Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σε ρωτήσω κάτι Nia2021 . Πριν παντρευτειτε έμενε με τους δικούς του?

Πάντως ενώ θα συμφωνήσω με την Frid ότι το μεγαλύτερο μέρος της διαδικασίας το τραβάμε εμείς, μην ξεχνάμε και τους άντρες μας και ειδικά όταν έχουν αυτοι το θέμα. Για πολλούς είναι ασήκωτο το βάρος των ενοχων και δεν μπορούν να το διαχειριστουν. Και αν έχουν και τη μανούλα να υπονομεύει την κατάσταση... άστα να πάνε...

Ναι η συμπεριφορά του είναι ανωριμη. Νομίζω ότι απαιτειται μία εκ βαθέων συζήτηση και να δείτε πώς βρεθήκατε σε αυτήν την κατάσταση. Γιατί το γεγονος ότι πήγε σε δικηγόρο επειδή δεν σεβάστηκες τη μάνα του είναι εντελώς κουφό. Και με την πρώτη αποτυχία δεν το βάζουμε στα πόδια.  Και από ο, τι κατάλαβα το πρόβλημά σας δεν είναι και κάτι δύσκολο, εύκολα λύνεται.

 

Μόνος του έμενε....αλλιώς σιγά μην τον παντρευομουν....το ξέρω ότι λύνεται....αυτός δεν το ξέρει....βασικα από την ώρα που συγκατοικησαμε και παντρευτηκαμε άρχισε και η πανδημία, Όπερ σημαίνει ότι ούτε το σπίτι μας δεν ανοίξαμε σε φιλούς κλπ....όλα αυτά δεν τα συμμερίζεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Μόνος του έμενε....αλλιώς σιγά μην τον παντρευομουν....το ξέρω ότι λύνεται....αυτός δεν το ξέρει....βασικα από την ώρα που συγκατοικησαμε και παντρευτηκαμε άρχισε και η πανδημία, Όπερ σημαίνει ότι ούτε το σπίτι μας δεν ανοίξαμε σε φιλούς κλπ....όλα αυτά δεν τα συμμερίζεται....

Μόνο μια συμβουλή μπορώ να σου δώσω. Σταμάτα να ασχολείσαι με το τι θέλει αυτός και με το ποιες συνθήκες συνετελεσαν σε αυτή την απόφαση από μεριάς του.

ΕΣΥ τι θέλεις? Τον αγαπάς πραγματικά ή σκέφτεσαι ότι είσαι 37 και νιώθεις μεγάλη και πού να ξαναξεκινας από την αρχή?

Αν θεωρείς ότι πραγματικά τον αγαπάς,  τότε ναι προσπάθησε να βρεις μια λύση.

Αν πάλι όχι, τότε να ξέρεις ότι είσαι ακόμα νέα και πραγματικά το πιστεύω και δεν είναι παρηγοριά στον άρρωστο ότι κάθε εμπόδιο είναι για καλό!

Δες εσύ πραγματικά τι θέλεις και τι σε κάνει ευτυχισμένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!!

8η μέρα μετά απο εμβρυομεταφορά πήρα τα αποτελέσματα χοριακής 124.68 !!!! Δεν το πιστεύω μας άκουσε όλη η πολυκατοικία απο τη  χαρά!!!!

Ελπίζω να συνεχίσει και να μας πάει καλά!!!

 

Δεν πατάω στη γη, τα έχω χαμένα! Δεν το πιστεύω!

 

Τελειοοοο νεοοοο°°♡♡♡καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Μόνος του έμενε....αλλιώς σιγά μην τον παντρευομουν....το ξέρω ότι λύνεται....αυτός δεν το ξέρει....βασικα από την ώρα που συγκατοικησαμε και παντρευτηκαμε άρχισε και η πανδημία, Όπερ σημαίνει ότι ούτε το σπίτι μας δεν ανοίξαμε σε φιλούς κλπ....όλα αυτά δεν τα συμμερίζεται....

Ποιος τη χέζει την πανδημία μπροστά σε "άτακτη φυγή"?? Ότι δε λύνεται κόβεται. Μπορείς να παρακαλάς μόνη σου? Μπορείς να είσαι σε έναν γάμο μόνη σου? Μπορείς να περιμένεις μόνο εσύ? Και για πόσο? Αξίζει να μαραζώνεις ? Αυτό αξίζεις ? Αυτό θέλεις? Αυτό ονειρευτηκες για σένα? 

Οι ψυχολόγοι υποστηρίζουν πως για κάθε πρόβλημα/θέμα ή το αντιμετωπίζεις και το λύνεις και προχωράς ή επιλέγεις να πονάς, πονάς, πονάς, πονάς μέχρι να βαρεθεις να πονάς. Αξίζει να πονάς μόνη σου αν η άλλη πλευρά έχει πάρει την απόφαση? Δε λέω, γάμος είναι,,,θα μιλήσεις , θα προσπαθήσεις,,, πόσο???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Μόνος του έμενε....αλλιώς σιγά μην τον παντρευομουν....το ξέρω ότι λύνεται....αυτός δεν το ξέρει....βασικα από την ώρα που συγκατοικησαμε και παντρευτηκαμε άρχισε και η πανδημία, Όπερ σημαίνει ότι ούτε το σπίτι μας δεν ανοίξαμε σε φιλούς κλπ....όλα αυτά δεν τα συμμερίζεται....

Απλα σου εκανα παραθεση για να λαβεις την ειδοποιηση και να διαβασεις και την δικη μου ταπεινη σκληρη αλλα μεσα απο την καρδια μου γνωμη.

1)Δεν εχει κανενας την δυναμη να σου κανει κακο εκτος απο τον ιδιο σου τον εαυτο.Δηλαδη εφοσον εσυ θα το επιτρεψεις σε καποιον να σου κανει.

2)Δεν υπαρχει απλα σ αγαπω αλλα σε ξεαγαπω οταν μου πει η μανουλα.

3)Αν θες παιδι τον τρεχεις εσυ για να βγουν πιο γρηγορα τα χαρτια και αρχιζεις το ψαξιμο απο τωρα.Και παλι το τονιζω,αν θες.

4)Δεν υπαρχει δεν μπορω και δεν αντεχω,υπαρχει δεν θελω.

5)Αν εισαι μικρη παρε το χρονο σου αν εισαι πανω απο 35 τρεχα.Και το τρεχα το λεω καλοπροαιρετα γιατι ακομα και για εξωσωματικη,το 30 με το 40 δεν ειναι το ιδιο.Και κοιταξε τουλαχιστον για τα θεματα γονιμοτητας αν εισαι ενταξει εσυ,τις επιλογες σου.

Ελπιζω απο καρδιας να σου πανε ολα καλα και να μη με παρεξηγησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σε ρωτήσω κάτι Nia2021 . Πριν παντρευτειτε έμενε με τους δικούς του?

Πάντως ενώ θα συμφωνήσω με την Frid ότι το μεγαλύτερο μέρος της διαδικασίας το τραβάμε εμείς, μην ξεχνάμε και τους άντρες μας και ειδικά όταν έχουν αυτοι το θέμα. Για πολλούς είναι ασήκωτο το βάρος των ενοχων και δεν μπορούν να το διαχειριστουν. Και αν έχουν και τη μανούλα να υπονομεύει την κατάσταση... άστα να πάνε...

Ναι η συμπεριφορά του είναι ανωριμη. Νομίζω ότι απαιτειται μία εκ βαθέων συζήτηση και να δείτε πώς βρεθήκατε σε αυτήν την κατάσταση. Γιατί το γεγονος ότι πήγε σε δικηγόρο επειδή δεν σεβάστηκες τη μάνα του είναι εντελώς κουφό. Και με την πρώτη αποτυχία δεν το βάζουμε στα πόδια.  Και από ο, τι κατάλαβα το πρόβλημά σας δεν είναι και κάτι δύσκολο, εύκολα λύνεται.

 

Έχεις δίκιο κορίτσι μου ,να μην ακυρώνουμε και τον  κόπο των αντρών και συγνώμη κιόλας γιατί εμείς δεν χρειάστηκε πέρα από τις εξετάσεις του να κάνουμε κάτι άλλο ,ξέχασα όμως ότι αρκετοί είναι εκείνοι που χρειάστηκε να κάνουν παραπάνω πράγματα για να τα καταφέρουν ,απλά διάβαζα την αγωνία της Νιας και πραγματικα θύμωσα λίγο 😳.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι που θα στο πω τόσο ωμά αλλά τι Παρί να πει δεν αντέχει να ξαναπεράσει την εξωσωματικη ,δε λέω και οι άντρες μας αγχώνονται αλλά δεν τραβάνε τίποτα σε σχέση με εμάς ,βαλε πόσες ενέσεις έχουμε κάνει το άγχος μην ξεχάσουμε κάτι ,τόσα χάπια τόσες ορμόνες τόσο πρήξιμο ,μέθη ,χειρουργεία ,κάθε μήνα 3-4 φορές στο γιατρό κλπ κλπ και αυτοί το μόνο που κάνουν είναι ότι κάναν από την εφηβεία 😉, ε όχι και δεν αντέχει!! Η εξωσωματικη δεν είναι για όλους αλλά αν μη τη άλλο ο άντρας σου έπρεπε να είναι βράχος δίπλα σου αυτή τη στιγμή ,να σέβεται τη μητέρα του αλλά να της βάζει και όρια να μη χρειάζεται να εισαι εσυ η κακιά!! Όλο αυτό έπρεπε να σας κάνει πιο δυνατούς όχι να σας χωρίσει !!! Αν ένα πράγμα με έκανε να πάρω δύναμη παραπάνω αυτό τον καιρό αυτό είναι ο άντρας μου που για χάρη μου έγινε σάκος του μποξ μέχρι να ηρεμισω τα άγχη μου και τις ορμόνες μόνο προστασία και αγάπη προσπαθούσε να μου δίνει !!Για το καλο σου κατσε σκέψου μόνη σου και να μην τα ρίχνουμε ολα στα πεθερικά γιατί και πι χειρότεροι να είναι εμείς τους το επιτρέπουμε σε ένα βαθμό να ανακατεύονται!

Συμφωνω απολύτως!!! Εμεις βάζουμε τα όρια και αφήνουμε τις καταστάσεις να διαιωνίζονται! Τελος, οταν κάποιος η κατι δε μας αρεσει να μένει στη θέση του! 
συμφωνω επισης οτι οι σύζυγοι ειναι διπλα μας και για αυτούς ειναι ψυχολογικό το βάρος αλλα το περισσότερο το τραβάμε εμεις!!! Ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Έχεις δίκιο κορίτσι μου ,να μην ακυρώνουμε και τον  κόπο των αντρών και συγνώμη κιόλας γιατί εμείς δεν χρειάστηκε πέρα από τις εξετάσεις του να κάνουμε κάτι άλλο ,ξέχασα όμως ότι αρκετοί είναι εκείνοι που χρειάστηκε να κάνουν παραπάνω πράγματα για να τα καταφέρουν ,απλά διάβαζα την αγωνία της Νιας και πραγματικα θύμωσα λίγο 😳.

 

Καλε τι συγγνώμη? Τα γράφω για να τα διαβάζω και εγω και να συμμορφωνομαι και εγω γιατί η αλήθεια είναι και εγω τον έχω κάνει σάκο του μποξ και νομίζω ότι τα περνάω όλα μόνη μου και ξεχνάω πώς αισθάνεται και αυτός.

Πχ προχθές που έκανα την χοριακη και πήρα το ωραιότατο 0,01 και του το είπα, ήρθε από τη δουλειά να με δει. Και όταν με πήρε αγκαλια του λέω "ασε με, άσε με" . Και μου λέει " πάλι θα με διώξεις δηλαδή?"

Και εκεί ήταν που μου χτύπησε το καμπανάκι. Γιατί εγώ μετά από κάθε απογοήτευση,  θέλω να φαίνομαι δυνατή.  Και όταν με αγκαλιάζει,  ξεσπάω και είναι κάτι που δεν το θέλω. Εκείνος όμως το παίρνει ως απόρριψη "πάλι με διώχνεις?"

Για αυτό λοιπόν τα έγραψα,  για να θυμάμαι πώς μπορεί να αισθάνονται και αυτοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χειροτερο που εχεις να κανεις τελικα ειναι να ανακατεψεις καποιον γονιο.Ποσες πεθερες εχουν βαλει το χερι τους να φυγει ο προβληματικος ή η προβληματική.(προβληματικη στον εγκεφαλο τους) για να ελευθερωθει ο κανακαρης η η μπεμπα τους?Ο μονος που ξερει για μενα ειναι ο αδερφος μου.Οπως κι η μονη που ξερει για την εξωσωματικη του αδερφου μου ειμαι γω.Δεν ειναι αναγκη πιστεψτε με οσο και αγαπητικοι και προχώ να ειναι οι γονεις σας να ανακατευεται αλλους.Καποια πραγματα αφορουν μονο το ζευγαρι.Ειναι σκληρο και το καταλαβαινω οτι δεν ανταποκρινεται σε ολες τις περιπτωσεις γονεων.Δε το λεω για κακο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε τι συγγνώμη? Τα γράφω για να τα διαβάζω και εγω και να συμμορφωνομαι και εγω γιατί η αλήθεια είναι και εγω τον έχω κάνει σάκο του μποξ και νομίζω ότι τα περνάω όλα μόνη μου και ξεχνάω πώς αισθάνεται και αυτός.

Πχ προχθές που έκανα την χοριακη και πήρα το ωραιότατο 0,01 και του το είπα, ήρθε από τη δουλειά να με δει. Και όταν με πήρε αγκαλια του λέω "ασε με, άσε με" . Και μου λέει " πάλι θα με διώξεις δηλαδή?"

Και εκεί ήταν που μου χτύπησε το καμπανάκι. Γιατί εγώ μετά από κάθε απογοήτευση,  θέλω να φαίνομαι δυνατή.  Και όταν με αγκαλιάζει,  ξεσπάω και είναι κάτι που δεν το θέλω. Εκείνος όμως το παίρνει ως απόρριψη "πάλι με διώχνεις?"

Για αυτό λοιπόν τα έγραψα,  για να θυμάμαι πώς μπορεί να αισθάνονται και αυτοί.

ασε σαν εμενα εισαι και συ μεχρι που τον επιασα να κλαιει 3 η ωρα την νυχτα και μετα φρικαρα τη ζωη μου.Δε θα το ξεχασω ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Νικολίνι είπε:

Το χειροτερο που εχεις να κανεις τελικα ειναι να ανακατεψεις καποιον γονιο.Ποσες πεθερες εχουν βαλει το χερι τους να φυγει ο προβληματικος ή η προβληματική.(προβληματικη στον εγκεφαλο τους) για να ελευθερωθει ο κανακαρης η η μπεμπα τους?Ο μονος που ξερει για μενα ειναι ο αδερφος μου.Οπως κι η μονη που ξερει για την εξωσωματικη του αδερφου μου ειμαι γω.Δεν ειναι αναγκη πιστεψτε με οσο και αγαπητικοι και προχώ να ειναι οι γονεις σας να ανακατευεται αλλους.Καποια πραγματα αφορουν μονο το ζευγαρι.Ειναι σκληρο και το καταλαβαινω οτι δεν ανταποκρινεται σε ολες τις περιπτωσεις γονεων.Δε το λεω για κακο.

 

Μπερδεύονται πολλοί σε ενα θεμα που ειναι ηδη πολύπλοκο, που εμεις ειμαστε ηδη μπερδεμένες και ο καθένας λεει το μακρύ του και το κοντό του! Ενα θεμα λεπτό και για το ζευγάρι!! Εγω το εχω πει μονο στους γονείς μου κι αυτο λόγω οτι ο αντρας μου λειπει λόγω επαγγέλματος και με πηγαινε ο πατέρας μου στην κλινική κάθε τρεις και λιγο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

ασε σαν εμενα εισαι και συ μεχρι που τον επιασα να κλαιει 3 η ωρα την νυχτα και μετα φρικαρα τη ζωη μου.Δε θα το ξεχασω ποτε.

Εγω του εχω πει καφριλες ουουουου!! Να βρει αλλη γυναίκα γιατι εγω δυσκολεύομαι, οτι θα με κατηγορήσει στο μέλλον αν δεν καταφέρουμε να κανουμε παιδι και αλλα τετοια!! 😱🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Εγω του εχω πει καφριλες ουουουου!! Να βρει αλλη γυναίκα γιατι εγω δυσκολεύομαι, οτι θα με κατηγορήσει στο μέλλον αν δεν καταφέρουμε να κανουμε παιδι και αλλα τετοια!! 😱🙁

καλα λεω οτι εισαι ιδια με μενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε τι συγγνώμη? Τα γράφω για να τα διαβάζω και εγω και να συμμορφωνομαι και εγω γιατί η αλήθεια είναι και εγω τον έχω κάνει σάκο του μποξ και νομίζω ότι τα περνάω όλα μόνη μου και ξεχνάω πώς αισθάνεται και αυτός.

Πχ προχθές που έκανα την χοριακη και πήρα το ωραιότατο 0,01 και του το είπα, ήρθε από τη δουλειά να με δει. Και όταν με πήρε αγκαλια του λέω "ασε με, άσε με" . Και μου λέει " πάλι θα με διώξεις δηλαδή?"

Και εκεί ήταν που μου χτύπησε το καμπανάκι. Γιατί εγώ μετά από κάθε απογοήτευση,  θέλω να φαίνομαι δυνατή.  Και όταν με αγκαλιάζει,  ξεσπάω και είναι κάτι που δεν το θέλω. Εκείνος όμως το παίρνει ως απόρριψη "πάλι με διώχνεις?"

Για αυτό λοιπόν τα έγραψα,  για να θυμάμαι πώς μπορεί να αισθάνονται και αυτοί.

Είμαι σίγουρη ότι ο άντρας σου καταλαβαίνει γιατί τον διώχνεις ε εκείνη τη στιγμή ,μη νιώθεις ενοχές!Καλα κανεισ ομως έστω και μετά και σκέφτεσαι και πως μπορεί να νιώθει αυτοσ γιατι η αλήθεια είναι πως και αυτοί θέλουν να γίνουν γονεισ και νομίζω οι περισσότεροι θέλουν απλά να βλέπουν εμάς να χαμογελάμε!Νομιζω οι άντρες το μεγαλύτερο φόβο τους σε όλα αυτα τον αντλούν όταν δεν βλέπουν εμασ Καλά.Να και εγω αυτό το έγραψα για να το εμπεδώσω και εγω 😂😂Να σου πω ότι λυπήθηκα με τι χοριακη σου αλλά εννοειται πάμε στα επόμενα και πιο τυχερά νούμερα που να ξέρεις θα έρθουν το πιστευω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη συμπαράσταση. Δυστυχώς θεωρητικά όλα ακούγονται πολύ καλά έτσι θα έλεγα και εγώ και χειρότερα αλλά βρίσκομαι μέσα στο χορό τώρα και χορεύω. Επίσης, δυστυχώς νιώθω ότι με τον άντρα μου δεν έζησα τίποτα με την πανδημία και το πρόβλημα μας και τελειώνει τόσο άδοξα. Ίσως να θέλει να με αφήσει να κάνω οικογένεια όπως μου είπε σε ένα μήνυμα, ίσως άφησε τους γονείς του χύμα να τον μισήσω. Δεν γίνεται ένα μήνα πριν σαγαπω και να το δείχνει και τώρα αυτό....κάθε άντρας αντιδρά διαφορετικά...ο δικος μου σαν παιδί σίγουρα....ότι είναι να γίνει θα γίνει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Είμαι σίγουρη ότι ο άντρας σου καταλαβαίνει γιατί τον διώχνεις ε εκείνη τη στιγμή ,μη νιώθεις ενοχές!Καλα κανεισ ομως έστω και μετά και σκέφτεσαι και πως μπορεί να νιώθει αυτοσ γιατι η αλήθεια είναι πως και αυτοί θέλουν να γίνουν γονεισ και νομίζω οι περισσότεροι θέλουν απλά να βλέπουν εμάς να χαμογελάμε!Νομιζω οι άντρες το μεγαλύτερο φόβο τους σε όλα αυτα τον αντλούν όταν δεν βλέπουν εμασ Καλά.Να και εγω αυτό το έγραψα για να το εμπεδώσω και εγω 😂😂Να σου πω ότι λυπήθηκα με τι χοριακη σου αλλά εννοειται πάμε στα επόμενα και πιο τυχερά νούμερα που να ξέρεις θα έρθουν το πιστευω😊

Και εγω το πιστεύω.  Γενικά με έχει πιάσει ένα κύμα αισιοδοξίας. Ο αντρας μου με βλέπει και δεν το πιστεύει ότι είμαι τόσο ήρεμη.  Πάμε για τα επόμενα και αργά ή γρήγορα με τον έναν ή τον άλλο τρόπο κάποια στιγμή όλες θα τα καταφερουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη συμπαράσταση. Δυστυχώς θεωρητικά όλα ακούγονται πολύ καλά έτσι θα έλεγα και εγώ και χειρότερα αλλά βρίσκομαι μέσα στο χορό τώρα και χορεύω. Επίσης, δυστυχώς νιώθω ότι με τον άντρα μου δεν έζησα τίποτα με την πανδημία και το πρόβλημα μας και τελειώνει τόσο άδοξα. Ίσως να θέλει να με αφήσει να κάνω οικογένεια όπως μου είπε σε ένα μήνυμα, ίσως άφησε τους γονείς του χύμα να τον μισήσω. Δεν γίνεται ένα μήνα πριν σαγαπω και να το δείχνει και τώρα αυτό....κάθε άντρας αντιδρά διαφορετικά...ο δικος μου σαν παιδί σίγουρα....ότι είναι να γίνει θα γίνει.....

Εχεις δικιο.Μονο εσυ ξερεις.Ακριβως γιαυτο κανε οτι καλυτερο νιωθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Εγω του εχω πει καφριλες ουουουου!! Να βρει αλλη γυναίκα γιατι εγω δυσκολεύομαι, οτι θα με κατηγορήσει στο μέλλον αν δεν καταφέρουμε να κανουμε παιδι και αλλα τετοια!! 😱🙁

Χα χααα τελικά κάτι τέτοια τα πετάμε όλες κάποια στιγμή ,εγω του είχα βάλει και καυγά να με διώξει ,κουνούσε το κεφάλι και περιμενε να τελειώσω ,μόνη μου μάλωνα και αυτός γελούσε με τις βλακείες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

ασε σαν εμενα εισαι και συ μεχρι που τον επιασα να κλαιει 3 η ωρα την νυχτα και μετα φρικαρα τη ζωη μου.Δε θα το ξεχασω ποτε.

Συνήθως δε βλέπουμε τους άντρες να κλαίνε και καμία δορά ξεχνάμε ότι και αυτοί πονάνε!Λυπαμαι και σου ευχομαι να τα καταφέρετε σύντομα και μόνο χαμόγελα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frid είπε:

Χα χααα τελικά κάτι τέτοια τα πετάμε όλες κάποια στιγμή ,εγω του είχα βάλει και καυγά να με διώξει ,κουνούσε το κεφάλι και περιμενε να τελειώσω ,μόνη μου μάλωνα και αυτός γελούσε με τις βλακείες μου!!!

Κι εμενα στις καφριλες μου αυτο μου λεει: «τελειωσες; Τα ειπες; Οκ παμε τωρα να μιλησουμε γιατι εσυ τσακώνεσαι μονη σου» !! 😱😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη συμπαράσταση. Δυστυχώς θεωρητικά όλα ακούγονται πολύ καλά έτσι θα έλεγα και εγώ και χειρότερα αλλά βρίσκομαι μέσα στο χορό τώρα και χορεύω. Επίσης, δυστυχώς νιώθω ότι με τον άντρα μου δεν έζησα τίποτα με την πανδημία και το πρόβλημα μας και τελειώνει τόσο άδοξα. Ίσως να θέλει να με αφήσει να κάνω οικογένεια όπως μου είπε σε ένα μήνυμα, ίσως άφησε τους γονείς του χύμα να τον μισήσω. Δεν γίνεται ένα μήνα πριν σαγαπω και να το δείχνει και τώρα αυτό....κάθε άντρας αντιδρά διαφορετικά...ο δικος μου σαν παιδί σίγουρα....ότι είναι να γίνει θα γίνει.....

Ας γίνει ότι είναι για καλο σας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη συμπαράσταση. Δυστυχώς θεωρητικά όλα ακούγονται πολύ καλά έτσι θα έλεγα και εγώ και χειρότερα αλλά βρίσκομαι μέσα στο χορό τώρα και χορεύω. Επίσης, δυστυχώς νιώθω ότι με τον άντρα μου δεν έζησα τίποτα με την πανδημία και το πρόβλημα μας και τελειώνει τόσο άδοξα. Ίσως να θέλει να με αφήσει να κάνω οικογένεια όπως μου είπε σε ένα μήνυμα, ίσως άφησε τους γονείς του χύμα να τον μισήσω. Δεν γίνεται ένα μήνα πριν σαγαπω και να το δείχνει και τώρα αυτό....κάθε άντρας αντιδρά διαφορετικά...ο δικος μου σαν παιδί σίγουρα....ότι είναι να γίνει θα γίνει.....

Δωσε λιγο χρονο ακομα και ολα θα γίνουν!!! Βαλε κατω τις προτεραιότητες σου και αποφάσισε!! Ο,τι καλυτερο κοριτσι μου σου ευχομαι! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κι εμενα στις καφριλες μου αυτο μου λεει: «τελειωσες; Τα ειπες; Οκ παμε τωρα να μιλησουμε γιατι εσυ τσακώνεσαι μονη σου» !! 😱😱

Τελικά δεν κάνουμε μόνο εμείς τα ίδια. Τις ίδιες αντιδράσεις έχουν και οι άντρες μας 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τελικά δεν κάνουμε μόνο εμείς τα ίδια. Τις ίδιες αντιδράσεις έχουν και οι άντρες μας 😁

Τι να κάνουν κι αυτοί οι «καψεροι»;;!!! 🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη συμπαράσταση. Δυστυχώς θεωρητικά όλα ακούγονται πολύ καλά έτσι θα έλεγα και εγώ και χειρότερα αλλά βρίσκομαι μέσα στο χορό τώρα και χορεύω. Επίσης, δυστυχώς νιώθω ότι με τον άντρα μου δεν έζησα τίποτα με την πανδημία και το πρόβλημα μας και τελειώνει τόσο άδοξα. Ίσως να θέλει να με αφήσει να κάνω οικογένεια όπως μου είπε σε ένα μήνυμα, ίσως άφησε τους γονείς του χύμα να τον μισήσω. Δεν γίνεται ένα μήνα πριν σαγαπω και να το δείχνει και τώρα αυτό....κάθε άντρας αντιδρά διαφορετικά...ο δικος μου σαν παιδί σίγουρα....ότι είναι να γίνει θα γίνει.....

Εννοείται ότι όποιος είναι έξω από τον χορό πολλά τραγούδια ξέρει. Μόνο εσείς ξέρετε τι πραγματικά συμβαίνει και τι είναι καλύτερο για εσάς.

Πάντως μήπως να εστιάσεις σε αυτό που σου έγραψε στο μήνυμα? Μήπως είναι τόσες οι ενοχές του που το κάνει για να σε ελευθερώσει? Ίσως δεν έχει επίγνωση του προβλήματος,  ίσως θεωρεί ότι είναι πιο δύσκολο να λυθεί και δεν θέλει να σου στερήσει την ευκαιρία για μητρότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...