Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Το σπιτακι σας ειναι πανεμορφο οπως και το δωματιο του μπεμπουλη σας!!!!Να ζησετε να τα χαρειτε και να ειστε παντα γεροι!

Ευχομαι καθε ευτυχια και το σπιτι σας να ειναι παντα ετσι ζεστο οπως φαινεται!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

hahahha happymammy exoume ta idia aytokollita ston toixo...an pas na deis to thema brefiko dwmatio tha ta deis......hihihih..na sou zisei kai na to xairestai to mpempaki

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ...ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕΛΙΔΑ ή ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΝΤΟΠΙΣΩ...ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα πολύ ωραίο το σπίτακι σας,΄φτιαγμένο με πολύ γούστο!!!Και το δωμάτιο του μικρού πρίγκιππα φωτεινό,ζεστό και φιλόξενο!Να είστε καλά να το χαίρεστε μαζί με το αγοράκι σας!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

happy mammy πανεμορφο το πορτοκαλι στο παιδικο!!!!:woohoo: :woohoo:

Ολο το σπιτακι σας πολυ ομορφο!! Να ειστε καλα κι αγαπημενοι παντα και να το χαιρεστε.... και να το γεμισετε μωρα!!!!!

Αυτο το οποιο με ξετρελανε (και θελω να σε ρωτησω σχετικα...ο,τι πληροφοριες διαθετεις....) ειναι το κοκκινο χρωμα στα αλουμινια των παραθυρων και το εσωτερικο της πορτας!!!!

UN-ΠΑΙΧΤ-ABLE!!!!!! ;) :laugh: :laugh: :laugh:

SCARLET 30 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ!!! ΤΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΕΜ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟ ΟΔΟ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΩΣ ΕΙΝΑΙ 210-2724343. ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!Η ΠΟΡΤΑ ΕΧΕΙ ΙΝΟΧ ΚΑΙ ΑΜΟΒΟΛΗ ΤΖΑΜΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΠΕΞΩ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΠΑΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΧΡΩΜΑ ΜΙΛΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΒΑΣΙΑ. ΕΓΩ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΡΙΝ 1 ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ LIVE.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna_80 έγραψε:

Έλενα πολύ ωραίο το σπίτακι σας,΄φτιαγμένο με πολύ γούστο!!!Και το δωμάτιο του μικρού πρίγκιππα φωτεινό,ζεστό και φιλόξενο!Να είστε καλά να το χαίρεστε μαζί με το αγοράκι σας!:)

ΣΕ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!!!ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ;;;;:)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

teleio mpanio..teleio spiti..teleio paidiko...

ax to portokali k o bob einia ola ta lefta....

na to xaireste to spitaki sas k fisika to mpempaki sas.....

THOULI ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ!!!

ΞΕΡΕΙΣ Ο ΒΟΒ ΕΧΕΙ ΕΙΔΙΚΟ ΡΟΛΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ....:P ...ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΝ ΝΙΚΗΤΗΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΑΝΕΣ!!!:P ΑΜΕ ΤΙ ΝΟΜΙΖΑΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΕΦΙ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΟΠΩΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Ο ΒΟΒ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΧΑΖΟΜΑΜΑ!!!:woohoo: :kiss: :woohoo: :kiss: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY MAMMY EINAI TELEIO! ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!ΕΙΝΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑΡΙΚΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΤΕ??

ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...