Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου 2020!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 42 λεπτά, ο/η christianna89 είπε:

Σαν κ μενα κ εσυ αγχώνεσαι!δεν είναι τίποτα ένας υπέρηχος είναι πιο διεξοδικός και το αίμα που θα σου πάρουν για να βγει συνδοιαστικα η απάντηση!! Ο γιατρός μου φωνάζει να μην αγχώνομαι!!!ολα θα είναι μια χαρά !!!❤️

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Και εμένα μου λέει να μην αγχώνομαι αλλά νομίζω με καταλαβαίνεις!!! Πω πω!!! Με το καλό το κοριτσάκι σας!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kiarita91 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Και εμένα μου λέει να μην αγχώνομαι αλλά νομίζω με καταλαβαίνεις!!! Πω πω!!! Με το καλό το κοριτσάκι σας!!!! ❤️

Αν σε καταλαβαίνω λέει;;;τους έχω τρελάνει όλους και φαντάσου είναι κ η δεύτερη εγκυμοσύνη!!αλλα αλήθεια είναι ότι χειρότερο και δεν καταφέρνουμε και τίποτα... ευχομαι μια τελεια αυχενική κ όχι άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η christianna89 είπε:

Αν σε καταλαβαίνω λέει;;;τους έχω τρελάνει όλους και φαντάσου είναι κ η δεύτερη εγκυμοσύνη!!αλλα αλήθεια είναι ότι χειρότερο και δεν καταφέρνουμε και τίποτα... ευχομαι μια τελεια αυχενική κ όχι άγχος!!

Έχεις απόλυτο δίκιο!!!! Σ' ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Ο,τι καλύτερο σου εύχομαι!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 4/5/2020 at 9:39 ΜΜ, ο/η sokola4 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να έχεις μια τελειώμηνη εγκυμοσύνη!!! Και εγώ σήμερα είμαι στην 13η έβδομάδα+3ης μέρες. Εγώ είμαι απο εξωσωματική η 4η στην σειρά και πρώτη φορά μένω έγκυος. Ευτυχώς στο θέμα θρομβοφιλίας επειδή είχα κάνει όλες τις εξετάσεις στις αποτυχίες μου ήμουν προετοιμασμένη και απο την αρχή της εγκυμοσύνης κάνω τις ενέσεις μου χώρια και τα πόσα άλλα φάρμακα που παίρνω μέχρι να μου τα κόψει ο γιατρός. Μέχρι στιγμής πιο πολύ πρήξιμο έχω,άρχισαν να με ενοχλούν τα ρούχα μου. Η κοιλίτσα νομίζω λίγο έχει φουσκώσει αλλά θεωρώ ότι είναι και απο τις ενέσεις, αλλά να πω την αλήθεια αν και σχετικά αδύνατη δεν είχα και ποτέ κοιλιακούς πάντα είχα κοιλίτσα. Αρά δεν το καταλαβαίνει και κανείς. Όσο για κιλά απο την αρχή έχω πάρει μόνο 800 γραμμάρια.  

Mε το καλό και σε σένα!!! Μας φουσκώνουν οι ενέσεις;; Ούτε γω ήμουν ποτέ με κοιλιακούς αλλά έχει φουσκώσει η κοιλιά μου!! Κ γω πίνω κάποια χάπια μακάρι να μας πάνε όλα καλά!! Εγώ έχω βάλει ξαφνικά 3 κιλά από το πουθενά! 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/5/2020 at 11:06 ΜΜ, ο/η christianna89 είπε:

Κορίτσι μου με το καλό σου ευχομαι!!!12 κ 2 εγώ !έχω πάρει 2-3 κιλά αλλά στην κοιλιά μου νομίζω φαίνεται λες κ έχω πάρει περισσότερα ...θέμα είχα πάντα στην κοιλιά βέβαια κ έγινε χειρότερο μετά την καισαρική. Τώρα τα τζιν μου πάντως κουμπώνουν με δυσκολία κ κάποια καθόλου 😐

Και γω το ίδιο φοριούνται ακόμη!! Με φουστάνια θα τη βγάλουμε!!!  Με το καλό και σε σένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marimar_ είπε:

Mε το καλό και σε σένα!!! Μας φουσκώνουν οι ενέσεις;; Ούτε γω ήμουν ποτέ με κοιλιακούς αλλά έχει φουσκώσει η κοιλιά μου!! Κ γω πίνω κάποια χάπια μακάρι να μας πάνε όλα καλά!! Εγώ έχω βάλει ξαφνικά 3 κιλά από το πουθενά! 😂😂 

Ευχαριστώ!! Επειδή έπαιρνα και ενέσεις προγεστερόνης εχώ πρηστεί λίγο παραπάνω. Αλλά τώρα μου έμειναν μόνο οι αντιπικτικές. Καλά ναι απο κιλά απο την τελευταία φορά που έστειλα και εγώ 3 κιλά έβαλα😄 Ενώ τρώω όπως έτρωγα απο την αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Ευχαριστώ!! Επειδή έπαιρνα και ενέσεις προγεστερόνης εχώ πρηστεί λίγο παραπάνω. Αλλά τώρα μου έμειναν μόνο οι αντιπικτικές. Καλά ναι απο κιλά απο την τελευταία φορά που έστειλα και εγώ 3 κιλά έβαλα😄 Ενώ τρώω όπως έτρωγα απο την αρχή.

Λες να είναι από την προγεστερόνη το φούσκωμα;  Και γω παίρνω προγεστερόνη αλλα σε χάπι, στην αρχή 3 μετα 2 και τωρα 1 καθε μέρα. Και γω κανονικά τρώω άντεε να ξεφύγω μια στις τόοοσες !!😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marimar_ είπε:

Λες να είναι από την προγεστερόνη το φούσκωμα;  Και γω παίρνω προγεστερόνη αλλα σε χάπι, στην αρχή 3 μετα 2 και τωρα 1 καθε μέρα. Και γω κανονικά τρώω άντεε να ξεφύγω μια στις τόοοσες !!😅

Εγώ παίρνω προγεστερόνη εδώ και τέσσερις μήνες σε χάπι 1 πρωί και ένα βράδυ τον 200mg. Έκανα και ενέσεις αλλά μου τις έκοψε ο γιατρός εδώ και μια βδομάδα. Καλά νομίζω ότι δικαιούμαστε να ξεφεύγουμε που και που.😁  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η christianna89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!ευχομαι να είστε όλες καλα !πως είναι τα μωρακια σας;;😊

Καλησπέρα!!!!! Εμείς μια χαρά!!! Κάναμε αυχενική όλα ήταν πολύ καλά και περιμένουμε αγοράκι!!!! Πώς πας εσύ?? 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kiarita91 είπε:

Καλησπέρα!!!!! Εμείς μια χαρά!!! Κάναμε αυχενική όλα ήταν πολύ καλά και περιμένουμε αγοράκι!!!! Πώς πας εσύ?? 🙂

Καλα κ εγώ ....Δευτέρα είχα πάει στον γιατρό είδε κάποιες συσπάσεις είναι η αλήθεια και αυξήσαμε το μαγνήσιο...εμείς ακόμα δεν ξέρουμε σίγουρα το φύλο 95% κορίτσι μου είπε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 29/5/2020 at 8:08 ΜΜ, ο/η kiarita91 είπε:

Καλησπέρα!!!!! Εμείς μια χαρά!!! Κάναμε αυχενική όλα ήταν πολύ καλά και περιμένουμε αγοράκι!!!! Πώς πας εσύ?? 🙂

Κορίτσια Καλησπέρα!! Είμαι και εγώ έγκυος 13 εβδομάδων. Μια ερώτηση σε εσάς η αυχενική τι τιμές ήταν;;; Γιατί έχω αγχωθεί λιγάκι 🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ririka26 είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα!! Είμαι και εγώ έγκυος 13 εβδομάδων. Μια ερώτηση σε εσάς η αυχενική τι τιμές ήταν;;; Γιατί έχω αγχωθεί λιγάκι 🙂🙂

Καλημέρα κορίτσι!!!! Η αυχενική διαφάνεια ήταν 2.10 mm.... Γιατί έχεις αγχωθει??? Πόσο ήταν εσένα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/5/2020 at 8:17 ΜΜ, ο/η christianna89 είπε:

Καλα κ εγώ ....Δευτέρα είχα πάει στον γιατρό είδε κάποιες συσπάσεις είναι η αλήθεια και αυξήσαμε το μαγνήσιο...εμείς ακόμα δεν ξέρουμε σίγουρα το φύλο 95% κορίτσι μου είπε !!!

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τι κάνεις??? Αλήθεια?? Τώρα με το μαγνήσιο όλα εντάξει με τις συσπάσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η kiarita91 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!!!! Η αυχενική διαφάνεια ήταν 2.10 mm.... Γιατί έχεις αγχωθει??? Πόσο ήταν εσένα??

Εμένα είναι 2,4mm. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kiarita91 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τι κάνεις??? Αλήθεια?? Τώρα με το μαγνήσιο όλα εντάξει με τις συσπάσεις??

Καλημέρα !καλα είμαι εσυ;η αλήθεια είναι ότι εγώ νιώθω όπως πριν και τις συσπάσεις τις είχε δει ο γιατρός στον υπέρηχο. Αύριο θα πάω να με δει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα κορίτσια!! Βλέπω ότι δεν έχει πολλές συζητήσεις το θέμα μας και συνέχεια μπαίνω και κοιτάω να δω μήπως βρω καμιά καλή συμβουλή.

Πώς τα πάτε με τα κιλά? Με την θάλασσα??Την ζέστη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια και με το καλό τα μωράκια μας. Εμένα μου έχει δώσει πητ 17/11 αναρχικός από κούνια το αγορακι μου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...