Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@netspirit χαχαχαχαχχαχααχσχαχαχ όντως λε ω είναι ευγενικό να ρωτάμε τι κάνουμε και πως πάμεγιαυτο μίλησα σε όλες!!!!Όσο για το σύνδρομο ανυσησυχων ποδιών ειμαι παθουσακαποιεςφορεςςςςςς το μοναδικό πράγμα που με βοηθά είναι να βάζω σε μαξιλάρι τα πόδια μου!!!?????

Μπααααα με τίποτα όμως η κλωτσιά κλωτσιά παραμένει ???

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

εδώ μου ρχεται η παροιμία όλα του γάμου δύσκολα και η νύφη γκαστρωμενη... ευτυχώς τέτοιο πράγμα δεν με βρήκε... Μόνο με τα χέρια μου έχω θέμα που πλέον το πήρα απόφαση ότι μόνο όταν γεννήσω θα σταματήσω να υποφέρω.. 

Αχ στα χέρια είχα στην πρώτη μου είχα σύνδρομο καρπιαίου αλλά αυτό εδώ δεν πάλευεται! Φυσικά και δεν κοιμάμαι με τον άνδρα μου γιατί τον λυπαμαι ?

στις πριν 39 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ το είχα στην εγκυμοσύνη μου, και καθιστή το πάθαινα και ήθελα να τα κουνάω συνέχεια. Εγώ ένιωθα και ένταση στην μέση και με βοηθούσε λίγο μασάζ εκεί χαμηλά για να αποσυμφωρηθεί η ένταση και στα πόδια. 
Υπομονή και με το καλο το μωράκι σου.

Όποτε δεν είμαι η μόνη ευτυχώς ???

Σε ευχαριστώ πολύ, είναι ζόρικο γιατί τινάζονται συνέχεια μόνα τους και δεν ηρεμώ με τίποτα αστα .... καημός μεγάλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 44 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Μπααααα με τίποτα όμως η κλωτσιά κλωτσιά παραμένει ???

Αχ στα χέρια είχα στην πρώτη μου είχα σύνδρομο καρπιαίου αλλά αυτό εδώ δεν πάλευεται! Φυσικά και δεν κοιμάμαι με τον άνδρα μου γιατί τον λυπαμαι ?

Όποτε δεν είμαι η μόνη ευτυχώς ???

Σε ευχαριστώ πολύ, είναι ζόρικο γιατί τινάζονται συνέχεια μόνα τους και δεν ηρεμώ με τίποτα αστα .... καημός μεγάλος 

Είχα και σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα, πρίξιμο φοβερό και πόνος.
Γενικά ότι φοβόμουν το έπαθα, με ατυχή κατάληξη.
Όσο μπορείς χαλάρωσε, όλα θα περάσουν μόλις πάρεις το παιδί σου αγκαλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tweety85 είπε:

Κορίτσια μου.καλησπερα...Εγώ χθες πήγα γιατρό χθες ήμουν 29+4 Κ ο μπέμπης είναι 1900... που θα φτάσει δεν ξερω...πάντως είναι μεγάλος... με χαρτιά του ΙΚΑ...μαιευτηρίου... 56 κ 63 ειμαι έτοιμη...βέβαια στις 63...θέλει τα τελευταία συμπλήρωμα μετα την γε ννα... εξουσιδοτησεις  ειμαι έτοιμη... Κ τώρα σιγά σιγά αρχίζω να μαθαίνω Για το ΟΑΕΔ....πωπω τρέξιμο...ψάξιμο... Δεν τελειώνουμε με τίποτα....

Μπράβο κορίτσι μου !!τα αγοράκια γενικά είναι πιο μεγάλα από τα κοριτσάκια αλλά μην αγχώνεσαι καλό είναι να έχει πάρει βάρος !!!???εξουσιοδότηση  εσύ για ποιο λόγο έκανες?σου ζήτησαν από το ΙΚΑ για την κυοφορία και τη λοχεία?Η για κάποιο άλλο λόγο!Εγώ σήμερα 29ηw??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου!!!

ορεξατες ορεξατες σας βλέπω σήμερα!!!

εγώ μόλις γυρίσα από το το γιατρό, ευτυχώς όλα μια χαρά και με τα αμνιακό και με την ανάπτυξη της μπέμπας η οποία μπορώ να πω ότι είναι πιο ζωηρή από την πρώτη :) και έφτασε το ενάμισι κιλό το πλασματάκι μας ?

η κορούλα μ ευτυχώς ανάρρωσε, αρα όλα καλά :)

@satya που χάθηκες κορίτσι συ; Πως πας με την παρακολούθηση; 

@Starrr μια από τα ίδια με τις αϋπνίες και το δεξί μ ισχίο αλλά κάνω υπομονή αλλάζει το βάρος μας  κ κάπου θα πονάμε, πλάτη, ισχύο ...

σχετικα με το σαπούνι προτιμάω το Αρκάδι που είναι πράσινο σαπούνι αγνό δεν είχα θέμα με την κόρη μ και αν και λίγο πιο ακριβό σε σχέση με κάποια αλλά το προτιμώ. Επίσης τα ρούχα στεγνωτήριο θα τα βάλω γιατί σκοτώνει τα μικρόβια και γλυτώνεις το σίδερο.

Επίσης πάντα έχω πλέον και άσπρο σαπούνι αγνό για την προπλυση (ακομι κ σήμερα στην κόρη μου)

@Μπεμπελουκα εσυ μας πήρες όλους αμπάριζα σήμερα :) δεν θα κάνω ενέσιμο σίδερο εγώ. Κουράγιο έχουμε όλες μέσα μας απλά δε το ξέρουμε όλες μας βγαινει μόλις μας χρειαστούν τα πλασματάκια μας :) ας είναι αυτά γερά και όλα θα γίνουν ...!

 

Όλα καλά κοριτσάκι μου! Τι ωραία η μπουμπού σου! Δευτέρα πάω για υπέρηχο είμαι 29η εβδομάδα. Εξετάσεις όλα καλά! Εμένα η μπουμπού είναι ήσυχη σε γενικές γραμμές. Κλωτσάει και κουνιέται, αλλά ήρεμα και όχι πολλές φορές! Είναι ζεν!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

εδώ μου ρχεται η παροιμία όλα του γάμου δύσκολα και η νύφη γκαστρωμενη... ευτυχώς τέτοιο πράγμα δεν με βρήκε... Μόνο με τα χέρια μου έχω θέμα που πλέον το πήρα απόφαση ότι μόνο όταν γεννήσω θα σταματήσω να υποφέρω.. 

Κι εγώ έχω τενοντιτιδα στο χέρι ενα μήνα τώρα και πονάω όλη μέρα φρικτά, αλλά δεν γίνετια τίποτα ούτε με φυσιοθεραπεία, μου είπαν θα φύγει μόλις γεννήσω ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tweety85 είπε:

ΓΙΑ ΤΗΝ λοχεία... Για το ΟΑΕΔ...Για να μπει στην ασφάλεια μου...Για το χριστουγενιατικο δωρο...Δεν θυμάμαι για τι άλλο...τα έγραψα να τα έχω έτοιμα...θα πάω μέσα Νοεμβρίου στα ΚΕΠ να τα σφραγίσουν για να μην ξανά βγαινω κ πηγαίνω στα ΚΕΠ... θα τρέχει ο άντρας...

Αν μπορείς πες μου τι έγραψες για να το ασφαλίσεις σε σένα και για τον ΟΑΕΔ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η satya είπε:

κορίτσια ποιες θα κάνετε εμβόλιο γρίπης? μιλήσατε με τους γιατρούς σας και τι σας είπαν?

Γεια σου κοπελάρα!!!Εγώ να σου πω Δευτέρα που θα παω ραντεβού θα δω τι θα μου πει !αν και δεν είναι και πολύ υπέρ βέβαια ότι μας πουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η satya είπε:

κορίτσια ποιες θα κάνετε εμβόλιο γρίπης? μιλήσατε με τους γιατρούς σας και τι σας είπαν?

Εγώ αύριο έχω ραντεβού και θα τον ρωτήσω.. αν και δεν το έχω κάνει ποτέ και γενικά δεν είμαι πολύ υπέρ..  θα δω τώρα τι θα μου πει.. Όσο για τα χέρια μας θα κάνουμε υπομονή.. Δυστυχώς κάτι άλλο δεν γίνεται..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

κορίτσια ποιες θα κάνετε εμβόλιο γρίπης? μιλήσατε με τους γιατρούς σας και τι σας είπαν?

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Εμένα την Τρίτη που τον ρώτησα μου είπε να μην το κάνω! Να προσέχω τώρα και να το κάνω αφού γεννήσω ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η satya είπε:

κορίτσια ποιες θα κάνετε εμβόλιο γρίπης? μιλήσατε με τους γιατρούς σας και τι σας είπαν?

Εγω θα το κανω αρχες οκτωμβρη το αντιγριπικο.Ο γιατρος μου θελει να το κανω.Να ρωτησω κατι ρε κοριτσια.Υποφερω αοι καουρες καθε μερα,ολη μερα.Νιωθω οτι θα παρει φωτια ο λαιμος μου.Τι να κανω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω θα το κανω αρχες οκτωμβρη το αντιγριπικο.Ο γιατρος μου θελει να το κανω.Να ρωτησω κατι ρε κοριτσια.Υποφερω αοι καουρες καθε μερα,ολη μερα.Νιωθω οτι θα παρει φωτια ο λαιμος μου.Τι να κανω???

Γάλα γάλα και πάλι γάλα εκτός αν θες να πιεις γκαβισκον νομίζω είναι συμβατό με εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω θα το κανω αρχες οκτωμβρη το αντιγριπικο.Ο γιατρος μου θελει να το κανω.Να ρωτησω κατι ρε κοριτσια.Υποφερω αοι καουρες καθε μερα,ολη μερα.Νιωθω οτι θα παρει φωτια ο λαιμος μου.Τι να κανω???

και εγώ με γάλα βρίσκω γιατρειά... Ο γιατρός μου επιτρέπει και το gaviscon σε περιπτωση που το γάλα δεν μου κάνει τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κοριτσια και με το καλο τα μωρακια σας. Εγω ειμαι απο αλλο θεματακι ατεκνη ακομη με μια παλλινδρονη διδυμων στο  ιστορικο μου .. τοτε λοιπον που ειχα μεινει εγκυος ειχα πολλες καουρες απο την αρχη ακομα ομως ετρωγα πολλα ξινομηλα και περνουσαν το λεω σε σενα @Nektarinaki_love που ελεγες για καουρες καλη συνεχεια?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Λυπάμαι πολύ κοπέλα μου για την παλλινδρομη που είχες...θα έρθει όμως άλλο μωράκι και αυτό θα μείνει..και μετά θα έρθει και το επόμενο.. στο εύχομαι από καρδιάς..αχ άσε αυτές οι καουρες είναι μαρτύριο!!ευτυχώς σήμερα είμαι Μια χαρά...εύχομαι να μην με ξανά πιάσουν αν και δύσκολο το κόβω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Λυπάμαι πολύ κοπέλα μου για την παλλινδρομη που είχες...θα έρθει όμως άλλο μωράκι και αυτό θα μείνει..και μετά θα έρθει και το επόμενο.. στο εύχομαι από καρδιάς..αχ άσε αυτές οι καουρες είναι μαρτύριο!!ευτυχώς σήμερα είμαι Μια χαρά...εύχομαι να μην με ξανά πιάσουν αν και δύσκολο το κόβω!!!!

Σ ευχαριστω .. ξινομηλο και σωθηκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστω .. ξινομηλο και σωθηκες.

Αχ νομίζεις δε το δοκίμασα???δεν μου έκανε τίποτα!Ούτε καν το γάλα με βοήθησε ιδιαίτερα,άστο!πφφφφ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tweety85 είπε:

Ότι εξουσιοδοτω τον σύζυγό μου ...........του..... Κ της ........ με αριθμό ταυτότητας

......... να ενεργήσει αντί εμού για την υπηρεσία ΟΑΕΔ...πχ να κατάθεση τα δικαιολογητικά  για το επίδομα μητρότητας....  το ίδιο πάει κ για το ΙΚΑ... Μόνο που έγραψα για την υπηρεσία εφκα να δηλωση το μωρό στο δικό μου βιβλιάριο....ασφαλεια;;; δεν θυμάμαι πως το έγραψα κάπως έτσι... Η αρχή σε όλα είναι ίδια...αλλάζεις την υπηρεσία κ γράφεις συγκεκριμένο λόγο που του την κάνεις....

Οαεδ πρέπει να πας η ίδια. Δεν θέλουν εξουσιοδότησεις. Δυστυχώς.!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Είχα και σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα, πρίξιμο φοβερό και πόνος.
Γενικά ότι φοβόμουν το έπαθα, με ατυχή κατάληξη.
Όσο μπορείς χαλάρωσε, όλα θα περάσουν μόλις πάρεις το παιδί σου αγκαλιά.

Είχα και εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη αλλά επειδή έχω χρόνια πρόβλημα με τα χέρια να σου πω ότι απλά το ανεχόμουν....

το τίναγμα όμως βρε παιδί μ τι να πω χίλιες φορές καρπιαιο !

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tweety85 είπε:

Κορίτσια μου.καλησπερα...Εγώ χθες πήγα γιατρό χθες ήμουν 29+4 Κ ο μπέμπης είναι 1900... που θα φτάσει δεν ξερω...πάντως είναι μεγάλος... με χαρτιά του ΙΚΑ...μαιευτηρίου... 56 κ 63 ειμαι έτοιμη...βέβαια στις 63...θέλει τα τελευταία συμπλήρωμα μετα την γε ννα... εξουσιδοτησεις  ειμαι έτοιμη... Κ τώρα σιγά σιγά αρχίζω να μαθαίνω Για το ΟΑΕΔ....πωπω τρέξιμο...ψάξιμο... Δεν τελειώνουμε με τίποτα....

29+4 ήμουν κ εγώ χθες και η μπουμπου μου ήτανε 1500 ενώ η πρώτη κου κόρη ακριβώς ίδια ημέρα είχα κάνει το ντομπλερ ήτανε λίγο παραπανω

τα αγοράκια γενικά είναι λίγο πιο μεγάλα, απλά να προσέξεις τη διατροφή σου μπορείς να το προσέξεις αυτό έκανα και εγώ εδώ κ λίγο καιρό γιατί η μπεμπουλα είχε αρχίσει να πέρνει ανεξέλεγκτα βάρος 

στις πριν 6 ώρες, ο/η satya είπε:

Όλα καλά κοριτσάκι μου! Τι ωραία η μπουμπού σου! Δευτέρα πάω για υπέρηχο είμαι 29η εβδομάδα. Εξετάσεις όλα καλά! Εμένα η μπουμπού είναι ήσυχη σε γενικές γραμμές. Κλωτσάει και κουνιέται, αλλά ήρεμα και όχι πολλές φορές! Είναι ζεν!!!

 

Άντε με το καλό!!! Περιμένω νέα σου :) 

εμενα σε σχέση με την πρώτη αυτή εδώ φαίνεται από τώρα ότι θα είναι πιο ζωηρή ??? ο άντρας μ έχει πάθει την πλάκα του 

στις πριν 6 ώρες, ο/η satya είπε:

Κι εγώ έχω τενοντιτιδα στο χέρι ενα μήνα τώρα και πονάω όλη μέρα φρικτά, αλλά δεν γίνετια τίποτα ούτε με φυσιοθεραπεία, μου είπαν θα φύγει μόλις γεννήσω ☹️

Θα ξεχάσεις πτι είχες τενοντίτιδα με το που γεννήσεις! Έτσι θα γίνει με όλα απλά όταν κοιμασε βάζε το σε ένα μαξιλαράκι επάνω θα σε ανακουφισει

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η satya είπε:

κορίτσια ποιες θα κάνετε εμβόλιο γρίπης? μιλήσατε με τους γιατρούς σας και τι σας είπαν?

Μίλησα με τον γιατρό μου επειδή πάει η κόρη κου σχολείο και είπε όχι 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου κοπελάρα!!!Εγώ να σου πω Δευτέρα που θα παω ραντεβού θα δω τι θα μου πει !αν και δεν είναι και πολύ υπέρ βέβαια ότι μας πουν!

Ούτε εμένα ευτυχώς :)

στις πριν 5 ώρες, ο/η Angie1106 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Εμένα την Τρίτη που τον ρώτησα μου είπε να μην το κάνω! Να προσέχω τώρα και να το κάνω αφού γεννήσω ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Ακριβώς λίγη προσοχή και σε χώρους με πολύ κόσμο μην πηγαίνεις ;)

στις πριν 3 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω θα το κανω αρχες οκτωμβρη το αντιγριπικο.Ο γιατρος μου θελει να το κανω.Να ρωτησω κατι ρε κοριτσια.Υποφερω αοι καουρες καθε μερα,ολη μερα.Νιωθω οτι θα παρει φωτια ο λαιμος μου.Τι να κανω???

Κρύο γάλα σώζει ζωές! 

Επερνα malox plus στην προηγούμενη αλλά σαν το γάλα και τις καραμέλες τις βουτηρου τίποτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweety85 είπε:

Ότι εξουσιοδοτω τον σύζυγό μου ...........του..... Κ της ........ με αριθμό ταυτότητας

......... να ενεργήσει αντί εμού για την υπηρεσία ΟΑΕΔ...πχ να κατάθεση τα δικαιολογητικά  για το επίδομα μητρότητας....  το ίδιο πάει κ για το ΙΚΑ... Μόνο που έγραψα για την υπηρεσία εφκα να δηλωση το μωρό στο δικό μου βιβλιάριο....ασφαλεια;;; δεν θυμάμαι πως το έγραψα κάπως έτσι... Η αρχή σε όλα είναι ίδια...αλλάζεις την υπηρεσία κ γράφεις συγκεκριμένο λόγο που του την κάνεις....

Ευχαριστώ tweetaki !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Οαεδ πρέπει να πας η ίδια. Δεν θέλουν εξουσιοδότησεις. Δυστυχώς.!!!! 

Για το συμπληρωματικό επίδομα μπορείς να κάνεις αίτηση μόλις γεννήσεις on line με κωδικούς βέβαια . Για το 6μηνο πρέπει να πας η ίδια βέβαια Αφού έχεις πάρει ότι κανονική άδεια έχεις και την ισοχρονη πρώτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου κοπελάρα!!!Εγώ να σου πω Δευτέρα που θα παω ραντεβού θα δω τι θα μου πει !αν και δεν είναι και πολύ υπέρ βέβαια ότι μας πουν!

Γειά σου και σένα κοριτσαρα! Αχχαχα τι πλάκα έχεις! Κι εγώ Δευτέρα θα ρωτήσω ούτε κι εγώ είμαι υπέρ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η satya είπε:

Γειά σου και σένα κοριτσαρα! Αχχαχα τι πλάκα έχεις! Κι εγώ Δευτέρα θα ρωτήσω ούτε κι εγώ είμαι υπέρ! 

Χαχαχχχχαχχχχ λίγο χουμουρρρ ????πες μας νέα Δευτέρα!!!και περαστικα με το χέρι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweety85 είπε:

Σε κάποιες συναδέρφους μου πήγανε άλλοι...Είσαι σιγουρη;;; κ αν κάποια είναι με καισαρική  πως θα πάει ρε κορίτσια...;;;

Οαεδ πας μετά που θα σου βάλουν τα χρήματα επο το επίδομα λοχείας!!!!!! Οπότε σίγουρα μετά από ένα μήνα πας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweety85 είπε:

Η ισοχρονη ποια άδεια ειναι;;;

Αντί του μειωμένου μπορείς να πάρεις 3,5μήνες άδεια που στη πληρώνει η εργοδοσία σου .

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...