Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

@αννι 4 μερες καθυστερηση @A&O δεν το εκανα με τα πρωτα ουρα αλλα δεν εχω φαει ουτε πιει κατι...τη τελευταία φορα που εκανα καθυστερηση ηταν πριν 2 χρονια  και βρηκαμε μια κυστη στην ωοθηκη...ελπιζω μονο μην εβγαλα κ αλλη

Νομίζω ότι μόνο με τα πρωινά ούρα δείχνει.

Δεν κάνεις κ ένα αύριο το πρωί;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Νομίζω ότι μόνο με τα πρωινά ούρα δείχνει.

Δεν κάνεις κ ένα αύριο το πρωί;

 

εχω αλλο ενα θα το κανω αυριο πρωι...κ εστειλα μηνυμα κ στη γυναικολογο μου επειδη θα ανεβω στους γονεις μου την αλλη εβδομαδα να με δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

@αννι 4 μερες καθυστερηση @A&O δεν το εκανα με τα πρωτα ουρα αλλα δεν εχω φαει ουτε πιει κατι...τη τελευταία φορα που εκανα καθυστερηση ηταν πριν 2 χρονια  και βρηκαμε μια κυστη στην ωοθηκη...ελπιζω μονο μην εβγαλα κ αλλη

Κοριτσακι θεωρώ πως με 4 μέρες θα έδειχνε .. βέβαια εύχομαι να κάνω λάθος.. είδες καλά μήπως κ φαίνεται καμιΑ γραμμουλα??👶💖

Εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα κύστη κ έκανα ένα στρογγυλοτατο 30αρη μήνα μετά από ένα χρόνο.. γιατί τους Τελευταίους μήνες ήταν από 24 εως28. Οπότε κ Μ είπανε πως για αυτό άργησε λίγο . Αλλά μη σε αγχωνει αυτό γιατί οι κυστουλες αυτές έρχονται κ φεύγουν με τη περίοδο ... επίσης μπορεί να αλλάζει ο κύκλος σου αν δεν είναι μπεμπέ τελικά .. εμένα Μ συμβαίνει 1 φορά το χρόνο .

 Εγώ λέω να κλείσεις ένα ραντεβουδακι να κάνεις υπέρηχο να σ φύγει το άγχος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Καλημέρα. Μπήκα χθες στον πειρασμό να αγοράσω ένα αλλά τελικά δεν το έκανα. Προς το παρόν τίποτα ακόμη. Εάν τελικά δεν αδιαθετησω μετά τις 30 ημέρες, τοτε ναι.

Δευτερα πρωι περιμένουμε τα ευχαριστα τότε😚

Εύχομαι σε οσες περιμένουν την ακατανόμαστη να ΜΗΝ τους έρθει για κανένα χρόνο ακόμη🤰🤱💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά κι από μένα κορίτσια! 🥰Εγώ από το πρωί τρέχω για ψώνια. Πόσα πράγματα κάνουμε εμείς οι γυναίκες τελικά! Αύριο το πρωί λέμε να πάμε θάλασσα και να περάσουμε την ημέρα εκεί. Θα ετοιμάσω και φαγητό να πάρουμε μαζί μας γιατί χωρίς αυτό πουθενά δεν περνάς ωραία!😆

@ntinaki83 δεν πειράζει εμείς συνεχίζουμε δυναμικά! Μην ανησυχείς πάντως δεν είναι τίποτα. Συμβαίνουν αυτά. Φυσικά εμείς υποσυνείδητα ελπίζουμε να έκανε λάθος το τεστ! Ποτέ δεν ξέρεις!💗

@Lacostaki προφητικό το όνειρο! Προμηθευσου καλού κακού βιταμίνη D! Έρχεται το νινι!😉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Δευτερα πρωι περιμένουμε τα ευχαριστα τότε😚

Εύχομαι σε οσες περιμένουν την ακατανόμαστη να ΜΗΝ τους έρθει για κανένα χρόνο ακόμη🤰🤱💙

Ευχαριστώ!

Σκέφτομαι μήπως η καθυστέρηση οφείλεται κ στη ζέστη κ στην κούραση γιατί δουλεύω πολλές ώρες κ επίσης είναι κ οι δουλειές στο σπίτι. Φοβάμαι να σκεφτώ ότι μπορεί να είναι κάτι καλό. Μια φορά που αδιαθετησα τελικά στις τριάντα απογοητεύτηκα πάρα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσακι θεωρώ πως με 4 μέρες θα έδειχνε .. βέβαια εύχομαι να κάνω λάθος.. είδες καλά μήπως κ φαίνεται καμιΑ γραμμουλα??👶💖

Εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα κύστη κ έκανα ένα στρογγυλοτατο 30αρη μήνα μετά από ένα χρόνο.. γιατί τους Τελευταίους μήνες ήταν από 24 εως28. Οπότε κ Μ είπανε πως για αυτό άργησε λίγο . Αλλά μη σε αγχωνει αυτό γιατί οι κυστουλες αυτές έρχονται κ φεύγουν με τη περίοδο ... επίσης μπορεί να αλλάζει ο κύκλος σου αν δεν είναι μπεμπέ τελικά .. εμένα Μ συμβαίνει 1 φορά το χρόνο .

 Εγώ λέω να κλείσεις ένα ραντεβουδακι να κάνεις υπέρηχο να σ φύγει το άγχος.. 

θα ανεβω τωρα στους γονεις μου στο βολο κ θα παω στη γυναικολογο που ειχα εκει να με κοιτάξει γενικα να με δει που την εμπιστεύομαι πιο πολυ απο ολους...απλα απο τα 14 μου που εχω αδιαθετησει εχω ενα κυκλο ρολοι πολυ σταθερο οποτε η καθυστερηση αυτη κατι ειναι αφου δεν ειναι εγκυμοσυνη...δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά κι από μένα κορίτσια! 🥰Εγώ από το πρωί τρέχω για ψώνια. Πόσα πράγματα κάνουμε εμείς οι γυναίκες τελικά! Αύριο το πρωί λέμε να πάμε θάλασσα και να περάσουμε την ημέρα εκεί. Θα ετοιμάσω και φαγητό να πάρουμε μαζί μας γιατί χωρίς αυτό πουθενά δεν περνάς ωραία!😆

@ntinaki83 δεν πειράζει εμείς συνεχίζουμε δυναμικά! Μην ανησυχείς πάντως δεν είναι τίποτα. Συμβαίνουν αυτά. Φυσικά εμείς υποσυνείδητα ελπίζουμε να έκανε λάθος το τεστ! Ποτέ δεν ξέρεις!💗

@Lacostaki προφητικό το όνειρο! Προμηθευσου καλού κακού βιταμίνη D! Έρχεται το νινι!😉

 

Δεν πιστεύω να εκανε λαθος το τεστ...δεν πειράζει θα παω να δω απλα τη συμβαινει κ παμε για την επομενη προσπάθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

Δεν πιστεύω να εκανε λαθος το τεστ...δεν πειράζει θα παω να δω απλα τη συμβαινει κ παμε για την επομενη προσπάθεια!!!

Κοριτσάκια μου εγώ πήγα για μπανάκι και βούτηξα και ήταν καταπληκτικά. Τα νερά κρύα αλλά ένα όνειρο. Οπότε τώρα οποιαδήποτε καθυστέρηση θα οφείλεται σε αυτό. Χε χε. Εγώ ΔΕΝ περιμένω μέχρι Δευτέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κοριτσάκια μου εγώ πήγα για μπανάκι και βούτηξα και ήταν καταπληκτικά. Τα νερά κρύα αλλά ένα όνειρο. Οπότε τώρα οποιαδήποτε καθυστέρηση θα οφείλεται σε αυτό. Χε χε. Εγώ ΔΕΝ περιμένω μέχρι Δευτέρα...

σχ ποσο θελω να παω θάλασσα!!!!τωρα που θα παω στους γονεις μπορει να παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki83μην στεναχωριέσαι και απογοητεύεσαι κορίτσι μου.. Θετική σκέψη😊

@Lacostaki και εμένα ο γιατρός είπε τώρα την Τετάρτη που θα πάω για την χοριακη για να δούμε αν έπεσε στο που λογικά έπεσε γιατί αδιαθετησα να κάνω και εξέταση για βιταμίνη d..

Και εγώ αύριο θα πάω για μπάνακι μετά την δουλειά... Πολυ δουλειά όντως κορίτσια αυτές τις μερες.. Δύσκολα τα πράγματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki83 όπως είπες πάμε για τον επόμενο μήνα δυναμικά!! Κι εγώ έχω σταθερό κύκλο και αυτόν τον μήνα είχα 10 μέρες καθυστέρηση αλλά δεν είμαι έγκυος...Δεν μπορώ καν να θυμηθώ αν μου έχει ξανασυμβει! Ήταν πολύ απογοητευτικό αλλά τι να κάνουμε?? Εγώ πάντως ήλπιζα μέχρι την τελευταία στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kardoula1991 @marselntina πιο πολυ στεναχωρηθηκα μην εχω κατι παρα που βγηκε αρνητικο...αλλα ειμαι μια χαρα τωρα!!μίλησα κ με τη γιατρο μου θα τη παρω τη δευτερα για να κλεισουμε ραντεβου!!!σας ευχαριστω ολες για τη θετικη σας ενεργεια!!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

@Kardoula1991 @marselntina πιο πολυ στεναχωρηθηκα μην εχω κατι παρα που βγηκε αρνητικο...αλλα ειμαι μια χαρα τωρα!!μίλησα κ με τη γιατρο μου θα τη παρω τη δευτερα για να κλεισουμε ραντεβου!!!σας ευχαριστω ολες για τη θετικη σας ενεργεια!!!!❤

Να μη στεναχωριέσαι και να μη φοβάσαι. Κι εγώ έχω κύκλο 26 ημερών δλδ 27η μέρα αδιαθετώ, όμως καμία φορά, είτε το χειμώνα απ το κρύο ή από κολύμπι σε κρύα θάλασσα ο κύκλος μου φτάνει και τις 30 μέρες. Είναι φυσιολογικό. Ελπίζω το καλοκαιράκι να είναι τυχερό για όλες. Και μιας και λέγατε για όνειρα έβλεπα κι εγώ ότι έτρεχε πολύ αίμα από μια πληγή στο δόντι μου. Το οποίο δεν ήταν χαλασμένο ευτυχώς. Κάτι θα γίνει γρήγορα λοιπόν. Και ελπίζω κάτι καλό επιτέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Να μη στεναχωριέσαι και να μη φοβάσαι. Κι εγώ έχω κύκλο 26 ημερών δλδ 27η μέρα αδιαθετώ, όμως καμία φορά, είτε το χειμώνα απ το κρύο ή από κολύμπι σε κρύα θάλασσα ο κύκλος μου φτάνει και τις 30 μέρες. Είναι φυσιολογικό. Ελπίζω το καλοκαιράκι να είναι τυχερό για όλες. Και μιας και λέγατε για όνειρα έβλεπα κι εγώ ότι έτρεχε πολύ αίμα από μια πληγή στο δόντι μου. Το οποίο δεν ήταν χαλασμένο ευτυχώς. Κάτι θα γίνει γρήγορα λοιπόν. Και ελπίζω κάτι καλό επιτέλους!

Μιας κ λεμε ονειρα εγω σημερα εβλεπα οτι μου εκαναν δωρο μια γλαστρα με κοκκινα λουλουδια αλλα δεν μπορω να θυμηθω τι λουλουδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι και αν είναι η στεναχώρια είναι κακό πράγμα.. Μπορούμε να αντιμετωπίσουμε και να λύσουμε τα πάντα.. Μην φοβάσαι.. Μην αγχώνεσαι.. Μια χαρά είσαι😊😊

Το καλοκαίρι έφτασε.. Και μαζί με το καλοκαίρι και η καλή διάθεση.. Και αυτός ο συνδιασμος είναι ότι πρέπει για καλή ψυχολογία κορίτσια μου ώστε μέσα σ αυτούς τους μήνες να δημιουργηθεί μέσα μας κάτι πολύ όμορφο😊 αντε μια μια να γεμίζουμε κοιλίτσες😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Ήθελα να ακούσω τα θετικά σας τεστακια για να πάρω κ λίγο θάρρος.

Θα ακούσεις! Δε θα φύγει ο Μάης χωρίς μια νέα εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια φοβάμαι ότι κάτι περίεργο κ σε εμένα θα συμβαίνει για αυτό η καθυστέρηση. 

να μη φοβασαι...εσυ μπορει να τα εχεις καταφερει...😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/5/2020 at 10:57 ΜΜ, ο/η Love13 είπε:

Και εμένα τα ίδια. Και να θέλουμε να ελπίζουμε δεν μας αφηνουν. Χαχαχα. Ειλικρινά το πιστεύω ότι όταν θα είμαι έγκυος, θα το καταλάβω. Δεν θα έχω τόσο έντονα τα συμπτώματα της περιοδου

Κορίτσι μου εμείς είμαστε μαζί! Έχεις νεότερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Κορίτσι μου εμείς είμαστε μαζί! Έχεις νεότερα?

Πιστεύω ότι θα αδιαθετησω σίγουρα. Έχω σπυράκια, νεύρα, πόνους περιόδου. Ότι έχω δηλαδή κάθε μήνα. Η αύριο η Δευτέρα θα μου έρθει. Εσύ πως είσαι? Μακάρι να είσαι πιο τυχερή και να μου πεις τα ευχάριστα 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffel τίποτα περίεργο δεν συμβαίνει απλά περιμένουμε το θετικο τεστακι σου😊

@A&O συμφωνώ μαζί σου😊 κάποια θα τα έχει καταφέρει... Δυστυχώς εγώ δεν μπόρεσα εσείς όμως μπορείτε😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

να μη φοβασαι...εσυ μπορει να τα εχεις καταφερει...😊😊

Είπες στη γυναικολόγο σου για το αρνητικό; Σου απέκλεισε εγκυμοσύνη με τέσσερις ημέρες καθυστέρηση; Εσένα σε φοβάμαι κ με τον χρόνο, περίμενες όσο έπρεπε; 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kardoula1991 είπε:

@Eiffel τίποτα περίεργο δεν συμβαίνει απλά περιμένουμε το θετικο τεστακι σου😊

@A&O συμφωνώ μαζί σου😊 κάποια θα τα έχει καταφέρει... Δυστυχώς εγώ δεν μπόρεσα εσείς όμως μπορείτε😊

 

❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...