Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Spongebob είπε:

Με το καλο να ειναι κοριτσι μου..!!!!!Μην αγχωνεσαι  για τν αριθμο οπως διαπιστωσα κι εγω και μου επιβεβαιωσε και ο γιατρος μονο ο διπλασιασμος εχει σημασια οχι με ποσες μοναδες ξεκινας..Εγω τοτε στα διδυμα ειχα ξεκινησει με 90 που ειναι σχετικα χαμηλο και η  επομενη μετρηση πηγε 622... .Θα πανε ολα καλα..!!!!!Να σκεφτεσαι μονο θετικα και αισιοδοξα.. Να εχεις ενα υπεροχο Πασχα !!!!! Ευχομαι αυτη η Ανασταση να φερει σε ολες μας οτι ποθουμε..!!!!

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Συγχαρητήρια κούκλα μου όλα καλά θα πάνε να είσαι αισιόδοξη ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️χάρηκα πολύ μπραβοοοοοο

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες!!! Με έχετε συγκινήσει πολύ όλες οι κοπέλες σήμερα! Τώρα είμαι λίγο καλύτερα θα προσπαθήσω να είμαι αισιόδοξη όσο μπορώ! Ακόμα και λιγες από τις ευχές που μου δώσατε να βγουν θα πάνε όλα καλά!

Με το καλό όλες να έχετε σύντομα θετικά νέα! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 14/4/2020 at 8:17 ΜΜ, ο/η Evie2 είπε:

Κορίτσια μ ολα καλααα. Το μωρακι ειναι καλα χτυπαει η καρδουλα του κανονικα το ειδαμε γυρισε κιολασ αλλαξε θεση. Καναμε κ τη αυχενικη γτ μ ειπαν οτι το μωρο ειναι 13 κ 2. Κ την αλλη τεταρτη θα ηταν αργα. Οποτε περιμενω κ αποτελεσματα 

Κοριτσαρα μου τώρα διάβασα τα μηνύματα τι τρομάρα πήρες ρε αγαπημένη ❤️ ευτυχώς όλα είναι μια χαρά προσπάθησε να είσαι ήρεμη και να συνεχίσεις να έχεις την δυνατή σου πίστη..όλα θα πάνε καλά..τα μωρά μας είναι δυνατά σαν τις μαμάδες τους ❤️ σου εύχομαι να μην πάρεις άλλη λαχτάρα κοριτσαρα μου..:)

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Κοστεφ μου συγχαρητήρια καλούς διπλασιασμούς :) μην μου αγχώνεσαι άσε πίσω τις κακές αναμνήσεις και να είσαι αισιόδοξη όπως είπε κ η Ευάγγελος μπορεί να μην έχεις καν καθυστέρηση από τη στιγμή που έκανες και 30ριδες κύκλους..θα δεις που όλα θα πάνε καλά και θα έρθει το αδερφάκι του μωρού σου και του χρόνου θα γιορτάσεις δίπλα και τριδιπλα την αγαπημένη σου γιορτή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρα μου τώρα διάβασα τα μηνύματα τι τρομάρα πήρες ρε αγαπημένη ❤️ ευτυχώς όλα είναι μια χαρά προσπάθησε να είσαι ήρεμη και να συνεχίσεις να έχεις την δυνατή σου πίστη..όλα θα πάνε καλά..τα μωρά μας είναι δυνατά σαν τις μαμάδες τους ❤️ σου εύχομαι να μην πάρεις άλλη λαχτάρα κοριτσαρα μου..:)

Κοστεφ μου συγχαρητήρια καλούς διπλασιασμούς :) μην μου αγχώνεσαι άσε πίσω τις κακές αναμνήσεις και να είσαι αισιόδοξη όπως είπε κ η Ευάγγελος μπορεί να μην έχεις καν καθυστέρηση από τη στιγμή που έκανες και 30ριδες κύκλους..θα δεις που όλα θα πάνε καλά και θα έρθει το αδερφάκι του μωρού σου και του χρόνου θα γιορτάσεις δίπλα και τριδιπλα την αγαπημένη σου γιορτή ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου! 

Καλημέρα και συγχαρητήρια βρε @Kostef μου. χάρηκα πάρα πολύ για σένα!! με το καλό το αδελφάκι σας!!

μη σε χάσουμε εε?? εδώω μαζί μας θα φουσκώνεις κ να μαθαίνουμε νέα σου!! χαχαχαχα!! να είσαι γερή με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα και συγχαρητήρια βρε @Kostef μου. χάρηκα πάρα πολύ για σένα!! με το καλό το αδελφάκι σας!!

μη σε χάσουμε εε?? εδώω μαζί μας θα φουσκώνεις κ να μαθαίνουμε νέα σου!! χαχαχαχα!! να είσαι γερή με το καλό!!

Καλέ να με χάσετε γιατί? Δεν έχω σκοπό να πάω αλλού... Ευχαριστώ πολύ κ στα δικά σου με το καλό. Διάβασα ότι σιγά σιγά ανοίγουν τα κέντρα κ ξεκινάτε τις προσπάθειες... Με το καλό να προχωρήσουν όλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλέ να με χάσετε γιατί? Δεν έχω σκοπό να πάω αλλού... Ευχαριστώ πολύ κ στα δικά σου με το καλό. Διάβασα ότι σιγά σιγά ανοίγουν τα κέντρα κ ξεκινάτε τις προσπάθειες... Με το καλό να προχωρήσουν όλα!!! 

Ναι φίλη μου περιμένουμε και την επιτροπή κ τα κέντρα.. πιστευω να ξεκινήσουμε άμεσα!!! σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου μακάρι να μας πάνε όλα καλά κ του χρόνου να βάφουμε αβγά με τα μικρά.. χαχα καλα.. έστω να βλέπουν απ το ριλαξ γιατί δε προλαβαίνουν να περπάτήσουν κιολας χαχαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! 🥰😄🤗 Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! Μην αγχώνεσαι, πολλές κοπέλες ξεκίνησαν με χαμηλό νούμερο, εξάλλου μπορεί να μην είχες ούτε καθυστέρηση όπως είπαν και τα κορίτσια!! Άντε το αδερφάκι έρχεταιιι 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρα μου τώρα διάβασα τα μηνύματα τι τρομάρα πήρες ρε αγαπημένη ❤️ ευτυχώς όλα είναι μια χαρά προσπάθησε να είσαι ήρεμη και να συνεχίσεις να έχεις την δυνατή σου πίστη..όλα θα πάνε καλά..τα μωρά μας είναι δυνατά σαν τις μαμάδες τους ❤️ σου εύχομαι να μην πάρεις άλλη λαχτάρα κοριτσαρα μου..:)

Κοστεφ μου συγχαρητήρια καλούς διπλασιασμούς :) μην μου αγχώνεσαι άσε πίσω τις κακές αναμνήσεις και να είσαι αισιόδοξη όπως είπε κ η Ευάγγελος μπορεί να μην έχεις καν καθυστέρηση από τη στιγμή που έκανες και 30ριδες κύκλους..θα δεις που όλα θα πάνε καλά και θα έρθει το αδερφάκι του μωρού σου και του χρόνου θα γιορτάσεις δίπλα και τριδιπλα την αγαπημένη σου γιορτή ❤️

Κορίτσια μου σε ευχαριστώ τοοοσοοο πολυ απίστευτη τρομαρα αλλα παει περασε κακο ονειρο απλα. Ναι συνεχίζω να εχω πίστη κ είμαι δυνατη οπως παντα ημουν κ εχω έναν απίστευτο ανθρωπο διπλα μου και με φροντιζει.. καμια κοπελα να μην τ περασει αυτο ποτε ξανα αληθεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2020 at 3:29 ΜΜ, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!Έτσι χαμηλά ξεκίνησα και εγώ!Με το καλό όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrita είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!Έτσι χαμηλά ξεκίνησα και εγώ!Με το καλό όλα!!!

Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να πάνε κ σε εμένα το ίδιο  καλά!!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! 🥰😄🤗 Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! Μην αγχώνεσαι, πολλές κοπέλες ξεκίνησαν με χαμηλό νούμερο, εξάλλου μπορεί να μην είχες ούτε καθυστέρηση όπως είπαν και τα κορίτσια!! Άντε το αδερφάκι έρχεταιιι 💗💗💗

Μακάρι κορίτσι μου, ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου! Τη Τρίτη θα μάθουμε τι γίνεται!!! Με το καλό το παιδάκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2020 at 3:29 ΜΜ, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Είσαι ακομα στην αρχή! Μην φοβάσαι ολα θα πανε τελεια! 

Συγχαρητήρια!!!! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη κύηση!!! Να σου πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι κορίτσι μου, ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου! Τη Τρίτη θα μάθουμε τι γίνεται!!! Με το καλό το παιδάκι σου! 

Σ’ ευχαριστώ πολύ💗💗 Άντε λίγες μέρες έμειναν, να σκέφτεσαι όμορφα για το μωράκι σου 😊 Είχες αρχίσει κ τις βιταμίνες που συζητάγαμε αν θυμάμαι καλά ε;; Τελικά μάλλον όντως βοηθάνε!! 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Είσαι ακομα στην αρχή! Μην φοβάσαι ολα θα πανε τελεια! 

Συγχαρητήρια!!!! Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη κύηση!!! Να σου πάνε όλα καλά!

Ευχαριστώ πολύ! Με το καλό το μωράκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Σ’ ευχαριστώ πολύ💗💗 Άντε λίγες μέρες έμειναν, να σκέφτεσαι όμορφα για το μωράκι σου 😊 Είχες αρχίσει κ τις βιταμίνες που συζητάγαμε αν θυμάμαι καλά ε;; Τελικά μάλλον όντως βοηθάνε!! 😄

Τις πήρα 2 μήνες, σε δύο μέρες τελειώνω το δεύτερο κουτί. Πραγματικά πιστεύω ότι βοήθησαν, δεν μπορεί κανείς να ξέρει σίγουρα αλλά εγώ το πιστεύω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Τις πήρα 2 μήνες, σε δύο μέρες τελειώνω το δεύτερο κουτί. Πραγματικά πιστεύω ότι βοήθησαν, δεν μπορεί κανείς να ξέρει σίγουρα αλλά εγώ το πιστεύω! 

Ποιες βιταμίνες πήρατε κορίτσια? Εγώ έπαιρνα στο παρελθόν pregnacare. Είχα δοκιμάσει κ τις babystart. Τώρα τα έχω σταματήσει όλα κ παίρνω φιλικό , D κ E. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ποιες βιταμίνες πήρατε κορίτσια? Εγώ έπαιρνα στο παρελθόν pregnacare. Είχα δοκιμάσει κ τις babystart. Τώρα τα έχω σταματήσει όλα κ παίρνω φιλικό , D κ E. 

Τις pregnacare conception πήρα. Πιστεύω ότι περνουμε καλό κάνει μόνο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2020 at 3:29 ΜΜ, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Όλα θα πάνε τέλεια θα το δεις!!! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσυνη και με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα το μωράκι σας!! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Λέω να πάω να τις πάρω κι εγώ τις βιταμίνες. Τώρα παίρνω μόνο D και filicine των 5mg. Μου φαίνεται μεγάλη όμως η περιεκτικότητα του χαπιού και το παίρνω 2 φορές την εβδομάδα. Εσύ @lactaki μου πόσο παίρνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!! 

Καλημέρα σε όλες!😜

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Όλα θα πάνε τέλεια θα το δεις!!! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσυνη και με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα το μωράκι σας!! ❤️🙏

Ευχαριστώ γουρλίδικο κορίτσι!!! Χαχαχα... Άρχισα να μυρίζω καλύτερα κ λίγο με έκανε να πάρω τα πάνω μου! Χθες μέσα από το σπίτι μου που είναι στο δεύτερο μυρισα το φαγητό στο ισόγειο χάχα... 

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Λέω να πάω να τις πάρω κι εγώ τις βιταμίνες. Τώρα παίρνω μόνο D και filicine των 5mg. Μου φαίνεται μεγάλη όμως η περιεκτικότητα του χαπιού και το παίρνω 2 φορές την εβδομάδα. Εσύ @lactaki μου πόσο παίρνεις;

Καλημέρα Ευάγγελε! Να τις πάρεις κ εσύ έχουν μέσα πολλά στοιχεία που πιστεύω ότι βοηθάνε. Κακό δεν κάνουν μόνο καλό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Λέω να πάω να τις πάρω κι εγώ τις βιταμίνες. Τώρα παίρνω μόνο D και filicine των 5mg. Μου φαίνεται μεγάλη όμως η περιεκτικότητα του χαπιού και το παίρνω 2 φορές την εβδομάδα. Εσύ @lactaki μου πόσο παίρνεις;

εγώ παίρνω ένα χαπάκι την ημέρα.. παίρνω τις D3 fix 1,200 IU γράφει πάνω κ έχει μέσα 60 δισκία.. κ βιταμίνη Ε 134 MG 200IU me 50 κάψουλες. δεν έπαιρνα ποτέ μόνο μια φορά D πριν κανα χρόνο που είχα χαμηλή. όταν τελειώσουν νομίζω δε θα τις συνεχίσω δε κάνει πολλούς μήνες απ οτι ξέρω.. 2μηνο σχεδόν κρατάει το κάθε κουτί που έχω... στο filicine παίρνω πιο πολύ καιρό 1 χάπι την ημέρα κ αυτό 5mg .. τόσα που παίρνω συν του θηροειδή καμιά φορά ξεχνάω να πάρω το filicine οπότε μπορεί να πάει κ μέρα παρα μέρα.. χαχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Λέω να πάω να τις πάρω κι εγώ τις βιταμίνες. Τώρα παίρνω μόνο D και filicine των 5mg. Μου φαίνεται μεγάλη όμως η περιεκτικότητα του χαπιού και το παίρνω 2 φορές την εβδομάδα. Εσύ @lactaki μου πόσο παίρνεις;

Εγώ παίρνω μόνο φελισιν το ξεκινάω μετά την περίοδο δηλαδή 3μερες πριν τις γόνιμες και το σταματάω 2 μέρες μετά τις γόνιμες γιατί μόνο έτσι το θυμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...