Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Τελειαααα πολυ ωραια που ειναι καλα το φασολακι σουυυ❤️Εγω εχει παλι 2 μερες τωρα που ειμαι χαλια με το στομαχι μου....πφφφφφφφφ!!!!!αντε με το καλο οι αυχενικες μας!!!

@Nektarinaki_love έχεις ναυτιες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου????

Δυστυχώς εχθές είχα αίμα κ πήγα αμέσως στον γιατρό και δεν ακουγόταν η καρδούλα του!! σήμερα έκανα την αποξεση! Δύο πολύ δύσκολες μέρες!☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Georgia14 είπε:

Δυστυχώς εχθές είχα αίμα κ πήγα αμέσως στον γιατρό και δεν ακουγόταν η καρδούλα του!! σήμερα έκανα την αποξεση! Δύο πολύ δύσκολες μέρες!☹️

Αχ κοπελα μου ποσο λυπηθηκα τωρα :( :( μα γιατι??παλινδρόμησε η απέβαλες??τι σου ειπε ο γιατρος???μα ποσο αδικο... κουραγιο κοριτσακι μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love έχεις ναυτιες??

Ναι ρε συ ολη μερα!και καουρες!ασε!πικρα!εσυ πως πας ηρεμησες απο αυτα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ναι ρε συ ολη μερα!και καουρες!ασε!πικρα!εσυ πως πας ηρεμησες απο αυτα??

Ειχα λιγη ναυτια σημερα και κοπωση ζαλαδα 

..αλλα οκ ολα θα περασουν!!!!!κοιταμε μπροστα τα μωρακια μας ειναι καλοβολα σε γενικες γραμμες !!το στομα στεγνο !!και στηθος πρησμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Mantarini περαστικα !!!Εσύ πως είσαι ??

Καλημέρα κορίτσια Μου!! Εγώ από υγεία ειμαι μια χαρά!! Ο άντρας μου νοσηλεύτηκε τελικά και δεν μπορώ να πάω να τον δω λόγω της κατάστασης μου... φοβούνται μην κολλήσω.. ευτυχώς είναι η μανούλα μου μαζί του και ξέρω ότι έχει την καλύτερη φροντίδα.. Μόνο τηλεφωνικά μιλάμε όταν μπορεί.. προσπαθώ να σκέφτομαι ότι εκεί που είναι είναι για καλό δικό του για να μη με παίρνει από κάτω..  εσείς κορίτσια πως είστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αχ κοπελα μου ποσο λυπηθηκα τωρα :( :( μα γιατι??παλινδρόμησε η απέβαλες??τι σου ειπε ο γιατρος???μα ποσο αδικο... κουραγιο κοριτσακι μου :(

@Nektarinaki_love απεβαλα! Για να μην με ρίξει ψυχολογικά Σκέφτομαι ότι δεν ήταν ένα υγιές μωράκι και καλύτερα που έγινε τώρα νωρίς.θα κάνουμε όλες τις απαραίτητες εξετάσεις για να δούμε τι έφταιξε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Georgia14 είπε:

@Nektarinaki_love απεβαλα! Για να μην με ρίξει ψυχολογικά Σκέφτομαι ότι δεν ήταν ένα υγιές μωράκι και καλύτερα που έγινε τώρα νωρίς.θα κάνουμε όλες τις απαραίτητες εξετάσεις για να δούμε τι έφταιξε!

κοριτσάκι μου πενθησε για όσο χρειαστεί και μετά μάζεψε τα κομμάτια σου και κοίτα μπροστά! Καλά κάνεις και σκέφτεσαι έτσι!! Μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα.. Πόσο εβδομάδων ήσουν;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!! Εγώ από υγεία ειμαι μια χαρά!! Ο άντρας μου νοσηλεύτηκε τελικά και δεν μπορώ να πάω να τον δω λόγω της κατάστασης μου... φοβούνται μην κολλήσω.. ευτυχώς είναι η μανούλα μου μαζί του και ξέρω ότι έχει την καλύτερη φροντίδα.. Μόνο τηλεφωνικά μιλάμε όταν μπορεί.. προσπαθώ να σκέφτομαι ότι εκεί που είναι είναι για καλό δικό του για να μη με παίρνει από κάτω..  εσείς κορίτσια πως είστε;;

@Mantarini όλα θα περάσουν !!!και φυσικά καλύτερα που βρίσκεται στα χέρια των γιατρών που θα τον προσέχουν !!??και εννοείται να μην σε κολλήσει !!!καλά χθες βράδυ με έπιασε μια καουρατρελη αστα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κοριτσάκι μου πενθησε για όσο χρειαστεί και μετά μάζεψε τα κομμάτια σου και κοίτα μπροστά! Καλά κάνεις και σκέφτεσαι έτσι!! Μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα.. Πόσο εβδομάδων ήσουν;; 

Ευχαριστώ πολύ @Mantarini...9εβδομαδων και 1ημ. Την προηγούμενη Τρίτη πήγαμε κ το είδαμε το ακούσαμε ήταν όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Georgia14 είπε:

Ευχαριστώ πολύ @Mantarini...9εβδομαδων και 1ημ. Την προηγούμενη Τρίτη πήγαμε κ το είδαμε το ακούσαμε ήταν όλα καλά! 

Λυπάμαι τόσο πολύ κορίτσι μου, όντως κάτι δεν θα πήγαινε καλά οπότε καλύτερα τώρα.

ήταν η 1η σου εγκυμοσύνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αχ κοπελα μου ποσο λυπηθηκα τωρα :( :( μα γιατι??παλινδρόμησε η απέβαλες??τι σου ειπε ο γιατρος???μα ποσο αδικο... κουραγιο κοριτσακι μου :(

Πόσο σε καταλαβαίνω ειλικρινα .. δύσκολο πολύ δυσκολο όλες τα έχουμε περάσει . Λυπάμαι πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!! Εγώ από υγεία ειμαι μια χαρά!! Ο άντρας μου νοσηλεύτηκε τελικά και δεν μπορώ να πάω να τον δω λόγω της κατάστασης μου... φοβούνται μην κολλήσω.. ευτυχώς είναι η μανούλα μου μαζί του και ξέρω ότι έχει την καλύτερη φροντίδα.. Μόνο τηλεφωνικά μιλάμε όταν μπορεί.. προσπαθώ να σκέφτομαι ότι εκεί που είναι είναι για καλό δικό του για να μη με παίρνει από κάτω..  εσείς κορίτσια πως είστε;;

Περαστικούλια στον αντρούλη σου κορίτσι μουυ!αφού τον προσέχει η μανούλα σου,είναι σε καλά χέρια!όλα θα πάνε καλά και θα γυρίσει στο σπιτάκι σας γερός και δυνατός πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Georgia14 είπε:

@Nektarinaki_love απεβαλα! Για να μην με ρίξει ψυχολογικά Σκέφτομαι ότι δεν ήταν ένα υγιές μωράκι και καλύτερα που έγινε τώρα νωρίς.θα κάνουμε όλες τις απαραίτητες εξετάσεις για να δούμε τι έφταιξε!

Ναι κορίτσι μου,σκέψου αυτό,οτι η φύση ξέρει τι κάνει...θα σηκωθείς πάλι και θα έρθει ένα άλλο σποράκι πιο δυνατό και θα μείνει..για θρομβοφιλία έχεις κάνει??κάντε τις απαραίτητες εξετάσεις και θα βρείτε την άκρη..μια μεγάλη αγκαλία απο εμάς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ναι κορίτσι μου,σκέψου αυτό,οτι η φύση ξέρει τι κάνει...θα σηκωθείς πάλι και θα έρθει ένα άλλο σποράκι πιο δυνατό και θα μείνει..για θρομβοφιλία έχεις κάνει??κάντε τις απαραίτητες εξετάσεις και θα βρείτε την άκρη..μια μεγάλη αγκαλία απο εμάς..

@Nektarinaki_love η αλήθεια είναι ότι ο γιατρός μου μου είχε πει στην πρώτη επίσκεψη να κάνουμε προληπτικά τις ενέσεις για θρομβοφιλια κ εγω του είπα ότι δεν θέλω να μπω σε αυτήν την διαδικασία γιατί πρώτη φορά έμεινα έγκυος,με την πρώτη φορά κ ας είμαι 40 ετών....τώρα μου είπε ότι οπωσδήποτε αν ξαναμεινω θα τις κάνω, αλλά εχθές του έδωσα το οκ και θα κάνουμε όλες τις εξετάσεις για dna , χρωμοσώματα κ θρομβοφιλια κ γενικά ότι πιστεύει για να δούμε τι πήγε στραβά!☺️ ευχαριστω πολύ @Nektarinaki_love

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια. Τι κάνετε??? Εγώ σήμερα είχα αυχενική... Η πρώτη νομίζω είμαι από αυτή την ομαδουλα.... Όλα πήγαν καλά. Με το καλό κ τα δικά σας?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Τι κάνετε??? Εγώ σήμερα είχα αυχενική... Η πρώτη νομίζω είμαι από αυτή την ομαδουλα.... Όλα πήγαν καλά. Με το καλό κ τα δικά σας?❤️

@Starrr μπράβο ρε κορίτσι !!!!να μας φέρεις καλή αυρα????πες τα μας όλααα τι έγινε πως ήταν το μικρό νινί??είδατε φύλο ??πόση ευτυχιαα!!!!!!μπήκες αισίως 3ο μήνα !!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Starrr μπράβο ρε κορίτσι !!!!να μας φέρεις καλή αυρα????πες τα μας όλααα τι έγινε πως ήταν το μικρό νινί??είδατε φύλο ??πόση ευτυχιαα!!!!!!μπήκες αισίως 3ο μήνα !!!!??????

Ρε κοριτσι εχω μπερδευτει,πως

μετρατε τους μηνες?Εγω ειμαι στην δεκατη εβδομαδα κ διανυω τον τριτο μηνα.Στην δωδεκατη θα κανω την αυχενικη.Μετα δεν κλεινεις τον τριτο κ πας στον τεταρτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 κοριτσάρα όλα καλά θα πάνε !!!!??????πήγα γιατρό και μας είπε ότι πάμε πολύ καλά !!Έτσι λοιπόν σε 2 βδομάδες Αυχενική !

Γεια σας κοριτσια,εγω εδω κ τρεις μερες εχω βαρις στο στομαχι κ ταση για εμετο.Γενικα μια κακοδιαθεσια!!!Εσεις πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια. Τι κάνετε??? Εγώ σήμερα είχα αυχενική... Η πρώτη νομίζω είμαι από αυτή την ομαδουλα.... Όλα πήγαν καλά. Με το καλό κ τα δικά σας?❤️

Μπράβο κορίτσι μου τελειααααα!!!η επόμενη είμαι εγώ!!!δεν νομίζω να είναι κάποια άλλη πριν απο μένα!Την Δευτέρα εχω εγώ!άντε να πάνε καλά σε ολες μας τα πράγματα❤️Είδες φύλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Γεια σας κοριτσια,εγω εδω κ τρεις μερες εχω βαρις στο στομαχι κ ταση για εμετο.Γενικα μια κακοδιαθεσια!!!Εσεις πως ειστε?

Μια απ τα ίδιααα!δεν μπορώ να φάω τίποτα!όλα μου κάθονται και με αναγουλιάζουν!και είμαι στην 11η και αυτο συμβαίνει απ την 4η.αντε να δω ποτε θα φυγειιιιιι!!!!εγώ πάντως ξέρω οτι απ την 9η και μετά,μπαίνουμε στον 3ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Georgia14 είπε:

@Nektarinaki_love η αλήθεια είναι ότι ο γιατρός μου μου είχε πει στην πρώτη επίσκεψη να κάνουμε προληπτικά τις ενέσεις για θρομβοφιλια κ εγω του είπα ότι δεν θέλω να μπω σε αυτήν την διαδικασία γιατί πρώτη φορά έμεινα έγκυος,με την πρώτη φορά κ ας είμαι 40 ετών....τώρα μου είπε ότι οπωσδήποτε αν ξαναμεινω θα τις κάνω, αλλά εχθές του έδωσα το οκ και θα κάνουμε όλες τις εξετάσεις για dna , χρωμοσώματα κ θρομβοφιλια κ γενικά ότι πιστεύει για να δούμε τι πήγε στραβά!☺️ ευχαριστω πολύ @Nektarinaki_love

Όλα καλά θα πάνε την επόμενη φορά κοπέλα μου!και θα πιάσεις πάλι αμέσως,θα το δεις :) και θα τα έχεις κάνει και όλα αυτη την φορά και θα είναι όλα μια χαρά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Starrr μπράβο ρε κορίτσι !!!!να μας φέρεις καλή αυρα????πες τα μας όλααα τι έγινε πως ήταν το μικρό νινί??είδατε φύλο ??πόση ευτυχιαα!!!!!!μπήκες αισίως 3ο μήνα !!!!??????

Πριν 10 μέρες ήταν 4 εκατοστά... Σήμερα 6.5 εκατοστά... Κ ναι είναι αγόρι.... Βγάλαμε κ φώτο το επίμαχο σημείο. Να χω να το δείχνω.... Κάνει στην οικογένεια μέχρι κ 1εςς ξάδερφες δεν έχουν αγόρια..... Μας είπε για σίγουρα θα μας πει τον Ιούνιο το φύλο.... Τα είδαμε όλα. Ματιά, ζυγωματικά, γναθο, μύτη, αυχενική, ρινικο, πόδια, χέρια, στομάχι, τσισακια... Πλάκα είχε. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Μπράβο κορίτσι μου τελειααααα!!!η επόμενη είμαι εγώ!!!δεν νομίζω να είναι κάποια άλλη πριν απο μένα!Την Δευτέρα εχω εγώ!άντε να πάνε καλά σε ολες μας τα πράγματα❤️Είδες φύλο???

Το πιο πιθανό αγόρι μας είπε., ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...