Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κάπως έτσι κ εγώ. Μου έδειξαν 3 προσκλητήρια (ένας φίλος μας τα έφτιαχνε) διάλεξα ένα. Μου λέει βρες ένα κείμενο να μου στείλεις. Έκατσα το βράδυ το έβαλα στο γκουγκλ σε ένα τέταρτο είχα διαλέξει. Μετά σκεφτόμουν μήπως κάνω κάτι λάθος? Η αδερφή μου προσπαθούσε να διαλέξει 5 μέρες κείμενο και μου τα διάβαζε ξανά κ ξανά! 

Εγώ πάλι κορίτσια δεν τα μπορώ αυτά τα στοιχακια και τα ερωτολογα στα προσκλητήρια. Μ' αρέσουν τα τυπικά!  Παρόλο που έκανα 2-3 ημέρες να διαλέξω!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κάπως έτσι κ εγώ. Μου έδειξαν 3 προσκλητήρια (ένας φίλος μας τα έφτιαχνε) διάλεξα ένα. Μου λέει βρες ένα κείμενο να μου στείλεις. Έκατσα το βράδυ το έβαλα στο γκουγκλ σε ένα τέταρτο είχα διαλέξει. Μετά σκεφτόμουν μήπως κάνω κάτι λάθος? Η αδερφή μου προσπαθούσε να διαλέξει 5 μέρες κείμενο και μου τα διάβαζε ξανά κ ξανά! 

Νομίζω θα ειμαι κσπου στη μέδη εγω! Όχι 5 μέρες αλλά ούτε και 15 λεπτα! Μια δυο μετούλλες θα τις θελω πιστευω!

@Lacostaki με το καλό να μην σου έρθει κορίτσι μου και να μας πεις τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλέ 38 είμαι αλλά αν περιμένω να γίνει ο γάμος για να τεκνοποιησω φεξε μου κ γλίστρησα... Αρχικά λέγαμε το 19 μετά έτυχαν κάτι πενθη το αφήσαμε κανονίστηκε τώρα το Μάιο πάει κ αυτό... Ελπίζω να γίνει αυτός ο γάμος του χρόνου!!! 

Kostef μου αύριο δεν έχεις γιατρό; Τι ωραία που θα δεις το νινακι!😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλέ 38 είμαι αλλά αν περιμένω να γίνει ο γάμος για να τεκνοποιησω φεξε μου κ γλίστρησα... Αρχικά λέγαμε το 19 μετά έτυχαν κάτι πενθη το αφήσαμε κανονίστηκε τώρα το Μάιο πάει κ αυτό... Ελπίζω να γίνει αυτός ο γάμος του χρόνου!!! 

Εννοείται να βάλεις μπροστά και να μην προγραμματίζεις τίποτα εγώ παντρεύτηκα τον Ιούλιο του 19 και έλεγα θα ξεκινήσω προσπάθειες Απρίλιο έτσι ώστε αν μείνω έγκυος να μην έχω φουσκώσει και να μου μπαίνει το νυφικό βλέπεις το είχα ήδη αγορασμένο βγήκε όμως στη μέση το ινωύωμα οπότε τσάμπα ο προγραμματισμός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Kostef μου αύριο δεν έχεις γιατρό; Τι ωραία που θα δεις το νινακι!😊 

Ναι αύριο το πρωί! Να δούμε αν θα δούμε τίποτα!!! 

Μακάρι να έχουμε όλες ευχάριστα να πούμε αύριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζω αυτά που γράφετε και χαμογελάω. Πόσο διαφορετικές όλες οι ιστορίες αλλά πόσο ίδια η θέλησή μας για τον έναν και μοναδικό σκοπό! 

Κι εγώ δεν έκανα μεγάλες ετοιμασίες, 3 μήνες μου πήραν όλα! Αλλά κατάφερα να το ζήσω το παραμυθάκι μου. Βλέπετε είμαι πολύ ρομαντική. Ελπίζω να μου βγει σε καλό και στο μέλλον. Είμαι ονειροπόλα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Ναι αύριο το πρωί! Να δούμε αν θα δούμε τίποτα!!! 

Μακάρι να έχουμε όλες ευχάριστα να πούμε αύριο! 

Ε! Θα το δεις αύριο το λουλουδάκι! Νομίζω για καρδούλα όμως είναι νωρίς. Όλα καλά θα είναι πάντως! Μακάρι να έχουμε κι εμείς ευχάριστα!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η androfight είπε:

Διαβάζω αυτά που γράφετε και χαμογελάω. Πόσο διαφορετικές όλες οι ιστορίες αλλά πόσο ίδια η θέλησή μας για τον έναν και μοναδικό σκοπό! 

Κι εγώ δεν έκανα μεγάλες ετοιμασίες, 3 μήνες μου πήραν όλα! Αλλά κατάφερα να το ζήσω το παραμυθάκι μου. Βλέπετε είμαι πολύ ρομαντική. Ελπίζω να μου βγει σε καλό και στο μέλλον. Είμαι ονειροπόλα 😊

Α! Κι εγώ έτσι είμαι! Πετάω στα σύννεφα! Εμένα εκείνη η ημέρα όμως μου φάνηκε ότι πέρασε σαν όνειρο! Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω! Σαν μην την κατάλαβα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ε! Θα το δεις αύριο το λουλουδάκι! Νομίζω για καρδούλα όμως είναι νωρίς. Όλα καλά θα είναι πάντως! Μακάρι να έχουμε κι εμείς ευχάριστα!🥰

Έχω μια ελπίδα μήπως ακούσουμε καρδούλα να ξεαγχωθω λίγο... Λίγες ώρες έμειναν. Σύμφωνα με μια εφαρμογή θα είμαι 6 και 1. Νωρίς είναι λες? Δεν είχα και τρομερά νούμερα στις χοριακης η δεν έχει να κάνει αυτό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μακάρι να μην σου έρθει! Είναι πολύ καλό σημάδι ότι έμεινες στο ροζ! Κι εγώ έχω κύκλο 28-30 άρα είμαι μέσα στα όρια. Ακόμα δεν έχω καθυστέρηση για να πω ότι μπορεί να έγινε κάτι!

Εμένα ο κύκλος μου είναι στις 25 μέρες ακριβώς αύριο είναι η 25 οπότε από αύριο θα δω τι θα γίνει που πιστεύω ότι θα έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Έχω μια ελπίδα μήπως ακούσουμε καρδούλα να ξεαγχωθω λίγο... Λίγες ώρες έμειναν. Σύμφωνα με μια εφαρμογή θα είμαι 6 και 1. Νωρίς είναι λες? Δεν είχα και τρομερά νούμερα στις χοριακης η δεν έχει να κάνει αυτό? 

Νομίζω ότι μπορεί και να την ακούσεις από την στιγμή που αύριο θα έχεις μπει στην 7η εβδομάδα. Εγώ ήμουν στην 8η. Αυτό που τους ενδιαφέρει αρχικά είναι να δουν το μωρό μέσα στην μήτρα. Πόσο είχες χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εμένα ο κύκλος μου είναι στις 25 μέρες ακριβώς αύριο είναι η 25 οπότε από αύριο θα δω τι θα γίνει που πιστεύω ότι θα έρθει 

Όχι εμείς δεν θέλουμε να έρθει!

Αν έχεις τόσο σταθερό κύκλο τότε αύριο είναι πολλή σημαντική ημέρα! Αύριο λοιπόν τα σπουδαία και για τις δύο μας! (Ή για να το πω πιο σωστά σήμερα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι εμείς δεν θέλουμε να έρθει!

Αν έχεις τόσο σταθερό κύκλο τότε αύριο είναι πολλή σημαντική ημέρα! Αύριο λοιπόν τα σπουδαία και για τις δύο μας! (Ή για να το πω πιο σωστά σήμερα!)

Μακάρι βρε κορίτσι και για της δυο μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Νομίζω ότι μπορεί και να την ακούσεις από την στιγμή που αύριο θα έχεις μπει στην 7η εβδομάδα. Εγώ ήμουν στην 8η. Αυτό που τους ενδιαφέρει αρχικά είναι να δουν το μωρό μέσα στην μήτρα. Πόσο είχες χοριακη;

700 την προηγούμενη τριτη. Λίγο έμεινε!!! 

Λίγο έμεινε κ για εσάς!!! Περιμένω κ εγώ μαζί σας! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εννοείται να βάλεις μπροστά και να μην προγραμματίζεις τίποτα εγώ παντρεύτηκα τον Ιούλιο του 19 και έλεγα θα ξεκινήσω προσπάθειες Απρίλιο έτσι ώστε αν μείνω έγκυος να μην έχω φουσκώσει και να μου μπαίνει το νυφικό βλέπεις το είχα ήδη αγορασμένο βγήκε όμως στη μέση το ινωύωμα οπότε τσάμπα ο προγραμματισμός 

Και εμείς τον Ιούλιο παντρευτηκαμε και δεν είχαμε ξεκινήσει νωρίτερα προσπάθειες γιατί νόμιζα ότι ήταν εύκολο το να μείνω έγκυος και ήθελα να μου χωράει το νυφικό και να χορέψω. Που να ξερά ότι θα περάσουν τόσοι μήνες και δεν θα τα έχουμε καταφέρει ακόμα 😏😏😏😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Και εμείς τον Ιούλιο παντρευτηκαμε και δεν είχαμε ξεκινήσει νωρίτερα προσπάθειες γιατί νόμιζα ότι ήταν εύκολο το να μείνω έγκυος και ήθελα να μου χωράει το νυφικό και να χορέψω. Που να ξερά ότι θα περάσουν τόσοι μήνες και δεν θα τα έχουμε καταφέρει ακόμα 😏😏😏😏

Και γω το ιδιο ευκολο το εβλεπα, μέχρι που σκεφτομουν να μεινω συγκεκριμένο μήνα εγκυος για να γεννήσω καλοκαίρι και να βολεψω τη δουλειά!😅 Όταν κανουμε όνειρα όμως ο Θεός γελάει! Και έτσι φτάσαμε τα 3.5 χρόνια προσπάθειας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kostef είπε:

700 την προηγούμενη τριτη. Λίγο έμεινε!!! 

Λίγο έμεινε κ για εσάς!!! Περιμένω κ εγώ μαζί σας! 

 

Καλημέρα kostef μου! Η χοριακη σου ήταν τέλεια για μια εβδομάδα πριν. Τώρα θα έχει ανέβει πολύ! Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν υπάρχει συσχέτιση μεταξύ αριθμού χοριακης και άκουσμα καρδιάς. Εμένα ο γιατρός μου βάζει αυτόν τον υπέρηχο γύρω στην 7η εβδομάδα για πιο σίγουρα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Και γω το ιδιο ευκολο το εβλεπα, μέχρι που σκεφτομουν να μεινω συγκεκριμένο μήνα εγκυος για να γεννήσω καλοκαίρι και να βολεψω τη δουλειά!😅 Όταν κανουμε όνειρα όμως ο Θεός γελάει! Και έτσι φτάσαμε τα 3.5 χρόνια προσπάθειας!

Αχ άστα κορίτσι. Όσο σκέφτομαι ότι είχα στεναχωρεθει που ο άντρας μου δεν είχε "τραβηχτεί" την πρώτη νύχτα του γάμου μας γελάω! Νόμιζα ότι θα εμένα έτσι απλά έγκυος! Που να ήξερα τι θα ακολουθούσε μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Και εμείς τον Ιούλιο παντρευτηκαμε και δεν είχαμε ξεκινήσει νωρίτερα προσπάθειες γιατί νόμιζα ότι ήταν εύκολο το να μείνω έγκυος και ήθελα να μου χωράει το νυφικό και να χορέψω. Που να ξερά ότι θα περάσουν τόσοι μήνες και δεν θα τα έχουμε καταφέρει ακόμα 😏😏😏😏

Ιουλιο ποτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσακια!!! τελικα ηρθε η κυρια σημερα

☹️Κι εγώ λέω για να δω μήπως έχουμε κανένα ευχάριστο! Δεν πειράζει συνεχίζουμε ακάθεκτες! Εγώ τίποτα ακόμα. Αν και νομίζω ότι είναι θέμα ωρών πια αφού από το βράδυ με έπιασε και η ημικρανία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

☹️Κι εγώ λέω για να δω μήπως έχουμε κανένα ευχάριστο! Δεν πειράζει συνεχίζουμε ακάθεκτες! Εγώ τίποτα ακόμα. Αν και νομίζω ότι είναι θέμα ωρών πια αφού από το βράδυ με έπιασε και η ημικρανία.

που ξερεις μπορει να το εχουμε το ευχαριστω απο σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Τώρα γυρνάω από το γιατρό. Είδαμε ένα μικρό σάκο στον υπέρηχο αλλά δεν αντιστοιχεί στις μέρες καθυστέρησης που έχω, δεν του άρεσε του γιατρού. Με έστειλε για άλλη μια χοριακη κ αν βγει το νούμερο καλό θα περιμένουμε λίγο ακόμα μήπως δούμε τίποτα την άλλη εβδομάδα. 

Στεναχωρεθηκα αρκετά αλλα ήμουν προετοιμασμενη να σας πω την αλήθεια. Πήγα κ έδωσα αίμα κ το απόγευμα θα ξέρω το νούμερο της χοριακης. Αν είναι μεγάλο θα περιμένουμε αν είναι μικρο δεν υπάρχει ελπίδα. 

Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Τώρα γυρνάω από το γιατρό. Είδαμε ένα μικρό σάκο στον υπέρηχο αλλά δεν αντιστοιχεί στις μέρες καθυστέρησης που έχω, δεν του άρεσε του γιατρού. Με έστειλε για άλλη μια χοριακη κ αν βγει το νούμερο καλό θα περιμένουμε λίγο ακόμα μήπως δούμε τίποτα την άλλη εβδομάδα. 

Στεναχωρεθηκα αρκετά αλλα ήμουν προετοιμασμενη να σας πω την αλήθεια. Πήγα κ έδωσα αίμα κ το απόγευμα θα ξέρω το νούμερο της χοριακης. Αν είναι μεγάλο θα περιμένουμε αν είναι μικρο δεν υπάρχει ελπίδα. 

Σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη!! ❤️❤️❤️

Koster μου ελπίζω μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...