Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Denizz είπε:

Εσυ τι θέλεις ;;ο άντρας σου;

Εμενα λέει θέλει κορίτσι αλλά ξέρει ότι είναι αγόρι...χαχαχα μπορεί να πέσει και μέσα...αφού αυτός κατάλαβε ότι είμαι έγκυος πρώτα και μετά το κατάλαβα εγώ😂😂😂

 εγώ αύριο που θα έχω ραντεβού με δικούς μου υπολογισμούς θα είμαι 5εβδ και 6ημ άρα κοντεύω να κλείσω 6 εβδ λες να μπορέσω να ακούσω ή είναι νωρίς;

Παιδι μου βλέπω κάτι βιντεάκια με αυτό που μου περιγράφεις και τρελάθηκα...που να είναι και δικό μ το μωρό;;;τι καλά 🥳🥳🥳 

Έμείς δεν είχαμε κανένα θέμα με το φύλο να σου πω την αλήθεια! Αυτό που θέλαμε είναι έχει την υγεία του (όπως όλοι δλδ αυτό θέλουν)! Βεβαια και ο δικός μου κάθε μέρα μου έλεγε "Τι κάνει η μπέμπα μου;" χαχαχα, όλα καλά μωρέ την υγειά τους να χουν όλα !!!!!!! Κορίτσι μου δεν μπορώ να σου απαντησω σίγουρα γιατί εγώ επειδή είχα καθυστερημένη σύλληψη σάκους είδα όταν ήμουν 6εβδ και καρδιά άκουσα οταν διένυα την 8η εβδομάδα! Ίσως και να ακούσετε!!! Σου το ευχομαι!!!!

 Περιμένουμε νέα σου το βράδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Η χοριακη σου ειναι πολυ καλη,μη μου αγχωνεσαι,δεν εχεις καν καθυστερηση φαντασου.Εισαι εγκυουλα συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!Ψυχραιμια κ ηρεμες σκεψεις,μια χαρα θα διπλασιαστει η χοριακη σου κ ολα θα πανε καλα!Τα πονακια ειναι φυσιολογικοτατα,μεγαλωνει η μητρα κ τα εχουμε ολες.Ακου το γιατρο σου κ ολα θα εξελιχθουν υπεροχα 🍼🍼🍼

st3llina Καλημεραααα και σε ευχαριστω μεσα απτην καρδια μου για τις ευχες σου...Μακαρι να πανε ολα καλα..!!! Προσπαθω να ειμαι οζο πιο ηρεμη και υπομονετικη  μπορω μεχρι την Παρασκευη που θα μαθω αν προχωραμε καλα..!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2020 at 1:25 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                       j

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4            

lacostaki εμενα βγάλε με γιατι απέβαλα τον μάρτιο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vikujustme είπε:

lacostaki εμενα βγάλε με γιατι απέβαλα τον μάρτιο ...

κριμα βρε κοριτσακι μου τι να πω δυστυχως ειναι κατι που συμβαινει συχνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/4/2020 at 2:16 ΜΜ, ο/η Spongebob είπε:

Σε ευχαριστω πολυ πολυ Μασα μου!!!Νιωθω μεγαλη χαρα και ενθουσιασμο..ειμαι συγκρατημενη αλλα θελω και να ουρλιαξω και απτην χαρα μου!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μας πανε ολα τελεια!!!!!❤❤❤❤❤

Μακάρι όλα τέλεια να μας πάνε!! Εγώ εχθές πήγα στο γιατρό είδα σάκο και κσι το "δαχτυλίδακι" δεν ακούσαμε καρδούλα ακόμα θα πάω Μεγάλη Τετάρτη ίσως να ακούσουμε, μου έδωσε ο γιατρός ένα κουτί που είχε μέσα 2 μπιμπερό, μια πιπίλα και κάτι άλλα μωρουδιακα, είπα στη κοπέλα ότι δε το θέλω μετά από 2 μήνες, να κάνω πρώτα τη τροφοβλαστη κσι μετά, τελικά το πήρα, πρώτη φορά έχω δικά μου μπιμπερό μόλις το άνοιξα, ενώ το ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς να χαρώ έχω μπροστά μου ακόμα πορεία, μου ήρθε να αρχίζω να τα φιλαω και να τα χαϊδεύω,  σα τη τερλη!! τόση είναι η λαχτάρα μου... Τα έβαλα μέσα στο κουτί και τα έβαλα μέσα στη ντουλάπα, μη παίρνω και πολύ αέρα!!! μετά κοίταγα τη ντουλάπα με τόση αγάπη 😂😂😂. Ευχόμαι να τα χρησιμοποιησω σε 8 μήνες ❤️❤️❤️ μου εδώσε και ημερομηνία 8/ 12, κοντά θα είμαστε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Μακάρι όλα τέλεια να μας πάνε!! Εγώ εχθές πήγα στο γιατρό είδα σάκο και κσι το "δαχτυλίδακι" δεν ακούσαμε καρδούλα ακόμα θα πάω Μεγάλη Τετάρτη ίσως να ακούσουμε, μου έδωσε ο γιατρός ένα κουτί που είχε μέσα 2 μπιμπερό, μια πιπίλα και κάτι άλλα μωρουδιακα, είπα στη κοπέλα ότι δε το θέλω μετά από 2 μήνες, να κάνω πρώτα τη τροφοβλαστη κσι μετά, τελικά το πήρα, πρώτη φορά έχω δικά μου μπιμπερό μόλις το άνοιξα, ενώ το ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς να χαρώ έχω μπροστά μου ακόμα πορεία, μου ήρθε να αρχίζω να τα φιλαω και να τα χαϊδεύω,  σα τη τερλη!! τόση είναι η λαχτάρα μου... Τα έβαλα μέσα στο κουτί και τα έβαλα μέσα στη ντουλάπα, μη παίρνω και πολύ αέρα!!! μετά κοίταγα τη ντουλάπα με τόση αγάπη 😂😂😂. Ευχόμαι να τα χρησιμοποιησω σε 8 μήνες ❤️❤️❤️ μου εδώσε και ημερομηνία 8/ 12, κοντά θα είμαστε 😊

Μασα μου με συγκινησες παρα πολυ..!!!! Εγω ειχα παρει διαφορα πραγματακια η αληθεια στην πρωτη εγκυμοσυνη και τα κοιτουσα με νοσταλγια και πολυ πονο ολο αυτο το διαστημα..Τωρα ομως παλι θελω να νιωσω αυτον τν ενθουσιασμο και την αισθηση οτι αυτη τη φορα θα τα χρησιμοποιησω..!!!!!  Το θελουμε πολυ!!! ..ειπαμε τριτη και τυχερη!!!!Θα σου πανε ολα τελεια..!!!! Και ευελπιστω να μου πανε κι εμενα..

Εγω τελικα τν πηρα πριν λιγο να παω και αυριο να κανω ακομα μια χοριακη  και μια καλλιεργεια ουρων γιατι ειχα πονακια και τελικα μηπως εχω καμια ουρολοιμωξη φοβαμαι που παθαινω συχνα..Το βραδυ δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου..Ειμαι ξυπνια απο τις 5 και πινω συνεχεια νερο για να πηγαινω τουαλετα ετσι ωστε αν ειναι μικροβιο να φυγει..

Ναι οντως θα ειμαστε πολυ κοντα..!!!Μακαρι Παναγια μου να μας πανε ολα καλα!!!!!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στα όμορφα κορίτσια μου τι κανετε κούκλες μου πως είστε?? 😍Εγώ μια χαρά ετοιμαζόμαστε να βάψουμε το σπίτι κ είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που θα κάνω αλλαγή νομίζω με όλο αυτό που τραβάμε χρειάζεται να κάνουμε κάτι να μας κάνει χαρούμενους 😁😁😁😁😁😁λοιπόν ο μήνας Απρίλιος είναι ο μήνας μου κορίτσια αυτόν τον μήνα γεννήθηκα 😀😀😀😀κ θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες σας να έχετε υγεία ευτυχία κ φυσικά ότι επιθυμείτε να γίνει πραγματικότητα όπως να αποκτήσετε το θαύμα της ζωής σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Spongebob είπε:

Μασα μου με συγκινησες παρα πολυ..!!!! Εγω ειχα παρει διαφορα πραγματακια η αληθεια στην πρωτη εγκυμοσυνη και τα κοιτουσα με νοσταλγια και πολυ πονο ολο αυτο το διαστημα..Τωρα ομως παλι θελω να νιωσω αυτον τν ενθουσιασμο και την αισθηση οτι αυτη τη φορα θα τα χρησιμοποιησω..!!!!!  Το θελουμε πολυ!!! ..ειπαμε τριτη και τυχερη!!!!Θα σου πανε ολα τελεια..!!!! Και ευελπιστω να μου πανε κι εμενα..

Εγω τελικα τν πηρα πριν λιγο να παω και αυριο να κανω ακομα μια χοριακη  και μια καλλιεργεια ουρων γιατι ειχα πονακια και τελικα μηπως εχω καμια ουρολοιμωξη φοβαμαι που παθαινω συχνα..Το βραδυ δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου..Ειμαι ξυπνια απο τις 5 και πινω συνεχεια νερο για να πηγαινω τουαλετα ετσι ωστε αν ειναι μικροβιο να φυγει..

Ναι οντως θα ειμαστε πολυ κοντα..!!!Μακαρι Παναγια μου να μας πανε ολα καλα!!!!!!😍😍😍

Καλά έκανες και ζήτησες καλλιέργεια να μη το έχεις στο μυαλό σου. Το πιο δύσκολο είναι αυτό, να βλέπεις τα μωρουδιακα ενώ έχεις κακή κατάληξη... Ευτυχώς εμείς δεν είχαμε τίποτα. Αυτή τη φορά θα είναι αλλιώς!!! Εύχομαι η χοριακη σου να είναι τέλεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!🥰

Εγώ μόλις έβαλα ένα κέικ στο φούρνο και λέω να ετοιμάζω το μεσημεριανό σιγά σιγά για να βγούμε λίγο έξω μετά. Επιτέλους έβγαλε λίγο ήλιο! Βρεθήκαμε τόση βροχή!

Κι εγώ την σκεφτόμουν όπως και την @diana8 και @Evie2

Ααχ κοριτσι μ σορυ π εχω χαθεί πραγματικα ζω αναμεσα Στη δουλεια κ τον ύπνο..  νυσταζω ολη την ωρα  κ συνεχεια ειμαι εξαντλημένη.. καθομαι κ αρκετη ωρα στν υπολογιστη στη δουλεια κ προσπαθώ  να αποφεύγω να καθομαι κ στ τηλεφωνο στ σπιτι.. 22 τ μηνα εχω την αυχενικη κ ανυπομονω.. τι κανετε εσείς ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η vikujustme είπε:

lacostaki εμενα βγάλε με γιατι απέβαλα τον μάρτιο ...

Κοριτσάκι μου εγώ αδιαθετησα χτες όποτε βάλε με 5/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Denizz είπε:

@Dimitra91 αύριο που έχω ραντεβού....θα μάθουμε κ ποσό είμαι!!!

 

Ααα νόμιζα σήμερα είχες!!! Εντάξει περιμένουμεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η @Frogel που ειναι έχει να μπει καιρό;;; Γιατί δεν παρακολουθούσα συχνά το θέμα.... Ελπίζω να είναι καλά και εκείνη και το μωράκι της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4           

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα στα όμορφα κορίτσια μου τι κανετε κούκλες μου πως είστε?? 😍Εγώ μια χαρά ετοιμαζόμαστε να βάψουμε το σπίτι κ είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που θα κάνω αλλαγή νομίζω με όλο αυτό που τραβάμε χρειάζεται να κάνουμε κάτι να μας κάνει χαρούμενους 😁😁😁😁😁😁λοιπόν ο μήνας Απρίλιος είναι ο μήνας μου κορίτσια αυτόν τον μήνα γεννήθηκα 😀😀😀😀κ θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες σας να έχετε υγεία ευτυχία κ φυσικά ότι επιθυμείτε να γίνει πραγματικότητα όπως να αποκτήσετε το θαύμα της ζωής σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ελενάκι μου χρόνια σου πολλά! Να είσαι πάντα γερή και χαμογελαστή κορίτσι μου!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰. Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Δεν ξέρεις πόσο θα χαρώ όταν γεννήσεις! Αυτό το μωρό είναι το πρώτο μας! Θα μας φέρει ακόμα μεγαλύτερη τύχη!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Ααχ κοριτσι μ σορυ π εχω χαθεί πραγματικα ζω αναμεσα Στη δουλεια κ τον ύπνο..  νυσταζω ολη την ωρα  κ συνεχεια ειμαι εξαντλημένη.. καθομαι κ αρκετη ωρα στν υπολογιστη στη δουλεια κ προσπαθώ  να αποφεύγω να καθομαι κ στ τηλεφωνο στ σπιτι.. 22 τ μηνα εχω την αυχενικη κ ανυπομονω.. τι κανετε εσείς ? 

Λογικό είναι κορίτσι μου! Όταν βρίσκεις χρόνο να ξεκουράζεσαι και να χαλαρώνεις! Καλά αποτελέσματα να έχεις! Να μας στείλεις μήνυμα να μας πεις τα νέα! Εμείς σε σκεφτόμαστε και σου στέλνουμε όλη την θετική μας ενέργεια!😘💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσια η @Frogel που ειναι έχει να μπει καιρό;;; Γιατί δεν παρακολουθούσα συχνά το θέμα.... Ελπίζω να είναι καλά και εκείνη και το μωράκι της!

Κοριτσαρες μουυυυυ χάθηκα λιγάκι η καραντίνα εμένα μου κάνε καλό δεν μου φτάνει ο χρονος χαχαχαχαχαχα..ολο με κάτι ασχολουμε μια με τα φυτά μου μια με τη ζαχαροπλαστική μια με τη γενική του σπιτιού αρχίσαμε να βλέπουμε και πραγματακια για την μπεμπα...χθες κάναμε την β επιπέδου και όλα μια χαρά η μπέμπα είναι μισό κιλό κορίτσι και μια ντίβα δεν καθόταν να βγει φωτό με τίποτα γελάσαμε πάρα πολύ... συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες και εύχομαι ο Απρίλης να είναι γουρλης για όλες..καλώς ήρθαν και τα καινούργια κορίτσια μας όλα με το καλό αγαπημένες...<3 Δημητρούλα μου εσύ φουσκώνεις διαβάζω??μα είναι τόσο χαριτωμένες οι κοιλιτσες ανυπομονώ να φύγει η καραντίνα να αρχίσουμε τις βουτιές :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες μουυυυυ χάθηκα λιγάκι η καραντίνα εμένα μου κάνε καλό δεν μου φτάνει ο χρονος χαχαχαχαχαχα..ολο με κάτι ασχολουμε μια με τα φυτά μου μια με τη ζαχαροπλαστική μια με τη γενική του σπιτιού αρχίσαμε να βλέπουμε και πραγματακια για την μπεμπα...χθες κάναμε την β επιπέδου και όλα μια χαρά η μπέμπα είναι μισό κιλό κορίτσι και μια ντίβα δεν καθόταν να βγει φωτό με τίποτα γελάσαμε πάρα πολύ... συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες και εύχομαι ο Απρίλης να είναι γουρλης για όλες..καλώς ήρθαν και τα καινούργια κορίτσια μας όλα με το καλό αγαπημένες...<3 Δημητρούλα μου εσύ φουσκώνεις διαβάζω??μα είναι τόσο χαριτωμένες οι κοιλιτσες ανυπομονώ να φύγει η καραντίνα να αρχίσουμε τις βουτιές :))

Καλως την μπραβο βρε κοριτσι! Μπραβο! Πολυ χαιρομαι για σενα! Και μπραβο που εχεις πραγματα και ασχολεισαι! Αχ τι γλυκια η μπεμπα σας! Αντε να δουμε η δικη μας τι κανει! Ερώτηση, εαν την εκανες εξωτερικα τη β επιπεδου, ποσο σου κοστισε? Εγω την εχω 21.5, αργω ακομα! Ναι ναι φουσκωνω επικίνδυνα 😂😂😂 Μακάρινα τελειωσει συντομα ολο αυτο να κανουμε και τα μπανακια μας το καλοκαίρι! Να μπουμε και στη ρουτινα μας!

Θυμισε μου ποτε εχεις ΠΗΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλως την μπραβο βρε κοριτσι! Μπραβο! Πολυ χαιρομαι για σενα! Και μπραβο που εχεις πραγματα και ασχολεισαι! Αχ τι γλυκια η μπεμπα σας! Αντε να δουμε η δικη μας τι κανει! Ερώτηση, εαν την εκανες εξωτερικα τη β επιπεδου, ποσο σου κοστισε? Εγω την εχω 21.5, αργω ακομα! Ναι ναι φουσκωνω επικίνδυνα 😂😂😂 Μακάρινα τελειωσει συντομα ολο αυτο να κανουμε και τα μπανακια μας το καλοκαίρι! Να μπουμε και στη ρουτινα μας!

Θυμισε μου ποτε εχεις ΠΗΤ?

6/8 κλείνω και τις 40εβδομαδες χιχιχιχι κάτι μου λέει ότι θα γεννήσω 25 η 27 ιουλιου..εσύ ποτέ έχεις Πητ κοριτσαρα μου??πλήρωσα 140 σε εξωτερικό γιατρό ο οποίος μας έρχεται από το Ηράκλειο στον Άγιο Νικόλαο..το νοσοκομείο μας εννοείται δεν κάνει αυτές τις εξετάσεις..πολύ ευχαριστημένη είμαι μαζί του όπως και με τον γιατρό του νοσοκομείου..εσύ που θα γεννήσεις σε δημόσιο η ιδιωτικό?? Αχ μωρέ τ ακοριτσια μας δεν μπορωωω είχα να τη δω την μπέμπα ένα μήνα και από χθες είμαι χαρούμενη συνέχεια χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ελενάκι μου χρόνια σου πολλά! Να είσαι πάντα γερή και χαμογελαστή κορίτσι μου!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰. Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Δεν ξέρεις πόσο θα χαρώ όταν γεννήσεις! Αυτό το μωρό είναι το πρώτο μας! Θα μας φέρει ακόμα μεγαλύτερη τύχη!😊

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μ γλυκό..... 9/4τα γενέθλια μου κ μπαίνω στα πρώτα μου Άντα 😁χαίρομαι πολύ που αυτό το μωράκι θα φέρει τόσο τύχη στα πιο όμορφα πλασματα❤️🌹εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες σας... Μόλις γεννησω με το καλό θα σας στείλω το πιο όμορφο χεράκι💖❤️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

6/8 κλείνω και τις 40εβδομαδες χιχιχιχι κάτι μου λέει ότι θα γεννήσω 25 η 27 ιουλιου..εσύ ποτέ έχεις Πητ κοριτσαρα μου??πλήρωσα 140 σε εξωτερικό γιατρό ο οποίος μας έρχεται από το Ηράκλειο στον Άγιο Νικόλαο..το νοσοκομείο μας εννοείται δεν κάνει αυτές τις εξετάσεις..πολύ ευχαριστημένη είμαι μαζί του όπως και με τον γιατρό του νοσοκομείου..εσύ που θα γεννήσεις σε δημόσιο η ιδιωτικό?? Αχ μωρέ τ ακοριτσια μας δεν μπορωωω είχα να τη δω την μπέμπα ένα μήνα και από χθες είμαι χαρούμενη συνέχεια χιχιχιχι

Εγω εχω ΠΗΤ 25.9! Κι εγω σε αλλο γιατρο κανω τους μεγάλους υπέρηχους, σε εμβρυολογο! Σε ιδιωτικο πρωτα ο Θεος αλλα επειδη ειναι νωρις ακομα δεν εχουμε συζητήσει ακριβως με τη γιατρο μου. 140 ευρω ε? Πολυ καλα εγω για αυχενικη και παπ-α εδωσα 170...  Ελπιζω στη β επιπεδου να μη μου παρει πολλα παραπανω!

Ασε καταλαβαινω κι εγω τωρα που πάω 1 φορα το μηνα καο δεν το νιωθω και το μωρο ακομα δε μπορω καθολου! 16η εβδομάδα ειμαι  τωρα... εχω δρομο ακόμα 😁😁😁

Μακαρι να μας πανε ολα καλα! Και στις εγκυμονούσες και σε οσες θελουν να μεινουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μ γλυκό..... 9/4τα γενέθλια μου κ μπαίνω στα πρώτα μου Άντα 😁χαίρομαι πολύ που αυτό το μωράκι θα φέρει τόσο τύχη στα πιο όμορφα πλασματα❤️🌹εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες σας... Μόλις γεννησω με το καλό θα σας στείλω το πιο όμορφο χεράκι💖❤️😍

Καλέ Ελενάκι είμαστε τελείως σειρές εγώ είχα γενέθλια 5/4 καιπηκα κι εγώ στα αντα :) τα πιο ωραία γενέθλια με τις μπουμπουδες στην κοιλιά δεν το φανταζομουν ποτέ ότι θα κλείνω τα τριάντα και θα χαίρομαι χαχαχαχαχαχαχ...ότι καλύτερο σου εύχομαι και με το καλό να κάνεις την αρχή να γεννησουμε μετά και οι υπόλοιπες ❤️

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Εγω εχω ΠΗΤ 25.9! Κι εγω σε αλλο γιατρο κανω τους μεγάλους υπέρηχους, σε εμβρυολογο! Σε ιδιωτικο πρωτα ο Θεος αλλα επειδη ειναι νωρις ακομα δεν εχουμε συζητήσει ακριβως με τη γιατρο μου. 140 ευρω ε? Πολυ καλα εγω για αυχενικη και παπ-α εδωσα 170...  Ελπιζω στη β επιπεδου να μη μου παρει πολλα παραπανω!

Ασε καταλαβαινω κι εγω τωρα που πάω 1 φορα το μηνα καο δεν το νιωθω και το μωρο ακομα δε μπορω καθολου! 16η εβδομάδα ειμαι  τωρα... εχω δρομο ακόμα 😁😁😁

Μακαρι να μας πανε ολα καλα! Και στις εγκυμονούσες και σε οσες θελουν να μεινουν!!

Τι να σου πω κοριτσαρα μου εμένα μου πήρε 10ε παραπάνω από την αυχενική Παπ α..θα αρχίσεις να το νιώθεις σιγά σιγά κι εγώ στην 17η άρχισα να σιγουρευομαι ότι είναι η μπέμπα αυτό που νιώθω τώρα πια άστο αύριο κλείνω την 23η και την νιώθω να κάνει τούμπες χαχαχαχαχχα...όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου είναι ιερό πράγμα η μητρότητα και θα έρθει σε όλες μας αργά η γρήγορα..:)) 

 

Καλημέρα σε όλα τα ομορφοκοριτσα 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 @Frogelδεν ξέρω αν το έχετε συνειδητοποιήσει αλλά είσαστε δίπλα τυχερές γιατί με τις μπουμπουκες στην κοιλίτσα δεν θα περάσετε την κρίση των πρωτων Άντα.. Γιατί πιστέψτε με αυτά είναι τα δύσκολα τα δεύτερα είναι παιχνιδάκι.. Και θα σας πω και κάτι που μου έλεγαν κι εμένα και δεν το καταλάβαινα... Τώρα ξεκινάει η καλύτερη ηλικία σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4           

Καλημέρα!!
Βαλτε με 07/05 παρακαλώ! 
Ελπίζω ο μήνας των γενεθλίων μου να έρθει με δώρο- εκπληξη! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...