πάνω από τις 6000 δεν διπλασιάζεται απλά ανεβαίνει και μάλιστα αργά σχετικά. Να φανταστείς κάποια στιγμή πέφτει κιόλας. Νομίζω στο τέλος του α τριμήνου. 

Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά. Αυτό με τη θέση μου είχε συμβεί και εμένα. 

Φαντάσου 6+1 πάμε και στο ένα μωρό δεν ακούγεται η καρδιά όμως την είδαμε να ανοβοσβηνει. Μου λέει οκ γιατί είναι νωρίς. Πάω 7+1 τρόμαξε να την ακούσει. Πήγα να φανταστείς τουαλέτα γιατί μου λέει μήπως φταίει αυτό. Και την ακούμε κανονικά. Ξαναπάω 8+1 βλέπαμε να κουνιούνται πόδια χέρια τίποτα η καρδιά. Του λέω δεν βάζεις τον υπέρηχο από την κοιλιά. Και φαντάσου λόγω θέσης ακουγόταν από την κοιλιά και όχι με τον κολπικό. 

Κάνε κουράγιο. Θα πάνε όλα καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@PAPA EVA σε ευχαριστώ πολύ

@Ginaak ναι ίσως ανεβαίνει με άλλους ρυθμούς. Η κοπέλα από το ιατρείο που με πείρε πρίν λίγο (μίλησε στο γιατρό) μου είπε ότι καλή είναι η χοριακη αλλά θα δούμε την Παρασκευή. Για τη θέση μου το είπε την ώρα που κάναμε τον υπέρηχο αλλά... δεν ξέρω δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη. Εν τω μεταξύ εχθές που ξύπνησα ούτε το στήθος ήταν τόσο πρησμένο ούτε τίποτα κι άρχισα να σκέφτομαι διαφορα αλλά ξέρω (έχω διαβάσει δλδ) ότι τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν.

Τι να πω κι εγώ.....χαμένα τα έχω και πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω αν τελικά τα πράγματα είναι όπως δείχνουν.... ίσως να μην είναι γραφτό μου να γίνω μαμά τι να πω! 

Κοριτσακι μου μη λες τετοια! Εγω πιστευω οτι τη παρασκευη θα ειναι ολα καλα !!!η θεση ειναι απλα!!και στο ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το κουράγιο......εμένα κοιλιακό μου έκανε και την πρ. Παρασκευή 6+6  (και αφού δεν ακούγαμε κάτι) κάναμε κολπίκο και ακούσαμε....όχι τρελό ήχο αλλά ακούσαμε. Σήμερα 7+4 τίποτα με κοιλιακό ούτε με κολπικό που κάναμε μετά......τι να πώ μακάρι να φταίει η θέση του εμβρύου και της μήτρας μου που είναι οπίσθια και την Παρασκευή να δούμε ότι όλα είναι καλά...... μου τηλ. και η γραμματέας του που του είπε τα νούμερα αλλά τι να πεί κι αυτός....καλή είναι λέει η χοριακή αλλά θα δούμε την Παρασκευή....... η μαία του εξωσωματικού μου γιατί της τηλ. μου λέει εντάξει δεν έχει τρελή αύξηση αλλά ανέβηκε παρόλα αυτά τα ιατρικά ευρήματα μας νοιάζουν κι όχι τα εργαστηριακά.....τι να πώ κι εγώ.....αφού δεν μπορώ να κάνω κάτι.....περιμένω την Παρασκευή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@PAPA EVA σε ευχαριστώ πολύ

@Ginaak ναι ίσως ανεβαίνει με άλλους ρυθμούς. Η κοπέλα από το ιατρείο που με πείρε πρίν λίγο (μίλησε στο γιατρό) μου είπε ότι καλή είναι η χοριακη αλλά θα δούμε την Παρασκευή. Για τη θέση μου το είπε την ώρα που κάναμε τον υπέρηχο αλλά... δεν ξέρω δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη. Εν τω μεταξύ εχθές που ξύπνησα ούτε το στήθος ήταν τόσο πρησμένο ούτε τίποτα κι άρχισα να σκέφτομαι διαφορα αλλά ξέρω (έχω διαβάσει δλδ) ότι τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν.

Τι να πω κι εγώ.....χαμένα τα έχω και πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω αν τελικά τα πράγματα είναι όπως δείχνουν.... ίσως να μην είναι γραφτό μου να γίνω μαμά τι να πω! 

Μα τι είναι αυτά που λες, το μόνο που μπορεις να κάνεις τώρα είναι υπομονή και θα δεις, μην ξεγράψεις το μωράκι που έχεις μέσα σου.

Κι αυτός ο γιατρός, βρε παιδί μου δεν μπορούσε να είναι πιο συγκεκριμένος...

Εύχομαι την Παρασκευή να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Πιου-πιου σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το κουράγιο......εμένα κοιλιακό μου έκανε και την πρ. Παρασκευή 6+6  (και αφού δεν ακούγαμε κάτι) κάναμε κολπίκο και ακούσαμε....όχι τρελό ήχο αλλά ακούσαμε. Σήμερα 7+4 τίποτα με κοιλιακό ούτε με κολπικό που κάναμε μετά......τι να πώ μακάρι να φταίει η θέση του εμβρύου και της μήτρας μου που είναι οπίσθια και την Παρασκευή να δούμε ότι όλα είναι καλά...... μου τηλ. και η γραμματέας του που του είπε τα νούμερα αλλά τι να πεί κι αυτός....καλή είναι λέει η χοριακή αλλά θα δούμε την Παρασκευή....... η μαία του εξωσωματικού μου γιατί της τηλ. μου λέει εντάξει δεν έχει τρελή αύξηση αλλά ανέβηκε παρόλα αυτά τα ιατρικά ευρήματα μας νοιάζουν κι όχι τα εργαστηριακά.....τι να πώ κι εγώ.....αφού δεν μπορώ να κάνω κάτι.....περιμένω την Παρασκευή!

Κουραγιο ψυχη μου....ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Μα τι είναι αυτά που λες, το μόνο που μπορεις να κάνεις τώρα είναι υπομονή και θα δεις, μην ξεγράψεις το μωράκι που έχεις μέσα σου.

Κι αυτός ο γιατρός, βρε παιδί μου δεν μπορούσε να είναι πιο συγκεκριμένος...

Εύχομαι την Παρασκευή να πάνε όλα καλά!

Τι να πεί κι αυτός με ένα νούμερο?Αυτά τα πράγματα είναι λεπτά. Και η μαία του εξωσωματικού που της τηλ. μου λέει τα ιατρικά ευρήματα μας ενδιαφέρουν σε αυτήν τη φάση όχι τα εργαστηριακά για αυτό και δεν λέμε για χοριακές συνέχεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Τι να πεί κι αυτός με ένα νούμερο?Αυτά τα πράγματα είναι λεπτά. Και η μαία του εξωσωματικού που της τηλ. μου λέει τα ιατρικά ευρήματα μας ενδιαφέρουν σε αυτήν τη φάση όχι τα εργαστηριακά για αυτό και δεν λέμε για χοριακές συνέχεια. 

Aχ βρε κορίτσι μου διαβασα τα νέα σου. Δεν είναι δυνατόν. Μήπως όντως ήταν η μήτρα που έχει οπίσθια κλίση.. Την περασμέη φορά δεν σου είχε πει πόσους παλμούς έχει το μωρό; Εμένα μου δίνει τον υπέρηχο και το χαρτί που λέει αναλυτικά όλες τις μετρήσεις καθε υπερήχου..Ελπίζω αύριο όλα να είναι καλά και απλά όλο αυτό να είναι ένα κακό ονειρο. Εγώ πιστεύω όλα θα είναι καλά αύριο και θα ακούσετε καρδούλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Aχ βρε κορίτσι μου διαβασα τα νέα σου. Δεν είναι δυνατόν. Μήπως όντως ήταν η μήτρα που έχει οπίσθια κλίση.. Την περασμέη φορά δεν σου είχε πει πόσους παλμούς έχει το μωρό; Εμένα μου δίνει τον υπέρηχο και το χαρτί που λέει αναλυτικά όλες τις μετρήσεις καθε υπερήχου..Ελπίζω αύριο όλα να είναι καλά και απλά όλο αυτό να είναι ένα κακό ονειρο. Εγώ πιστεύω όλα θα είναι καλά αύριο και θα ακούσετε καρδούλα..

Καλημέρα. Όχι είχε τα δύο πεδία με τις φωτογραφίες όχι το πινακάκι με την μέτρηση αλλά έτσι κι αλλιώς τι σημασία έχει? Το θέμα είναι ότι 03/07 ακούσαμε και 8/07 όχι.....δεν πιστεύω σε θαύματα..... έχει τελειώσει κακά τα ψέματα...εκτός πια κι αν τι να πώ......όντως είμαι τόσο τυχερή που ποτέ δεν ήμουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα. Όχι είχε τα δύο πεδία με τις φωτογραφίες όχι το πινακάκι με την μέτρηση αλλά έτσι κι αλλιώς τι σημασία έχει? Το θέμα είναι ότι 03/07 ακούσαμε και 8/07 όχι.....δεν πιστεύω σε θαύματα..... έχει τελειώσει κακά τα ψέματα...εκτός πια κι αν τι να πώ......όντως είμαι τόσο τυχερή που ποτέ δεν ήμουν!

Eλπίζω αυτή τη φορά να γίνει η ανατροπή και να είσαι τυχερή κορίτσι μου! Κάνε υπομονή μέχρι αύριο και μην το ξεγράφεις ακόμα.. Μπορεί αύριο να την ακούσετε.. Ξέρω περνάς δύσκολα τώρα και νοιώθεις χάλια αλλά κάνε μια μέρα υπομονή ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Eλπίζω αυτή τη φορά να γίνει η ανατροπή και να είσαι τυχερή κορίτσι μου! Κάνε υπομονή μέχρι αύριο και μην το ξεγράφεις ακόμα.. Μπορεί αύριο να την ακούσετε.. Ξέρω περνάς δύσκολα τώρα και νοιώθεις χάλια αλλά κάνε μια μέρα υπομονή ακόμα..

Εσύ κοπέλα μου πήγες στο γιατρό; Τι έγινε τελικά με το 2ο σάκο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Τι να πεί κι αυτός με ένα νούμερο?Αυτά τα πράγματα είναι λεπτά. Και η μαία του εξωσωματικού που της τηλ. μου λέει τα ιατρικά ευρήματα μας ενδιαφέρουν σε αυτήν τη φάση όχι τα εργαστηριακά για αυτό και δεν λέμε για χοριακές συνέχεια. 

Μην σε στεναχωρεί αυτό και σε μένα είχε τύχει ένας γιατρός να μην πιάνει παλμούς στο νοσοκομείο μετά από αιμορραγία και όταν πήγα το απόγευμα στον γιατρό μου τα ακούσαμε κανονικά και το μωράκι μου γενικά της πρώτες βδομάδες ήταν πάντα πιο μικρός σε σχέση με την περίοδο μου κοντά μια εβδομάδα υπομονή και όλα θα πάνε καλά 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εσύ κοπέλα μου πήγες στο γιατρό; Τι έγινε τελικά με το 2ο σάκο;

Πήγα την Δευτέρα.. Ο 2ος σάκος δυστυχώς δεν μεγαλώνει. Αλλα ο άλλος σάκος μεγάλωσε πολύ και ξανα ακούσαμε καρσούλα. Ήμουν 6+5 υπερηχογραφικά είχα δύο μέρες διαφορα ημερολογιακα.  Ο γιατρός μου είπε πάμε καλά.. Επίσης μου είπε το προτιμά που δεν μεγάλωσε γιατί αν είχε μεγάλη διαφορά με τον άλλο σάκο θα φοβόταν μήπως έχει κάποιο πρόβλημα το μωρό..

Σε σχέση με τον πρώτο υπέρηχο όμως είχε μεγαλώσει πάρα πολύ το ένα μωράκι μου. Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος..Τώρα έχω ξανά υπέρηχο την άλλη πέμπτη που θα είμαι 8+1. Ελπίζω όλα να συνεχίσουν καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sunshine 88 @Hope19 σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα λόγια σας και το κουράγιο.Αύριο θα μάθω αλλά..... κάτι μέσα μου μου λέει ότι δεν..... να το πώ ένστικτο να το πώ κάπως αλλιώς.....αυτό πιστεύω αφήστε που δεν νιώθω και τίποτα....λίγο η μέση μου πονάει κατά τα άλλα το στήθος χλαπάτσα.Τι να πώ..... νιώθω τόσο κενή και τόσο χαμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

@Sunshine 88 @Hope19 σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα λόγια σας και το κουράγιο.Αύριο θα μάθω αλλά..... κάτι μέσα μου μου λέει ότι δεν..... να το πώ ένστικτο να το πώ κάπως αλλιώς.....αυτό πιστεύω αφήστε που δεν νιώθω και τίποτα....λίγο η μέση μου πονάει κατά τα άλλα το στήθος χλαπάτσα.Τι να πώ..... νιώθω τόσο κενή και τόσο χαμένη!

Έλα αγάπη μου τώρα εγώ 9 μήνες δεν ένοιωθα τίποτα εδώ που τα λέμε μέχρι που με πιάσανε οι πόνοι της γέννας και τρελενομουν και αγχώνομουν το σπορακι σου μεγαλώνει και θα δεις πως αύριο όλα θα είναι καλά 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunshine 88 είπε:

Έλα αγάπη μου τώρα εγώ 9 μήνες δεν ένοιωθα τίποτα εδώ που τα λέμε μέχρι που με πιάσανε οι πόνοι της γέννας και τρελενομουν και αγχώνομουν το σπορακι σου μεγαλώνει και θα δεις πως αύριο όλα θα είναι καλά 😍😍

Σε ευχαριστώ πολύ για τη δύναμη και το κουράγιο.....μακάρι να σας πώ αύριο ευχάριστα αλλά ειλικρινά δεν το πιστεύω. Συγνώμη που σας μαύρισα βρε κορίτσια αλλά ήθελα κι εγώ κάπου να τα πώ 😢.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τη δύναμη και το κουράγιο.....μακάρι να σας πώ αύριο ευχάριστα αλλά ειλικρινά δεν το πιστεύω. Συγνώμη που σας μαύρισα βρε κορίτσια αλλά ήθελα κι εγώ κάπου να τα πώ 😢.

Κορίτσι μου εννοείτε καλά έκανες και μας τα είπες. Δεν μας μαύρισες. Εδώ είμαστε για να λέμε τα πάντα και καλά και άσχημα.. Είναι λογικό να νοιώθεις άσχημα.. Εμείς είμαστε εδώ για σένα ότι χρειαστείς.. Εύχομαι αύριο να εκπλαγείς ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τη δύναμη και το κουράγιο.....μακάρι να σας πώ αύριο ευχάριστα αλλά ειλικρινά δεν το πιστεύω. Συγνώμη που σας μαύρισα βρε κορίτσια αλλά ήθελα κι εγώ κάπου να τα πώ 😢.

Έλα αγάπη μην το βάζεις κάτω, να προσευχόμαστε να πάνε όλα καλά. Και αν είναι πηγαίνεις και σε άλλον γιατρό για δεύτερη γνώμη. Δεν μας μαυρίζεις είμαστε εδώ να ακούει η μία την άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dimsea είπε:

@Sunshine 88 @Hope19 σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα λόγια σας και το κουράγιο.Αύριο θα μάθω αλλά..... κάτι μέσα μου μου λέει ότι δεν..... να το πώ ένστικτο να το πώ κάπως αλλιώς.....αυτό πιστεύω αφήστε που δεν νιώθω και τίποτα....λίγο η μέση μου πονάει κατά τα άλλα το στήθος χλαπάτσα.Τι να πώ..... νιώθω τόσο κενή και τόσο χαμένη!

Κορίτσι μου κουράγιο. Μη χάνεις όμως τις ελπίδες σου...

Συμβαίνουν και ανεξήγητα πράγματα!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!! Εγώ λοιπόν μετά το θρίλερ των χοριακών...πήγα χτες στο γιατρό για υπέρηχο γιατί φοβόμασταν για εξωμήτριο!! Όλα καλά λοιπόν , είναι ενδομήτριο!! Ο γιατρός είπε πως ο σάκος είναι ακριβώς όσος θα έπρεπε για την εβδομάδα που είμαι (5 + 4 ημ. σήμερα). Την άλλη Πέμπτη έχουμε ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Καλησπέρα και από μένα!!! Εγώ λοιπόν μετά το θρίλερ των χοριακών...πήγα χτες στο γιατρό για υπέρηχο γιατί φοβόμασταν για εξωμήτριο!! Όλα καλά λοιπόν , είναι ενδομήτριο!! Ο γιατρός είπε πως ο σάκος είναι ακριβώς όσος θα έπρεπε για την εβδομάδα που είμαι (5 + 4 ημ. σήμερα). Την άλλη Πέμπτη έχουμε ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα!!! 

Mπράβο βρε κορίτσι μου... Είδες όλα καλά λοιπόν! Τζάπα είχες αγχωθεί.. Με το καλό να ακούσετε και καρδούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Καλησπέρα και από μένα!!! Εγώ λοιπόν μετά το θρίλερ των χοριακών...πήγα χτες στο γιατρό για υπέρηχο γιατί φοβόμασταν για εξωμήτριο!! Όλα καλά λοιπόν , είναι ενδομήτριο!! Ο γιατρός είπε πως ο σάκος είναι ακριβώς όσος θα έπρεπε για την εβδομάδα που είμαι (5 + 4 ημ. σήμερα). Την άλλη Πέμπτη έχουμε ραντεβού να ακούσουμε καρδούλα!!! 

Μπράβο κορίτσι!!! Τέλεια νέα!! Απλά άργησε να πάρει μπρος. Όλα θα πάνε καλά από δω και πέρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τη δύναμη και το κουράγιο.....μακάρι να σας πώ αύριο ευχάριστα αλλά ειλικρινά δεν το πιστεύω. Συγνώμη που σας μαύρισα βρε κορίτσια αλλά ήθελα κι εγώ κάπου να τα πώ 😢.

Κορίτσι μ τι είναι αυτά π λες, είμαστε εδώ για να στηριζουμε η μία την αλλη.σε καταλαβαίνουμε απόλυτα γιατί περνάμε τις ίδιες αγωνίες. Μακάρι αύριο να πάνε όλα καλά 🙏. Είσαι στη σκέψη μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Mπράβο βρε κορίτσι μου... Είδες όλα καλά λοιπόν! Τζάπα είχες αγχωθεί.. Με το καλό να ακούσετε και καρδούλα!

Κορίτσι μου γλυκό κ σε εσένα εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κορίτσι!!! Τέλεια νέα!! Απλά άργησε να πάρει μπρος. Όλα θα πάνε καλά από δω και πέρα!! 

Να σαι καλά κορίτσι μου!!! Να πηγαίνουν όλα καλά για όλες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nik_02 @ioannastr σας ευχαριστώ πάρα πολύ 🥰! Ήδη νιώθω κάπως καλύτερα κι έχω αρχίσει να σκέφτομαι τα επόμενα βήματα. Σε όλη αυτήν τη διαδικασία μάλλον τελικά πρέπει να παίρνουμε ψυχρά κάποια πράγματα και να πεισμώνουμε παραπάνω μιας και από ένα σημείο και μετά δεν είναι στο χέρι μας.Τουλάχιστον έχω ήσυχη τη συνείδηση μου γιατί ξέρω ότι πάλεψα και έκανα το καλύτερο που μπορούσα για όσο αυτό κράτησε. Θα δώ και ποιά είναι τα επόμενα βήματα αύριο,εννοώ αν θα χρειαστεί απόξεση κλπ, και θα συνεχίσω τον αγώνα μου. Τουλάχιστον αν μπορώ να πώ ότι κάτι με χαροποιεί σε όλο αυτό είναι ότι σε αυτήν μου την προσπάθεια πέτυχα εμφύτευση! @ioannastr εύχομαι όλα να πάνε καλά και με το καλό να ακούσετε καρδούλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...