Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Κοριτσάκι μου έβαλες θερμόμετρο μηπως εχεις;;; κανε έναν έλεγχο θερμοκρασίας αυριο μόλις ξυπνήσεις και πριν σηκωθείς απο το κρεβατι. Εχεις αρκετά συμπτώματα βέβαια εκανες το τεστ και ειναι αρνητικό ομως μπορει να εγινε πιο αργα η σύλληψη. Ομως και να μην εχουμε ακόμη σποράκι θα του δώσουμε να καταλάβει και εχουμε την επομενη. 

Είναι λίγο πιο υψηλή ηθερμοκρασία μου αλλά κάτω από 37. Μπορεί να είμαι άρρωστη τι να πω.. 

Όπως ακριβώς τα λές! Δεν πέφτει το ηθικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Είναι λίγο πιο υψηλή ηθερμοκρασία μου αλλά κάτω από 37. Μπορεί να είμαι άρρωστη τι να πω.. 

Όπως ακριβώς τα λές! Δεν πέφτει το ηθικό!!!

Προσπαθείς καιρο; εγω οχι πολυ  περίπου 3-4 μήνες και το λεω ετσι γιατι στην αρχή ξερεις ηταν διστακτικός μετα ομως ολα οκ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Προσπαθείς καιρο; εγω οχι πολυ  περίπου 3-4 μήνες και το λεω ετσι γιατι στην αρχή ξερεις ηταν διστακτικός μετα ομως ολα οκ. 

Εμείς περίπου 5 μήνες! Κι εμένα ήταν διστακτικός οπότε να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω απο που να αρχίσω να μετράω την προσπάθεια!! χαχαχαχαχα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Εμείς περίπου 5 μήνες! Κι εμένα ήταν διστακτικός οπότε να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω απο που να αρχίσω να μετράω την προσπάθεια!! χαχαχαχαχα :)

Χα χα χα στην ιδια φάση είμαστε αφου σκάψουν στην αρχή τον κυνηγούσα λες και ημουν λυσσασμένη. Σου εύχομαι τα καλυτερα μεσα απο τη ψυχή μου. Δεν προσπαθείς και εσυ παρα πολυ καιρο οποτε δεν χρειάζεται άγχος. Στο λεω εγω που ειμαι φουλ στο άγχος χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η maroula34 είπε:

Χα χα χα στην ιδια φάση είμαστε αφου σκάψουν στην αρχή τον κυνηγούσα λες και ημουν λυσσασμένη. Σου εύχομαι τα καλυτερα μεσα απο τη ψυχή μου. Δεν προσπαθείς και εσυ παρα πολυ καιρο οποτε δεν χρειάζεται άγχος. Στο λεω εγω που ειμαι φουλ στο άγχος χα χα χα

Να 'σαι καλά κοπέλα μου!! Και σε σένα εύχομαι να νιώσεις πολύ συντομα -αν όχι τώρα- το μωράκι στην κοιλίτσα σου!!! Όσο για το άγχος...μια κουβέντα είναι.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marselntina είπε:

Να 'σαι καλά κοπέλα μου!! Και σε σένα εύχομαι να νιώσεις πολύ συντομα -αν όχι τώρα- το μωράκι στην κοιλίτσα σου!!! Όσο για το άγχος...μια κουβέντα είναι.. :)

Το ξερω εχεις δίκιο. Εγω μια λεω σταματάω να το σκέφτομαι και ολο τελικα αυτο σκέφτομαι ενα μωράκι. Εδω στο φόρουμ μου μιλαμε ομως πιστευω μοιραζόμαστε την αγωνία και το άγχος. Ελπίζω να μην σου ερθει και να είχαμε ψευδώς αρνητικό τεστ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Το ξερω εχεις δίκιο. Εγω μια λεω σταματάω να το σκέφτομαι και ολο τελικα αυτο σκέφτομαι ενα μωράκι. Εδω στο φόρουμ μου μιλαμε ομως πιστευω μοιραζόμαστε την αγωνία και το άγχος. Ελπίζω να μην σου ερθει και να είχαμε ψευδώς αρνητικό τεστ......

Κι εμένα μου κάνει πολύ καλό που μιλάμε εδω και μοιραζόμαστε όλες την ίδια αγωνία..καταλαβαινόμαστε :)

Θα δούμε τι συμβαίνει με εμένα! ό,τι είναι, ειναι!! Δεν μπορώ να το αλλάξω ό,τι και να κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Κι εμένα μου κάνει πολύ καλό που μιλάμε εδω και μοιραζόμαστε όλες την ίδια αγωνία..καταλαβαινόμαστε :)

Θα δούμε τι συμβαίνει με εμένα! ό,τι είναι, ειναι!! Δεν μπορώ να το αλλάξω ό,τι και να κάνω!

Ελπίζω και το πιστευω πραγματατικα οτι μπορει εαν δεν ειναι εγκυμοσύνη να ειναι απλα μια ανοιξιάτικη καθυστέρηση και τιποτα αλλο. Εγω απορώ με εμενα πως και σεν εχω τρέξει να παρω τεστ απλα αυτη τη φορα αισθάνομαι τοσο κοντά με αυτη την καθυστερηση σε ξερω γιατι. Βέβαια μπορει να κανω λαθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η maroula34 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου σε όλες. Δύσκολη μερα σημερα με την άρση του μέτρου απαγόρευσης κυκλοφορίας ειχα αρκετή δουλεια στο εκδοτήριο σημερα. Ελπίζω να ειστε όλες καλα. Κορίτσια μου 6η μερα καθυστέρηση σημερα. Ειχα αποφασίσει να παρω τεστ , αλλα διάβαζα συμπτώματα εγκυμοσύνης και δεν εχω αρκετά απο αυτα. Τα μόνα που εχω ειναι  οτι αισθάνομαι οτι θα αδιαθετησω και γιαυτο τον λόγω δεν το εκανα. Βέβαια ειπα εαν αυριο μεχρι το μεσημερι παλι τιποτα απο περίοδο τοτε θα κανω. Αυριο ειναι το όριο μου. Αισθάνομαι μονο πόνους περιόδου ούτε κουραση ούτε τιποτα παρόλο που εχω ξυπνησει απο Τία 4:15 το πρωι το μονο που εχω ειναι μια μικρή δυσφορία οταν μιλαω σαν να μη μπορω να παρω ανάσα. Αχ πείτε κατι θετικό..... 

Κορίτσι μου όταν λέμε συμπτώματα εγκυμοσύνης δεν εννοούμε ότι πρέπει να τα έχεις όλα για να είσαι έγκυος.. Μπορεί να τα έχεις όλα μπορεί να έχεις μόνο μερικά μπορεί και να μην έχεις κανένα. Πολλές γυναίκες μένουν έγκυες και δεν έχουν κανένα απολύτως σύμπτωμα οπότε μην θεωρείς ότι επειδή δεν έχεις όλα τα συμπτώματα δεν είσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε..

Εγώ ξεκινώ εξωσωματική και υπολογίζω μεχρι μέσα Ιουνίου να αναμένω αποτελέσματα..

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια και ο Μάιος να μας φέρει πολλά μωράκια..

Θα μπαίνω κι εδώ εννοείτε να τα λέμε. Δεν σας ξεχνώ είστε η πρώτη μου παρέα στο φορουμ..:wub:

Να σου πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου θα είμαστε εδώ και θα περιμένουμε να μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου. Και να μπαίνεις να μάς λες τα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η maroula34 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου σε όλες. Δύσκολη μερα σημερα με την άρση του μέτρου απαγόρευσης κυκλοφορίας ειχα αρκετή δουλεια στο εκδοτήριο σημερα. Ελπίζω να ειστε όλες καλα. Κορίτσια μου 6η μερα καθυστέρηση σημερα. Ειχα αποφασίσει να παρω τεστ , αλλα διάβαζα συμπτώματα εγκυμοσύνης και δεν εχω αρκετά απο αυτα. Τα μόνα που εχω ειναι  οτι αισθάνομαι οτι θα αδιαθετησω και γιαυτο τον λόγω δεν το εκανα. Βέβαια ειπα εαν αυριο μεχρι το μεσημερι παλι τιποτα απο περίοδο τοτε θα κανω. Αυριο ειναι το όριο μου. Αισθάνομαι μονο πόνους περιόδου ούτε κουραση ούτε τιποτα παρόλο που εχω ξυπνησει απο Τία 4:15 το πρωι το μονο που εχω ειναι μια μικρή δυσφορία οταν μιλαω σαν να μη μπορω να παρω ανάσα. Αχ πείτε κατι θετικό..... 

Kοριτσακιιιιι μ εγκυουλλα εισαιιιι μην το κουραζειιιςςς! Αντε ανοιξε του πινακακι του μηνααα🤰🤰🤰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλες. Δυστυχώς αδιαθέτησα σημερα τωρα το πρωι. Δε ξερω γιατι ειχα τόσες μερες καθυστερηση. Ειχα λίγα κλάματα το πρωι γιατι στεναχωρήθηκα. Τι να κάνουμε ομως ελπίζω την επομενη. Αχ και ειχα μεγάλες ελπίδες με αυτήν την καθυστερηση δε μου είχε τύχει παλι ετσι. 😔😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Καλημερα σε όλες. Δυστυχώς αδιαθέτησα σημερα τωρα το πρωι. Δε ξερω γιατι ειχα τόσες μερες καθυστερηση. Ειχα λίγα κλάματα το πρωι γιατι στεναχωρήθηκα. Τι να κάνουμε ομως ελπίζω την επομενη. Αχ και ειχα μεγάλες ελπίδες με αυτήν την καθυστερηση δε μου είχε τύχει παλι ετσι. 😔😔😔

Κρίμα βρε κοριτσι μου.. Λογικο να στεναχωριέσαι όμως σηκώνουμε κεφαλι και προχωράμε στον επόμενο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Κοπέλες μου εγω την επομενη Πέμπτη θα πάω για λαπαροσκοπιση μίλησα πριν λιγο με τον γιατρο και το προγραμματισαμε! 

Κοριτσι μου συγνωμη που σε ρωτάω πες μου λαπαροσκοπιδη γιατι θα κανεις;;; τι προβλημα υπαρχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η maroula34 είπε:

Κοριτσι μου συγνωμη που σε ρωτάω πες μου λαπαροσκοπιδη γιατι θα κανεις;;; τι προβλημα υπαρχει;

Λαπαροσκοπιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Καλημερα σε όλες. Δυστυχώς αδιαθέτησα σημερα τωρα το πρωι. Δε ξερω γιατι ειχα τόσες μερες καθυστερηση. Ειχα λίγα κλάματα το πρωι γιατι στεναχωρήθηκα. Τι να κάνουμε ομως ελπίζω την επομενη. Αχ και ειχα μεγάλες ελπίδες με αυτήν την καθυστερηση δε μου είχε τύχει παλι ετσι. 😔😔😔

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου! Να σου πω κι εγώ το πίστευα για εσένα! Δεν πειράζει συνεχίζουμε! Θα έρθει! Απλά λίγο μας παιδεύει παραπάνω. Αν και νομίζω τώρα ξεκίνησες τις προσπάθειες έτσι δεν είναι; Κι εγώ έχω σταθερό κύκλο αλλά μια φορά στην αρχή που προσπαθούμε είχα 10 ημέρες καθυστέρηση. Από την χαρά μου είχα τρελαθεί. Ήμουν σίγουρη ότι ήμουν έγκυος όμως δυστυχώς δεν ήμουν. Ήταν η μόνη φορά που μου έτυχε αυτό στα 11 χρόνια που είμαι με τον άντρα μου. Θέλει να μας παιδεύει μου φαίνεται!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Κοριτσι μου συγνωμη που σε ρωτάω πες μου λαπαροσκοπιδη γιατι θα κανεις;;; τι προβλημα υπαρχει;

Αρχή ειναι ναι δεν προσπαθούμε πολυ καιρο περιπου 4 μήνες οι πρώτες φορές ηταν διστακτικές. Ξερεις απογοητεύομαι γιατι όλες γύρω μου εχουν μωρά και εχω αγχωθεί πολυ. Ειμαι 34 εχει χτυπήσει το καμπανάκι της μητρότητας. Ερώτηση sos διάβασα οτι σε κάποια απο εσας π γιατρός της ειπε να πάρει τις βιταμίνες women axion ειναι λιγο ακριβές αλλα κανουν δουλεια. Δεν ειναι το μαγικό χάπι αλλα βοηθούν. Εχει καμια ιδέα απο βιταμίνες που μπορούν να βοηθήσουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η maroula34 είπε:

Αρχή ειναι ναι δεν προσπαθούμε πολυ καιρο περιπου 4 μήνες οι πρώτες φορές ηταν διστακτικές. Ξερεις απογοητεύομαι γιατι όλες γύρω μου εχουν μωρά και εχω αγχωθεί πολυ. Ειμαι 34 εχει χτυπήσει το καμπανάκι της μητρότητας. Ερώτηση sos διάβασα οτι σε κάποια απο εσας π γιατρός της ειπε να πάρει τις βιταμίνες women axion ειναι λιγο ακριβές αλλα κανουν δουλεια. Δεν ειναι το μαγικό χάπι αλλα βοηθούν. Εχει καμια ιδέα απο βιταμίνες που μπορούν να βοηθήσουν;

Καλημερα κοριτσι μου κ στις υπολοιπες!Καταλαβαινω τη στεναχωρια σου,εγω ειχα παντα τεραστιους ακανονιστους κυκλους κ οταν αρχισαμε επαφες εγιναν ανω κατω τελειως.Θυμαμαι 2 Γεναρη στην αρχη του χρονου ημουν 45η μερα του κυκλου κ ετρεχα σαν την παλαβη να κανω χοριακη γιατι το πιστευα οτι ειμαι.Δεν ημουν ομως κ την επομενη μερα αδιαθετησα.Κλαμα,στεναχωρια τα γνωστα.Τον επομενο μηνα εμεινα εγκυος κ ημουν τοσο σιγουρη οτι δεν ημουν που δεν ηθελα να κανω τεστ,λεω μια ακομη ασκοπη καθυστερηση.Μην κολλας στην ηλικια κ μην το σκεφτεσαι αγχωτικα επειδη εισαι 34.Εγω ειμαι σχεδον 36.5 κ ενω σκεφτομουν οτι μεγαλωνω δεν το αφησα να με μπλοκαρει.Κ τσουπ ηρθε το σπορι.Σου ευχομαι τα σημερινα κλαματα να ειναι κλαματα χαρας τον επομενο μηνα για το θετικο σου,οπως ακριβως το εζησα κι εγω 😘😘

Εγω απο βιταμινες επαιρνα τις inofert.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσι μου κ στις υπολοιπες!Καταλαβαινω τη στεναχωρια σου,εγω ειχα παντα τεραστιους ακανονιστους κυκλους κ οταν αρχισαμε επαφες εγιναν ανω κατω τελειως.Θυμαμαι 2 Γεναρη στην αρχη του χρονου ημουν 45η μερα του κυκλου κ ετρεχα σαν την παλαβη να κανω χοριακη γιατι το πιστευα οτι ειμαι.Δεν ημουν ομως κ την επομενη μερα αδιαθετησα.Κλαμα,στεναχωρια τα γνωστα.Τον επομενο μηνα εμεινα εγκυος κ ημουν τοσο σιγουρη οτι δεν ημουν που δεν ηθελα να κανω τεστ,λεω μια ακομη ασκοπη καθυστερηση.Μην κολλας στην ηλικια κ μην το σκεφτεσαι αγχωτικα επειδη εισαι 34.Εγω ειμαι σχεδον 36.5 κ ενω σκεφτομουν οτι μεγαλωνω δεν το αφησα να με μπλοκαρει.Κ τσουπ ηρθε το σπορι.Σου ευχομαι τα σημερινα κλαματα να ειναι κλαματα χαρας τον επομενο μηνα για το θετικο σου,οπως ακριβως το εζησα κι εγω 😘😘

Εγω απο βιταμινες επαιρνα τις inofert.

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και ευχαριστω και όλες σας ξεχωριστά γιατι είχατε μαζι μου αγωνία για εμενα αλλα και για τα καλα σας λόγια και τις θετικές σκέψεις. Αντε τωρα τον επόμενο μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroula34 είπε:

Αρχή ειναι ναι δεν προσπαθούμε πολυ καιρο περιπου 4 μήνες οι πρώτες φορές ηταν διστακτικές. Ξερεις απογοητεύομαι γιατι όλες γύρω μου εχουν μωρά και εχω αγχωθεί πολυ. Ειμαι 34 εχει χτυπήσει το καμπανάκι της μητρότητας. Ερώτηση sos διάβασα οτι σε κάποια απο εσας π γιατρός της ειπε να πάρει τις βιταμίνες women axion ειναι λιγο ακριβές αλλα κανουν δουλεια. Δεν ειναι το μαγικό χάπι αλλα βοηθούν. Εχει καμια ιδέα απο βιταμίνες που μπορούν να βοηθήσουν;

Ο δικός μου ο γιατρός πρότεινε τις συγκεκριμένες βιταμίνες κ διαπίστωσε από πελάτισσες ότι κάνουν δουλειά..δεν τις έχω δοκιμάσει ακόμα αν και το σκέφτομαι για να πω την αλήθεια. Μπορείς να τις ψάξεις στο ίντερνετ και να δεις τι λέει η εταιρεία. Πάντως γενικά οι βιταμίνες θεωρώ ότι καλό κάνουν αλλά με μέτρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Ο δικός μου ο γιατρός πρότεινε τις συγκεκριμένες βιταμίνες κ διαπίστωσε από πελάτισσες ότι κάνουν δουλειά..δεν τις έχω δοκιμάσει ακόμα αν και το σκέφτομαι για να πω την αλήθεια. Μπορείς να τις ψάξεις στο ίντερνετ και να δεις τι λέει η εταιρεία. Πάντως γενικά οι βιταμίνες θεωρώ ότι καλό κάνουν αλλά με μέτρο!

Φυσικά με μέτρο τα πάντα δεν εινα χάπι μαγικό που μένεις εγκυος με το που το παρεις. Σιγουρα μερικές βιταμίνες βοηθούν τον οργανισμό μιας γυναίκας που προσπαθεί για μωράκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η maroula34 είπε:

Καλημερα σε όλες. Δυστυχώς αδιαθέτησα σημερα τωρα το πρωι. Δε ξερω γιατι ειχα τόσες μερες καθυστερηση. Ειχα λίγα κλάματα το πρωι γιατι στεναχωρήθηκα. Τι να κάνουμε ομως ελπίζω την επομενη. Αχ και ειχα μεγάλες ελπίδες με αυτήν την καθυστερηση δε μου είχε τύχει παλι ετσι. 😔😔😔

Κουκλάκι μου καλησπέρα καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις όμως όσο μπορείς μην πέφτεις θα τα καταφέρεις είμαι σίγουρη όλα καλά θα πάνε.... Μόλις τελειώσεις ξεκινά αγκαλίτσες με τον άντρα σου κ απλά απόλαυσε το κ θα έρθει θα το δεις σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια 😍😍😍❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου! Μην απογοητευεστε!! Ο Μαιος ειναι ακομα εδω!!!!!!!!!! Ξεκιναμε ολες προσπαθειες δυναμικα και αναμενουμε!! Ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!❤️❤️ Εγω περιμενα πως και πως να μου τελειωσει η ακατανομαστη και επιτελους σημερα τελειωσε!! Ας ειναι η τελευταια φορα..και για τους επομενους 9 μηνες να μην δουμε..ουτε σταγονιτσα!! Στελνω σε ολες θετικη ενεργεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θετική ενέργεια σε όλες κορίτσια μου όλες με το καλο να κρατήσουμε ενα θετικό τεστ τον επόμενο μήνα. Αντε να δούμε. Ειναι σαν να ρίχνουμε τυχερό δελτίο και περιμενουμε αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...