Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Μακαρι κοριτσακι μου στο ευχομαι!!!Ποτε δεν ξερεις...Εισαι μετα τις γονιμες μερες σου;

Μακαρι αλλα κραταω μικρό καλάθι!!

Χθες ήμουν 6 μερες πριν την περίοδο κ 8 μετα το θετικο ωορρηξιας που είχα! Δεν είναι μικρό το διάστημα για σημάδι εμφύτευσης; Κανω μικρους κυκλους 24-25 ημερων τελευταία αλλα κ παλι νωρίς μου φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Maroulita? εκεί που δεν το περιμένεις έρχεται! Ποτέ δεν ξέρεις! Μακάρι να σας έρθει!

Ρε συ να σε ρωτήσω κατι εντελώς άσχετο; ενα λουλουδάκι δεν είχες στο όνομα σου; πως βρέθηκε αυτό το ερωτηματικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

@Maroulita? εκεί που δεν το περιμένεις έρχεται! Ποτέ δεν ξέρεις! Μακάρι να σας έρθει!

Μωρε λες τωρα που αποφασισα να κάνουμε εξετάσεις να μας έρθει από κει που δεν το περίμενουμε; Μακαρι!! 🙏🙏🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Μακαρι αλλα κραταω μικρό καλάθι!!

Χθες ήμουν 6 μερες πριν την περίοδο κ 8 μετα το θετικο ωορρηξιας που είχα! Δεν είναι μικρό το διάστημα για σημάδι εμφύτευσης; Κανω μικρους κυκλους 24-25 ημερων τελευταία αλλα κ παλι νωρίς μου φαίνεται!

Όχι maroulita μου μια χαρά είναι το διάστημα! Φυσικά και μπορεί να είναι εμφύτευσης! Άντε να χαρούμε!😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Μακαρι αλλα κραταω μικρό καλάθι!!

Χθες ήμουν 6 μερες πριν την περίοδο κ 8 μετα το θετικο ωορρηξιας που είχα! Δεν είναι μικρό το διάστημα για σημάδι εμφύτευσης; Κανω μικρους κυκλους 24-25 ημερων τελευταία αλλα κ παλι νωρίς μου φαίνεται!

Και εμένα μου φαίνονται μια χαρά οι μέρες !!!Μωρε λες ;;;;😉😁😁😁Μακάρι Μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι maroulita μου μια χαρά είναι το διάστημα! Φυσικά και μπορεί να είναι εμφύτευσης! Άντε να χαρούμε!😃

Τέτοια μου κάνετε κ με ξεσηκώνεται!! 😂❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Και εμένα μου φαίνονται μια χαρά οι μέρες !!!Μωρε λες ;;;;😉😁😁😁Μακάρι Μακάρι 

❤️🙏❤️ Μακάρι..αυτο το μηνα δεν το εχω κ καθόλου στο μυαλο μου  γιατί ψαχνομαστε..Μακαρι να ερθει απ το πουθενα.. 

Υπομονη 5-6 μερουλες κ μετα μακαρι να μην έρθει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γιατί ioanna μου μια χαρά είναι και τα δικά μας ματάκια! Δεν έχουμε ψυχή εμείς οι καστανοματιδες;😄😄😄😄 Άσε που ένα όργανο είναι στην τελική.... εδώ κολλάει το όσα δεν φτάνει η αλεπού...για αυτό δεν έχει σημασία πως είναι αλλά μόνο ο τρόπος που κοιτάνε!

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εμένα τα κάστανα ματιά είναι  η αδυναμία μου. Δεν ξέρω γιατί αλλά θεωρώ ότι είναι ματιά που μιλάνε. Που τα βλέπεις και ξέρεις αν ο άλλος είναι λυπημένος ή χαρουμενος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

@Maroulita?

Ρε συ να σε ρωτήσω κατι εντελώς άσχετο; ενα λουλουδάκι δεν είχες στο όνομα σου; πως βρέθηκε αυτό το ερωτηματικό; 

Αντε πες μου εσυ!!! Λουλουδακι ειχα, ωραιότατο ροζουλι!! Προσπαθω να το αλλαξω κ δεν μ αφηνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Αξιζουν ρε κοριτσια,βοηθανε@ioannastr  κ @Ευάγγελοςτ ;Σκεφτομαι να παρω για τον επομενο κυκλο μια που προκοπη δε βλεπω με τις πολυκυστικες...Ποιο πακετο παιρνετε;Σκεφτομσι αυτο με τα 20 τεστ ωορρηξιας που εχει κ 5 τεστ εγκυμοσυνης δωρο αν δεν κανω λαθος.

Ναι αξίζουν! Εγώ αυτό το πακετάκι παίρνω που συμφέρει. Και μένα μου τελείωσαν και λέω να πάρω καινούρια.
Πάρε αυτή την ποσότητα και αν δεις ότι δεν σου φτάνουν τα ωορρηξίας (επειδή έχεις πολύ άστατο κύκλο) πάρε μετά περισσότερα.
Αν και μπορεί να μην σου χρειαστούν καν....
ΛΛΛΛαλαλλααλλ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@st3llina εγω τελευταία φορά πήρα απ εξω!! Έκαναν βέβαια κανα μήνα να φτάσουν αλλά συμφέρουν. Το 50 τμχ 8€ αν θυμαμαι καλά! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπες μουυυυυυυυ......... Και ναιιιιι λοιπόν αγαπες μου ερχεται η κορη μου να κανει πανικοοοοοοο😂😂😂😂😂😂ειναι υγιέστατη κ έχω βαλει 2 κιλα απο την αρχή...... Ακουσαμε καρδούλα χτυπουσε τοσο δυνατα αχχχχχχχ τρελαινομαι σας λεωωωωω🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

IMG_20200207_163126_170.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σας αγαπες μουυυυυυυυ......... Και ναιιιιι λοιπόν αγαπες μου ερχεται η κορη μου να κανει πανικοοοοοοο😂😂😂😂😂😂ειναι υγιέστατη κ έχω βαλει 2 κιλα απο την αρχή...... Ακουσαμε καρδούλα χτυπουσε τοσο δυνατα αχχχχχχχ τρελαινομαι σας λεωωωωω🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

IMG_20200207_163126_170.jpg

Μπράβο!!! Μπράβο!!!! Με το καλό!!!! Πάντα να είναι γερή και εσείς τρελαμένοι και ευτυχισμένοι!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σας αγαπες μουυυυυυυυ......... Και ναιιιιι λοιπόν αγαπες μου ερχεται η κορη μου να κανει πανικοοοοοοο😂😂😂😂😂😂ειναι υγιέστατη κ έχω βαλει 2 κιλα απο την αρχή...... Ακουσαμε καρδούλα χτυπουσε τοσο δυνατα αχχχχχχχ τρελαινομαι σας λεωωωωω🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

IMG_20200207_163126_170.jpg

Αααααα θα τρελαθω!!!!Με το καλο να την κρατησεις αγκαλιτσα Ελενακι μου!!!!!Ειναι κ επισημο πια,πεσαν μεσα τα στοιχηματα 😁Ποσο χαιρομαι...φυσα μπεμπεδοσκονη κ σε μας τις υπολοιπες κοριτσακι μου 🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Και εμένα μου φαίνονται μια χαρά οι μέρες !!!Μωρε λες ;;;;😉😁😁😁Μακάρι Μακάρι 

Μια χαρα ειναι οι μερες...Εγω λεω ναι...Ειδες κ το ροζουλι,τυχαιο ειναι νομιζεις;Αντε...περιμενουμε μαζι σου 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

@st3llina εγω τελευταία φορά πήρα απ εξω!! Έκαναν βέβαια κανα μήνα να φτάσουν αλλά συμφέρουν. Το 50 τμχ 8€ αν θυμαμαι καλά! 

 

Αααα εγω τα βιαζομαι Μαρουλιτα μου,δεν τα θελω τοσο αργα!Στην επαρχια αραγε ποσες μερες κανουν να ερθουν;Και ερχονται στην πορτα,μας κοριτσια ή τα ψαχνουμε στα ελτα;Για τα τεστ ωορρηξιας της hometest λεω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η st3llina είπε:

Αααα εγω τα βιαζομαι Μαρουλιτα μου,δεν τα θελω τοσο αργα!Στην επαρχια αραγε ποσες μερες κανουν να ερθουν;Και ερχονται στην πορτα,μας κοριτσια ή τα ψαχνουμε στα ελτα;Για τα τεστ ωορρηξιας της hometest λεω.

Μέσα σε δύο μέρες είναι σπίτι σου δεν αργούν καθολου και εγώ επαρχία μένω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σας αγαπες μουυυυυυυυ......... Και ναιιιιι λοιπόν αγαπες μου ερχεται η κορη μου να κανει πανικοοοοοοο😂😂😂😂😂😂ειναι υγιέστατη κ έχω βαλει 2 κιλα απο την αρχή...... Ακουσαμε καρδούλα χτυπουσε τοσο δυνατα αχχχχχχχ τρελαινομαι σας λεωωωωω🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

IMG_20200207_163126_170.jpg

Με το καλό κορίτσι μου...κάθε ευτυχία σας εύχομαι....!!!Να φανταστώ τέλειο συναίσθημα όταν ακούσατε την καρδούλα της ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι αξίζουν! Εγώ αυτό το πακετάκι παίρνω που συμφέρει. Και μένα μου τελείωσαν και λέω να πάρω καινούρια.
Πάρε αυτή την ποσότητα και αν δεις ότι δεν σου φτάνουν τα ωορρηξίας (επειδή έχεις πολύ άστατο κύκλο) πάρε μετά περισσότερα.
Αν και μπορεί να μην σου χρειαστούν καν....
ΛΛΛΛαλαλλααλλ.... 

Λογικα δε θα μου φτασουν μισοφεγγαρακι μου,αν συνεχισω με τους 40+ κυκλους σιγουρα δε θα μου φτασουν τα 20.Τις προαλλες πηγα σουπερ κ πηρα κατι σερβιετες σε προσφορα 32 τεμαχια κ σκεφτομουν,λες να μην προλαβω να τα χρησιμοποιησω ολα;Χαχα.Με εχει πιασει μια αισιοδοξια απο το πουθενα,οχι για αυτο το μηνα φυσικα,αλλα για τους επομενους,ετσι,χωρις λογο...Το λαλαλα που ξεκινησες θα μας κανει ολες μανουλες κοριτσακι μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σας αγαπες μουυυυυυυυ......... Και ναιιιιι λοιπόν αγαπες μου ερχεται η κορη μου να κανει πανικοοοοοοο😂😂😂😂😂😂ειναι υγιέστατη κ έχω βαλει 2 κιλα απο την αρχή...... Ακουσαμε καρδούλα χτυπουσε τοσο δυνατα αχχχχχχχ τρελαινομαι σας λεωωωωω🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

IMG_20200207_163126_170.jpg

Εγώ ήμουν σίγουρη ότι είναι κορίτσι από την αρχή! Εσείς είχατε τις αμφιβολίες σας!😆😆😆😆 Σημασία όμως έχει ότι είναι όλα καλά! Αχ σε  λίγο καιρό θα υποδεχτούμε το πρώτο μας νινακι! Πόσο χαίρομαι! Ανυπομονώ!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη☹️. Τι τα θέλω εγώ όλα αυτά τα τεστ που στο τέλος με αγχωνουν; Είχα πάρει και κάτι τεστ γονιμότητας fsh έτσι από περιέργεια. Το έκανα λοιπόν σήμερα και μου βγήκε μια πολύ αχνή γραμμή. Διάβασα λοιπόν ότι κανονικά δεν έπρεπε να βγει γραμμή κι ότι αυτό σημαίνει όχι καλή ποιότητα ωαρίων ή μειωμένη ποσότητα. Είμαι να σκάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη☹️. Τι τα θέλω εγώ όλα αυτά τα τεστ που στο τέλος με αγχωνουν; Είχα πάρει και κάτι τεστ γονιμότητας fsh έτσι από περιέργεια. Το έκανα λοιπόν σήμερα και μου βγήκε μια πολύ αχνή γραμμή. Διάβασα λοιπόν ότι κανονικά δεν έπρεπε να βγει γραμμή κι ότι αυτό σημαίνει όχι καλή ποιότητα ωαρίων ή μειωμένη ποσότητα. Είμαι να σκάσω!

Ήθελα και εγώ να το κάνω....ξέρεις γιατί δεν το έκανα τελικά!;;Δεν ήθελα να με επηρεάσει ένα τεστ το οποίο δεν είναι αξιόπιστο!!!Ηθελα να προσπαθήσω λίγο ακόμα και μετά να κάνω κανονικές εξετάσεις!!!!προσπαθείς καιρό είπαμε;   ((συγνώμη είμαι σχετικά καινουρια και προσπαθώ να σας μάθω)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη☹️. Τι τα θέλω εγώ όλα αυτά τα τεστ που στο τέλος με αγχωνουν; Είχα πάρει και κάτι τεστ γονιμότητας fsh έτσι από περιέργεια. Το έκανα λοιπόν σήμερα και μου βγήκε μια πολύ αχνή γραμμή. Διάβασα λοιπόν ότι κανονικά δεν έπρεπε να βγει γραμμή κι ότι αυτό σημαίνει όχι καλή ποιότητα ωαρίων ή μειωμένη ποσότητα. Είμαι να σκάσω!

Μη στεναχωριέσαι, αν και δε τα ξέρω αυτά τα τεστ μη τα αφήνεις να επιρεαζουν τη ψυχολογία σου, όσες φορές πήρα από το γνωστό σαιτ τεστ εγκυμοσύνης και ήμουν μέσα στο άγχος για τις γονιμες και πότε πρέπει να βρεθούμε με το σύντροφό μου και μετά;; πριν τη περίοδο;;;; κάθε τρεις και λίγο τεστ, με τα πρωινά ουρά , τα μεσημεριανά, τα βραδυνα δεν έλεγα να μείνω έγκυος, μόλις είπα δε με νοιάζει τίποτα και δε κοίταγα τις γονιμες μέρες, τσουυυυπ έμεινα έγκυος, όχι με καλή κατάληξη αλλά δεν έχει σημασία, πρέπει να χαλαρώνουμε, επίσης η yoga κάνει θαύματα, εγώ περιμένω πως και πως να αναρρώσω από την αποξεση να πάω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Ήθελα και εγώ να το κάνω....ξέρεις γιατί δεν το έκανα τελικά!;;Δεν ήθελα να με επηρεάσει ένα τεστ το οποίο δεν είναι αξιόπιστο!!!Ηθελα να προσπαθήσω λίγο ακόμα και μετά να κάνω κανονικές εξετάσεις!!!!προσπαθείς καιρό είπαμε;   ((συγνώμη είμαι σχετικά καινουρια και προσπαθώ να σας μάθω)))

Λογικό είναι κορίτσι μου κι εγώ μπερδευομαι πολλές φορές. Έχεις δίκαιο κακώς το έκανα. Έχω στο ιστορικό μου μια παλινδρομη και ένα παιδάκι! Τωρα προσπαθώ για δεύτερο. Η αλήθεια είναι ότι δεν το κάνω πολύ καιρό αλλά αυτό το τέστ πραγματικά με προβλημάτισε. Είμαι και 38 χρόνων κι έπαθα ένα μικρό σοκ όσο να ναι!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Μη στεναχωριέσαι, αν και δε τα ξέρω αυτά τα τεστ μη τα αφήνεις να επιρεαζουν τη ψυχολογία σου, όσες φορές πήρα από το γνωστό σαιτ τεστ εγκυμοσύνης και ήμουν μέσα στο άγχος για τις γονιμες και πότε πρέπει να βρεθούμε με το σύντροφό μου και μετά;; πριν τη περίοδο;;;; κάθε τρεις και λίγο τεστ, με τα πρωινά ουρά , τα μεσημεριανά, τα βραδυνα δεν έλεγα να μείνω έγκυος, μόλις είπα δε με νοιάζει τίποτα και δε κοίταγα τις γονιμες μέρες, τσουυυυπ έμεινα έγκυος, όχι με καλή κατάληξη αλλά δεν έχει σημασία, πρέπει να χαλαρώνουμε, επίσης η yoga κάνει θαύματα, εγώ περιμένω πως και πως να αναρρώσω από την αποξεση να πάω!!! 

Μάσα μου αυτό θα κάνω μου φαίνεται! Θα τα παρατήσω όλα! Είπα να πάρω τον γιατρό μου να τον ρωτήσω αλλά δεν θα κάνω τίποτα. Δεν ξέρω αν θα κάνω και της ωορρηξίας! Θα το αφήσω χαλαρά κι ότι γίνει!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...