Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Kαλημέρααα.. Μπα δεν νομίζω. Δεν θα κάνω τεστ , θα κρατηθλω μάλλον γιατί είμαι σίγουρη ότι δεν είμαι έγκυος ούτε τώρα. Αμα το σκεφτώ λογικά προσπαθώ τόσο καιρό τώρα θα κάτσει? Αλλά δεν πειράζει. Εγώ ήδη κάνω όνειρα ότι σε λίγους μήνες ίσως δω θετικό τεστάκι με την εξωσωματικη..:wub:

Μακάρι να μας συμβεί και κάτι καλό γιατί τελευταία πολλά κακά πράγματα μας έχουν συμβεί στην οικογένεια μας. 

Μία φορά θα κάτσει δεν θα κάθετε κάθε μήνα!! Γιατί όχι Τωρα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου....πλέον αρκετές εξετάσεις θρομβοφιλίας συνταγογραφούνται οπότε θα μπορέσεις να τις γράψεις..καλά το σκέφτηκες να τις κάνεις πριν ξεκινήσεις! Ελπίζω όμως να μη σου χρειαστούν😁😁

Εμένα κορίτσια μου ήρθε χθες τελικά...πφφφ το περίμενα αλλά ξενέρωσα λιγάκι!!τουλάχιστον έστρωσε ο κύκλος!!

Το ψάχνω γιατί θυμάμαι ότι η μητέρα μου έχασε ένα παιδάκι καθότι εγώ ήμουν δίδυμη σε διαφορετικο σακο και γενικά αντιμετωπίζει θέματα με θρομβώσεις. Άκουσα ότι υπάρχει κληρονομική προδιάθεση και λέω ας είμαι προετοιμασμένη. Γιατί αν κάνω εξωσωματική και έχω θρομβοφιλία και γίνει κάτι μετά επειδή απλά είχα παραλείψει αυτές τις εξετάσεις θα είναι κρίμα.. 

Μην στεναχωριεσαι κοπέλα μου, οπως το λες τουλάχιστον εστρωσε ο κυκλος σου  και παμε δυνατα τον επομενο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μία φορά θα κάτσει δεν θα κάθετε κάθε μήνα!! Γιατί όχι Τωρα;;; 

Μάκαρι κορίτσι μου! Αλλά και να μην κάτσει δεν το βάζω κάτω. Το έχω βάλει πείσμα και θα τα καταφέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Οχι φυσικα .. θα παω απο εκει για τη 2 χοριακη σημερα κ μ πασ χθες στ τηλ ελπίζουν να μς ενημερώσουν στ τι έγινε μη στα πολυλογω μ ειπαν οτι φταιει τ ταχυδρομειο π αργησε να φτασει τ δειγμα στ εργαστηριο. Φθηνες δικαιολογιες. Αν δεν επαιρνα εγω 2η φορα χθες ακομα ια περιμενα πανω απο τ κινητο 

Πω ελεος ρε συ!! Τι δικαιολογίες και την χρυσοπληρώνεις!!! Ντροπή τους απλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Χαχααχχα θα τ την πεσω στν υπνο εκει δε θα καταλάβει πολλσ 😅

@Ελενακι12 κοριτσιι μ τι να σου πω καντε κανα ευχελαιο διαδοχικα ο ενασ μετα τν αλλο πεσατε ... περαστικά να ναι... 

Κορίτσια απο ψαρια η εγκυουλες τι επιτρέπεται να τρωνε γτ μαρεσουν...

Κορίτσι μου ο γιατρός μου μου είπε οπωσδήποτε 2 φορές την εβδομάδα ψάρι τα ω3 είναι λέει ότι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε για το εμβρυακι μας..να προτιμάς όπως είπε και η Ευάγγελος νομίζω τα μικρά ψάρια εγώ τρώω σαρδέλα μπακαλιαράκια και σίγουρα αμια φορά τη βδομάδα λαυράκι η τσιπούρα..επίσης τρώω και καλαμαράκια η καμιά γαριδουλα..σου στέλνω ένα ενδεικτικό πινακακι που βρήκα και καμιά φορά με βοηθάει..ας πούμε το κοκκινοψαρο που συνήθως βάζουν στην ψαρόσουπα δεν ήξερα ότι δεν πρέπει να το τρώω..

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω και κάτι άλλο. Είπα στο γιατρο μου να τα ψαξουμε όλα προληπτικά αφού θα κάνω και εξωσωματική και θα κάνω και εξετάσεις θρομβοφιλίας. Ξερετε ποσο στοιχιζουν και αν συνταγογραφουνται που τις κανω μηπως πιο φθηνα?

Εγώ κοριτσαρα μου τις έκανα σε δημόσιο νοσοκομείο στο Ηράκλειο που έχουμε μια φοβερή αιματολογο και δεν πλήρωσα τίποτα..ψάξε στην περιοχή σου ποιο δημόσιο νοσοκομείο έχει καλή αιματολογο και κλείσε ραντεβού απλά πας στο ραντεβού και σου παίρνει αυτή αίμα και μετά από δέκα δεκαπέντε μέρες έχεις τα αποτελέσματα..επίσης σε εμάς λειτουργούν και απογευματινά ραντεβού που πληρώνεις επίσκεψη 50-60 ε και δεν περιμένεις αν ειναι πολύ μακρινό το πρωί ο ραντεβού..καλά κάνεις και τις κάνεις εγώ χωρίς καμία ένδειξη και είχα τελικά..ούτε η αιματολογος δεν το περίμενε σχεδόν μου το απέκλειε κι όμως ευτυχώς την έκανα και τώρα δεν κινδυνεύει το σπορι :) καλά αποτελέσματα και μπράβο που τα ψάχνεις όλα έτσι θα είσαι πιο ήρεμη πιστεύω ❤️

Screenshot_2020-01-09-18-21-14-446_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου ο γιατρός μου μου είπε οπωσδήποτε 2 φορές την εβδομάδα ψάρι τα ω3 είναι λέει ότι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε για το εμβρυακι μας..να προτιμάς όπως είπε και η Ευάγγελος νομίζω τα μικρά ψάρια εγώ τρώω σαρδέλα μπακαλιαράκια και σίγουρα αμια φορά τη βδομάδα λαυράκι η τσιπούρα..επίσης τρώω και καλαμαράκια η καμιά γαριδουλα..σου στέλνω ένα ενδεικτικό πινακακι που βρήκα και καμιά φορά με βοηθάει..ας πούμε το κοκκινοψαρο που συνήθως βάζουν στην ψαρόσουπα δεν ήξερα ότι δεν πρέπει να το τρώω..

Εγώ κοριτσαρα μου τις έκανα σε δημόσιο νοσοκομείο στο Ηράκλειο που έχουμε μια φοβερή αιματολογο και δεν πλήρωσα τίποτα..ψάξε στην περιοχή σου ποιο δημόσιο νοσοκομείο έχει καλή αιματολογο και κλείσε ραντεβού απλά πας στο ραντεβού και σου παίρνει αυτή αίμα και μετά από δέκα δεκαπέντε μέρες έχεις τα αποτελέσματα..επίσης σε εμάς λειτουργούν και απογευματινά ραντεβού που πληρώνεις επίσκεψη 50-60 ε και δεν περιμένεις αν ειναι πολύ μακρινό το πρωί ο ραντεβού..καλά κάνεις και τις κάνεις εγώ χωρίς καμία ένδειξη και είχα τελικά..ούτε η αιματολογος δεν το περίμενε σχεδόν μου το απέκλειε κι όμως ευτυχώς την έκανα και τώρα δεν κινδυνεύει το σπορι :) καλά αποτελέσματα και μπράβο που τα ψάχνεις όλα έτσι θα είσαι πιο ήρεμη πιστεύω ❤️

Screenshot_2020-01-09-18-21-14-446_com.android.chrome.jpg

Οφείλω να πω ότι για το κόκκινοψαρο δεν το ήξερα, και συνήθως αυτό τρώμε λόγω ευκολίας στο καθάρισμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου ο γιατρός μου μου είπε οπωσδήποτε 2 φορές την εβδομάδα ψάρι τα ω3 είναι λέει ότι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε για το εμβρυακι μας..να προτιμάς όπως είπε και η Ευάγγελος νομίζω τα μικρά ψάρια εγώ τρώω σαρδέλα μπακαλιαράκια και σίγουρα αμια φορά τη βδομάδα λαυράκι η τσιπούρα..επίσης τρώω και καλαμαράκια η καμιά γαριδουλα..σου στέλνω ένα ενδεικτικό πινακακι που βρήκα και καμιά φορά με βοηθάει..ας πούμε το κοκκινοψαρο που συνήθως βάζουν στην ψαρόσουπα δεν ήξερα ότι δεν πρέπει να το τρώω..

Εγώ κοριτσαρα μου τις έκανα σε δημόσιο νοσοκομείο στο Ηράκλειο που έχουμε μια φοβερή αιματολογο και δεν πλήρωσα τίποτα..ψάξε στην περιοχή σου ποιο δημόσιο νοσοκομείο έχει καλή αιματολογο και κλείσε ραντεβού απλά πας στο ραντεβού και σου παίρνει αυτή αίμα και μετά από δέκα δεκαπέντε μέρες έχεις τα αποτελέσματα..επίσης σε εμάς λειτουργούν και απογευματινά ραντεβού που πληρώνεις επίσκεψη 50-60 ε και δεν περιμένεις αν ειναι πολύ μακρινό το πρωί ο ραντεβού..καλά κάνεις και τις κάνεις εγώ χωρίς καμία ένδειξη και είχα τελικά..ούτε η αιματολογος δεν το περίμενε σχεδόν μου το απέκλειε κι όμως ευτυχώς την έκανα και τώρα δεν κινδυνεύει το σπορι :) καλά αποτελέσματα και μπράβο που τα ψάχνεις όλα έτσι θα είσαι πιο ήρεμη πιστεύω ❤️

Screenshot_2020-01-09-18-21-14-446_com.android.chrome.jpg

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου πολυ βοηθητικος ο πινακασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro -παϊδάκι σημειώσατε 1!!!
Εγώ πέρασα πολύ καλά, ο σύζυγος εκπλήρωσε τα καθήκοντα του και με το παραπάνω, αλλά... δεν ολοκλήρωσε....
Φέρτε μου χάπια, να φαρμακωθώ.... 
Τώρα ότι γίνει αύριο ή μεθαυριο...

Και στις 6 Μάρτη θα κλαίω με μαύρο δάκρυ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

@misofeggaro -παϊδάκι σημειώσατε 1!!!
Εγώ πέρασα πολύ καλά, ο σύζυγος εκπλήρωσε τα καθήκοντα του και με το παραπάνω, αλλά... δεν ολοκλήρωσε....
Φέρτε μου χάπια, να φαρμακωθώ.... 
Τώρα ότι γίνει αύριο ή μεθαυριο...

Και στις 6 Μάρτη θα κλαίω με μαύρο δάκρυ... 

Χχαχαχαα δε σε μπορωωωωωω.. ελα μωρεεεεε νταξ τι να κανουμε. Το λιπος του εφραξε την εξοδοοο . Ατξμο πραγμα το λιπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσια  , πηγα εκει μ πηρε αιμα πηρα τ δειγμα μ τ εστειλα μονη μ στ εργαστηριο. Μολις με πηραν κ μ ειπαν σμρ ελαβε τ εργαστηριο τ δειγμα μ κ ελπιζω ν παρω αποτελεσματα  σμρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κορίτσια μου σημερα το στηθος δινει ρεστα απο πονοοοο... 

Κ αλλη μια ερωτηση... ρε παιδιά ξυπναω απο μονη καθε μερα πρωι πρωι 6 7 ποιοσ εγωωωωω π ειδικα καθημερινες π ελειπε για δουλιτσα ο συντροφος μ κοιμόμουν εστω εως 10...συμπτωμα?

Καλώς ήρθες στο κλαμπ!!Και εγώ που λιώνω στον ύπνο μόλις έμαθα ότι ήμουν έγκυος ξυπναγα κάθε μέρα 7...Καλά μόλις σε πιάσει η συχνοουρια να δεις...7 πήγαινα σίγουρα τουαλετα κ το βράδυ με τις κότες...10 και με 11 πάρα είχα κοιμηθεί...Και τώρα το έχω με τον ύπνο αλλά μειώθηκε η συχνοουρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Λοιπον κοριτσια  , πηγα εκει μ πηρε αιμα πηρα τ δειγμα μ τ εστειλα μονη μ στ εργαστηριο. Μολις με πηραν κ μ ειπαν σμρ ελαβε τ εργαστηριο τ δειγμα μ κ ελπιζω ν παρω αποτελεσματα  σμρ.

Το νούμερο της πρώτης χοριακης το μάθαμε;; η θα μας το δώσουν στον τοκετό ;; Αααααα περίμενε το προηγούμενο δείγμα σήμερα το έλαβε το εργαστήριο;; κατάλαβα καλά;; ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χχαχαχαα δε σε μπορωωωωωω.. ελα μωρεεεεε νταξ τι να κανουμε. Το λιπος του εφραξε την εξοδοοο . Ατξμο πραγμα το λιπος.

 

Η αλήθεια είναι ότι η μεταμφίεση έπιασε τόπο, λειτούργησε καλά.... 

Ξαναλέω, περάσαμε υπέροχα, εγώ βάζω δέκα! Και ένταση και διάρκεια. Αλλααααα μόλις ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε τις αγκαλίτσες, με το ζόρι κρατήθηκα να μην φωνάξω ΕΓΏ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ;;; 

Έτσι όπως πάμε όμως με βλέπω να μεταμφιεζομαι μέχρι τον δεκαπενταυγουστο τουλάχιστον! 

Η άλλη μου ελπίδα είναι, μιας και έρχεται ο Μάρτης, να μυρισω κανένα κρίνο του Ευαγγελισμού... 

Μην βλέπετε που κάνω πλάκα, με πλακωμα κοιμήθηκα, με μούτρα ξύπνησα, και είμαι πολύ στεναχωρημενη γιατί κατά βάθος νιώθω πως  εγώ φταίω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Το νούμερο της πρώτης χοριακης το μάθαμε;; η θα μας το δώσουν στον τοκετό ;; Αααααα περίμενε το προηγούμενο δείγμα σήμερα το έλαβε το εργαστήριο;; κατάλαβα καλά;; ; 

Το δειγμα της τεταρτησ ελαβαν σημερα. Κ το σημερινο δειγμα το πηρα κ το εστειλα μονη μου γτ τσαντιστηκα . Μ κανανε δωρο αυτοι προπληρωμενο φακελο next day delivery κ τ πηρσ κ τ πηγα μονη στ ταχυδρομειο. Κ εχω κ απόδειξη να δω ποτε θα φτασει κ π ειναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

@misofeggaro -παϊδάκι σημειώσατε 1!!!
Εγώ πέρασα πολύ καλά, ο σύζυγος εκπλήρωσε τα καθήκοντα του και με το παραπάνω, αλλά... δεν ολοκλήρωσε....
Φέρτε μου χάπια, να φαρμακωθώ.... 
Τώρα ότι γίνει αύριο ή μεθαυριο...

Και στις 6 Μάρτη θα κλαίω με μαύρο δάκρυ... 

Μη σε παιρνει απο κατω υπαρχει παντα κ ο ανθρώπινος παραγοντασ στη μεση μη σε παιρνει απο κατω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις έφυγα απ τη γυναικολόγο.. όλα καλά αλλά το σπέρμα μας έχει θέμα..Θα απευθύνουμε και σε ουρολόγο ως πιο ειδικό στο θέμα, μου το πρότεινε κ αυτη. Μου μίλησε για σπερματεγχυση..σε τέτοιες περιπτώσεις λέει που όλα τα άλλα ειναι φυσιολογικά έχει ποσοστά επιτυχίας. Πελαγωσα... Μου είπε βέβαια κ για βιταμίνες μήπως κ βοηθήσουν κ για υπέρηχο,αν δεν κανω λάθος, για να δούμε αν υπάρχει κιρσοκήλη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια μόλις έφυγα απ τη γυναικολόγο.. όλα καλά αλλά το σπέρμα μας έχει θέμα..Θα απευθύνουμε και σε ουρολόγο ως πιο ειδικό στο θέμα, μου το πρότεινε κ αυτη. Μου μίλησε για σπερματεγχυση..σε τέτοιες περιπτώσεις λέει που όλα τα άλλα ειναι φυσιολογικά έχει ποσοστά επιτυχίας. Πελαγωσα... Μου είπε βέβαια κ για βιταμίνες μήπως κ βοηθήσουν κ για υπέρηχο,αν δεν κανω λάθος, για να δούμε αν υπάρχει κιρσοκήλη. 

κορίτσι ηρεμία... τα θέματα του σπέρματος συνήθως αντιμετωπίζονται πιο εύκολα από τα δικά μας! Εγώ ως παλιά θα σου δώσω μια συμβουλή και αν θες κράτα τη. Μην βασιστείς στα λόγια μιας γυναικολόγου που μπορεί να είναι κ η καλύτερη αλλά δεν είναι εξειδικευμένη στην υποβοηθούμενη... Από όσο ξέρω για να πετύχει η σπερματέγχυση τα πιο βασικά είναι οι ανοιχτές σάλπιγγες κ το καλό σπέρμα. Πήγαινε σε ένα ειδικό να πάρεις κατεύθυνση κ μετά συνεχίζεις ρε παιδί μου μαζί της την όποια παρακολούθηση... Ψυχραιμία και όλα θα γίνουν αρκεί να τα βάλεις στη σωστή σειρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι ηρεμία... τα θέματα του σπέρματος συνήθως αντιμετωπίζονται πιο εύκολα από τα δικά μας! Εγώ ως παλιά θα σου δώσω μια συμβουλή και αν θες κράτα τη. Μην βασιστείς στα λόγια μιας γυναικολόγου που μπορεί να είναι κ η καλύτερη αλλά δεν είναι εξειδικευμένη στην υποβοηθούμενη... Από όσο ξέρω για να πετύχει η σπερματέγχυση τα πιο βασικά είναι οι ανοιχτές σάλπιγγες κ το καλό σπέρμα. Πήγαινε σε ένα ειδικό να πάρεις κατεύθυνση κ μετά συνεχίζεις ρε παιδί μου μαζί της την όποια παρακολούθηση... Ψυχραιμία και όλα θα γίνουν αρκεί να τα βάλεις στη σωστή σειρά...

Σ ευχαριστώ Τοκυο!!!

Θα μιλησω κ με τον σύζυγό αρχικά κ μετά αποφασίζουμε πως θα κινηθούμε. Το πιο πιθανο να πάμε κ καπου αλλου. Εξεπλάγην γιατί περίμενα να μου πει για τπτ βιταμίνες κτλ οπως μου ειπαν κ οταν πηρα το σπερμοδιαγραμμα! Τεσπα.. τουλάχιστον ενα ενα παίρνουν το δρόμο τους..

Άσχετο, μόνο ο δικός μου άντρας δε θέλει γιατρούς κ πολλά πολλά απο αγωγές η και οι δικοί σας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita? είπε:

Σ ευχαριστώ Τοκυο!!!

Θα μιλησω κ με τον σύζυγό αρχικά κ μετά αποφασίζουμε πως θα κινηθούμε. Το πιο πιθανο να πάμε κ καπου αλλου. Εξεπλάγην γιατί περίμενα να μου πει για τπτ βιταμίνες κτλ οπως μου ειπαν κ οταν πηρα το σπερμοδιαγραμμα! Τεσπα.. τουλάχιστον ενα ενα παίρνουν το δρόμο τους..

Άσχετο, μόνο ο δικός μου άντρας δε θέλει γιατρούς κ πολλά πολλά απο αγωγές η και οι δικοί σας;;;

Όλοι οι άντρες... μερικοί ρε συ δεν πάνε ούτε για το σπερμοδιάγραμμα! Όταν τους βγει κ κανένα θέμα εκεί ακόμα χειρότερα! Τα παίρνουν όλα πιο βαριά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι καινούργια στο forum. Απλά ήθελα να σας πω και εγώ την ιστορία μου.  Οτι εγώ μετά από δύο αποτυχημένες σπερματενχυσεις, μια το Σεπτέμβρη και μια τον Οκτώβριο και με κακή καθοδήγηση κατά την άποψη μου από τον τοτε γιατρό. Άλλαξα γιατρό και είμαι έγκυος 8 εβδ και 5 ημερών😄😄😄😄. Αυτό που θεωρώ ότι μας βοήθησε είναι η καλύτερη αντιμετώπιση και η σωστή καθοδήγηση και πληροφόρηση από το νέο γιατρό... Οπότε πριν προχωρήσεις σε μια σπερματενχυση θα σου έλεγα να το ψάξεις καλά!! Αυτά από εμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Όλοι οι άντρες... μερικοί ρε συ δεν πάνε ούτε για το σπερμοδιάγραμμα! Όταν τους βγει κ κανένα θέμα εκεί ακόμα χειρότερα! Τα παίρνουν όλα πιο βαριά... 

Χαχχαχαχα εχω εναν απ' αυτούς!!!! 🤭🤪

Κ μεις τραβαμε τοσα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παιδιά τι κάνετε;🙂 μόλις εκανα εγγραφη στο φόρουμ!! Έμεις προσπαθούμε απο τον Νοέμβρη με ελεύθερες επαφές αλλά ακόμα τίποτα! Αυτό το μήνα πήρα τεστ ωορρηξίας τα hometest, βρίσκομαι στην 16η ημέρα του κύκλου αλλα ακόμα δεν έχει βγει θετικό, εχεί κάποια παρόμοια εμπειρία; ευχαριστώ🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααα.. πηρα τη χοριακη Επιτελους 1799.κ απο δευτερα ςλπιζω να ςχω την 2η. Αρα ειμαι πανω κατω 5 6 εβδομάδων? Περίπου? @Ευάγγελοςτ @Princess28 @misofeggaro @Frogel @Hope19 @st3llina τωρα αν ξεχασα καποια συχγωρεστε με...

Screenshot_20200221-155502_Chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mareva είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι καινούργια στο forum. Απλά ήθελα να σας πω και εγώ την ιστορία μου.  Οτι εγώ μετά από δύο αποτυχημένες σπερματενχυσεις, μια το Σεπτέμβρη και μια τον Οκτώβριο και με κακή καθοδήγηση κατά την άποψη μου από τον τοτε γιατρό. Άλλαξα γιατρό και είμαι έγκυος 8 εβδ και 5 ημερών😄😄😄😄. Αυτό που θεωρώ ότι μας βοήθησε είναι η καλύτερη αντιμετώπιση και η σωστή καθοδήγηση και πληροφόρηση από το νέο γιατρό... Οπότε πριν προχωρήσεις σε μια σπερματενχυση θα σου έλεγα να το ψάξεις καλά!! Αυτά από εμένα!!!

Η επιτυχημένη ηταν παλι με σπερματεγχυση; Αν επιτρέπεται ειχατε κ σεις θεματακι με το σπερμα η κατι αλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσιαααααα.. πηρα τη χοριακη Επιτελους 1799.κ απο δευτερα ςλπιζω να ςχω την 2η. Αρα ειμαι πανω κατω 5 6 εβδομάδων? Περίπου? @Ευάγγελοςτ @Princess28 @misofeggaro @Frogel @Hope19 @st3llina τωρα αν ξεχασα καποια συχγωρεστε με...

Screenshot_20200221-155502_Chrome.jpg

Συγχαρητήρια!!!! Πάει με την τελευταία σου περίοδο!! Κ μετράς εβδομάδες κ ημερες😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...