Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! ΑΡΝΗΤΙΚΟΟΟΟ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Ναι η ρουφιάνα η χοριακή...αρνητική ήταν.

Μπαίνω στο ιατρείο και βλέπω στο σαλονάκι ένα μπάρμπα που είχε πεθάνει και δε του το'χαν πει του κακομοίρη...Καπάκι φαντάστηκα μόνη μου το πτώμα να περιφέρεται αγκαλιά με την ταφόπλακα και να ψάχνει το νεκροταφείο.Μου'ρθε να του πω ότι το νεκροταφείο του Κόκκινου Μύλου απέχει μόλις 1 χιλιόμετρο από δω,αλλά αν δε μπορεί να πάει μόνος του,να τον πάμε εμείς που'χουμε αμάξι,ΦΤΑΝΕΙ να μου υποσχεθεί ότι δε θα σαπίσει πριν φτάσουμε,γιατί ο βιολογικός καθαρισμός κοστίζει 200 ευρώ.

Κορίτσια,ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...

Μόλις μου το'πε,έμεινα κόκκαλο.Μ'έπιασαν τάσεις φυγής,ήθελα να πάω τρέχοντας σπίτι μου.Ο Γιάννης μου ήταν κάτω,προσπαθούσε να βρει να παρκάρει.ΗΘΕΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!

Μπαίνω στο ιατρείο με το Χάρο και διακριτικά έψαχνα το δρεπάνι.Ευτυχώς δε φαινόταν πουθενά.Δευτερόλεπτα μετά ήρθε και ο άντρας μου,ο οποίος,μόλις τον είδε,άστραψε το μάτι του.

"Καθίστε λίγο εδώ και έρχεται σε λιγάκι ο γιος μου" μας λέει χαμογελαστος και κει πήρα ανάσα.

Βγήκε έξω και ο Γιάννης άρχισε να γελάει.Σπαστικά όμως.Βρε καλέ μου,βρε χρυσέ μου,βρε αγοράκι μου ηρέμησε θα μας ακούσουν...τίποτα αυτός.Έκλαιγε από τα γέλια.

"Βρε αγάπη μου,αυτόν τον ξέχασε ο θάνατος..."

"Καλά,ΣΚΑΣΕ τώρα να τελειώνουμε"

Ξαναμπήκε το πτώμα μέσα και μου ζήτησε να κάτσω στην καρεκλίτσα.Κάθομαι.Μου ζητάει να σηκώσω και το μανίκι.Το σήκωσα.Μου βάζει το λαστιχάκι στο μπράτσο και βγάζει από ένα συρτάρι μια σύριγγα.

Περιττό να πω ότι χέστηκα από το φόβο μου.Φαντάστηκα ότι όταν θα με τρυπούσε,ΚΑΠΑΚΙ θα μου έπινε και το αίμα.ΕΥΤΥΧΩΣ για μένα,ήρθε ο γιος του.

Μου πήρε αίμα (τίποτα δεν ένιωσα ρε κορίτσια,καταπληκτικός) και μας είπε ότι θα τηλεφωνούσε αύριο.Γουρλώθηκα.Θα είχα πεθάνει ως αύριο.Ο καημένος ο γιατρός με είδε που άλλαξα χρώμα,αλλά δεν μπορούσε είπε να κάνει τίποτα.Ο Γιάννης μου του ζήτησε να πάρει αυτόν.

Αύριο;Αύριο...

Εμάς όμως καιγόταν ο κώλος μου.Φεύγοντας από κει,με έκπληξη τον είδα να σταματάει σ'ένα φαρμακείο.Μου πήρε ένα τεστ.

Αλλά ΠΡΩΤΑ,με πήγε για καφέ να ηρεμήσω.Προσπαθούσα να είμαι άνετη,αλλά μάταια.Έτρεμα ολόκληρη.Περίπου 2 ώρες κάτσαμε στη καφετέρια,δυο ώρες εγώ έτρεμα.

Πήγαμε σπίτι,πήρα το τεστ και κίνησα προς το μπάνιο.

"Γουρουνίτσα;" άκουσα τον άντρα μου και γύρισα και τον κοίταξα.

"Ότι και να δείξει αυτό,το ξέρεις ότι πάντα θα σ'αγαπάω,έτσι δεν είναι;"

Χαμογέλασα και μπήκα στο μπάνιο.ΦΥΣΙΚΑ,ήταν αρνητικό...

Βγήκα έξω με ανάμεικτα συναισθήματα...Βέβαια,ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι ΔΕΝ ήμουν έγκυος,γι'αυτό το πήρα χαλαρά.Ο Γιάννης εκείνη την ώρα έπλενε κάτι πιάτα.Χωρίς να γυρίσει να με κοιτάξει μου είπε:

"Εγώ πάλι σ'αγαπάω...ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..."

Δάκρυσα,αλλά βιάστηκα να τα σκουπίσω.ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ.ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ.

Αργότερα ξαπλώσαμε να κοιμηθούμε.Γύρισα να τον φιλήσω και το φιλί έγινε αγκαλιά,η αγκαλιά χάδι,και το ένα έφερε το άλλο...κάναμε έρωτα.

Λίγο πριν παρασυρθούμε στην αγκαλιά του Μορφέα,τα μάτια μου δάκρυσαν.Όχι για το αρνητικό τεστ,αλλά γιατί το αντράκι μου είναι το πιο γλυκό πλάσμα του πλανήτη...

Το πρωί μου τηλεφώνησε από τη δουλειά.Τον είχε πάρει τηλέφωνο ο γιατρός.

Κι η χοριακή αρνητική κορίτσια...

Χαμογέλασα όταν το άκουσα.

"Δε πειράζει γουρουνίτσα,τον άλλο μήνα,ε;"μου είπε ο αντρούλης μου κάπως μαγκωμένος.

"Ναι,τον άλλο μήνα..."

Δε στεναχωριέμαι κορίτσια,ΣΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ.

Αφού έχω αυτό το πλάσμα δίπλα μου...όλα θα γίνουν...

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και τη συμμετοχή σας στην αγωνία μου.Τον άλλο μήνα τώρα!

Φιλάκιαααααα!!!!!!!!!!!:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα maniamounias!!! σου ευχομαι τον αλλο μηνα να ειναι ολα θετικα. το σημαντικο ειναι οτι το'χεις παρει πολυ χαλαρα. και μπραβο σου! να χαιρεσαι τον αντρα σου και συγχαρητηρια για τη συμπεριφορα του. να δεις οτι ολα θα πανε οπως επιθυμεις. σου ευχομαι ολοψυχα να μην το βαζεις κατω και να αποκτησεις πολυ συντομα ενα γερο μωρακι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΠΟΥ ΧΑΡΙΣΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα μου σκεφτομαι....δεν γραφεις κανενα βιβλιο τα λες τοσο ωραια!!!

Αγαπη με τον αντρουλη σου το σημαντικοτερο κι εγω αυτο λεω και ολα θα ερθουν ολαααααα......θα συμπληρωθει σηντομα ο ερωτας σας θα το δεις αυτο που μετραι ειναι το ποσο το θελετε αλλα και που πρωτα κοιτατε ο ενας τον αλλον!!!!

Τον αλλο μηνα δεν πειραζει!!!φιλακια να προσεχεις και να λεμε και καμια κουβεντα μην εξαμφανιστεις ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάρες μου!

Ειλικρινά δε στεναχωρήθηκα,είπαμε,δε θα τα βάψουμε και μαύρα.Και δε μιλάω μόνο για την πάρτη μου,αλλά για όλες όσες προσπαθούμε!

Από τη μεριά μου,ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω για τη συμπαράσταση και υπόσχομαι ΑΚΟΜΗ περισσότερο γέλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias.... και πολυ καλα κανεις και δεν στενοχωριεσαι.... ασε την καταθλιψη για οταν παρεις τα πρωτα 40 κιλα της εγκυμοσυνης....."γουρουνιτσα του"..... χαχαχαχα

Εμενα, τον προηγουμενο μηνα που εκανα χοριακη.... 1 ωρα μετα το επισημο ανακοινωθεν του γιατρου.... , μου ηρθες η "κοκκινοσκουφιτσα"...:angry:

και παραλιγο εκτος απο την καταθλιψη να παθω και εγκεφαλικο η τσιγγουνα..... γιατι εκλαιγα τα 20 ευρουλακια.... και κριση πανικου "οτι δεν μπορω να επιβληθω στον εαυτο μου".....επειδη ειμαι ανυπομονος ανθρωπος... και αλλα τετοια "χαριτωμενα"....:P

Αλλα κι εγω εχω το αγορακι μου.....που ηταν εκει.... ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ ΠΑΝΩ ΤΟΥ.....:laugh: :laugh: :laugh:

Οποτε μετα ειχα ΚΑΙ τυψεις....

Γι αυτο σου λεω.... "τι ειναι τα πασχαλια? και γιατι τα χανουμε μαζι με τα αβγα....?" Ασχολεισου με την λυση αυτου μεχρι τον επομενο μηνα και μην σκεφτεσαι.... τον παππουκα-βαμπιρ.....:S :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τοση αγαπη και τοσο καλη ψυχολογια

να εισαι βεβαιη πως ολα θα ερθουν και μαλιστα με τον καλυτερο τροπο;)

ειστε γλυκητατοι και οι δυο... να ειστε καλα:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑ!ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟ ΕΥΤΥΧΕΣ ΓΕΓΟΝΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΑΛΑΡΑ.ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΧΑΛΑΡΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕ.ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το μήνα δε θα τον πλησιάσω καθόλου.Θα κάνω πείραμα.Θα δω αν μπορώ να πιάσω παιδί με τα μάτια.Χε,χε...

Πέρα από την πλάκα,θα φροντίσω τον άλλο μήνα να έρθουμε σε επαφή ΜΟΝΟ τις γόνιμες.Θα του δείξω εγώ του παλιοσπερματοζωαρίου που ΤΟΛΜΑΕΙ και σνομπάρει το καημένο το ωαριάκι μου.

Ποιος είσαι εσύ κύριος που ΔΕ θες να γίνεις άνθρωπος;Ε;Ε;Θα σου δείξω εγώ τώρα.Θα σε φτιάξω μάγκα.Κι αν δε γίνεις άνθρωπος ούτε αυτόν τον μήνα,θα δεις τι έχεις να πάθεις.Θα σου δώσω μία να πονέσεις και μία να μελανιάσεις.Μετά θα βάλω και τον άντρα μου να σου δώσει μια να πονέσεις και να μελανιάσεις ταυτόχρονα.

Σιχτίρ,που έχεις και άποψη για το πότε θα γίνεις άνθρωπος.

(νομίζω το τρόμαξα αρκετά.Ε,μη χεστεί κιόλας και δε βγαίνει και καθόλου)

Βασικά,τον κακομοίρη τον άντρα μου λυπάμαι,που θα τον ξεζουμίσω εκείνες τις μέρες...

Θα φτάσει στο σημείο να πηγαίνει στην τουαλέτα και να λέει στο...you know:

"Έλα...έλα αγόρι μου,ηρέμησε...κατούρημα είναι..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΒΟΥΡΚΩΣΑ ΜΟΥ ΛΕΣ? ΤΙ ΑΤΟΜΟ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ? ΤΥΧΕΡΟΣ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΙ ΕΣΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ. ΩΡΑΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ. ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΑΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ. Α!!! ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ Aristina. ΓΡΑΨΕ ΚΑΝΑ ΒΙΒΛΙΟ. ΤΑ ΛΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάρες μου,λέτε να μην έχω δοκιμάσει να γράψω βιβλίο;Έφτασα μέχρι ενός σημείου και τα παράτησα.Έλλειψη χρόνου βλέπετε...Δούλευα τότε.Σκέφτομαι βέβαια να γράψω άλλο τώρα.

ΤΙΤΛΟΣ

"ΜΙΑ WANNABE ΜΑΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ"

Ε;Ε;

(ρε τι τραβάω η δόλια wannabe μάνα...μέχρι και τον πόνο μου βιβλίο θα κάνω...!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli μου,εγώ μάνα ΘΑ ΓΙΝΩ όπως και να'χει.Θέλει δε θέλει.

Αυτό που μου έχει διδάξει αυτό το φόρουμ είναι ότι όλα τα όμορφα πράγματα στη ζωή,έρχονται από κει που δεν τα περιμένεις.

Εδώ θα'στε,εδώ θα'μαι,θα το δείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς κάναμε επτά χρόνια για να καταφέρουμε αυτό που άλλοι πετυχαίνουν... κατά λάθος.

Η τελική επιτυχία μας οφείλεται στην εξής ΑΛΑΘΗΤΗ επιστημονική μέθοδο :

1) Έχασα το τηλέφωνο του γυναικολόγου μου.

2) Θεωρήσαμε τους εαυτούς μας(και την Ζήνα, το σκυλάκι μας) ΗΔΗ οικογένεια και τυχερούς που είχαμε ο ένας τον άλλο.

3) Πήγαμε ένα ταξίδι στην Πράγα.

4) Φιλοξένησα την τρίχρονη κόρη μιας φίλης μου για τρεις ημέρες που μου φάνηκαν τρεις δεκαετίες. Αμέσως μετά από αυτό το διάστημα ένιωσα ακόμη πιο τυχερή...

Μετά όμως έμεινα έγκυος (από τον άντρα μου και όχι κανέναν Τσέχο όπως κάποιοι κακεντρεχείς σπεύσουν να υποθέσουν).

Τώρα: είμαι τρισευτυχισμένη με τον ...κανακάρη μου αλλά δεν μπορώ να κρύψω ότι υπάρχουν και στιγμές που αναπολώ τους καιρούς της ξενοιασιάς..

Η ζωή έχει πολλά καλά και μακάρι να γευόμαστε όσο το δυνατόν περισσότερα..

Σας εύχομαι να είστε πάντα τόσο αγαπημένοι, να διασκεδάζετε, να προσέχετε τον ευατό σας και όλα τα άλλα θα έρθούν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργίτσα μου (έτσι φωνάζω και την αδερφή μου,εχετε το ίδιο όνομα),αυτό το "κατά λάθος" είναι που ευχόμαστε όλες!

Εμείς πάντως είπαμε να το ξεγελάσουμε αυτό το μήνα και να πούμε ότι ΔΕ θέλουμε μωρό.

Θα του δείξουμε εμείς!Χμου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΕ ΑΝΤΑΜΕΙΨΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙΛ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΥΝΑΝΤΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniamounias..........kai mono to pws mas eipws tin istoria......THEAAAA........oi euxes olwn edw twn koritsiwn na deis pws tha se antameipsoun ton epomeno mina....:)eyxomai grigora manoula kai fisika ena ygiestato mwraki pou den kserw apo pianou glika tha prepei na parei.....panw apo ola omws na eiste panta toso agapimenoi me ton antrouli sou osa mwrakia kai na erthoun kai na ourliazoun sto spitiko sas:))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniamounias κοριτσι μου δεν πειραζει ο επομενος μηνας θα ειναι ο τυχερος σου, στο λεει μια κοπελα που υπηρχε ενα διαστημα που καθε μηνα εκανα την χοριακη κ ηξερα απο πριν το αποτελεσμα...:S αλλα τωρα ολα περασανε ειμαι εγκυος 17 εβδομαδων κ περιμενω με χαρα το πρωτο μου νινι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σας πω τι μ'έπιασε μόλις πριν λίγο...

Έτρεξα για ακόμη μια φορά στην τουαλέτα φωνάζοντας "να'τα!να'τα!",τρομοκρατώντας τον αντρούλη μου...αλλά ένα μεγάλο τίποτα με μπόλικο καθόλου.

Έχω πόνους περιόδου,το στήθος μου εξακολουθεί να με ΠΕΘΑΙΝΕΙ,τα νεύρα μου έχουν τσιτωθεί ως εκεί που δεν παίρνει άλλο,έχω αϋπνίες,έχω συχνοουρία,έχω λειψυδρία (καλά,εδώ μιλάμε για ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ) , ΕΧΩ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ

Α Λ Λ Α Π Α Ρ' Ο Λ Α Α Υ Τ Α ... Π Ο Υ Θ Ε Ν Α Η Τ Ρ Ι Σ Κ Α Τ Α Ρ Α Τ Η ....

Και σαν να μη μου έφταναν ΟΛΑ αυτά,έχω και τον αντρούλη μου να τραγουδάει:

ΤΟ ΠΤΩΜΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ

ΤΟ ΠΤΩΜΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΣ

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΣ...

Τα νεύρα μου....

Αν δεν αδιαθετήσω ως τη Δευτέρα,ή θα κάνω άλλη μια χοριακή σε ΑΛΛΟ μικροβιολόγο,ή θα πάω στο γιατρό.

Κάτι γίνεται,ο κύκλος μου είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να μεγάλωσε ΤΟΣΟ ξαφνικά.

Βοήθεια κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimitra an einai na ksanakaneis xwriaki min pas ston idio giati mexri tote tha se perimenei mesa sto feretro mazi me to drepani pou den eides xaxxaaxaxxa!!!:woohoo: :woohoo:

Euxomai to ptwma na exei kanei lathos k an oxi kali tuxi gia ton allo mina!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai gnwsto allwste to:

"pote min empistevesai

ena ptwma...!

Vromaei apo makrya

kai kanei kai ton psofio korio..."

O antras sou tha ginei mpampas(!)

tha ginei mpampaaaaaas

KAI syntoma...

.......me tooooosi agapi,

pou tha paei? Tha'rthei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα καλημέρα!!!! Μήπως να πήγαινες σε ένα γυναικολόγο? άσε τα πτώματα στον πτωματόκοσμο τους......

Εμένα σήμερα το πρωί.......ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! ήρθε η ακατανόμαστη- προδότρα περίοδος.....

Τον άλλο μήνα πάλι..... ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ε σπουδαιος ανθρωπος ο αντρας σου!!Να τον χαιρεσαι και να ειστε παντα ετσι αγαπημενοι!!Πιστευω ειναι το μονο που μετραει αρχικα και τελικα!!Μονο μια τετοια αγαπη ειναι επενδυση σ αυτη τη ζωη!!Οσο για το μωρο ειναι σιγουρο οτι θα ερθει και μαλιστα πολυ συντομα!!!Πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...