Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ναι ναι όλα έτοιμαααααα!!!!????ναιιι πήρα και πέδιλα χαμηλά για μετά!!ε τα μαλλια καπως μαζεμένα τα μισά με μπούκλες και τα αλλα μισά κάτω κάπως ετσι μάλλον!θα δω,θα κανω και αλλη πρόβα!και το μακιγιαζ σε γηινα χρώματα μαλλον,αλλα έντονοοο!πως το λενε ψευτικοοο   Αχαχαχαχα και θελω να γιαλιζωωω να λαμπω!υπερπαραγωγη παιδι μουυυυυυ!!!ναι εννοειται θα κανω και Papp a την ιδια μέρααα!αντε να μας πεις αυριο νεάκια απ το σποράκι!θυμισε μου τωρα εισαι 10η σωστα???ναιιι και εμενα με πιανει πονοκεφαλος καποιες φορες!και ημικρανια!αλλα για μια μερα και φευγει!απ τις ορμονες ειναι!

9w+3d είναι !!!σκέψου και κότσο μακρύ θα έχει ζέστη !!κι λόγω ορμονών και με το νυφικό θα σκάσεις !!!πάντως καλά κάνεις !!και εγώ φουλ πυγολαμπηδα ήμουν !!βέβαια όχι κλόουν χαχχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια τι κάνετε;; πως εισαστε;; εγώ έχω τον σύζυγό με πνευμονία στο σπίτι από εχτές και φοβάμαι μην κολλήσει και εμένα.. τι μπορώ να κάνω για να προστατευτω;; μας είπαν ότι είναι κολλητικό.. Για αρχή κοιμάται στο καναπέ.. Και όταν πρέπει να πάω κοντά του φοράω μάσκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια τι κάνετε;; πως εισαστε;; εγώ έχω τον σύζυγό με πνευμονία στο σπίτι από εχτές και φοβάμαι μην κολλήσει και εμένα.. τι μπορώ να κάνω για να προστατευτω;; μας είπαν ότι είναι κολλητικό.. Για αρχή κοιμάται στο καναπέ.. Και όταν πρέπει να πάω κοντά του φοράω μάσκα. 

Περαστικά του! Μάσκα, ύπνος χωριστά, καλό πλύσιμο των χεριών, ο καθένας τη δική του πετσέτα, συχνός αερισμός των χώρων. Νομίζω πως αν τα τηρήσεις όλα αυτά δεν θα κολλήσεις. Και όχι άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Περαστικά του! Μάσκα, ύπνος χωριστά, καλό πλύσιμο των χεριών, ο καθένας τη δική του πετσέτα, συχνός αερισμός των χώρων. Νομίζω πως αν τα τηρήσεις όλα αυτά δεν θα κολλήσεις. Και όχι άγχος!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου.. πήρα και το γιατρό τηλέφωνο για να δω τι θα μου πει.. με ηρέμησε αρκετά.. Πάνω κάτω τα ίδια μου είπε.. Αλλά μου λέει και να κολλήσεις το έμβρυο δεν κινδυνεύει απλά η ταλαιπωρία θα ναι μεγάλη για σένα γιατί ίσως χρειαστεί να νοσηλευτεις οπότε καλό είναι να προσέξεις όσο γίνεται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια τι κάνετε;; πως εισαστε;; εγώ έχω τον σύζυγό με πνευμονία στο σπίτι από εχτές και φοβάμαι μην κολλήσει και εμένα.. τι μπορώ να κάνω για να προστατευτω;; μας είπαν ότι είναι κολλητικό.. Για αρχή κοιμάται στο καναπέ.. Και όταν πρέπει να πάω κοντά του φοράω μάσκα. 

@Mantarini περαστικα !!!Εσύ πως είσαι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2019 at 7:42 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα πως είστε ??

Καλημερα κοριτσιαααα,τι κανετε???Κ εγω σε μια εβδομαδα θα παω να κανω τις αιματολογικες πρωτα για την αυχενικη.Σημερα μπηκα στην 10 εβδομαδα.Κ εγω υποφερω απο ημικρανιες,μια ειμαι ετσι μια αλλιως.Pap ειναι οι αιματολογικες που κανουμε πριν την αυχενικη?Ετσι λεγεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα κοριτσιαααα,τι κανετε???Κ εγω σε μια εβδομαδα θα παω να κανω τις αιματολογικες πρωτα για την αυχενικη.Σημερα μπηκα στην 10 εβδομαδα.Κ εγω υποφερω απο ημικρανιες,μια ειμαι ετσι μια αλλιως.Pap ειναι οι αιματολογικες που κανουμε πριν την αυχενικη?Ετσι λεγεται?

Καλημέρα @γιωτα22 Papp-a λέγεται και δείχνει αν υπάρχουν χρωμοσομικεςανωμαλιες εγώ θα την κάνω την ίδια μέρα με την Αυχενική αυτές τις 2 μέρες έχω πόνους στη μέση κ πονοκέφαλο χθες !!που θα την κάνεις την Αυχενική ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα @γιωτα22 Papp-a λέγεται και δείχνει αν υπάρχουν χρωμοσομικεςανωμαλιες εγώ θα την κάνω την ίδια μέρα με την Αυχενική αυτές τις 2 μέρες έχω πόνους στη μέση κ πονοκέφαλο χθες !!που θα την κάνεις την Αυχενική ?

Θα την κανω στον γιατρο μου που κανει κ τετοιες εξετασεις!!Εγω πονοκεφαλο ποιο πολυ,πονο στην μεση δεν εχω καθολου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η γιωτα22 είπε:

Θα την κανω στον γιατρο μου που κανει κ τετοιες εξετασεις!!Εγω πονοκεφαλο ποιο πολυ,πονο στην μεση δεν εχω καθολου!!

Εμεις που εχουμε κανει εξωσωματικη που εχουν επεξεργαστει το σπερμα κ το ωαριο δεν ειναι ποιο υγιες το εμβρυο?Εγω ειχα κανει με τον αντρα μου κ καρυοτυπο ζευγους πριν κ ηταν μια χαρα η εξεταση.Εχουν σχεση ολα αυταμε την αυχενικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Εμεις που εχουμε κανει εξωσωματικη που εχουν επεξεργαστει το σπερμα κ το ωαριο δεν ειναι ποιο υγιες το εμβρυο?Εγω ειχα κανει με τον αντρα μου κ καρυοτυπο ζευγους πριν κ ηταν μια χαρα η εξεταση.Εχουν σχεση ολα αυταμε την αυχενικη?

Μονο με προεμφυτευτικο ελεγχο βλεπουν ποσο υγιη ειναι τα εμβρυα...με απλη εξωσωματικη δε τα βλεπουν αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μονο με προεμφυτευτικο ελεγχο βλεπουν ποσο υγιη ειναι τα εμβρυα...με απλη εξωσωματικη δε τα βλεπουν αυτα...

Τον καρυοτυπο ζευγους οταν τον κανεις τι δειχνει?Εμεις οταν τον ειχαμε κανει κ εγω κ ο αντρας μου ειχαμε παει σε μια γενετιστρια κ μας ειχε εξηγησει οτι αυτη η εξεταση γινεται για μα ελεγξουν αν υπαρχουν χρωμοσωματικες ανωμαλιες στοDNA μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Τον καρυοτυπο ζευγους οταν τον κανεις τι δειχνει?Εμεις οταν τον ειχαμε κανει κ εγω κ ο αντρας μου ειχαμε παει σε μια γενετιστρια κ μας ειχε εξηγησει οτι αυτη η εξεταση γινεται για μα ελεγξουν αν υπαρχουν χρωμοσωματικες ανωμαλιες στοDNA μας.

Ζευγαρια με φυσιολογικο καρυοτυπο κανουν εμβρυα με χρωμοσωμικες ανωμαλιες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ζευγαρια με φυσιολογικο καρυοτυπο κανουν εμβρυα με χρωμοσωμικες ανωμαλιες. 

Εσυ εισαι για να ενθαρυνεις τον κοσμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Εσυ εισαι για να ενθαρυνεις τον κοσμο!!!

Οι χρωμοσωμικες συνηθως φαινονται αμεσως απο την αρχη της εγκυμοσυνης πχ βιοχημικες θα εχεις ακουσει οτι εχει συμβει σε αρκετες κοπελες, ειναι φυσιολογικοτατο ομως...οταν ακουστει καρδουλα οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες! 

Δεν εχω σκοπο να αποθαρρυνω καποια κοπελα...απλα ειναι η αληθεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Οι χρωμοσωμικες συνηθως φαινονται αμεσως απο την αρχη της εγκυμοσυνης πχ βιοχημικες θα εχεις ακουσει οτι εχει συμβει σε αρκετες κοπελες, ειναι φυσιολογικοτατο ομως...οταν ακουστει καρδουλα οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες! 

Δεν εχω σκοπο να αποθαρρυνω καποια κοπελα...απλα ειναι η αληθεια... 

Απλα καμμια φορα αγχωνομαστε με το παραμικρο!!Εχω φιλη που επαθε αυτο που μου ειπες παραπανω.Δεν ηθελα να σε προσβαλω,χαριτολογωντας το ειπα!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Απλα καμμια φορα αγχωνομαστε με το παραμικρο!!Εχω φιλη που επαθε αυτο που μου ειπες παραπανω.Δεν ηθελα να σε προσβαλω,χαριτολογωντας το ειπα!!❤❤

Το αγχος ειναι μεγαλο ετσι κι αλλιως στο κοσμο της εξωσωματικης αλλα καλο ειναι να λεγονται οι αληθειες γιατι μπορει να διαβασει κσποια κοπελα που δε ξερει και ψαχνεται, αυτος ειναι και ενας απο τους ρολους του φορουμ αλλωστε! 

Το μυστικο ειναι να εχουμε ψυχραιμια και θετικη σκεψη (οσο γινεται) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@γιωτα22 την Δευτερα εχω αυχενικη και οσο περνανε οι μερες,εχω τρελαθει στο αγχος!!!!ευχομαι να μας πανε ολες καλα τα πραγματα!αισιοδοξια θελει και πιστη!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

@γιωτα22 την Δευτερα εχω αυχενικη και οσο περνανε οι μερες,εχω τρελαθει στο αγχος!!!!ευχομαι να μας πανε ολες καλα τα πραγματα!αισιοδοξια θελει και πιστη!! :)

Να μην αγχωνεσαι για τπτ,ολα θα πανε καλα.Κ εγω εχω σε δυο εβδομαδες με τρεις κ εχω αγχωθει απο τωρα.Ολες περναμε απο τα ιδια αγχη!Υπομονηη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

@Μπεμπελουκα Περιμένουμε τα νεάκια μόλις γυρίσεις απ τον γιατρό!!!

 @Μπεμπελουκα μου ολα θα ειναι τελειααααα!!!Μην αγχωνεσαι για τπτ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι σε όλες σας οι εξετάσεις σας να είναι καλές και να γεννησετε υγιή μωράκια...εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να συμμετέχω άλλο σε αυτήν την όμορφη ομάδα γιατί δεν τα καταφέραμε! Να έχετε θετική σκέψη και τον Δεκέμβρη θα έχετε όλες τα μωράκια σας! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

@Μπεμπελουκα Περιμένουμε τα νεάκια μόλις γυρίσεις απ τον γιατρό!!!

@Nektarinaki_love όλα πάνε μια χαρά !!!κουνούσε και το χεράκι του !!!Τώρα αναμονή για Αυχενική εσύ πως είσαι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@γιωτα22 κοριτσάρα όλα καλά θα πάνε !!!!??????πήγα γιατρό και μας είπε ότι πάμε πολύ καλά !!Έτσι λοιπόν σε 2 βδομάδες Αυχενική !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Nektarinaki_love όλα πάνε μια χαρά !!!κουνούσε και το χεράκι του !!!Τώρα αναμονή για Αυχενική εσύ πως είσαι ???

Τελειαααα πολυ ωραια που ειναι καλα το φασολακι σουυυ❤️Εγω εχει παλι 2 μερες τωρα που ειμαι χαλια με το στομαχι μου....πφφφφφφφφ!!!!!αντε με το καλο οι αυχενικες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Georgia14 είπε:

Κορίτσια εύχομαι σε όλες σας οι εξετάσεις σας να είναι καλές και να γεννησετε υγιή μωράκια...εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να συμμετέχω άλλο σε αυτήν την όμορφη ομάδα γιατί δεν τα καταφέραμε! Να έχετε θετική σκέψη και τον Δεκέμβρη θα έχετε όλες τα μωράκια σας! Φιλάκια

Τι έγινε κορίτσι μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...