Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου,σας ευχαριστω ολες για τις συμβουλες που μου δωσατε για τα ενεσακια.Καθετα τις κανω,σιγα σιγα κ δε βγαζω τον αερα απο τη συριγγα.Η χθεσινη δε μου εκανε μελανια παντως.Ξερω οτι καθε ενεσακι προστατευει το εμβρυακι μου κ καθολου δε με νοιαζει...χιλιες φορες χαλαλι...

Βρε @Ευάγγελοςτ εισαι απιστευτη,διαβαζα χθες αυτα που γραφατε κ γελουσα μονη μου χαχαχα.Διαβαζα κ αυτα που σε ελεγαν κ οι αλλες κοπελες,ειστε ολες φανταστικες...Τι εγινε τελικα;Εκανες επιθεση στον αντρουλη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια μου. Σημερα παω γισ χοριακη στις 11 δικη μου ωρα κ εχω ξυπνήσει ηδη απο τις 7κ 10..ανυπομονω μ ειπαν θα ξερω αποτελέσματα εως τ τελος της μςρασ ελπιζω να μη λενε ψεματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Σημερα παω γισ χοριακη στις 11 δικη μου ωρα κ εχω ξυπνήσει ηδη απο τις 7κ 10..ανυπομονω μ ειπαν θα ξερω αποτελέσματα εως τ τελος της μςρασ ελπιζω να μη λενε ψεματα...

Καλημερα κοριτσακι μου,καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου...Περιμενουμε μαζι σου το νουμερακι σου 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα κοριτσια μου,σας ευχαριστω ολες για τις συμβουλες που μου δωσατε για τα ενεσακια.Καθετα τις κανω,σιγα σιγα κ δε βγαζω τον αερα απο τη συριγγα.Η χθεσινη δε μου εκανε μελανια παντως.Ξερω οτι καθε ενεσακι προστατευει το εμβρυακι μου κ καθολου δε με νοιαζει...χιλιες φορες χαλαλι...

Βρε @Ευάγγελοςτ εισαι απιστευτη,διαβαζα χθες αυτα που γραφατε κ γελουσα μονη μου χαχαχα.Διαβαζα κ αυτα που σε ελεγαν κ οι αλλες κοπελες,ειστε ολες φανταστικες...Τι εγινε τελικα;Εκανες επιθεση στον αντρουλη σου;

Αυτο να σκεφτεσαι οτι τ εμβρυακι σ ειναι καλα. Ειλικρινσ δε νμζ οτι σε νοιαζουν ιδιαιτερα κ οι μελανιες. Απλα συμβουλες ηθελες. Εννοειτε με το που μαθω θα σας στειλω. Κ μετα ανθπομονησια για την 2η χοριακη την παρασκευη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλημερα εγώ πάω για εμβρυομεταφορα την Δευτέρα όποτε όποτε μου πουν χοριακη θα σας στήλω ημερομηνία να γράψετε και μένα χωρίς ερωτηματικό..  

Σου εύχομαι ότι καλύτερο κούκλα μου....Να γίνει το θαυματακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Σημερα παω γισ χοριακη στις 11 δικη μου ωρα κ εχω ξυπνήσει ηδη απο τις 7κ 10..ανυπομονω μ ειπαν θα ξερω αποτελέσματα εως τ τελος της μςρασ ελπιζω να μη λενε ψεματα...

Καλημέρα!!! Όλα με το καλό !!! Θα δεις όλα μια χαρά θα πάνε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Πως είστε; Εγώ είμαι λυπημένη☹️. Δεν μπορέσαμε να έρθουμε σε επαφή. Νομίζω το έχασα το τρένο αυτή την φορά! Μπουκάλα έμεινε η νύφη!👰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Πως είστε; Εγώ είμαι λυπημένη☹️. Δεν μπορέσαμε να έρθουμε σε επαφή. Νομίζω το έχασα το τρένο αυτή την φορά! Μπουκάλα έμεινε η νύφη!👰 

Αγαπηηη μη τα παρατας κ σημερα μερα ειναι ποτε δεν ξερεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Fanioko είπε:

Καλημέρα!!! Όλα με το καλό !!! Θα δεις όλα μια χαρά θα πάνε !!

Σε ευχαριστω πολυυυ κοπελα μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τώρα είδα τα μηνύματα πιο πάνω!😆 Με έφαγε η στεναχώρια! @st3llina μου ούτε ένας γαμπρός δεν φάνηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αγαπηηη μη τα παρατας κ σημερα μερα ειναι ποτε δεν ξερεις.. 

Ελπίζω να μην είναι πολύ αργά το απόγευμα. Υποτίθεται ότι αν δεις θετικό η επόμενη είναι η πιο γόνιμη! Μακάρι να ισχύει και εγώ κάτι θα σκεφτώ για μετά😉! Πάντως πόνους ωορρηξίας έχω ακόμα. 

Καλά αποτελέσματα Evie μου! Περιμένουμε νούμερο!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ελπίζω να μην είναι πολύ αργά το απόγευμα. Υποτίθεται ότι αν δεις θετικό η επόμενη είναι η πιο γόνιμη! Μακάρι να ισχύει και εγώ κάτι θα σκεφτώ για μετά😉! Πάντως πόνους ωορρηξίας έχω ακόμα. 

Καλά αποτελέσματα Evie μου! Περιμένουμε νούμερο!🥰

Εγώ θα σου πω να μην χάνεις ευκαιρία και σήμερα και αύριο και μεθαύριο και να μην το έχεις στο μυαλό σου !! Απλά απόλαυσε το και ξεζουμισε τον γαμπρό!!!😋🤫🤫😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Από ότι κατάλαβα λόγω της δυναμικής του σπέρματος αν έρθουμε σε επαφή την ημέρα του θετικού μπορεί η σύλληψη να γίνει και την επόμενη η μεθεπόμενη ημέρα. Δηλαδή όταν κατεβεί το ωάριο θα το περιμένει ήδη ο γαμπρός😄!Με απασχολεί γιατί είδα θετικό σήμερα αλλά έχουμε κόσμο και είναι λίγο δύσκολο να βρεθούμε!☺️ Φοβάμαι μην είναι αργά αύριο το πρωί! Επειδή αλλού διαβάζω ότι το ωάριο ζει 12 κι αλλού 24 ώρες.

Καλημέρα!! Κοίτα εγώ είχα κάνει σεξ 5 μέρες συνεχόμενα ούτως ή άλλως..τη 2η ή 3η μάλλον απ’αυτές είχα ωορρηξία..αλλά είχα κάνει και τις προηγούμενες και τις επόμενες😆 εννοείται ότι αν έρθετε τη μέρα του θετικού μπορεί να περιμένει ο κύριος το ωάριο και την επόμενη και τη μεθεπόμενη 😅 αλλά και να μη βρεθείτε δεν πειράζει, αν είχατε βρεθεί τις προηγούμενες ή βρεθείτε σήμερα το πρωί πάλι καλά είναι..και χθες βράδυ να έκανες ωορρηξία το ωάριο είναι εκεί και περιμένει το γαμπρό 😅 και σήμερα και αύριο θα σου έλεγα να έχετε επαφές, και μεθαύριο μη σου πω..γιατί δε ξέρεις ακριβώς πότε θα έχεις ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Πως είστε; Εγώ είμαι λυπημένη☹️. Δεν μπορέσαμε να έρθουμε σε επαφή. Νομίζω το έχασα το τρένο αυτή την φορά! Μπουκάλα έμεινε η νύφη!👰 

Βρε μη λες τέτοια!!!τα παιδιά αγαπιούνταν και κλέφτηκαν!!!πιο νωρίς έτσι να μας εφνιδιασουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Να ρωτήσω κ εγώ κάτι, μπορεί να είναι κ ηλιθια η απορία μου... 3η ημέρα περιόδου σήμερα και ξεκίνησα τις βιταμίνες λένε ότι βοηθάνε το αναπαταγωγικο, καλύτερα ωάρια κλπ κλπ....  Δηλαδή το ωάριο αυτού του μήνα θα προλάβουν να το βοηθήσουν η από τον επόμενο θα δράσουν????? 

 

Το επόμενο!! Θέλουν ένα μήνα να δράσουν. Ποιες πήρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ελπίζω να μην είναι πολύ αργά το απόγευμα. Υποτίθεται ότι αν δεις θετικό η επόμενη είναι η πιο γόνιμη! Μακάρι να ισχύει και εγώ κάτι θα σκεφτώ για μετά😉! Πάντως πόνους ωορρηξίας έχω ακόμα. 

Καλά αποτελέσματα Evie μου! Περιμένουμε νούμερο!🥰

Ετσι θετικσ να σκεφτεσαι.μ ευχαριστω κοπελα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Το επόμενο!! Θέλουν ένα μήνα να δράσουν. Ποιες πήρες;

Δε πειράζει και το επόμενο καλά είναι!!! Τις pregnacare before Conception vitabiotics

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλημερα εγώ πάω για εμβρυομεταφορα την Δευτέρα όποτε όποτε μου πουν χοριακη θα σας στήλω ημερομηνία να γράψετε και μένα χωρίς ερωτηματικό..  

Καλή επιτυχία κοριτσαρα μου εννοείται να μας στείλεις να μετράμε μαζί σου τις μέρες σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχουμε μια τεράστια χοριακη..ένα εμβρυακι θα βάλεις η δύο??

@Evie2καλα αποτελέσματα κορίτσι μου πρώτη σου χοριακη θα είναι ε??όλα μια χαρά θα πάνε ❤️

@Ευάγγελοςτ ρε μην ακούω χαζά βουρ κορίτσι μου και δεν πειράζει ας περιμένει η νυφη τον γαμπρό μια φορά η δουλειά μας να γίνει μόνο..δεν είναι τόσο βιαστική η νύφη θα περιμένει σίγουρα..<3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσαρα μου εννοείται να μας στείλεις να μετράμε μαζί σου τις μέρες σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχουμε μια τεράστια χοριακη..ένα εμβρυακι θα βάλεις η δύο??

@Evie2καλα αποτελέσματα κορίτσι μου πρώτη σου χοριακη θα είναι ε??όλα μια χαρά θα πάνε ❤️

@Ευάγγελοςτ ρε μην ακούω χαζά βουρ κορίτσι μου και δεν πειράζει ας περιμένει η νυφη τον γαμπρό μια φορά η δουλειά μας να γίνει μόνο..δεν είναι τόσο βιαστική η νύφη θα περιμένει σίγουρα..<3 

Ευχαριστώ πολυ κοπελα μου ναι πρωτη χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσαρα μου εννοείται να μας στείλεις να μετράμε μαζί σου τις μέρες σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχουμε μια τεράστια χοριακη..ένα εμβρυακι θα βάλεις η δύο??

@Evie2καλα αποτελέσματα κορίτσι μου πρώτη σου χοριακη θα είναι ε??όλα μια χαρά θα πάνε ❤️

@Ευάγγελοςτ ρε μην ακούω χαζά βουρ κορίτσι μου και δεν πειράζει ας περιμένει η νυφη τον γαμπρό μια φορά η δουλειά μας να γίνει μόνο..δεν είναι τόσο βιαστική η νύφη θα περιμένει σίγουρα..<3 

Καλημερα κορίτσι μου δύο θα βάλω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσι μου δύο θα βάλω.. 

Όλα καλά θα πάνε αγαπημένη μου..θα κάνουμε μια προσευχουλα για σένα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Σημερα παω γισ χοριακη στις 11 δικη μου ωρα κ εχω ξυπνήσει ηδη απο τις 7κ 10..ανυπομονω μ ειπαν θα ξερω αποτελέσματα εως τ τελος της μςρασ ελπιζω να μη λενε ψεματα...

Καλή επιτυχία! Αναμένουμε την μεγάλη τιμούλα σου κορίτσι μου. Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλή επιτυχία! Αναμένουμε την μεγάλη τιμούλα σου κορίτσι μου. Με το καλό!

Ρε σε ευχαριστώ παρα πολυυυυυ... 

Να ρωτησω κατι... η εφαμρογη λεει ειμαι 4εβδ κ 2 μερες δλδ ειμαι ηδη 1ο μηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...