Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια...πηγα τωρα τουαλέτα κ οπως σκουπιστηκα ειδα σταγονες αιμα...πρωτη φορα βλεπω ετσι σταγονες συνηθως αδιαθετω αλλιως...περιμενω να δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα κοριτσια...πηγα τωρα τουαλέτα κ οπως σκουπιστηκα ειδα σταγονες αιμα...πρωτη φορα βλεπω ετσι σταγονες συνηθως αδιαθετω αλλιως...περιμενω να δω

Μήπως είναι το αίμα της εμφύτευσης??😍😍

Βγήκαν τα αποτελέσματα μου τις χοριακης.. Έπεσε στο 3..ολα καλα.. Πάμε τώρα να δούμε τι μας περιμένει αυτόν τον μήνα.. Το μόνο σίγουρο είναι πολλές στιγμές με τον άντρα μου χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Μήπως είναι το αίμα της εμφύτευσης??😍😍

Βγήκαν τα αποτελέσματα μου τις χοριακης.. Έπεσε στο 3..ολα καλα.. Πάμε τώρα να δούμε τι μας περιμένει αυτόν τον μήνα.. Το μόνο σίγουρο είναι πολλές στιγμές με τον άντρα μου χαχαχαχα

μαλλον αδιαθετω γιατι βλεπω περισσοτερο αιμα ..οπότε μαλλον ακυρο το ραντεβού με τη γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

περιμενω να δω αν θα κατεβει κανονικα περιοδος για να ακυρωσω το ραντεβου με τη γιατρο αν ειναι

Κανονικά πότε περιμένεις περίοδο κορίτσι μου;

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Μήπως είναι το αίμα της εμφύτευσης??😍😍

Βγήκαν τα αποτελέσματα μου τις χοριακης.. Έπεσε στο 3..ολα καλα.. Πάμε τώρα να δούμε τι μας περιμένει αυτόν τον μήνα.. Το μόνο σίγουρο είναι πολλές στιγμές με τον άντρα μου χαχαχαχα

Έτσιιι!! Με αισιοδοξία και μπόλικη όρεξη για τρελίτσες  :) Να είναι ο τυχερός σου μήνα κοριτσάκι μου!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Κανονικά πότε περιμένεις περίοδο κορίτσι μου;

Έτσιιι!! Με αισιοδοξία και μπόλικη όρεξη για τρελίτσες  :) Να είναι ο τυχερός σου μήνα κοριτσάκι μου!! :) 

ειχα καθυστερηση 8 μερες κ αυριο θα πήγαινα γυναικολογο..κ η γκαντεμια ειναι οτι ηρθα στους γονεις μου στο πηλιο κ ελεγα μετα τη γιατρο να ξεκιναγα μπανια...τόσο γκαντεμω🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχχ!! Δεν πειράζει κορίτσι μου! Φτάνει που ήρθε και δεν συντρέχει κάτι σοβαρό! Έχουμε ολοκληρο καλοκαιράκι να χορτάσουμε μπανάκια :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα μόλις με τον γιατρό μου και μου είπε όλα καλά.. Πατάμε restart.. Τον ενημέρωσα ότι θέλω να ξεκινήσω προσπάθειες αυτόν τον μήνα και να μην περιμένω 2 μήνες αλλά επιμένει στην άποψη του.. Μου είπε όχι ότι δεν μπορείς αλλά υπάρχει ένα μικρό ποσοστό μεγαλύτερο από ότι κανονικά ότι κάτι δεν μπορεί να πάει καλά.. 

Τώρα είμαι σε δίλημμα.. Και όχι ότι πιστεύω ότι κάτι μπορεί να μην πάει καλά αλλά σαν να έχω τύψεις αν δεν ακολουθήσω τις οδηγίες του έστω για αυτόν τον μήνα.. Μου είπε μάλιστα ότι είναι αυξημένες οι πιθανότητες αν κάνουμε στοχευμενες προσπάθειες να μείνω έγκυος τους επόμενους 2 μήνες.. 

Μου είπε καλύτερα να αφήσω τον οργανισμό να επανέλθει και του είπα πως αν δεν είχα κάνει τεστ δεν θα το καταλάβαινα και με αυτήν την λογική θα συνέχιζα επαφές αλλά λέει από την στιγμή που το καταλάβαμε όμως είναι καλύτερα να περιμένουμε... 

Τι να πω ρε κορίτσια δεν ξέρω.. Από την μία δεν θέλω να χάσω χρόνο έστω και τον έναν μήνα γιατί 2 δεν θα περίμενα σίγουρα χαχαχα αλλά από την άλλη αν τυχόν και τα καταφέρω αυτόν τον μήνα δεν θέλω να τον "απογοητεύσω" και να του πω ότι πήγα αντίθετα με αυτά που μου είπε χαχαχαχα καταλαβαίνετε τι θέλω να πω?? 😂😂

Συγγνώμη για το σεντόνι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Μίλησα μόλις με τον γιατρό μου και μου είπε όλα καλά.. Πατάμε restart.. Τον ενημέρωσα ότι θέλω να ξεκινήσω προσπάθειες αυτόν τον μήνα και να μην περιμένω 2 μήνες αλλά επιμένει στην άποψη του.. Μου είπε όχι ότι δεν μπορείς αλλά υπάρχει ένα μικρό ποσοστό μεγαλύτερο από ότι κανονικά ότι κάτι δεν μπορεί να πάει καλά.. 

Τώρα είμαι σε δίλημμα.. Και όχι ότι πιστεύω ότι κάτι μπορεί να μην πάει καλά αλλά σαν να έχω τύψεις αν δεν ακολουθήσω τις οδηγίες του έστω για αυτόν τον μήνα.. Μου είπε μάλιστα ότι είναι αυξημένες οι πιθανότητες αν κάνουμε στοχευμενες προσπάθειες να μείνω έγκυος τους επόμενους 2 μήνες.. 

Μου είπε καλύτερα να αφήσω τον οργανισμό να επανέλθει και του είπα πως αν δεν είχα κάνει τεστ δεν θα το καταλάβαινα και με αυτήν την λογική θα συνέχιζα επαφές αλλά λέει από την στιγμή που το καταλάβαμε όμως είναι καλύτερα να περιμένουμε... 

Τι να πω ρε κορίτσια δεν ξέρω.. Από την μία δεν θέλω να χάσω χρόνο έστω και τον έναν μήνα γιατί 2 δεν θα περίμενα σίγουρα χαχαχα αλλά από την άλλη αν τυχόν και τα καταφέρω αυτόν τον μήνα δεν θέλω να τον "απογοητεύσω" και να του πω ότι πήγα αντίθετα με αυτά που μου είπε χαχαχαχα καταλαβαίνετε τι θέλω να πω?? 😂😂

Συγγνώμη για το σεντόνι 

Δεν ξέρω κορίτσι μου. Για να επιμένει ο γιατρός κάτι θα ξέρει. Από την άλλη έχεις δίκιο στο τρόπο που σκέφτεσαι. Αλλά μήπως υπάρχουν αυξημένες πιθανότητες να μην πάνε καλά τα πράγματα? Και πληγωθειτε ξανά? Για μένα συζήτησε το με τον άντρα σου, να ακούσεις την γνώμη του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό!

Κορίτσι μου δεν το πιστευω!!! Συγχαρητήρια!!! Μπράβο ειλικρινά δεν ξέρεις πως χάρηκα γιατί κ συ έχεις παλέψει πολύ 🎉🎉🎉

Πήρες χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό!

😃😃😃😃 Μπράβο κοριτσάρα μου! Συγχαρητήρια! Με το καλό! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό!

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά.. Τελειαααα😍😍😍 συγχαρητήρια κορίτσι❤️❤️❤️ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Δεν ξέρω κορίτσι μου. Για να επιμένει ο γιατρός κάτι θα ξέρει. Από την άλλη έχεις δίκιο στο τρόπο που σκέφτεσαι. Αλλά μήπως υπάρχουν αυξημένες πιθανότητες να μην πάνε καλά τα πράγματα? Και πληγωθειτε ξανά? Για μένα συζήτησε το με τον άντρα σου, να ακούσεις την γνώμη του 

Ο γιατρός επιμένει γιατί θέλει να αφήσει τον οργανισμό να ξεκουραστεί και να συνέλθει αλλά μου είπε και όλα αυτά που προανέφερα.. Μου είπε ότι δεν θα με κρατήσει από το να μην το κάνω αλλά αυτός θεωρεί ότι σύμφωνα με την βιβλιογραφία αυτά λέει και μου συστήνει.. Τι να πω.. Δεν ξέρω.. Ο άντρας μου το άφησε πάνω μου ότι θέλω εγώ λέει χάχα εκεί που έλεγα ότι δεν θα θέλει το αντίθετο έγινε χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Μίλησα μόλις με τον γιατρό μου και μου είπε όλα καλά.. Πατάμε restart.. Τον ενημέρωσα ότι θέλω να ξεκινήσω προσπάθειες αυτόν τον μήνα και να μην περιμένω 2 μήνες αλλά επιμένει στην άποψη του.. Μου είπε όχι ότι δεν μπορείς αλλά υπάρχει ένα μικρό ποσοστό μεγαλύτερο από ότι κανονικά ότι κάτι δεν μπορεί να πάει καλά.. 

Τώρα είμαι σε δίλημμα.. Και όχι ότι πιστεύω ότι κάτι μπορεί να μην πάει καλά αλλά σαν να έχω τύψεις αν δεν ακολουθήσω τις οδηγίες του έστω για αυτόν τον μήνα.. Μου είπε μάλιστα ότι είναι αυξημένες οι πιθανότητες αν κάνουμε στοχευμενες προσπάθειες να μείνω έγκυος τους επόμενους 2 μήνες.. 

Μου είπε καλύτερα να αφήσω τον οργανισμό να επανέλθει και του είπα πως αν δεν είχα κάνει τεστ δεν θα το καταλάβαινα και με αυτήν την λογική θα συνέχιζα επαφές αλλά λέει από την στιγμή που το καταλάβαμε όμως είναι καλύτερα να περιμένουμε... 

Τι να πω ρε κορίτσια δεν ξέρω.. Από την μία δεν θέλω να χάσω χρόνο έστω και τον έναν μήνα γιατί 2 δεν θα περίμενα σίγουρα χαχαχα αλλά από την άλλη αν τυχόν και τα καταφέρω αυτόν τον μήνα δεν θέλω να τον "απογοητεύσω" και να του πω ότι πήγα αντίθετα με αυτά που μου είπε χαχαχαχα καταλαβαίνετε τι θέλω να πω?? 😂😂

Συγγνώμη για το σεντόνι 

Κάποτε το είχα ψάξει κι εγώ αυτό επειδή μου είχε κάνει εντύπωση γιατί κάποιοι γιατροί λένε ναι κι άλλοι όχι στην άμεση προσπάθεια! Δεν βρήκα άκρη! Εγώ μετά την αποξεση πάντως περίμενα 4 μήνες περίπου. Θα σου πω πως σκέφτομαι εγώ και τι θα έκανα. Θα το άφηνα για 1-2 μήνες. Γιατί αν κάτι πήγαινε στραβά θα κατηγορούσα τον εαυτό μου και αυτό θα ήταν χειρότερο. Ξέρεις θα είχα την αμφιβολία και αυτό θα με έτρωγε. Αν όμως ακολουθήσεις την συμβουλή του γιατρού σου θα είσαι σίγουρη ότι από την μεριά σου έκανες αυτό που σου συνέστησε.😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό!

Μπραβοοοοο κοριτσι μου!!χαρηκα παρα πολυ για σένα!!!!Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!❣❣❣❣❣❣🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ο γιατρός επιμένει γιατί θέλει να αφήσει τον οργανισμό να ξεκουραστεί και να συνέλθει αλλά μου είπε και όλα αυτά που προανέφερα.. Μου είπε ότι δεν θα με κρατήσει από το να μην το κάνω αλλά αυτός θεωρεί ότι σύμφωνα με την βιβλιογραφία αυτά λέει και μου συστήνει.. Τι να πω.. Δεν ξέρω.. Ο άντρας μου το άφησε πάνω μου ότι θέλω εγώ λέει χάχα εκεί που έλεγα ότι δεν θα θέλει το αντίθετο έγινε χαχαχα 

Ε τότε βουρ. Χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό!

Κοπέλα μου δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα!!! Σε θυμάμαι και στο θέμα της εξωσωματικής. Πόσο χάρηκα που δεν θα χρειαστεί τίποτα άλλο να κάνεις...

Συγχαρητήρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ευάγγελοςτ και εγώ αν είχα κάνει αποξεση δεν το συζητάω καν.. Θα περίμενα σίγουρα.. Απλά τώρα η λογική μου είναι ότι αν δεν έκανα τεστ δεν θα το καταλάβαινα καν.. Για αυτό προβληματιζομαι..

@Love13 και εγώ αυτό λέω και η λογική αυτό λέει αλλά μετά το τηλεφώνημα με τον γιατρό κάτι με τρώει χαχαχα..

Μπορεί να το αφήσουμε για αυτόν τον μήνα και να ξεκινήσουμε τον άλλον.. Θα το σκεφτώ 1 2 μερούλες ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffel συγχαρητηρια κοριτσι μου ομορφο!!!!!!!!! Μας εφτιαξες την μερα!!!!!!! Στειλε λεπτομερειες..χοριακη κλπ!!! 😃😃😃😃😃😃😃😃 Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κοπελα μου😃 Ολα τα καλα😃 Αντε κοριτσια....να παιρνουμε σειρα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό!

Ήμουν σίγουρη για σένα!! Μπράβο πολλά συγχαρητήρια περιμένουμε να μας πεις τη χοριακή σου!! θυμάμαι που συζητάγαμε για εξωσωματική και τα λοιπά είδες τι ωραία δεν θα χρειαστεί να κάνεις τίποτα όλα να σου πάνε καλά κορίτσι μου ! Ο Θεός και η Παναγιά μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...