Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ελπίζω να μην τις χρειαστείς τις γόνιμες και να μας ανοίξεις τέλεια τον μήνα αύριο!

Εγώ περιμένω στις 6 αλλά σκέφτομαι ότι αν είμαι θα ήθελα να του το πω στις 14; Σιγά μην άντεχα!😄 Εκτός αν μου δώσει καμία συμβουλή το τέρας υπομονής της παρέας η @Dimitra91😘.Εσύ θα μπορούσες να περιμένεις ως τις 28; Θα ήταν τέλειο δώρο! Εκτός αν μείνεις την επόμενη φορά και το μάθεις εκείνη την ημέρα!🥰

Μαζί εμείς δεν περιμένουμε! Εγώ στο λέω Μαξ Τετάρτη αν δεν αδιαθετησω πιο πριν έχω κάνει τεστ! Δεν περνάνε οι μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Joannaero είπε:

Κι εγώ θα θελα ένα μωράκι,κι ας είναι αγοράκι! Βλέπω το κινέζικο το πινακακι κ λέει στα 30 σου θα'χεις αντράκι!

Για ανέβασε το το κινεζικό και εδώ να δούμε και εμείς τι θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Μαζί εμείς δεν περιμένουμε! Εγώ στο λέω Μαξ Τετάρτη αν δεν αδιαθετησω πιο πριν έχω κάνει τεστ! Δεν περνάνε οι μερες

Ποια Τετάρτη; Δευτέρα πρωί πρωί μην σου πω!😆😆😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Για ανέβασε το το κινεζικό και εδώ να δούμε και εμείς τι θα δουμε

Μπα δεν με συμφέρει! Βλέπω ότι αναφέρει και ηλικίες! Δεν μου έφτανε το πρώτο πλήγμα με τα παϊδακια να έχω κι αυτό τώρα βραδιάτικα!

Υ.Γ. Καλού κακού ας δω ποια φαρμακεία εφημερεύουν!😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ελπίζω να μην τις χρειαστείς τις γόνιμες και να μας ανοίξεις τέλεια τον μήνα αύριο!

Εγώ περιμένω στις 6 αλλά σκέφτομαι ότι αν είμαι θα ήθελα να του το πω στις 14; Σιγά μην άντεχα!😄 Εκτός αν μου δώσει καμία συμβουλή το τέρας υπομονής της παρέας η @Dimitra91😘.Εσύ θα μπορούσες να περιμένεις ως τις 28; Θα ήταν τέλειο δώρο! Εκτός αν μείνεις την επόμενη φορά και το μάθεις εκείνη την ημέρα!🥰

Εγω αγαπη μου αν το μαθω ουτε δευτερολεπτο δεν θα αντεξω να μην το πω 😂😂😂😂😂😂😂😂

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mari84 είπε:

Εγω αγαπη μου αν το μαθω ουτε δευτερολεπτο δεν θα αντεξω να μην το πω 😂😂😂😂😂😂😂😂

 

 

Κι εγώ έτσι είμαι! Άσε τι λέω!Την πρώτη φορά από το μπάνιο το φώναξα!😄 Έτρεμα από την χαρά μου! Θέλω να περιμένω και μια εβδομάδα τρομάρα μου!😆😆😆😆😆🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κι εγώ έτσι είμαι! Άσε τι λέω!Την πρώτη φορά από το μπάνιο το φώναξα!😄 Έτρεμα από την χαρά μου! Θέλω να περιμένω και μια εβδομάδα τρομάρα μου!😆😆😆😆😆🥰🥰🥰🥰

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Εσυ εισαι χειροτερη απο εμενα...

Εγω θα εβγαινα πρωτα απο το μπάνιο και μετα θα φωναζα!!!😂😂😏😏😏  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τρομερός ο τίτλος στο νέο θέμα χα χα χα!!!!! Μακάρι να είναι γουρλίδικο όπως όλα τα προηγούμενα θέματα μας!!! 

Εγώ το πήγα πολύ χαλαρά αυτό το μήνα, αρρώστησε κ ο σύζυγος στις γόνιμες οπότε ότι είναι να γίνει δεν περιμένω κ πολλά!! 

Ξεκίνησα κ δίαιτα σήμερα! Ζυγιστηκα το πρωί κ έπαθα ένα σοκ χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ελπίζω να μην τις χρειαστείς τις γόνιμες και να μας ανοίξεις τέλεια τον μήνα αύριο!

Εγώ περιμένω στις 6 αλλά σκέφτομαι ότι αν είμαι θα ήθελα να του το πω στις 14; Σιγά μην άντεχα!😄 Εκτός αν μου δώσει καμία συμβουλή το τέρας υπομονής της παρέας η @Dimitra91😘.Εσύ θα μπορούσες να περιμένεις ως τις 28; Θα ήταν τέλειο δώρο! Εκτός αν μείνεις την επόμενη φορά και το μάθεις εκείνη την ημέρα!🥰

Χαχαχαχαχαχαχα αυτο ειναι εμφυτο "ταλέντο" κοριτσι μου! 🤣🤣🤣😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε τι ιδέες ρίχνω η γυναικααααα @misofeggaro for eveeeeer!!!!! εγώ κορίτσια όμως σίγουρα δε θα είμαι γιατί δεν προσπαθήσαμε.. είμαι ηδη στις γονομες κ δεν.... λιγο στεναχωρεθηκαμε.. περιμένω να πάω κ στην Αθήνα στο γιατρό να δούμε τι θα μας πει... κ θα βάλουμε μπρος ξανά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ρε τι ιδέες ρίχνω η γυναικααααα @misofeggaro for eveeeeer!!!!! εγώ κορίτσια όμως σίγουρα δε θα είμαι γιατί δεν προσπαθήσαμε.. είμαι ηδη στις γονομες κ δεν.... λιγο στεναχωρεθηκαμε.. περιμένω να πάω κ στην Αθήνα στο γιατρό να δούμε τι θα μας πει... κ θα βάλουμε μπρος ξανά... 

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ! 

Ξεκίνα εσύ προσπάθειες και θα σου φτιάξω θέμα με τίτλο σούπερ! 

 

🌈🚼💑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι: ?

diana8: ?

Karen: 19/01

silia: 21/01

Ελενικον: 24/01

Hope19: 29/01

Alex2016: 29/01

joycat: 29/01

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Μari84:01/02

pangipot: 04/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

PAPA EVA: 06/02

LadyP: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

Lacostaki: 14/02

Lactaki: 15/02

I want a baby:26/02 

 

Κοριτσαρες μουυυυ καλορίζικο το νέο θεματακι μας , @misofeggaro είσαι θεά κορίτσακι μου πόσο λαλαλαλα να αντέξουμε μαζί σου , να είσαι η πρώτη και τυχερή εγκυουλα του θέματος!!!! Στο εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου,σου αξίζει γλυκούλα μου :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι φοβερός τίτλος είναι αυτός??!!! Μιλάμε για μεγάλη έμπνευση!!! Κορίτσια καλορίζικο να είναι το νέο θεματακι και να γεμίσει με πολλά θετικά τεστακια!!! 

Στέλνω και γω με τη σειρά μου μπόλικη μπεμπεδοσκονη!!!! Να απολαύσετε τις προσπάθειες σας και τις επαφές σας αυτό τον μήνα και θα έρθει το μικρουλι!!! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θα ξεκινήσω με το @Ελενακι12 μας που έκανε την αρχή και έφερε το πρώτο νινακι της παρέας μας! Παρεπιπτόντως πως είσαι κορίτσι μου; Τι κάνει η πριγκίπισσα μας;🥰

@Mt3508, @whatever, @Xrita κορίτσια στείλτε μας όλη την θετική σας ενέργεια!💗

@Mari84, @PAPA EVA, @LadyP, @Evie2 έχουμε νέο θεματακι!😘

Να φέρει πολύ τύχη σε όλα τα κορίτσια το νέο θεματακι κ ο νέος μήνας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ποια Τετάρτη; Δευτέρα πρωί πρωί μην σου πω!😆😆😆😆😆😆😆

Ναι εντάξει λέμε τώρα και καλά😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εμένα πάλι τα παϊδακια μου άνοιξαν την όρεξη!🤤 Είχαμε και φασολάδα σήμερα!

Πόσο να αντέξω το καημένο!🥺

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ τι να κάνω, δεν σκέφτηκα ότι οι γκαστρούλες μας μπορεί να λιγουρευτούν με τα παϊδάκια ... 
Στείλε στείλε! 

Εγώ κορίτσια δεν λιγουρευτηκα χαχαχαχαχ..δεν θέλω ούτε να μυρίσω κρέας από τότε που έμεινα έγκυος.. το παιδί μου είναι vegeterian μάλλον..μου το χει κόψει μαχαίρι...αχχχχχ...

Φεγγαράκι μας αύριο περιμένεις ε??τι νιώθεις??άντε στέλνω μπεμπεδοσκονη με τα τσουβαλια για ολεςςςς... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλώς ήρθατε!
Για περάστε για περάστε!
Εδώ το καλό θέμα! 
Κάντε tag και τα υπόλοιπα κορίτσια.
Όλες να δώσουν το παρόν, και η @Αννια27 αν θέλει να βάλει το πινακάκι μας ❤️ 

Και οι εγκυούλες να μοιραστούν μαζί μας την μπεμπεδόσκονη παρακαλώωωω

@Ευάγγελοςτ  @st3llina @Σταυρι  @diana8 @Kostef  @Αννια27 @Lacostaki

@Princess28 @lactaki@Tokyo

@Frogel @I want a baby  @tzina819 @ioannastr @Dimitra91 @maroulita @Bou30 @liza_pan93 @thalaki

Με πολυ γελιο και χαμογελο μεγσλο δαβασα το νεο θεματακι μας!!!!😁😁😁🌸🌸🌸🧸Γουρλιδικο να ναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Frogel είπε:

 

Εγώ κορίτσια δεν λιγουρευτηκα χαχαχαχαχ..δεν θέλω ούτε να μυρίσω κρέας από τότε που έμεινα έγκυος.. το παιδί μου είναι vegeterian μάλλον..μου το χει κόψει μαχαίρι...αχχχχχ...

Φεγγαράκι μας αύριο περιμένεις ε??τι νιώθεις??άντε στέλνω μπεμπεδοσκονη με τα τσουβαλια για ολεςςςς... ❤️

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες μας! 

Μπορεί να έχει λιγότερες μέρες ο Φλεβάρης αλλά φέτος είναι δίσεκτο έτος και μπορεί να κρύβει εκπλήξεις! 

Σύμφωνα με το ημερολόγιο περιόδου είναι να Αδιαθετησω σήμερα. Όμως έκανα αργά ωορηξια, 18η προς 19η μέρα. Ο κύκλος μου το 2019 ήταν από 26 έως 31 ημέρες. Σήμερα είμαι στην 30η. Λέω λοιπόν αν περάσει και η σημερινή μέρα χωρίς να κάνει την εμφάνιση της, αύριο πρωί που θα είμαστε σπίτι με τον Αντρουλη να το κάνω το τεστακι. Πρώτη μέρα καθυστέρησης, αν όλα πάνε καλά θα έχω τη Δευτέρα και πάντα λέω στα κορίτσια να περιμένουν την πρώτη μέρα πριν κάνουν τεστ αλλά 2 Φεβρουαρίου του 2018 είχα θετικό τεστ στο πρώτο μου παιδί και νομίζω ότι προς τιμή του πρεπει να το κάνω αύριο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

28 φεβρουαριου κλεινουμε με τον καλο μου 7 χρονια💑❤❤❤

Λετε να μας ερθει για δωρο ενα μπεμπε;;;;;

 

 

 

Εμεις στις 8 φλεβαρη κλεινουμε 7 !!! Μακαρι να ειναι το δωρακι σας ενα μωρακι😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες μας! 

Μπορεί να έχει λιγότερες μέρες ο Φλεβάρης αλλά φέτος είναι δίσεκτο έτος και μπορεί να κρύβει εκπλήξεις! 

Σύμφωνα με το ημερολόγιο περιόδου είναι να Αδιαθετησω σήμερα. Όμως έκανα αργά ωορηξια, 18η προς 19η μέρα. Ο κύκλος μου το 2019 ήταν από 26 έως 31 ημέρες. Σήμερα είμαι στην 30η. Λέω λοιπόν αν περάσει και η σημερινή μέρα χωρίς να κάνει την εμφάνιση της, αύριο πρωί που θα είμαστε σπίτι με τον Αντρουλη να το κάνω το τεστακι. Πρώτη μέρα καθυστέρησης, αν όλα πάνε καλά θα έχω τη Δευτέρα και πάντα λέω στα κορίτσια να περιμένουν την πρώτη μέρα πριν κάνουν τεστ αλλά 2 Φεβρουαρίου του 2018 είχα θετικό τεστ στο πρώτο μου παιδί και νομίζω ότι προς τιμή του πρεπει να το κάνω αύριο.... 

Είμαι σίγουρη οτι είσαι δεν θέλω να σε ξεσήκωνω αλλά η έκπληξη σου θα ερθει θα δεις είμαι σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλώς ήρθατε!
Για περάστε για περάστε!
Εδώ το καλό θέμα! 
Κάντε tag και τα υπόλοιπα κορίτσια.
Όλες να δώσουν το παρόν, και η @Αννια27 αν θέλει να βάλει το πινακάκι μας ❤️ 

Και οι εγκυούλες να μοιραστούν μαζί μας την μπεμπεδόσκονη παρακαλώωωω

@Ευάγγελοςτ  @st3llina @Σταυρι  @diana8 @Kostef  @Αννια27 @Lacostaki

@Princess28 @lactaki@Tokyo

@Frogel @I want a baby  @tzina819 @ioannastr @Dimitra91 @maroulita @Bou30 @liza_pan93 @thalaki

Καλημέρα κορίτσια. Θεϊκό το καινούργιο θεματάκι εύχομαι πολλά θετικά σε όλες μας και πολλά παϊδάκια εννοείται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Εμεις στις 8 φλεβαρη κλεινουμε 7 !!! Μακαρι να ειναι το δωρακι σας ενα μωρακι😍🥰

Καλημερα κοριτσια μου!!!

@diana8 ευχαριστώ  πολυ κοριτσακι μου!!!!

Και σε εσας εύχομαι οτι καλύτερο και να είστε παντα γεροι και αγαπημενοι!!

Εγω σημερα περιμενω να αδιαθετησω...

Έκανα το πρωί τεστ απο το φαρμακείο ....τζίφος 🙄    

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες μας! 

Μπορεί να έχει λιγότερες μέρες ο Φλεβάρης αλλά φέτος είναι δίσεκτο έτος και μπορεί να κρύβει εκπλήξεις! 

Σύμφωνα με το ημερολόγιο περιόδου είναι να Αδιαθετησω σήμερα. Όμως έκανα αργά ωορηξια, 18η προς 19η μέρα. Ο κύκλος μου το 2019 ήταν από 26 έως 31 ημέρες. Σήμερα είμαι στην 30η. Λέω λοιπόν αν περάσει και η σημερινή μέρα χωρίς να κάνει την εμφάνιση της, αύριο πρωί που θα είμαστε σπίτι με τον Αντρουλη να το κάνω το τεστακι. Πρώτη μέρα καθυστέρησης, αν όλα πάνε καλά θα έχω τη Δευτέρα και πάντα λέω στα κορίτσια να περιμένουν την πρώτη μέρα πριν κάνουν τεστ αλλά 2 Φεβρουαρίου του 2018 είχα θετικό τεστ στο πρώτο μου παιδί και νομίζω ότι προς τιμή του πρεπει να το κάνω αύριο.... 

Θετική ενέργεια μονο σου στέλνουμε ! Και να σηκωθείς αύριο πρωί γιατί θα περιμένουμε με αγωνία! Στις 10 να είσαι μέσα😋 Μας ενημερώνεις κατευθείαν 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες μας! 

Μπορεί να έχει λιγότερες μέρες ο Φλεβάρης αλλά φέτος είναι δίσεκτο έτος και μπορεί να κρύβει εκπλήξεις! 

Σύμφωνα με το ημερολόγιο περιόδου είναι να Αδιαθετησω σήμερα. Όμως έκανα αργά ωορηξια, 18η προς 19η μέρα. Ο κύκλος μου το 2019 ήταν από 26 έως 31 ημέρες. Σήμερα είμαι στην 30η. Λέω λοιπόν αν περάσει και η σημερινή μέρα χωρίς να κάνει την εμφάνιση της, αύριο πρωί που θα είμαστε σπίτι με τον Αντρουλη να το κάνω το τεστακι. Πρώτη μέρα καθυστέρησης, αν όλα πάνε καλά θα έχω τη Δευτέρα και πάντα λέω στα κορίτσια να περιμένουν την πρώτη μέρα πριν κάνουν τεστ αλλά 2 Φεβρουαρίου του 2018 είχα θετικό τεστ στο πρώτο μου παιδί και νομίζω ότι προς τιμή του πρεπει να το κάνω αύριο.... 

Καλά τα λες...Κάντο!!!Δε χάνεις κ κάτι...Καλημέρα κ καλό μήνα❣️❤️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα περάσει και αυτό όπως έχουν περάσει και ποσά αλλά.. καινούργιος κύκλος, καινούργια αρχή! Νέες ελπίδες και όνειρα που θα πραγματοποιηθούν όπως και να έχει!ειτε πολύ συντομα είτε λίγο πιο μετά! 
    • Όχι να μη σκέφτεσαι έτσι! Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και το πιο σημαντικό ότι κανεις ωορρηξια ! Επίσης μπροστά σου έχεις πλανο ! Αν δεν..αυτόν τον μηνα τον επόμενο θα παρεις τα χάπια διέγερσης και θα πατε πιο στοχευμενα! Έχετε μπει σε μια σειρά και μάλιστα έχει στρωσει και το σπερμα! Όλα είναι με το μέρος σας λοιπόν!  μεσα από αυτό που βιωνω αρχίζω και βλέπω τον δρόμο αυτόν πιο θετικα! Υπάρχουν πόσοι τρόποι για να μας κάνουν μανούλες και θα μας κάνουν! Πρέπει να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας με θετική σκέψη !  και εμένα το άγχος μου τώρα είναι αν θα προλαβουμε να προσπαθησουμε που θα λείπει ο σύντροφος και όμως προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα όσο μπορώ! Ναι με πέρνει από κατω κατά την διάρκεια της ημέρας αλλά προσπαθω να σκέφτομαι θετικα! Έχεις τον αντρουλη σου κοντα σου και θα το παλέψετε! Εγώ δεν θα τον έχω για ένα μεγάλο διάστημα και όλο αυτό εν μέρει θα το περνάω μονη μου όπως και αυτός μόνος του! Που θα πάει όμως η φουρτούνα θα περάσει! Κάθε μια από εμας έχει τις δυσκολίες της και τα εμπόδια της όμως είμαστε καλά από υγεια και θα τα ξεπεράσουμε! Είναι δοκιμασίες που πρέπει να περάσουμε ! Θα τις περάσουμε λοιπόν και θα έρθει το θαυματακι μας!
    • Ίσως είμαι επηρεασμένη επειδή πήρα κ αντιβίωση αυτόν τον μήνα και αρρώστησα και ακομα είναι κ περίεργα το στομαχι και γενικά δν έχω πολύ όρεξη για επαφές! Δλδ αυτόν τον μήνα νομίζω θ γίνουν μηχανικές επαφές επειδή θ το πει ο γιατρός! Δν ξέρω 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️  @Παρασκευαιδουζαιρααααα εσυ μ βλέπεις ακόμα στη γυάλα σου γιατί έμενα με κυριεύσε μια απογοήτευση πάλι και ότι δν είμαι κοντά 😩🤷🏻‍♀️  
    • Αυτό σκέφτηκα κ γώ γ αυτό θεωρώ πως δν είναι καλός κύκλος! Δν ξέρω! Τον έχω ξεγράψει αυτόν τον κύκλο! Θα δείξει τις επόμενες μέρες! 
    • Κορίτσι μου έχω πάρει παρόμοια χάπια κλομιφαινη και φεμαρα! Έχω και εγώ ΣΠΩ αλλα εγώ έχω αντίσταση στα χάπια διέγερσης και έκανα 1 αυγουλακι όπως και μονη μου χωρίς τα χάπια ! Την προτελευταία φορά που τα πήρα στον κύκλο αυτό έκανα σπερματεγχυνση και είχα συλληψη άσχετα αν ήταν βιοχημικη ! Όσες φορες τα πήρα έκανα νωρίτερα ωορρηξια (14η-17η μέρα του κύκλου) και συνεπώς είχα μικρότερο κύκλο από ότι συνήθως! Από θέμα ροής στην περίοδο δεν είδα διαφορα ! Εύχομαι να έρθει το πολυπόθητο πολύ συντομα κορίτσι μου και να είσαι τυχερη και από την πρώτη φορά που θα κανεις πρόκληση🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...