Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια,τι κανετε?Ολα καλα? @Μπεμπελουκα,εκανα την δευτερα το εμβολιο για τον κοκκυτη κ δεν ςχω καποια παρενεργεια.Ειμαι μια χαρα.Τον αλλο μηνα θα κανω κ το αντιγριπικο,να ειμαι καλλυμενη.Κ εγω ειμαι αναμεσα σε προδερμ κ αρκαδι,πιο απο τα δυο λετε?Εμεις το σαββατο θα παμε να αγορασουμε μια συρταριερα.Εχουμε ξεκινησει με την μαμα νου να κανουμε το καθαρισμα του σπιτιου σιγα σιγα κ θα πλυνουμε κ τα ρουχα για να φτιαξω την βαλιτσα.Ειμαι 29 εβδομαδων κ 1 ημερα.Παει κ ο εβδομος σιγα σιγα!!!Πλησιαζει η ωραααα!!Τα βραδια κοιμαστε?Εγω δυσκολευομαι αρκετα,εχω καουρες.Οσο για τον αιματοκριτη,εγω εχω 35,5.Πιστευω ειναι καλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα κοριτσια,τι κανετε?Ολα καλα? @Μπεμπελουκα,εκανα την δευτερα το εμβολιο για τον κοκκυτη κ δεν ςχω καποια παρενεργεια.Ειμαι μια χαρα.Τον αλλο μηνα θα κανω κ το αντιγριπικο,να ειμαι καλλυμενη.Κ εγω ειμαι αναμεσα σε προδερμ κ αρκαδι,πιο απο τα δυο λετε?Εμεις το σαββατο θα παμε να αγορασουμε μια συρταριερα.Εχουμε ξεκινησει με την μαμα νου να κανουμε το καθαρισμα του σπιτιου σιγα σιγα κ θα πλυνουμε κ τα ρουχα για να φτιαξω την βαλιτσα.Ειμαι 29 εβδομαδων κ 1 ημερα.Παει κ ο εβδομος σιγα σιγα!!!Πλησιαζει η ωραααα!!Τα βραδια κοιμαστε?Εγω δυσκολευομαι αρκετα,εχω καουρες.Οσο για τον αιματοκριτη,εγω εχω 35,5.Πιστευω ειναι καλος.

Ναι πολύ καλός αιματοκρίτης.... Εγώ τα βράδια δεν κοιμάμαι. Λόγω πόνου μέσης κ αριστερού ισχιο.... Εγώ πήρα υγρό της frezyderm. Δεν έχω ξεκινήσει ακόμη με πλυσίματα. Έχω φτιάξει τη δική μου βαλίτσα.... Έχω αφήσει κάποια πράγματα... Είμαι 32 εβδομάδες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Κι εγώ 23/8 που έιχα κάνει β επιπέδου ήμασταν 546 γρ,αλλά εσύ νομίζω με περνάς κανά 2 βδομάδες.Ε΄γω σήμερα είμαι 27 και 5

Nαι αυριο μπαίνω 29 η εβδομάδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Α σου είπαν με το στεγνωτηριο είναι οκ??? Πήγα το χαρτί του γιατρού εοππυ.... Το χαρτί από τη δουλειά μου.... Κ το λογαριασμό εθνικής γιατί στο σύστημα ήταν περασμένους ένας λογαριασμός που δεν ισχυει, οπότε έπρεπε να αλλαχτεί από το μητρώο. Κ εκεί που είχα τελειώσει κ περίμενα το χαρτί από τις παροχές. Μου λένε δεν μπορεί να βγει γιατί στο σύστημα είστε περασμένη ως άνδρας!!!!!!! Είπα έλεος από μέσα μου. Οπότε ξανά ανέβηκα μητρώο ξανά άλλαξα τα δεδομένα. Παραλίγο να τσακωθούν μεταξύ τους. Κ αισίως μετά από μια ώρα και τελείωσα κ μυο έδωσαν το χαρτί το οποίο θα το γυρίσω στη δουλειά μου....... 

Ό Χριστός και η Παναγία τι άντρα σε είχαν περάσει??χαχαχαχα αθάνατο ελληνικό δημόσιο !!!!?????όσο για το στεγνωτηριο δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί τα στεγνώνει σε υψηλούς βαθμούς...εγω σήμερα πήγα ΚΕΠ για να βγάλω πιστοποιητικό οικογ.καταστασης και ληξιαρχική πράξη γάμου διότι τα θέλουν στο μητέρα και είχε πέσει το σύστημα πάω σουπερ γυρναω και ακόμη να έρθει το σύστημα..ταλαιπωρια !!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κορίτσι στα 60 θα τα βάλω.... Επίσης δες το προδερμ γιατί πολλές φίλες μου μου χουν πει ότι στα βρεφακια βγάζει σπυράκια. Άμα σου κάνει κάτι. Άλλαξε υγρό για τα ρούχα. Εγώ πήρα της frezyderm όλα..... Κ μετά το τρίμηνο θα πάρω της pharmasept baby.... Εγω σήμερα έκλεισα τις 32 εβδομάδες. Δεν έχω κάνει τίποτα.. Μόνο το σπίτι έχω φτιάξει. Κ κατεβάσαμε χειμερινά. Πήραμε κ μια ντουλαπιτσα από ικεα. Για να είναι του μωρού ξεχωριστά. Στο ίδιο δωμάτιο θα το χουμε. Δεν έχουμε μεγάλο σπίτι. 

Έχει ώραιεςντουλαπες το ΙΚΕΑ συρταριερα δεν θα σε βόλευε καλύτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ό Χριστός και η Παναγία τι άντρα σε είχαν περάσει??χαχαχαχα αθάνατο ελληνικό δημόσιο !!!!?????όσο για το στεγνωτηριο δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί τα στεγνώνει σε υψηλούς βαθμούς...εγω σήμερα πήγα ΚΕΠ για να βγάλω πιστοποιητικό οικογ.καταστασης και ληξιαρχική πράξη γάμου διότι τα θέλουν στο μητέρα και είχε πέσει το σύστημα πάω σουπερ γυρναω και ακόμη να έρθει το σύστημα..ταλαιπωρια !!!???

Τέλεια πέρασες κ εσύ... Κ εγώ είχα βγάλει οικ κατάσταση κ τα έβγαλα φωτοτυπίες γιατί θα τα χρειαστώ κ στα υπόλοιπα... Ληξ πράξη την θέλουν για το επώνυμο του παιδιού. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έχει ώραιεςντουλαπες το ΙΚΕΑ συρταριερα δεν θα σε βόλευε καλύτερα?

Δεν θα χωρούσε..... Έχω ήδη δική μας. Κ θα χρησιμοποιήσω το πάνω πάνω συρτάρι που από πάνω να βάλω την αλλαξιερα... Κ μια ντουλάπα για να κρεμάω ζακέτες μπουφάν κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ο γιατρός μου είναι ιδιώτης κ μου έδωσε ένα χαρτί κ μου έκλεισε ραντεβού σε ένα ιδιώτη που ήταν του εοππυ. Κ το αντέγραψε στην ουσία.... Εγώ θα πληρωθώ 4/10.θα σας ανεβάσω το πινακάκι που έχεις τις πληρωμές για το 2019

Σε ενημέρωσαν για το πο σο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Σε ενημέρωσαν για το πο σο???

Ναι σου δίνουν ένα χαρτί το οποίο θα το δώσεις στον εργοδότη σου.. Κ εκεί φαίνεται το ποσό... Είναι το μισό ημερομίσθιο σου επί 56 ημέρες. Αν θες να το βγάλεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τέλεια πέρασες κ εσύ... Κ εγώ είχα βγάλει οικ κατάσταση κ τα έβγαλα φωτοτυπίες γιατί θα τα χρειαστώ κ στα υπόλοιπα... Ληξ πράξη την θέλουν για το επώνυμο του παιδιού. ?

Ξέρεις τι δικαιολογητικά χρειάζεται για να ασφάλισω στο όνομα μου τη μπέμπα????αυτά τα βγάζω από πριν η όταν θα είμαι Εισαγωγή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ναι σου δίνουν ένα χαρτί το οποίο θα το δώσεις στον εργοδότη σου.. Κ εκεί φαίνεται το ποσό... Είναι το μισό ημερομίσθιο σου επί 56 ημέρες. Αν θες να το βγάλεις... 

Με βάση τα ένσημα του 2019 τα υπολογίζουν??Η του 2018

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ξέρεις τι δικαιολογητικά χρειάζεται για να ασφάλισω στο όνομα μου τη μπέμπα????αυτά τα βγάζω από πριν η όταν θα είμαι Εισαγωγή?

Εγώ έκανα εξουσιοδότησεις. Πάει ο μπαμπάς. Στα κεπ κ βγάζει αμκα στο μωρό,χωρις εξουσιοδότηση. Κ για να ασφαλίσει στο όνομα σου πρέπει να πάει ΙΚΑ. Κ θέλουν υπευθ δήλωση δική σου ότι θες να ασφαλίστει το μωρό στη ασφαλιστική σου. Χρειάζεται κ χαρτιά όπως φωτοτυπία ταυτότητας, αμκα σου, οικ κατάσταση, ληξ πράξη γέννησης. Νομίζω αυτά..... Μετά την γέννα. Πάει ο μπαμπάς ληξιαρχείο για ληξιαρχική πράξη.... Κεπ για αμκα...... Ικα για ασφάλιση παιδιού...... Ικα για επίδομα λοχείας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Με βάση τα ένσημα του 2019 τα υπολογίζουν??Η του 2018

Νομίζω μέτρησαν τα χρήματα του Δεκεμβρίου 2018!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έκανα εξουσιοδότησεις. Πάει ο μπαμπάς. Στα κεπ κ βγάζει αμκα στο μωρό,χωρις εξουσιοδότηση. Κ για να ασφαλίσει στο όνομα σου πρέπει να πάει ΙΚΑ. Κ θέλουν υπευθ δήλωση δική σου ότι θες να ασφαλίστει το μωρό στη ασφαλιστική σου. Χρειάζεται κ χαρτιά όπως φωτοτυπία ταυτότητας, αμκα σου, οικ κατάσταση, ληξ πράξη γέννησης. Νομίζω αυτά..... Μετά την γέννα. Πάει ο μπαμπάς ληξιαρχείο για ληξιαρχική πράξη.... Κεπ για αμκα...... Ικα για ασφάλιση παιδιού...... Ικα για επίδομα λοχείας... 

Πόσες εξουσιοδότησειςεκανες??Και για ποια θέματα?Επίσης αν κάνω υπεύθυνη δήλωση Για την ασφαλισημοτητα  από τώρα θα τη δεχτούν μέχρι τέλος Νοεμβρίου??δεν μας συμφέρει να μπει στου συζύγου γιατί έχει επιχείρηση και εγώ θα έχω μια μικρή αύξηση μισθού ασφαλίζονταςτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πόσες εξουσιοδότησειςεκανες??Και για ποια θέματα?Επίσης αν κάνω υπεύθυνη δήλωση Για την ασφαλισημοτητα  από τώρα θα τη δεχτούν μέχρι τέλος Νοεμβρίου??δεν μας συμφέρει να μπει στου συζύγου γιατί έχει επιχείρηση και εγώ θα έχω μια μικρή αύξηση μισθού ασφαλίζονταςτη

Κ εγω θα το βάλω στο όνομα μου γιατί έτσι έχουμε προσαύξηση στο επίδομα λοχείας..!!!!!. Δεν μου είπαν για πόσο καιρό είναι. Έχω κάνει εξουσιοδότηση για επίδομα λοχείας.... Υπευθ δήλωση ότι θέλω να ασφαλίσει το παιδί σε εμένα..... Κ τώρα πρέπει να κάνω εξογσιοτηση για την ασφάλιση στο ΙΚΑ στον άντρα μου... Κ υπεθ δήλωση ότι θα διακόψω την δουλειά από..... Μέχρι..... Γιατί θέλουν το χαρτί αυτό στο επίδομα λοχείας... Σιγά σιγά βρίσκω κι άλλα χαρτιά.... Στο τέλος θα με μάθουν οι υπάλληλοι του κεπ!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου!!!

ορεξατες ορεξατες σας βλέπω σήμερα!!!

εγώ μόλις γυρίσα από το το γιατρό, ευτυχώς όλα μια χαρά και με τα αμνιακό και με την ανάπτυξη της μπέμπας η οποία μπορώ να πω ότι είναι πιο ζωηρή από την πρώτη :) και έφτασε το ενάμισι κιλό το πλασματάκι μας ?

η κορούλα μ ευτυχώς ανάρρωσε, αρα όλα καλά :)

@satya που χάθηκες κορίτσι συ; Πως πας με την παρακολούθηση; 

@Starrr μια από τα ίδια με τις αϋπνίες και το δεξί μ ισχίο αλλά κάνω υπομονή αλλάζει το βάρος μας  κ κάπου θα πονάμε, πλάτη, ισχύο ...

σχετικα με το σαπούνι προτιμάω το Αρκάδι που είναι πράσινο σαπούνι αγνό δεν είχα θέμα με την κόρη μ και αν και λίγο πιο ακριβό σε σχέση με κάποια αλλά το προτιμώ. Επίσης τα ρούχα στεγνωτήριο θα τα βάλω γιατί σκοτώνει τα μικρόβια και γλυτώνεις το σίδερο.

Επίσης πάντα έχω πλέον και άσπρο σαπούνι αγνό για την προπλυση (ακομι κ σήμερα στην κόρη μου)

@Μπεμπελουκα εσυ μας πήρες όλους αμπάριζα σήμερα :) δεν θα κάνω ενέσιμο σίδερο εγώ. Κουράγιο έχουμε όλες μέσα μας απλά δε το ξέρουμε όλες μας βγαινει μόλις μας χρειαστούν τα πλασματάκια μας :) ας είναι αυτά γερά και όλα θα γίνουν ...!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα κοριτσια,τι κανετε?Ολα καλα? @Μπεμπελουκα,εκανα την δευτερα το εμβολιο για τον κοκκυτη κ δεν ςχω καποια παρενεργεια.Ειμαι μια χαρα.Τον αλλο μηνα θα κανω κ το αντιγριπικο,να ειμαι καλλυμενη.Κ εγω ειμαι αναμεσα σε προδερμ κ αρκαδι,πιο απο τα δυο λετε?Εμεις το σαββατο θα παμε να αγορασουμε μια συρταριερα.Εχουμε ξεκινησει με την μαμα νου να κανουμε το καθαρισμα του σπιτιου σιγα σιγα κ θα πλυνουμε κ τα ρουχα για να φτιαξω την βαλιτσα.Ειμαι 29 εβδομαδων κ 1 ημερα.Παει κ ο εβδομος σιγα σιγα!!!Πλησιαζει η ωραααα!!Τα βραδια κοιμαστε?Εγω δυσκολευομαι αρκετα,εχω καουρες.Οσο για τον αιματοκριτη,εγω εχω 35,5.Πιστευω ειναι καλος.

Γειά σου κορίτσι!! Εγώ ανάμεσα σε αρκαδι και προδερμ διάλεξα αρκαδι.. υπέθεσα ότι είναι πιο φυσικό.. απλά να δεις να είναι το αρκαδι για το πλυντήριο.. Γιατί έχει και το άλλο που είναι για πλύσιμο  στο χέρι και άμα το βάλεις στο πλυντήριο δεν λιώνει..  Όσο για τα βράδια και εγώ δυσκολεύομαι πολύ.. με πιάνουν καουρες και πίνω γάλα για να ηρεμήσω κάπως.. με βοηθάει αρκετά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση: υποφέρει καμία από το σύνδρομο ανήσυχων πόδια ή μόνο εγώ το έχω κ αυτό;;;

δλδ τα πόδια σας τινάζονται μόλις ξαπλώνεται ; Εμένα δεν ηρεμούν (άλλος ένας λόγος αϋπνίας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Ερώτηση: υποφέρει καμία από το σύνδρομο ανήσυχων πόδια ή μόνο εγώ το έχω κ αυτό;;;

δλδ τα πόδια σας τινάζονται μόλις ξαπλώνεται ; Εμένα δεν ηρεμούν (άλλος ένας λόγος αϋπνίας.....

@netspirit χαχαχαχαχχαχααχσχαχαχ όντως λε ω είναι ευγενικό να ρωτάμε τι κάνουμε και πως πάμεγιαυτο μίλησα σε όλες!!!!Όσο για το σύνδρομο ανυσησυχων ποδιών ειμαι παθουσακαποιεςφορεςςςςςς το μοναδικό πράγμα που με βοηθά είναι να βάζω σε μαξιλάρι τα πόδια μου!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου !εμεεναα η αιμοσφαιρίνη είναι 11,9 Με αιματοκρίτη 36,4 ανέβηκε μια μονάδα με το φυσιοφολ που περνώ να σημειώσω ότι ξεκίνησα από 39 .την ντομπλερ θα την κάνουμε στον ίδιο γιατρό που μας έκανε  α β επιπέδου. Βέβαια ότι μου πει και ο γιατρός Δευτέρα. @Bellaki είμαστε στην ίδια βδομάδα εγώ θα γεννήσω μητέρα με καισαρική 37η 38 η εβδομάδα .  @Starrr είσαι έτοιμη φτάνει ο καιρός !!!! @Mantarini όλα έτοιμα με το σπίτι που νοικιάσατε ?βαλιτσα ετοιμαζεις ??? @netspirit περαστικουλια χαρά στο κουράγιο σου !! Ξεκίνησες ενεσιμο σίδηρο?? @Nektarinaki_love που είσαι τρελιαρω :???οΌλα καλά με τη μπέμπα σου από ότι διάβασα !!!!!μπράβο !!!!?? @marouli συνήλθες κορίτσι μου!!!???  @despoina46 μεγάλωσε αρκετά η κορούλα σου !!! Όλα εντάξει με ζάχαρο?? @γιωτα22 έκανες το 1ο εμβόλιο είχες τίποτα συμπτώματα??

Έλα τρελιαρα μουυυυ!!που να μαι, εδωωωω!Ναι ευτυχώς όλα καλά με την μπέμπα μου❤και το ζάχαρο πολυ καλο!30+3 σήμερα άντε να μπαίνω και στον 8ο σιγά σιγα? έκανα χθες και το πρώτο μάθημα ανώδυνου τοκετού!ωραία ήτανε,ενδιαφέρον..κατά τα άλλα υποφέρω από καουρες!!!ειδικά σήμερα ξεκίνησαν απ το πρωί και Μέχρι αυτή τη στιγμή που γράφω υποφέρω..καιγομαιιιι!νιώθω ότι θα βγάλω φωτιές απ το στόμα μου!game of thrones!!!?επίσης και εγώ υποφέρω στον ύπνο στο δεξί μου ισχιο.. πονάει συνέχεια.. με δυσκολεύει και η κοιλιά μου που έγινε τεράστια!!!υπομονή όμως,αξίζει τον κοπο❤έπλυνα όλα τα ρουχαλάκια και τα σιδέρωσα!Εγώ πήρα το ευρηκα..μυρίζει υπέροχα!Τώρα έχω ραντεβού στις 8 Οκτωβρίου!και εσένα απ ότι είδα όλα κυλάνε ομαλά.. Άντε να πας και εσύ να δεις την μπεμπουλα σου,έχεις να την δεις απ τον Αύγουστο!απ ότι διάβασα και τα υπολοιπα κορίτσια μια χαρά είναι όλα!μπράβο πολύ χαίρομαι για όλες μας❤έτσι να συνεχισουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Ερώτηση: υποφέρει καμία από το σύνδρομο ανήσυχων πόδια ή μόνο εγώ το έχω κ αυτό;;;

δλδ τα πόδια σας τινάζονται μόλις ξαπλώνεται ; Εμένα δεν ηρεμούν (άλλος ένας λόγος αϋπνίας.....

εδώ μου ρχεται η παροιμία όλα του γάμου δύσκολα και η νύφη γκαστρωμενη... ευτυχώς τέτοιο πράγμα δεν με βρήκε... Μόνο με τα χέρια μου έχω θέμα που πλέον το πήρα απόφαση ότι μόνο όταν γεννήσω θα σταματήσω να υποφέρω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Έλα τρελιαρα μουυυυ!!που να μαι, εδωωωω!Ναι ευτυχώς όλα καλά με την μπέμπα μου❤και το ζάχαρο πολυ καλο!30+3 σήμερα άντε να μπαίνω και στον 8ο σιγά σιγα? έκανα χθες και το πρώτο μάθημα ανώδυνου τοκετού!ωραία ήτανε,ενδιαφέρον..κατά τα άλλα υποφέρω από καουρες!!!ειδικά σήμερα ξεκίνησαν απ το πρωί και Μέχρι αυτή τη στιγμή που γράφω υποφέρω..καιγομαιιιι!νιώθω ότι θα βγάλω φωτιές απ το στόμα μου!game of thrones!!!?επίσης και εγώ υποφέρω στον ύπνο στο δεξί μου ισχιο.. πονάει συνέχεια.. με δυσκολεύει και η κοιλιά μου που έγινε τεράστια!!!υπομονή όμως,αξίζει τον κοπο❤έπλυνα όλα τα ρουχαλάκια και τα σιδέρωσα!Εγώ πήρα το ευρηκα..μυρίζει υπέροχα!Τώρα έχω ραντεβού στις 8 Οκτωβρίου!και εσένα απ ότι είδα όλα κυλάνε ομαλά.. Άντε να πας και εσύ να δεις την μπεμπουλα σου,έχεις να την δεις απ τον Αύγουστο!απ ότι διάβασα και τα υπολοιπα κορίτσια μια χαρά είναι όλα!μπράβο πολύ χαίρομαι για όλες μας❤έτσι να συνεχισουμε???

Καλημερα κοριτσια και με το καλο τα μωρακια σας. Εγω ειμαι απο αλλο θεματακι ατεκνη ακομη με μια παλλινδρονη διδυμων στο  ιστορικο μου .. τοτε λοιπον που ειχα μεινει εγκυος ειχα πολλες καουρες απο την αρχη ακομα ομως ετρωγα πολλα ξινομηλα και περνουσαν το λεω σε σενα @Nektarinaki_love που ελεγες για καουρες καλη συνεχεια?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Ερώτηση: υποφέρει καμία από το σύνδρομο ανήσυχων πόδια ή μόνο εγώ το έχω κ αυτό;;;

δλδ τα πόδια σας τινάζονται μόλις ξαπλώνεται ; Εμένα δεν ηρεμούν (άλλος ένας λόγος αϋπνίας.....

Εγώ το είχα στην εγκυμοσύνη μου, και καθιστή το πάθαινα και ήθελα να τα κουνάω συνέχεια. Εγώ ένιωθα και ένταση στην μέση και με βοηθούσε λίγο μασάζ εκεί χαμηλά για να αποσυμφωρηθεί η ένταση και στα πόδια. 
Υπομονή και με το καλο το μωράκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...