Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Γιατί σας κάνει εντύπωση ο Έβρος  και γιατί όλοι ασχολούνται τόσο Πολύ?? Ο Έβρος το ζει αυτό 5 μέρες εμείς το ζούμε στο χειρότερο του 5 χρόνια δεν είδα κανέναν να νοιαζετε απλά τι  γινετε αν μπουν από το Έβρο θα επεκταθουν στη ηπειρωτική Ελλάδα ενώ εδώ στα νησιά εγκλωβίζονται και δεν μπορούν να φύγουν αλλά τόσα χρόνια δεν νοιάστηκε κανένας Έλληνας γιατί απλά δεν τους ακουμπούσε τωρα φοβούνται Γι αυτο νοιάζονται.  Κάνανε τα νησιά αποθήκες λαθρο

Φταίει κυρίως η προπαγάνδα γιατί τόσο καιρό τα ΜΜΕ δείχνουν ανθρώπους να τους υποδέχονται με ανοιχτές αγκάλες κανένας δεν έδειξε το τι περνάτε πραγματικά.. Είναι βλέπεις ευπαθείς ομάδες και πρέπει να τους συντρεξουμε...Ειναι που έχουμε να φαμε εμείς και θα ταισουμε κι άλλους... Κουτσοί στραβοί στον Άγιο παντελεημονα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Γιατί σας κάνει εντύπωση ο Έβρος  και γιατί όλοι ασχολούνται τόσο Πολύ?? Ο Έβρος το ζει αυτό 5 μέρες εμείς το ζούμε στο χειρότερο του 5 χρόνια δεν είδα κανέναν να νοιαζετε απλά τι  γινετε αν μπουν από το Έβρο θα επεκταθουν στη ηπειρωτική Ελλάδα ενώ εδώ στα νησιά εγκλωβίζονται και δεν μπορούν να φύγουν αλλά τόσα χρόνια δεν νοιάστηκε κανένας Έλληνας γιατί απλά δεν τους ακουμπούσε τωρα φοβούνται Γι αυτο νοιάζονται.  Κάνανε τα νησιά αποθήκες λαθρο

Οποιος θεωρεί ότι δεν τον ακουμπάει το θέμα είναι άξιος της μοίρας του.. Ειται από τα νησιά είτε από τον Έβρο μιλάμε για κανονική εισβολή και πρέπει να αντισταθουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

@Taggeris τι έγινε κορίτσι μου; την έκανες τη χοριακη; ποτέ θα βγουν τα αποτελέσματα; 

Αύριο είναι η χοριακή μου αγάπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Εγώ είμαι από άλλο θεματάκι αλλά αυτό εδώ του Μαρτίου μ αρέσει πολύ γτ αυτός ο μήνας είναι ο έκτος που προσπαθούμε για μωρακι με τον σύντροφό μ οπότε ελπίζω να είναι τυχερός κ για μενα αλλα κ για τις υπολοιπες κοπελες.. Τώρα μπήκα στις γόνιμες μέρες οπότε αν θέλετε βάλτε κ μένα στο πινακακι σας για πιθανή (μη) αναμενομενη περίοδο στις 20/3! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia0294καλώς ήρθες στο πινακακι μας. Ελπίζω να σου φέρει γούρι..

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Karen: ?

Σταυρι:? 

Hope19: 24/3

Alex2016: ?

Marselntina:01/3

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 07/3

diana8: 14/02

Lacostaki: 10/3

silia: 15/02

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/03

Denizz: 26/03

pangipot: 29/02

joycat: 02/03?

Aννια27:03/03

Εαυγγελοςτ: 04/03

Μari84:05/03

misofeggaro: 06/03

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:10/3

Love13:31/3

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Αντε να την κάνεις να βάλω το πρώτο θετικό του Μαρτίου στο πινακακι 

Έχουμε ήδη το πρώτο θετικό του Μαρτίου από το άλλο θέμα της εξωσωματικής...η @Katerina32 που μάλλον έχει και δίδυμα!!! Μας τρέλανε με τη χοριακή της σήμερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Έχουμε ήδη το πρώτο θετικό του Μαρτίου από το άλλο θέμα της εξωσωματικής...η @Katerina32 που μάλλον έχει και δίδυμα!!! Μας τρέλανε με τη χοριακή της σήμερα!!

Τι ωραία νέα!😃 Αχ θα πάω να την συγχαρώ την κοπέλα! Τώρα περιμένουμε εσένα!🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ αδιαθετησα και αυτόν τον μήνα. Πέρασε ήδη ένα 6μηνο προσπαθειών.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να έχουμε ελεύθερες επαφές, ξέροντας την ωορηξια και να μην έρχεται.😔 Νιώθω λες και δεν θα τα καταφέρω ποτέ. @Lacostaki βάλε με για 31/3 στο πινακάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ αδιαθετησα και αυτόν τον μήνα. Πέρασε ήδη ένα 6μηνο προσπαθειών.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να έχουμε ελεύθερες επαφές, ξέροντας την ωορηξια και να μην έρχεται.😔 Νιώθω λες και δεν θα τα καταφέρω ποτέ. @Lacostaki βάλε με για 31/3 στο πινακάκι. 

Κοριτσι μου μη σε παιρνει απο κατωω εμεις προσπαθούσαμε 8 μηνες κ τη μια φορα π δεν εδωσα σημασια γτ συνετρεχαν αλλοι λογοι κ με 1 2 φορες επαφη τσουυπ ειμαι εγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ αδιαθετησα και αυτόν τον μήνα. Πέρασε ήδη ένα 6μηνο προσπαθειών.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να έχουμε ελεύθερες επαφές, ξέροντας την ωορηξια και να μην έρχεται.😔 Νιώθω λες και δεν θα τα καταφέρω ποτέ. @Lacostaki βάλε με για 31/3 στο πινακάκι. 

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι φυσικά και θα τα καταφέρεις. Θέλει λίγο υπομονή! Πολλές φορές το καλό πράγμα αργεί να γίνει! Εσύ συνέχισε στοχευμένα τις προσπάθειες σου αλλά χωρίς να σου γίνεται εμμονή γιατί αυτό μπορεί να σε μπλοκάρει!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ αδιαθετησα και αυτόν τον μήνα. Πέρασε ήδη ένα 6μηνο προσπαθειών.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να έχουμε ελεύθερες επαφές, ξέροντας την ωορηξια και να μην έρχεται.😔 Νιώθω λες και δεν θα τα καταφέρω ποτέ. @Lacostaki βάλε με για 31/3 στο πινακάκι. 

Κορίτσι μου σε νιώθω απόλυτα! Κάθε μήνα κ εγώ αυτό αναρωτιέμαι.. εμας τωρα ειναι ο 6ος μηνας προσπαθειων κ παλι πιστευω οτι θα αδιαθετησω κ αυτο το μηνα αλλα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα κ οτι θα τα καταφερουμε. Θα τα καταφέρεις όμως κ εσυ κ εγώ κ όλες μας.. κάποια στιγμή θα γίνει το θαύμα κ για μας. 😊🙏 το σκεφτόμαστε παρα πολυ μάλλον κ υποσυνείδητα αγχωνομαστε κ μπλοκαρουμε το σύστημα. Έχεις χρησιμοποιήσει τεστ ωορρηξίας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μια φιλική συμβουλή... Ψαχτειτε...

Εννοείται ότι είναι θέμα τύχης αλλά όσο πιο πολλά ξέρετε τόσο καλύτερα.. εγώ ψαχτηκα το πρώτο 4μηνο κ δε το μετανιωνω.. 1,5 χρόνο μετά έχω ανακαλύψει ενδομητριωση, εχω κάνει επέμβαση, σαλπογγογραφια κ ένα σωρό εξετασεις συν του συζυγου... απαιτούμενες προσπάθειες έγιναν κ τώρα πάω για εξωσωματική γιατί εμφανίστηκε πάλι.. κ χωρίς συμπτώματα παρακαλώ πριν την διάγνωση της.... δε το μετανιωνω γιατί δεν έχασα χρόνο να παλεύω άσκοπα... 

Δεν εννοώ ότι κατι έχετε προς Θεού είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλά έτσι πιστεύω εγώ που το έχω βιώσει...

❣️👣🌹😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Κορίτσι μου σε νιώθω απόλυτα! Κάθε μήνα κ εγώ αυτό αναρωτιέμαι.. εμας τωρα ειναι ο 6ος μηνας προσπαθειων κ παλι πιστευω οτι θα αδιαθετησω κ αυτο το μηνα αλλα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα κ οτι θα τα καταφερουμε. Θα τα καταφέρεις όμως κ εσυ κ εγώ κ όλες μας.. κάποια στιγμή θα γίνει το θαύμα κ για μας. 😊🙏 το σκεφτόμαστε παρα πολυ μάλλον κ υποσυνείδητα αγχωνομαστε κ μπλοκαρουμε το σύστημα. Έχεις χρησιμοποιήσει τεστ ωορρηξίας?

Ναι χρησιμοποίησα 2 μήνες και τα παράτησα. Είχαν βγει θετικά αλλά τίποτα. Αυτή την φορά είχα πάει σε ένα καινούριο γυναικολόγο για δεύτερη γνώμη και έτυχε στον υπέρηχο να δει ότι μέσα στην μέρα θα είχα ωορηξια. Απλά για μένα ήταν πολύ νωρίς. Μόλις είχε τελειώσει η περίοδος, και είχαμε 2 μέρες αποχή για να κάνω τεστ ΠΑΠ. Τι να πω. Ίσως είναι θεμα τυχης και δεν πρόλαβαμε. Αυτό το μήνα θα ξανακάνω τεστ και βλέπουμε. Ξεκίνησα και τις pregnancy conception που μου πρότεινε ο γιατρός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Ναι χρησιμοποίησα 2 μήνες και τα παράτησα. Είχαν βγει θετικά αλλά τίποτα. Αυτή την φορά είχα πάει σε ένα καινούριο γυναικολόγο για δεύτερη γνώμη και έτυχε στον υπέρηχο να δει ότι μέσα στην μέρα θα είχα ωορηξια. Απλά για μένα ήταν πολύ νωρίς. Μόλις είχε τελειώσει η περίοδος, και είχαμε 2 μέρες αποχή για να κάνω τεστ ΠΑΠ. Τι να πω. Ίσως είναι θεμα τυχης και δεν πρόλαβαμε. Αυτό το μήνα θα ξανακάνω τεστ και βλέπουμε. Ξεκίνησα και τις pregnancy conception που μου πρότεινε ο γιατρός. 

Δλδ είχες ωορρηξία αμέσως μετά την περίοδο? Περίεργο μ φαίνεται.. εγώ τον Νοέμβρη π πήγα γυναικολόγο για εξετάσεις έτυχε κ μένα να μ πει ότι το ωάριο είναι έτοιμο να σπάσει κ μ έδωσε ελπίδες ότι θα το πετύχω κ τλκ τίποτα.. οπότε δε ξέρω αν είναι κ τόσο έγκυρο αυτό π βλέπουν στον υπέρηχο γιατί μπορεί να κάνουν λάθος για την στιγμή της ωορρηξίας... Ίσως τα τεστ να είναι πιο έγκυρα.. Ναι είναι πολύ καλές βιταμίνες τα pregnacare conception τα ξεκίνησα κ εγώ τώρα 2 εβδομάδες κ θέλω να δω αν θα βοηθήσουν.. Ίσως βέβαια χρειάζονται κ αυτά χρόνο για να δράσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Δλδ είχες ωορρηξία αμέσως μετά την περίοδο? Περίεργο μ φαίνεται.. εγώ τον Νοέμβρη π πήγα γυναικολόγο για εξετάσεις έτυχε κ μένα να μ πει ότι το ωάριο είναι έτοιμο να σπάσει κ μ έδωσε ελπίδες ότι θα το πετύχω κ τλκ τίποτα.. οπότε δε ξέρω αν είναι κ τόσο έγκυρο αυτό π βλέπουν στον υπέρηχο γιατί μπορεί να κάνουν λάθος για την στιγμή της ωορρηξίας... Ίσως τα τεστ να είναι πιο έγκυρα.. Ναι είναι πολύ καλές βιταμίνες τα pregnacare conception τα ξεκίνησα κ εγώ τώρα 2 εβδομάδες κ θέλω να δω αν θα βοηθήσουν.. Ίσως βέβαια χρειάζονται κ αυτά χρόνο για να δράσουν..

Και εγώ 2 εβδομάδες τα παίρνω. Νομίζω ότι χρειάζονται τουλάχιστον ένα μήνα για να δράσουν. Μακαρι να μας βοηθήσουν και να δούμε σύντομα θετικά τεστακια. 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Και εγώ 2 εβδομάδες τα παίρνω. Νομίζω ότι χρειάζονται τουλάχιστον ένα μήνα για να δράσουν. Μακαρι να μας βοηθήσουν και να δούμε σύντομα θετικά τεστακια. 🙏🙏🙏🙏

Ελπίζω να δράσουν νωρίτερα! 🙏🙏❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@pangipot Τι έγινε τελικά κορίτσι  μου;💗

Κορίτσια τρέχω και δε φτάνω σορυ!

Δεν έχει έρθει περίοδος χθες το πρωί έκανα τεστ αρνητικοτατο τη παρασκευή έχω ραντεβού με γιατρό να κάνω συζήτηση για σπερματεγχυση η εξωσωματική( βασικά θα του πω για εξωσωματική θα Μ πει για σπερματεγχυση κ θα τα βρούμε κάπου στη μέση) διότι δε μπορώ να σηκώσω το ψυχολογικό φορτίο των προσπαθειών κ των αποτυχιών...ίσως είναι αδυναμη δεν ξέρω μα πρέπει να κοιτάξω κ λίγο εμένα τι αντέχω κ τι όχι...πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Κορίτσια τρέχω και δε φτάνω σορυ!

Δεν έχει έρθει περίοδος χθες το πρωί έκανα τεστ αρνητικοτατο τη παρασκευή έχω ραντεβού με γιατρό να κάνω συζήτηση για σπερματεγχυση η εξωσωματική( βασικά θα του πω για εξωσωματική θα Μ πει για σπερματεγχυση κ θα τα βρούμε κάπου στη μέση) διότι δε μπορώ να σηκώσω το ψυχολογικό φορτίο των προσπαθειών κ των αποτυχιών...ίσως είναι αδυναμη δεν ξέρω μα πρέπει να κοιτάξω κ λίγο εμένα τι αντέχω κ τι όχι...πφφφφ

Φυσικά και να πράξεις αναλόγως. Να κάνεις αυτό που σου λέει η καρδιά σου και αυτό που θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα. Βάλτε τα κάτω με τον γιατρό σου και είμαι σίγουρη ότι θα βρείτε το κατάλληλο για εσένα! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια!!!!!!!!!!!!  Η @Taggeris Μας είναι έγκυος!!!! Πήρε θετική χοριακή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μας το ανακοίνωσε τώρα στο άλλο μας θεματάκι!!!!!!!!!!!!!! [smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσια!!!!!!!!!!!!  Η @Taggeris Μας είναι έγκυος!!!! Πήρε θετική χοριακή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μας το ανακοίνωσε τώρα στο άλλο μας θεματάκι!!!!!!!!!!!!!! [smilie=hello2.gif]

🤗🤗🤗 @Taggeris κοριτσι μου συγχαρητήρια!!! Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! Άντε κορίτσια να λιγοστεύουν τα αρνητικά στο πινακακι!!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofia0294 είπε:

🤗🤗🤗 @Taggeris κοριτσι μου συγχαρητήρια!!! Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! Άντε κορίτσια να λιγοστεύουν τα αρνητικά στο πινακακι!!! 🙏

ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι όντως έτσι είναι και είμαι πάρα πολύ ευτυχισμένη πραγματικά αυτή τη στιγμή!! Εύχομαι να έχω και εγώ ένα δυνατό μωράκι μέσα στην κοιλίτσα που θα παλουκωθει εκεί 9 μήνες!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Δόξα το Θεό και την Παναγία!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και τη δύναμη που μου δίνετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...