Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Εμείς τον Αύγουστο κλείνουμε 4 χρόνια προσπαθειών! Είχα και εγω βουλωμένη σάλπιγγα άνοιξε όμως εντελώς με τη λαπαροσκόπηση! Και ο άντρας μου έχει οριακή κινητικότητα και ποσότητα παίρνει αρκετούς μήνες τώρα βιταμίνες που ελπίζω να ανέβηκαν οι αριθμοί του!

Εγώ είχα σκοπό μετά την επέμβαση να προχωρούσα απευθείας εξωσωματική, ο γιατρός όμως μας είπε να δοκιμάσουμε πρώτα φυσικά, ήταν πολύ αισιόδοξος και είπαμε να κάνουμε υπομονή μέχρι τον Σεπτέμβρη και να προχωρήσουμε και εμείς με εξωσωματική, αν και θέλω να είμαι αισιόδοξη πως δεν θα χρειαστεί!

Καλά κάνατε και ξεκινήσατε τη διαδικασία, δεν είναι για να τα αφήνουμε στη τύχη τετοια θεματα, αν και σου έυχομαι κορίτσι μου να σε προλάβουν τα γεγονότα και να μην χρειαστεί να ξεκινήσεις τη διαδικασία!!

Ο δικός μου από τώρα μου λέει ότι δεν θα είναι μέσα! δεν αντέχει με τίποτα το αίμα! Ελπίζω μέχρι τότε να αλλάξει γνώμη γιατί είναι μια πολύ σπουδαία στιγμή για να τη χάσει!

Σ ευχαριστώ πολυ!!! Μακάρι να μείνω αυτό τον μήνα αν κ χλωμό... Κ μένα ο δικός μου παιρνει βιταμίνες για να βελτιωθεί το σπέρμα! Ευχομαι να έχουμε θετική έκβαση! 

Τώρα κορίτσι μου είσαι πολυ γόνιμη! Καλά έκανε ο γιατρός κ σας είπε για φυσιολογικά πρώτα. Το καλοκαίρι θα σας κάνει καλό! Μετά βλέπετε για εξωσωματική! Να προσεξετε καπνισμα, αλκοόλ κ διατροφή! Σου Ευχομαι να μας ανακοινώσεις συντομα τα ευχάριστα!!!! 

Κ εμένα ο δικός μου λέει ότι δεν θα μπει μεσα! Από φίλο μου που μπήκε μέσα στη γεννά της γυναίκας του πάντως μου έλεγε πως θαυμασε  τη γυναίκα του με όλο αυτό. Πόση δυναμη έχουμε εμείς οι γυναίκες! Μακάρι να το ζήσουμε όλες κ να το ξαναζησουν όσες έχουν ήδη παιδακια! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Εμείς τον Αύγουστο κλείνουμε 4 χρόνια προσπαθειών! Είχα και εγω βουλωμένη σάλπιγγα άνοιξε όμως εντελώς με τη λαπαροσκόπηση! Και ο άντρας μου έχει οριακή κινητικότητα και ποσότητα παίρνει αρκετούς μήνες τώρα βιταμίνες που ελπίζω να ανέβηκαν οι αριθμοί του!

Εγώ είχα σκοπό μετά την επέμβαση να προχωρούσα απευθείας εξωσωματική, ο γιατρός όμως μας είπε να δοκιμάσουμε πρώτα φυσικά, ήταν πολύ αισιόδοξος και είπαμε να κάνουμε υπομονή μέχρι τον Σεπτέμβρη και να προχωρήσουμε και εμείς με εξωσωματική, αν και θέλω να είμαι αισιόδοξη πως δεν θα χρειαστεί!

Καλά κάνατε και ξεκινήσατε τη διαδικασία, δεν είναι για να τα αφήνουμε στη τύχη τετοια θεματα, αν και σου έυχομαι κορίτσι μου να σε προλάβουν τα γεγονότα και να μην χρειαστεί να ξεκινήσεις τη διαδικασία!!

Ο δικός μου από τώρα μου λέει ότι δεν θα είναι μέσα! δεν αντέχει με τίποτα το αίμα! Ελπίζω μέχρι τότε να αλλάξει γνώμη γιατί είναι μια πολύ σπουδαία στιγμή για να τη χάσει!

Καλά έτσι έλεγε κι εμένα αλλά όταν μου ζήτησε η κολλητή μου να είναι αυτή στην γέννα μου κάπως του ήρθε. Σου λέει θα είναι άλλος μέσα κι όχι εγώ! Τότε μου το πέταξε! Να τον παροτρύνεις να το κάνει! Είναι μια εμπειρία που θα του μείνει αξέχαστη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ!!! Μακάρι να μείνω αυτό τον μήνα αν κ χλωμό... Κ μένα ο δικός μου παιρνει βιταμίνες για να βελτιωθεί το σπέρμα! Ευχομαι να έχουμε θετική έκβαση! 

Τώρα κορίτσι μου είσαι πολυ γόνιμη! Καλά έκανε ο γιατρός κ σας είπε για φυσιολογικά πρώτα. Το καλοκαίρι θα σας κάνει καλό! Μετά βλέπετε για εξωσωματική! Να προσεξετε καπνισμα, αλκοόλ κ διατροφή! Σου Ευχομαι να μας ανακοινώσεις συντομα τα ευχάριστα!!!! 

Κ εμένα ο δικός μου λέει ότι δεν θα μπει μεσα! Από φίλο μου που μπήκε μέσα στη γεννά της γυναίκας του πάντως μου έλεγε πως θαυμασε  τη γυναίκα του με όλο αυτό. Πόση δυναμη έχουμε εμείς οι γυναίκες! Μακάρι να το ζήσουμε όλες κ να το ξαναζησουν όσες έχουν ήδη παιδακια! 

 

Θα την ζήσετε κορίτσι μου! Κι εύχομαι κι εμείς να την ζήσουμε ξανά! Πραγματικά όταν έκανα μαγνητική κι έπρεπε να μείνω ακίνητη, πράγμα που ήταν μαρτύριο για εμένα που έχω κλειστοφοβία, αυτό σκεφτόμουν! Το πήρα όλο από την αρχή! Από την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στο μαιευτήριο! Μπορεί να ακούγεται περίεργο αλλά με βοήθησε πολύ αυτό! Μου προκαλούσε μια τεράστια ευφορία που με έκανε να ξεχνώ όλα τα άλλα! Καλά είχα και τον άντρα μου να μου χαϊδεύει συνεχώς τα πόδια! 😄Πιάστηκε ο καημένος μισή ώρα αλλά τι να κάνουμε αυτή είναι η δουλειά του! Να με φροντίζει!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εύχομαι σε όσες θα κάνουν τεστάκι σήμερα να μας ανακοινώσουν τα ευχάριστα!!!

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά έτσι έλεγε κι εμένα αλλά όταν μου ζήτησε η κολλητή μου να είναι αυτή στην γέννα μου κάπως του ήρθε. Σου λέει θα είναι άλλος μέσα κι όχι εγώ! Τότε μου το πέταξε! Να τον παροτρύνεις να το κάνει! Είναι μια εμπειρία που θα του μείνει αξέχαστη! 

χαχα! Η αλήθεια όταν του είπα πως θα μπεί η μαμά μου αφού δεν θα μπει αυτός δεν του άρεσε καθόλου 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Δυστυχώς ή ευτυχώς μάλλον δεν πρόλαβα να κάνω κανένα τεστάκι γιατί αδιαθέτησα. Απογοητεύτηκα για μια ακόμα φορά. Τελικά νομίζω ότι πρέπει να το πάρω απόφαση ότι φυσιολογικά δε θα συλλάβω ποτέ. Και πλέον θα σταματήσω να ασχολούμαι με συμπτώματα. Μόνο κακό μου κάνω. Άντε δεν πειράζει. Τουλάχιστον το σκ θα είμαι εντάξει να πάω θάλασσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου. @Ευάγγελοςτ

Τυχερη εμενα ο δικός μου ουτε το σκέφτεται να μπει μαζι μ μεσα με τίποτα . Θα έμπαινε μια φίλη μου αλλά τζίφος φευγει για Ελλάδα κ δε θα ναι στη γεννα. Λέω ν πω στη μαμα μ αλλα αγγλικα δε ξερει κ να γινει κτ  να πάθει κάτι αντε μαζευτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. @Ευάγγελοςτ

Τυχερη εμενα ο δικός μου ουτε το σκέφτεται να μπει μαζι μ μεσα με τίποτα . Θα έμπαινε μια φίλη μου αλλά τζίφος φευγει για Ελλάδα κ δε θα ναι στη γεννα. Λέω ν πω στη μαμα μ αλλα αγγλικα δε ξερει κ να γινει κτ  να πάθει κάτι αντε μαζευτη..

Καλημέρα!!! Μόνο εγώ δεν τον ήθελα μέσα τον άντρα μου???? Δεν ξέρω αν μπορούσε να μείνει μέσα γιατί ήταν σε δημόσιο νοσοκομείο, αλλά εκείνη την ώρα δε ξέρω τι είχα πάθει ένιωθα ότι με αγχώνει υπερβολικά. Εκτός αυτού η όσφρηση μου δούλευε 1000 φορές πανω την ώρα του τοκετού, από το άγχος του πήγε κ έκανε ένα τσιγάρο το μυρισα πριν μπει στην αίθουσα κ μετά τον είδα. Του λέω καπνισες φύγε μυρίζεις... Λέει ένα έκανα... Φευγει μετά από λίγο μυρίζω μέντα σηκώνω το κεφάλι μου τον βλέπω να μπαίνει έτρωγε τσίχλες... Του λέω φύγε βρωμάει μέντα δε μπορώ... 

Ήταν απίστευτο με ενοχλούσαν τα πάντα την ώρα του τοκετού... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. @Ευάγγελοςτ

Τυχερη εμενα ο δικός μου ουτε το σκέφτεται να μπει μαζι μ μεσα με τίποτα . Θα έμπαινε μια φίλη μου αλλά τζίφος φευγει για Ελλάδα κ δε θα ναι στη γεννα. Λέω ν πω στη μαμα μ αλλα αγγλικα δε ξερει κ να γινει κτ  να πάθει κάτι αντε μαζευτη..

Μπορεί να αλλάξει γνώμη στο τέλος!  Κι εγώ δεν το περίμενα αυτό από τον άντρα μου αλλά με εξέπληξε θετικά! Ήταν σημαντικό πολύ για εμένα να μου κρατάει το χέρι εκείνη την στιγμή. Μαζί ξεκινήσαμε για αυτό το όνειρο και μαζί το είδαμε να πραγματοποιείται! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα!!! Μόνο εγώ δεν τον ήθελα μέσα τον άντρα μου???? Δεν ξέρω αν μπορούσε να μείνει μέσα γιατί ήταν σε δημόσιο νοσοκομείο, αλλά εκείνη την ώρα δε ξέρω τι είχα πάθει ένιωθα ότι με αγχώνει υπερβολικά. Εκτός αυτού η όσφρηση μου δούλευε 1000 φορές πανω την ώρα του τοκετού, από το άγχος του πήγε κ έκανε ένα τσιγάρο το μυρισα πριν μπει στην αίθουσα κ μετά τον είδα. Του λέω καπνισες φύγε μυρίζεις... Λέει ένα έκανα... Φευγει μετά από λίγο μυρίζω μέντα σηκώνω το κεφάλι μου τον βλέπω να μπαίνει έτρωγε τσίχλες... Του λέω φύγε βρωμάει μέντα δε μπορώ... 

Ήταν απίστευτο με ενοχλούσαν τα πάντα την ώρα του τοκετού... 

Τον καημένο τον σύζυγο!😄 Τι να κάνει κι αυτός; Με την αγωνία του ήθελε να κάνει και κανένα τσιγαρακι! Ούτε με την μέντα δεν μπόρεσε να το σώσει!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τον καημένο τον σύζυγο!😄 Τι να κάνει κι αυτός; Με την αγωνία του ήθελε να κάνει και κανένα τσιγαρακι! Ούτε με την μέντα δεν μπόρεσε να το σώσει!😆

Παιδιά ήταν απίστευτο. Εγώ γενικά δε μυρίζω καλά την ώρα του τοκετού μυριζα επί 1000. Ήταν όλες οι μυρωδιές τόσο έντονες. Πρώτα μυρισα τη μέντα κ μετά μπήκε από τη πόρτα... 

Θέλω να πω μπορεί να λέμε θέλω να γίνει έτσι, να το έχουμε φτιάξει στο μυαλό μας αλλά χτυπάνε κόκκινο τα πάντα εκείνη την ώρα οι ορμόνες κ δε ξέρεις πως θα σου βγει... Δε ξέρω μήπως φταίει που ήμουν χωρίς επισκληριδιο κ ήταν όλα στο κόκκινο... 

Ο καημένος είχε σκάσει ήταν πολύ αγχωμένος! Είχε πλάκα κατόπιν εορτής βέβαια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια και η δική μου τελικά κατέληξε σε βιοχημικη... 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου.. Και εγώ την προηγούμενη βδομάδα πέρασα μια.. Μην τα βάζεις κάτω όμως:) θα έρθει και το νινί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Παιδιά ήταν απίστευτο. Εγώ γενικά δε μυρίζω καλά την ώρα του τοκετού μυριζα επί 1000. Ήταν όλες οι μυρωδιές τόσο έντονες. Πρώτα μυρισα τη μέντα κ μετά μπήκε από τη πόρτα... 

Θέλω να πω μπορεί να λέμε θέλω να γίνει έτσι, να το έχουμε φτιάξει στο μυαλό μας αλλά χτυπάνε κόκκινο τα πάντα εκείνη την ώρα οι ορμόνες κ δε ξέρεις πως θα σου βγει... Δε ξέρω μήπως φταίει που ήμουν χωρίς επισκληριδιο κ ήταν όλα στο κόκκινο... 

Ο καημένος είχε σκάσει ήταν πολύ αγχωμένος! Είχε πλάκα κατόπιν εορτής βέβαια!! 

Κοριτσι μου σου γραφω εδω γιατι δε σε εβρισκα να σου γραψω.. πρεπει να ειμασταν μαζι στην ωορρηξια οποτε ευχομαι καλη επιτυχια να εχουμε και ολες οσες περιμενουν🥰🙏🏻🙏🏻  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια και η δική μου τελικά κατέληξε σε βιοχημικη... 

Κριμα κοριτσι μου!!Να έχεις δυναμη κ ευχομαι μονο ευχάριστα απο δω και περα!!❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου.. Και εγώ την προηγούμενη βδομάδα πέρασα μια.. Μην τα βάζεις κάτω όμως:) θα έρθει και το νινί.. 

Ναι το θυμάμαι γιατι κάναμε μαζί τις χοριακες.. Ήταν και η δική μου χαμηλή από την αρχή.. Την είχα κάνει και αρκετά νωρίς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Παιδιά ήταν απίστευτο. Εγώ γενικά δε μυρίζω καλά την ώρα του τοκετού μυριζα επί 1000. Ήταν όλες οι μυρωδιές τόσο έντονες. Πρώτα μυρισα τη μέντα κ μετά μπήκε από τη πόρτα... 

Θέλω να πω μπορεί να λέμε θέλω να γίνει έτσι, να το έχουμε φτιάξει στο μυαλό μας αλλά χτυπάνε κόκκινο τα πάντα εκείνη την ώρα οι ορμόνες κ δε ξέρεις πως θα σου βγει... Δε ξέρω μήπως φταίει που ήμουν χωρίς επισκληριδιο κ ήταν όλα στο κόκκινο... 

Ο καημένος είχε σκάσει ήταν πολύ αγχωμένος! Είχε πλάκα κατόπιν εορτής βέβαια!! 

Αν δεν είχες κάνει επισκληριδιο λογικό ήταν! Εγώ μόνο στο τέλος που δεν έβαλα δόση(έπρεπε να σπρώξω για να τον κατεβάσω)τα είδα όλα! Τι πόνος!!!!😩😵😫🥴 Μπράβο σου και μπράβο σε όλα τα κορίτσια που γεννάνε χωρίς επισκληριδιο! Βέβαια ξέρω και περιπτώσεις που είχαν εύκολες γέννες αλλά όσες είχατε δύσκολες γέννες και το περάσατε όλο αυτό χωρίς "βοήθεια" πραγματικά σας βγάζω το καπέλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια και η δική μου τελικά κατέληξε σε βιοχημικη... 

Αχ βρε κορίτσι πως στεναχωρέθηκα τώρα!☹️ Τι έγινε; Δεν ανέβηκε η χοριακη σου;

Όταν μου είπε ο γιατρός ότι πάνω από το 50% τον κυήσεων δεν προχωράει είπα τι λέει αυτός; Κάποιο λάθος θα κάνει! Κι όμως κατάλαβα δυστυχώς ότι έχει δίκαιο. Τουλάχιστον 7 στις 10 γυναίκες έχουν στο ιστορικό τους κύηση που δεν προχώρησε. 

Εσύ να δεις το θετικό, δηλαδή ότι μένεις έγκυος, και όλα θα πάνε καλά! Ήταν η πρώτη σου εγκυμοσύνη; Συγνώμη που δεν θυμάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ βρε κορίτσι πως στεναχωρέθηκα τώρα!☹️ Τι έγινε; Δεν ανέβηκε η χοριακη σου;

Όταν μου είπε ο γιατρός ότι πάνω από το 50% τον κυήσεων δεν προχωράει είπα τι λέει αυτός; Κάποιο λάθος θα κάνει! Κι όμως κατάλαβα δυστυχώς ότι έχει δίκαιο. Τουλάχιστον 7 στις 10 γυναίκες έχουν στο ιστορικό τους κύηση που δεν προχώρησε. 

Εσύ να δεις το θετικό, δηλαδή ότι μένεις έγκυος, και όλα θα πάνε καλά! Ήταν η πρώτη σου εγκυμοσύνη; Συγνώμη που δεν θυμάμαι.

Ναι ήταν η πρώτη μου και ουσιαστικά και η πρώτη μας σχεδόν προσπάθεια.. Εμένα στην δεύτερη χοριακή διπλασιαστηκε μου είχε πει να κανω άλλη μια μέσα σε αυτήν την εβδομάδα όπου έκανα σήμερα και είχε πέσει.. Επισης το πρωί είδα καφέ υγρά και τώρα και αίμα.. Οπότε αδιάθετισα κιόλας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ναι ήταν η πρώτη μου και ουσιαστικά και η πρώτη μας σχεδόν προσπάθεια.. Εμένα στην δεύτερη χοριακή διπλασιαστηκε μου είχε πει να κανω άλλη μια μέσα σε αυτήν την εβδομάδα όπου έκανα σήμερα και είχε πέσει.. Επισης το πρωί είδα καφέ υγρά και τώρα και αίμα.. Οπότε αδιάθετισα κιόλας... 

Λυπάμαι κορίτσι μου...κρατά θετικό ότι έμεινες αμέσως! δυστυχώς οι περισσότερες γυναίκες που ξέρω έχουν κ από μια βιοχημική!!κοίτα να αναρρώσεις γρήγορα κ θα έρθει το μωράκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αν δεν είχες κάνει επισκληριδιο λογικό ήταν! Εγώ μόνο στο τέλος που δεν έβαλα δόση(έπρεπε να σπρώξω για να τον κατεβάσω)τα είδα όλα! Τι πόνος!!!!😩😵😫🥴 Μπράβο σου και μπράβο σε όλα τα κορίτσια που γεννάνε χωρίς επισκληριδιο! Βέβαια ξέρω και περιπτώσεις που είχαν εύκολες γέννες αλλά όσες είχατε δύσκολες γέννες και το περάσατε όλο αυτό χωρίς "βοήθεια" πραγματικά σας βγάζω το καπέλο!

Κ ο δικός μου ήταν μέσα αλλά εγώ του έβγαλα την ψυχή στο δρόμο.. χαχα!!είχα έντονους πόνους κ συναντήσαμε κίνηση οπότε άρχισα να βρίζω όποιον έβλεπα μπροστά μου..εγώ..που δε βρίζω ποτέ!!στο τέλος μας κοίταξε περίεργα μια κοπέλα γιατί χωθηκαμε ανάμεσα από κάποια αμάξια για να περάσουμε κ της φώναζα γεννάω!!! ευτυχώς γέννησα πολύ γρήγορα κ δεν πρόλαβε να καταλάβει τπτ ο άντρας μου!!έκοψε κ τον λώρο..γενικα όμωςείχα γέννα express...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κοριτσι μου σου γραφω εδω γιατι δε σε εβρισκα να σου γραψω.. πρεπει να ειμασταν μαζι στην ωορρηξια οποτε ευχομαι καλη επιτυχια να εχουμε και ολες οσες περιμενουν🥰🙏🏻🙏🏻  

Εγώ δεν προσπάθησα αυτό το μήνα! Είχα κ εγώ αποβολή και ήταν η πρώτη ωορρηξια μετά την αποβολή. Μου είπε ο γιατρός να αφήσω να περάσουν 2 κύκλοι. Μετά θα επιστρέψω δυναμικά στις προσπάθειες! 

Ευχαριστώ πολύ πάντως!! Μακάρι να μας πεις τα ευχάριστα εσύ σε 2 εβδομαδες🤩😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Εγώ έχω μία άλλη περίπτωση συγγενούς ανωμαλίας, έχω δίκερο μήτρα που είναι χωρισμένη σε 2 κοιλότητες. Όσους γυναικολόγους είχα επισκεφθεί μου έλεγαν ναι θα κάνεις παιδί αλλά θα έχεις 2-3 αποβολές μέχρι να ανοίξει λίγο η μήτρα! Ταλαιπωρη΄θηκα αρκετά και άλλαξα 4 γιατρούς μέχρι να καταλήξω στον τωρινό. Στο μεταξύ είχα 4 αποβολές και ανακαλύψαμε και μία αδυναμία στο σπέρμα. Εν τέλει έχω τώρα την κόρη μου, 15 μηνων, με φυσική σύλληψη! Είμαι τώρα 40 ετών, ελπίζω να σου έδωσα θάρρος!!!
    • Καλησπέρα @AGAPOULLA1993! Το αντιμετώπισα κ εγώ αυτό με την μικρή μου. Διήρκησε λιγο παραπανω απο χρονο , μετα σταδιακά τα προσθέσαμε κ τώρα στα 2.5 έτη τρώει τα πάντα.  Ως προς τον θηλασμό ναι , δεν έτρωγα τίποτα που να περιέχει έστω κ ίχνη. Είναι λίγο δύσκολο στην αρχή αλλά μετά είναι μια συνήθεια. Εμείς θηλασαμε μέχρι τα 2 έτη,  οπότε όπως καταλαβαίνεις το περάσαμε μαζί!! Σου στέλνω μπόλικη δύναμη και υπομονή!! 
    • Άντε ωραία ξεκινήσατε και εγω τώρα λέω αύριο να κάτσω να τα ξεδιαλέξω να βγάλω αυτά που θα χρειαστώ για τους πρωτους μηνες γιατί τα έχω λίγο μπερδεμένα όλα μαζί καλοκαιρινά χειμωνιάτικα δεν τα έχω χωρίσει 
    • Και εγω δεν έχω πάρει μπιμπιλινα καθόλου και μερικά αλλά πραγματακια που θα χρειαστώ  γιατι αγχώνεσαι μήπως τελικά δεν σου τα στείλει καθόλου και ψάχνεσαι τελευταία στιγμή ; Γιατί αν σου τα στείλει και αργότερα δεν σε πειράζει ένα καθάρισμα θα θέλουν μόνο  αλλα να πω την αλήθεια και εμένα μου έστειλε η ξαδέρφη  μερικά πράγματα πληρωσα μεταφορική να έρθουν στο χωριό και τελικά ήταν άχρηστα πχ το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν για πέταμα αγόρασα άλλο τελικά και μερικά ακόμα που μου έστειλε τα πέταξα έκλαψα τα λεφτά που έδωσα στην μεταφορική 😕
    • Εγω γενικα κοιμάμαι το βράδυ λίγο όταν αλλαζω πλευρό ζορίζομαι και η ζεστη με ενοχλεί αρκετα αλλά γενικα κοιμάμαι ακόμα  εγω καμία φορά πονάω ανάμεσα από τα πόδια στους προσαγωγούς με πιάνουν κάτι απότομα για λίγο και με αφηνει  Και τα πόδια μου πρήζονται αρκετά αλλά γενικα δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα  ακόμα τουλάχιστον 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...