Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλέ κάνε ένα τεστ αύριο το πρωί δεν τα ξέρουν και όλα οι γιατροί..άντε να μας τρελάνεις φιλενάδα κάνε κι ας πάει στο καλό..

@lactaki μας κι εγώ θα ρθω στη μπαλκοναρα σου να παίξουμε μπάλα χαχαχαχα..

Κοριτσαρες πήγα γιατρό και με καθησύχασε τελείως μου είπε χαλαρά διατροφή για μια δυο βδομάδες να δούμε πως πάμε και βλέποντας και κάνοντας..χαλάρωσα η αλήθεια είναι..

Ακριβώς μην ανησυχείς frogel μου με λίγο προσοχή δεν θα έχεις κανένα θέμα!

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι! Μήπως πίσω από την κύστη κρύβεται κανένα λουλουδάκι; @Αννια27 μου τρέλανε μας! Με τα πόδια θα έρθω Αθήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τώρα ζηλεψα! Είπα να σας στείλω και την δική μου θέα! Να δούμε και λίγο βουνό! 

IMG_20200203_163711.jpg

Ωραία είσαι και εσύ κορίτσι.. αλλά που είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια τι ωραία θεα που έχετε!!! Και της θάλασσας και του βουνού!!!

Καμμιά φορά σκέφτομαι τι καλά που θα ήταν να εμένα σε ένα νησί. Άλλη ομορφιά και διαφορετικοί ρυθμοί ζωής. Έχει όμως η ζωή στο νησί και τι δυσκολίες της φαντάζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:
στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πολύ ωραια μπραβο.. ήμαστε τυχερές που ζούμε σε νησιά. Λοιπόν εγώ είμαι σε διαδικασία εξωσωματικής έκανα διέγερση μου πήραν ωαριακια έχω 6 γονιμοποίησης έτοιμα και περιμένω ν αδιαθετησω για να πάω να κάνω εμβρυομεταφορα.. 

 @Frogel

Μπράβο κοριτσαρα μου σου εύχομαι τα καλύτερά..ένα από αυτά τα ωαριακια θα είναι το τυχερό..χαίρομαι πολύ για σένα αγαπημένη μου..πηγές Αθήνα η στο νησί κάνετε τη διαδικασία??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η whatever είπε:

Βρε κορίτσια τι ωραία θεα που έχετε!!! Και της θάλασσας και του βουνού!!!

Καμμιά φορά σκέφτομαι τι καλά που θα ήταν να εμένα σε ένα νησί. Άλλη ομορφιά και διαφορετικοί ρυθμοί ζωής. Έχει όμως η ζωή στο νησί και τι δυσκολίες της φαντάζομαι

Κορίτσι μου εμείς που είμαστε Κρήτη δεν δυσκολευόμαστε πουθενά γιατί είναι μεγάλο νησί και πολύ ανεξάρτητο..κι εγώ από βόρεια κατέβηκα εδώ..δεν συγκρίνω με τίποτα τη ζωή εδώ..είμαι και άνθρωπος που δεν θέλει πολλά πολλά όποτε ευχαριστιεμαι τους ρυθμούς και την ηρεμία..:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Frogel είπε:

Μπράβο κοριτσαρα μου σου εύχομαι τα καλύτερά..ένα από αυτά τα ωαριακια θα είναι το τυχερό..χαίρομαι πολύ για σένα αγαπημένη μου..πηγές Αθήνα η στο νησί κάνετε τη διαδικασία??

Έκανα όλους τους υπερυχους εδώ στο νησί και πήγα τρεις μέρες πριν την  οωληψια  στην αθηνα έκανα οωληψια και μετά γύρισα και τώρα είναι εν αναμονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλέ κάνε ένα τεστ αύριο το πρωί δεν τα ξέρουν και όλα οι γιατροί..άντε να μας τρελάνεις φιλενάδα κάνε κι ας πάει στο καλό..

@lactaki μας κι εγώ θα ρθω στη μπαλκοναρα σου να παίξουμε μπάλα χαχαχαχα..

Κοριτσαρες πήγα γιατρό και με καθησύχασε τελείως μου είπε χαλαρά διατροφή για μια δυο βδομάδες να δούμε πως πάμε και βλέποντας και κάνοντας..χαλάρωσα η αλήθεια είναι..

Φιλενάδα θα περιμένω κ αύριο αφού με πονάει ώρες ώρες αρκετά!!! Και βλέπουμε , θα αποφασίσω αύριο τι θα κάνω εάν δεν έχει κατέβει!!! Είδες στο είπα όλα μια χαρά θα είναι!!! Για πες μας έχεις πάρει κιλακια τώρα στην εγκυμοσύνη;;; Έχεις φουσκώσει αρκετά ;; :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Ρε συ ανατρίχιασα πραγματικα δεν ξερωωτι σημαίνει αλλα πηγαινε αναψε ενα κερακι κ προσευχησου...ισως ναναι καποιο μήνυμα ισως κ οχι κ να ειναι επειδη το θες πολύ.. περιμενε κ θα δεις. Σ ευχομαι ομως οντως αυρον τον μηνα να μείνεις..

Εγ τις προαλες ειδα να κραταει ο σύντροφός μ ενα τεστ εγκυμοσυνης π οτι ειχα κανει κ να μ λεει α δεν είσαι αρνητικο κ λεει το κοιταζω κ γω κ τ λεω πασ καλα ειναι θετικο κ ξυπνησα.. αλλα εγκυος δεν ειμαι 😅😅😅

Κοριτσια μου τέτοια όνειρα βλέπω κάθε μέρα πφφφ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πολύ ωραια μπραβο.. ήμαστε τυχερές που ζούμε σε νησιά. Λοιπόν εγώ είμαι σε διαδικασία εξωσωματικής έκανα διέγερση μου πήραν ωαριακια έχω 6 γονιμοποίησης έτοιμα και περιμένω ν αδιαθετησω για να πάω να κάνω εμβρυομεταφορα.. 

Σταυρι μου από καρδιάς , σε αυτά τα εμβρυακια να είναι το μωράκι που θα κρατήσεις στην αγκαλιά σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Βρε κορίτσια τι ωραία θεα που έχετε!!! Και της θάλασσας και του βουνού!!!

Καμμιά φορά σκέφτομαι τι καλά που θα ήταν να εμένα σε ένα νησί. Άλλη ομορφιά και διαφορετικοί ρυθμοί ζωής. Έχει όμως η ζωή στο νησί και τι δυσκολίες της φαντάζομαι

Ναι έχει αν ζεις στο δικό μας που είναι τίγκα στους μαύρους και βιάζουν κλέβουν μαχαιρωνουν μέρα μεσημέρι Ναι είναι δυσκολα για μας και πριν προλάβει να με κραξει καμία και με πει ρατσιστρια να σας πω ότι πρόσφατα με τράβηξαν από τη τσάντα και μ έριξαν κάτω για να με κλέψουν με αποτέλεσμα χτύπησα έκανα ζήμια στο μηχανάκι μου και χάλασαν και τη τσάντα μου όπου είχε μέσα 3000 ευρω παραγγελίες για το μαγαζί μας . Αυτά . Κσποτε ήταν παράδεισος τωρα ειναι χειροτερα από την ομονοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακριβώς μην ανησυχείς frogel μου με λίγο προσοχή δεν θα έχεις κανένα θέμα!

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι! Μήπως πίσω από την κύστη κρύβεται κανένα λουλουδάκι; @Αννια27 μου τρέλανε μας! Με τα πόδια θα έρθω Αθήνα!

Χαχαχαχα με έκανες και γέλασε βρε κορίτσι μου με το χαρτί υγείας 🤣 χαχαχα εάν είναι κοριτσάκι μου κάτι άλλο πέρα από κύστη σου πληρώνω έξοδα και τραπέζι με πα'ι'δακια και τούρτα σοκολάτας στο τέλος 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Σταυρι μου από καρδιάς , σε αυτά τα εμβρυακια να είναι το μωράκι που θα κρατήσεις στην αγκαλιά σου 💕

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ εύχομαι το ίδιο και σε σενα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι έχει αν ζεις στο δικό μας που είναι τίγκα στους μαύρους και βιάζουν κλέβουν μαχαιρωνουν μέρα μεσημέρι Ναι είναι δυσκολα για μας και πριν προλάβει να με κραξει καμία και με πει ρατσιστρια να σας πω ότι πρόσφατα με τράβηξαν από τη τσάντα και μ έριξαν κάτω για να με κλέψουν με αποτέλεσμα χτύπησα έκανα ζήμια στο μηχανάκι μου και χάλασαν και τη τσάντα μου όπου είχε μέσα 3000 ευρω παραγγελίες για το μαγαζί μας . Αυτά . Κσποτε ήταν παράδεισος τωρα ειναι χειροτερα από την ομονοια

Πω πωωω αλήθεια βρε κορίτσι μου;;!!! Τι να πω δεν ξέρω!!! Ελπίζω να μην ξανά συμβεί τίποτα από εδώ κ πέρα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Πω πωωω αλήθεια βρε κορίτσι μου;;!!! Τι να πω δεν ξέρω!!! Ελπίζω να μην ξανά συμβεί τίποτα από εδώ κ πέρα !!!

Τα χειρότερα θα συμβούν κορίτσι μου μονο χειροτερα περιμένουμε είναι 31 χιλιάδες κόσμος και οι περισσότεροι είναι εγκληματίες.  Δυστηχως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ωραία είσαι και εσύ κορίτσι.. αλλά που είσαι??

Εμείς εδώ συνδυάζουμε και βουνό και θάλασσα! Το χειμώνα σκι... το καλοκαίρι μπανάκι!Στην φωτογραφία είναι ο Όλυμπος! Είμαι από Κατερίνη!😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εμείς εδώ συνδυάζουμε και βουνό και θάλασσα! Το χειμώνα σκι... το καλοκαίρι μπανάκι!Στην φωτογραφία είναι ο Όλυμπος! Είμαι από Κατερίνη!😘💗

Βόρεια Ελλάδα, την αγαπώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Τα χειρότερα θα συμβούν κορίτσι μου μονο χειροτερα περιμένουμε είναι 31 χιλιάδες κόσμος και οι περισσότεροι είναι εγκληματίες.  Δυστηχως 

Πραγματικά κρίμα !!! Τι να πω υπομονή και ο Θεός να φυλάει όλους είτε τους μεν είτε τους δε!!! Εσύ να προσέχεις και αύριο μεθαύριο να προσέχεις το παιδάκι σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εμείς εδώ συνδυάζουμε και βουνό και θάλασσα! Το χειμώνα σκι... το καλοκαίρι μπανάκι!Στην φωτογραφία είναι ο Όλυμπος! Είμαι από Κατερίνη!😘💗

Με αυτά που λες θα σου έρθω εγώ μου φαίνεται 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Με αυτά που λες θα σου έρθω εγώ μου φαίνεται 😉

Μεγάλη μου χαρά να έρθεις! 😃 Αλλά θέλω να έχεις παρέα το παιδάκι σου!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μεγάλη μου χαρά να έρθεις! 😃 Αλλά θέλω να έχεις παρέα το παιδάκι σου!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Αχχχ βρε κορίτσι μου , μόνο γι'αυτό που είπες σε αγκαλιάζω πολυυυυ σφιχταααα 🤗 🥰 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι έχει αν ζεις στο δικό μας που είναι τίγκα στους μαύρους και βιάζουν κλέβουν μαχαιρωνουν μέρα μεσημέρι Ναι είναι δυσκολα για μας και πριν προλάβει να με κραξει καμία και με πει ρατσιστρια να σας πω ότι πρόσφατα με τράβηξαν από τη τσάντα και μ έριξαν κάτω για να με κλέψουν με αποτέλεσμα χτύπησα έκανα ζήμια στο μηχανάκι μου και χάλασαν και τη τσάντα μου όπου είχε μέσα 3000 ευρω παραγγελίες για το μαγαζί μας . Αυτά . Κσποτε ήταν παράδεισος τωρα ειναι χειροτερα από την ομονοια

Πο πο.

Πρεπει να προσέχουμε ολοι....Έχουμε γίνει ζούγκλα είναι η αλήθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ 👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι: ?

Karen: 19/01

silia: 21/01

Hope19: 29/01

Alex2016: 29/01

joycat: 29/01

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Μari84:01/02

pangipot: 04/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

kukki: 06/02

st3llina: 07/02

PAPA EVA: 09/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

diana8: 14/02

Lacostaki: 14/02

Lactaki: ?

Ελενικον: 21/02

I want a baby:26/02 

Denizz: 29/02

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Φιλενάδα θα περιμένω κ αύριο αφού με πονάει ώρες ώρες αρκετά!!! Και βλέπουμε , θα αποφασίσω αύριο τι θα κάνω εάν δεν έχει κατέβει!!! Είδες στο είπα όλα μια χαρά θα είναι!!! Για πες μας έχεις πάρει κιλακια τώρα στην εγκυμοσύνη;;; Έχεις φουσκώσει αρκετά ;; :-)

Είμαι μείον τέσσερα κιλά..στιλακι έχω γίνει..αλλά έχει πεταχτεί η κοιλίτσα και έχει ανέβει δύο νούμερα το βυζί 🥰🥰🥰 χαχαχχαχαχα...αν δεν σου έρθει και αύριο όμως κανείς μεθαύριο τεστ χωρίς να και μουυυυ...

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Έκανα όλους τους υπερυχους εδώ στο νησί και πήγα τρεις μέρες πριν την  οωληψια  στην αθηνα έκανα οωληψια και μετά γύρισα και τώρα είναι εν αναμονη

Με το καλό κορίτσι μου όλα καλά θα πανεεεε..και υπομονή με την κατάσταση στο νησί σας..δεν μπορούμε να κρίνουμε εμείς που δεν ζούμε εκεί..είμαι σίγουρη ότι έχετε κουραστεί..κι αυτούς τους ερμους τους λυπάμαι γιατί νομίζω πως κι αυτοί αν τους έδινες την επιλογή θα έφευγαν χθες..μακάρι να βρεθεί λύση να γυρίσετε κι εσείς στη ζωή σας επιτέλους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Είμαι μείον τέσσερα κιλά..στιλακι έχω γίνει..αλλά έχει πεταχτεί η κοιλίτσα και έχει ανέβει δύο νούμερα το βυζί 🥰🥰🥰 χαχαχχαχαχα...αν δεν σου έρθει και αύριο όμως κανείς μεθαύριο τεστ χωρίς να και μουυυυ...

 

Με το καλό κορίτσι μου όλα καλά θα πανεεεε..και υπομονή με την κατάσταση στο νησί σας..δεν μπορούμε να κρίνουμε εμείς που δεν ζούμε εκεί..είμαι σίγουρη ότι έχετε κουραστεί..κι αυτούς τους ερμους τους λυπάμαι γιατί νομίζω πως κι αυτοί αν τους έδινες την επιλογή θα έφευγαν χθες..μακάρι να βρεθεί λύση να γυρίσετε κι εσείς στη ζωή σας επιτέλους..

Καλά μοντελαρα βλέπω νέα μαμά να κάει καρδιές στο πέρασμά της 😉 χιχι !!! Εντάξει κορίτσακι μου σου υπόσχομαι ότι εάν δεν έρθει μέχρι αύριο ,θα κάνω μεθαύριο ένα τεστακι :-) !!! Για χάρη σου 😉 χιχιχι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Θα είναι κοριτσάκι μου θα είναι!!! Προσπαθεις καιρό είπες;

Μακάρι να είναι και σε εμένα και σε όσες προσπαθούν!!!

οχι πολύ 3 μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...