Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!! Κ εμεις παστιτσιο σημερα!! Και για να μην ξεχνιομαστε......😂😂 Σε τι φαση κυκλου βρισκομαστε;; Τελειωσαν οι οωρρηξιες μας;;

Καλημέρα. Εγώ είμαι σε φάση που περιμένω να αδιαθετησω. Θέλει να έρθει, να τελειώσει γρήγορα και να ξεκινήσουμε πάλι τις προσπάθειες μας😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ πρέπει να είμαι σε ωορρηξια. Πάει ο ένας από τους 2 κύκλους που πρέπει να αφήσω για να ξεκινήσω ξανά προσπάθεια!! Χαίρομαι που λειτουργεί ο οργανισμός μου κ θα περιμένω να μου έρθει ένα καλοκαιρινό μωράκι!!! 

Αυτο ειναι πολυ ευχαριστο κοριτσι μου!! Ο οργανισμος σου λειτουργει αψογα!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι σιγουρη οτι θα σου ερθουν τα καλυτερα!! Κ εμενα τελειωσε η οωρρηξια μου! Παλι αρχισα να αγχωνομαι.....οχι πολυ βεβαια! Για να δουμε αυτο το μηνα τι καναμε; Προς το παρον εχω πρησμενο στηθος και με ποναει λιγο και εχω λευκα πηχτα υγρα..αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ πρέπει να είμαι σε ωορρηξια. Πάει ο ένας από τους 2 κύκλους που πρέπει να αφήσω για να ξεκινήσω ξανά προσπάθεια!! Χαίρομαι που λειτουργεί ο οργανισμός μου κ θα περιμένω να μου έρθει ένα καλοκαιρινό μωράκι!!! 

Και εγω κοριτσι μου πρεπει να ειμαι σε ωορρηξια ειχα θετικο ωορρηξιας παρασκευη- και σαββατο ... :) καλη μας επιτυχια !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα. Εγώ είμαι σε φάση που περιμένω να αδιαθετησω. Θέλει να έρθει, να τελειώσει γρήγορα και να ξεκινήσουμε πάλι τις προσπάθειες μας😁

Περιμενεις;; Εγω ειμαι μετα την οωρρηξια..ευχομαι να το πετυχαμε! Τι να πω! Ειμαι 17η μερα σημερα..και τα μονα που εχω ειναι πρησμενο στηθος που ποναει λιγο κυριως οταν το ακουμπαω και λευκα πηχτα υγρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marina22 είπε:

Αυτο ειναι πολυ ευχαριστο κοριτσι μου!! Ο οργανισμος σου λειτουργει αψογα!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι σιγουρη οτι θα σου ερθουν τα καλυτερα!! Κ εμενα τελειωσε η οωρρηξια μου! Παλι αρχισα να αγχωνομαι.....οχι πολυ βεβαια! Για να δουμε αυτο το μηνα τι καναμε; Προς το παρον εχω πρησμενο στηθος και με ποναει λιγο και εχω λευκα πηχτα υγρα..αυτα!

Καλη επιτυχια κοριτσι μου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marina22 είπε:

Περιμενεις;; Εγω ειμαι μετα την οωρρηξια..ευχομαι να το πετυχαμε! Τι να πω! Ειμαι 17η μερα σημερα..και τα μονα που εχω ειναι πρησμενο στηθος που ποναει λιγο κυριως οταν το ακουμπαω και λευκα πηχτα υγρα! 

Μακάρι να έχεις θετικά αποτελέσματα. Εγώ επειδή τους τελευταίους μήνες κοιτάω πολυ τα συμπτώματα πριν την περίοδο, και έμαθα το σώμα μου, δεν έχω ελπίδες αυτό το μήνα. Θα αδιαθετησω σίγουρα. Δεν πειράζει. Πάμε για τον επόμενο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω μεχρι να πάω γιατρο και να ξερουμε τι συμβαίνει δεν με πλησιαζει ο αντρας μου🤣🤣🤣φοβαται για την υγεια μου ο καυμενος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Περιμένουμε νέα σου😁😁😁

Δεν έχω αδιαθετησει ακόμη. Έχω πονακια όμως χαμηλά κ στη μέση. Μπορεί να είναι κ από κούραση όλο το σκ είχα βαριές δουλειές στο σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια εγω μεχρι να πάω γιατρο και να ξερουμε τι συμβαίνει δεν με πλησιαζει ο αντρας μου🤣🤣🤣φοβαται για την υγεια μου ο καυμενος.....

Έκανες τεστακι κ σήμερα ή το άφησες;

Καλή επιτυχία όλες κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Δεν έχω αδιαθετησει ακόμη. Έχω πονακια όμως χαμηλά κ στη μέση. Μπορεί να είναι κ από κούραση όλο το σκ είχα βαριές δουλειές στο σπίτι.

Μήπως να κάνεις ένα τεστακι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Έκανες τεστακι κ σήμερα ή το άφησες;

Καλή επιτυχία όλες κορίτσια!

εκανα κ με πρωινα ουρα...αρνητικο φυσικα!!!ευχομαι εσυ να εισαι τυχερη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eiffel είπε:

Δεν έχω πάρει. Βλέπω κ το ntinaki83 και λέω μήπως κι εγώ κάτι συμβαίνει.

Ότι έτυχε σε κάποια κοπέλα δεν σημαίνει ότι ισχύει και με σένα. Νομίζω ότι είναι αρκετές οι μέρες της καθυστέρησης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια έφτιαξα σπετζοφαι αλλά τελικά δεν είναι να το φας με τέτοια ζέστη! Έσκασα!! Χιχι 

εγώ τελείωσα την περιοδο κ ξεκινάμε προσπαθειες σε λίγες μέρες. Τον άλλο μήνα παμε για εξωσωματική αλλά λέμε να μην αφήσουμε το μήνα ανεκμετάλλευτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Ότι έτυχε σε κάποια κοπέλα δεν σημαίνει ότι ισχύει και με σένα. Νομίζω ότι είναι αρκετές οι μέρες της καθυστέρησης

Εάν κρίνω ότι αδιαθετω γενικά στις 24 με 25 κ τώρα είμαι στην 30η, ναι. Μόνο που έχω αδιαθετησει κ στις 30. Κ σήμερα έχω πόνο στη μέση κ πονακια χαμηλά. Είναι κ εγκυμοσύνης αυτά τα συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Εάν κρίνω ότι αδιαθετω γενικά στις 24 με 25 κ τώρα είμαι στην 30η, ναι. Μόνο που έχω αδιαθετησει κ στις 30. Κ σήμερα έχω πόνο στη μέση κ πονακια χαμηλά. Είναι κ εγκυμοσύνης αυτά τα συμπτώματα;

Ναι φυσικά και είναι.., εγώ το μόνο σύμπτωμα που είχα είναι την ημέρα που περίμενα να αδιαθετησω δεν μπορούσα να κοιμηθώ από τον πόνο στην μέση.... μόνο αυτό και μονο εκείνη την ημέρα.., και ευτυχώς έκανα τεστ και δεν περίμενα Να περάσουν οι μέρες.., γιατί είχα χαμηλή προγεστερονη και έπρεπε να πάρω utrogestan.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Δεν έχω πάρει. Βλέπω κ το ntinaki83 και λέω μήπως κι εγώ κάτι συμβαίνει.

Το οτι ετυχε σε μενα δεν σημαίνει οτι θα τυχει κ σε σενα...Εσυ μπορει πραγματι να εισαι εγκυος...Κ το ευχομαστε ολες να είσαι🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι φυσικά και είναι.., εγώ το μόνο σύμπτωμα που είχα είναι την ημέρα που περίμενα να αδιαθετησω δεν μπορούσα να κοιμηθώ από τον πόνο στην μέση.... μόνο αυτό και μονο εκείνη την ημέρα.., και ευτυχώς έκανα τεστ και δεν περίμενα Να περάσουν οι μέρες.., γιατί είχα χαμηλή προγεστερονη και έπρεπε να πάρω utrogestan.., 

Κι εγώ το μόνο σύμπτωμα που έχω αυτή τη στιγμή είναι ο πόνος στην πλάτη. Σουβλιές. Κατά τ άλλα τίποτα άλλο. Θα θελα κι εγώ να κάνω ένα τεστάκι αλλά φοβάμαι τοοοσο πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κι εγώ το μόνο σύμπτωμα που έχω αυτή τη στιγμή είναι ο πόνος στην πλάτη. Σουβλιές. Κατά τ άλλα τίποτα άλλο. Θα θελα κι εγώ να κάνω ένα τεστάκι αλλά φοβάμαι τοοοσο πολύ. 

Λες να εγινε το θαυμα?? Μακαριιιι. Τι σκέφτεσαι? Να κάνεις η θα περιμένεις  να δεις αν έχεις καθυστέρηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Λες να εγινε το θαυμα?? Μακαριιιι. Τι σκέφτεσαι? Να κάνεις η θα περιμένεις  να δεις αν έχεις καθυστέρηση? 

Θέλω τόσο πολύ. Το γράφω και ανατριχιάζω. Αλλά θα περιμένω μέχρι αύριο. Αν αύριο δεν έρθει τότε θα κάνω ένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Θέλω τόσο πολύ. Το γράφω και ανατριχιάζω. Αλλά θα περιμένω μέχρι αύριο. Αν αύριο δεν έρθει τότε θα κάνω ένα!

Μακαριιιιιι να μην σου έρθει. Εγώ επεισα τον άντρα μου να πάει για σπέρμοδιάγραμμα επιτέλους. Θέλω να δω τι γίνεται. Περασαν ήδη 10 μήνες. Αφού δεν έχει έρθει ακόμα, έχουμε κάποιο θέμα και θέλω να βρεθεί να ξέρουμε τι θα γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love13 είπε:

Μακαριιιιιι να μην σου έρθει. Εγώ επεισα τον άντρα μου να πάει για σπέρμοδιάγραμμα επιτέλους. Θέλω να δω τι γίνεται. Περασαν ήδη 10 μήνες. Αφού δεν έχει έρθει ακόμα, έχουμε κάποιο θέμα και θέλω να βρεθεί να ξέρουμε τι θα γινει

Να πάει..  δεν είναι κακό να έχετε κάνει τις εξετάσεις σας. Να σου πω όμως ότι εμείς έχουμε κάνει τα πάντα και είμαστε ένα υγιές ζευγάρι που απλά ο θεούλης δε μας έχει στείλει ακόμα ένα μωράκι... 🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Να πάει..  δεν είναι κακό να έχετε κάνει τις εξετάσεις σας. Να σου πω όμως ότι εμείς έχουμε κάνει τα πάντα και είμαστε ένα υγιές ζευγάρι που απλά ο θεούλης δε μας έχει στείλει ακόμα ένα μωράκι... 🙁

Τότε θα παίζει ρόλο το άγχος στην δική σας περίπτωση. Πρέπει να χαλαρώσεις και θα έρθει. Να κάνεις και τεστ ωορρηξιας αν δεν έχεις δοκιμάσει. Μπορεί να σε βοηθήσουν πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love13 είπε:

Τότε θα παίζει ρόλο το άγχος στην δική σας περίπτωση. Πρέπει να χαλαρώσεις και θα έρθει. Να κάνεις και τεστ ωορρηξιας αν δεν έχεις δοκιμάσει. Μπορεί να σε βοηθήσουν πολύ. 

Τα χω κάνει όλα κορίτσι μου. Όλα. Έχω θερμομετρηθεί, έχω χρησιμοποιήσει τεστ, έχω κάνει έλεγχο κύκλου στο γυναικολόγο, έχω μήνα με επαφές μέρα παρά πέρα, έχω μήνα με επαφή τη μέρα ωορρηξίας μετά από αποχή, έχω βάλει μαξιλάρι κάτω απ τη λεκάνη, έχω σηκώσει πόδια 🤣 δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνω ωωωω MG. Xaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η A&O είπε:

Τα χω κάνει όλα κορίτσι μου. Όλα. Έχω θερμομετρηθεί, έχω χρησιμοποιήσει τεστ, έχω κάνει έλεγχο κύκλου στο γυναικολόγο, έχω μήνα με επαφές μέρα παρά πέρα, έχω μήνα με επαφή τη μέρα ωορρηξίας μετά από αποχή, έχω βάλει μαξιλάρι κάτω απ τη λεκάνη, έχω σηκώσει πόδια 🤣 δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνω ωωωω MG. Xaxa

Τότε όντως τα δοκίμασες όλα. Σε καταλαβαίνω. Εγώ άρχισα να κουράζομαι. Έχω απογοητευτεί πολύ. Αυτόν τον μήνα με πήρε πολύ από κάτω. Τις περισσότερες μέρες τις πέρασα με κλάματα. Και άρχισα να βάζω στο μυαλό μου ότι μπορεί να μην τα καταφέρουμε τελικά. Εσύ μπορεί να πρέπει να το βγάλεις από το μυαλό σου και τότε τσουπ θα έρθει, εκεί που δεν το περιμένεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...