Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά σου πάλι κορίτσακι μου απλά λέω εγώ τώρα μήπως θα ήθελες να κάνεις μια χοριακη;;;;; Εεεε;;;; Μήπως;;;;

Κοιτα επειδη νομιζω και αυριο ειναι κλειστα λογω αργιας αν δε μου ερθει θα παω Παρασκευη πρωι να κανω.Να παρω το κουλουρακι μου κ μετα να κλεισω ραντεβου με το γυναικολογο να δουμε τι γινεται.Ασε που θελω να παρω χαπια για το κρυωμα που ομως δεν κανει να τα παρεις αν εισαι εγκυος.Οποτε ας βεβαιωθω γιατι δεν την παλευω με το συνδυασμο κρυωματος και καθυστερησης και για να ξεκινησω κ την αγωγη για την καταρροη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλη χρονια κοριτσακια μου κ απο μενα!Μακαρι να φερει αυτη η χρονια γερα μωρακια σε οσες προσπαθουμε κ επισης γερα μωρακια σε οσες τα εχουν ηδη στην κοιλιτσα! Για να δουμε ποια θα μας φερει το πρωτο θετικο τεστακι για το 2020;

Τα κοριτσια μας που περιμεναν αυτες τις μερες τι κανουν; Maroulita @antzy9 @I want a baby @misofeggaro ?

Πολλα πολλα συγχαρητηρια κ στο κοριτσακι μας @Princess28 για την καλυτερη εκπληξη λιγο πριν φυγει το 2019!!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι κοπελα μου κ ενα γερο μωρο!

Εγω ακομη δεν αδιαθετησα μαλλον τρελαθηκε ο κυκλος μου με το κρυωμα.Τωρα εχω μπουκωμα κ καταρροη κ δεκατα απο 36.8-37.1. Ο πονος στη μεση κ το στηθος συνεχιζεται αλλα ο πονος στην κοιλια σταματησε.Στεναχωριεμαι πολυ που ενω ειχε αρχισει να στρωνει ο κυκλος μου τους τελευταιους μηνες ,τωρα ξαναχαλασε παλι.Φτου κι απ την αρχη...

ΚΑλή χρονιά κορίτσι μου!
Δυστυχώς στις 30/12 μόλις σηκώθηκα το πρωί είδα αίμα. Έκλεισα ραντεβού και με έναν άλλο γιατρό για να δούμε τι θα κάνω τον επόμενο μήνα. Ίσως να περιμένω και τον επόμενο φυσιολογικά και μετά σκεφτόμαστε τη σπερματέγχυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

ioannastr: 18/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

Ελενικον: 24/01

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

antzy9:29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01

Hope19: 03/01

Σταυρι:08/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

diana8: 15/01

Kostef: 16/01

Lacostaki: 22/01

Aννια27:2020!

Άλλαξε την ημερομηνία μου παρακαλώ! 17/1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

@Αννια27 Μου ήρθε περίοδος στις 30/12, άρα τι γίνεται τώρα με το πινακάκι; Διαγράφομαι ή πάμε για τον επόμενο μήνα;

Γράψε την ημερομηνία της επόμενης περιόδου για να το αλλάξει η Αννια στο πινακακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

ioannastr: 18/12

Lactaki: 23/12

Whatever: 24/12

Ελενικον: 24/01

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

antzy9:29/12

I want a baby:30/12

misofeggaro: 01/01

Hope19: 03/01

Σταυρι:08/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

diana8: 15/01

Kostef: 16/01

Lacostaki: 22/01

Aννια27:2020!

Κοριτσάκια μου αχ δε μπορώ να το πιστέψω!!!!!! Έκανα και σήμερα τεστ, πάλι θετικό σε δευτερόλεπτα..και πιο σκούρο δεν πάει. Αύριο το πρωί θα πάω για χοριακή αν είναι ανοιχτά, και έχουν ήδη ξεκινήσει τα συμπτώματα...και ο αντρούλης μου αχ είναι ο πιο γλυκός που υπάρχει❤️❤️ αλήθεια ήταν το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο❤️😍👶🍼🥰  Τι ωραία άντε να γεμίζει το πινακάκι μας!! Εύχομαι να είναι όλα καλά για όλες μας!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κοριτσάκια μου αχ δε μπορώ να το πιστέψω!!!!!! Έκανα και σήμερα τεστ, πάλι θετικό σε δευτερόλεπτα..και πιο σκούρο δεν πάει. Αύριο το πρωί θα πάω για χοριακή αν είναι ανοιχτά, και έχουν ήδη ξεκινήσει τα συμπτώματα...και ο αντρούλης μου αχ είναι ο πιο γλυκός που υπάρχει❤️❤️ αλήθεια ήταν το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο❤️😍👶🍼🥰  Τι ωραία άντε να γεμίζει το πινακάκι μας!! Εύχομαι να είναι όλα καλά για όλες μας!!!❤️❤️❤️❤️

Αχ γλυκια μου @Princess28 πιστεψε τοοοο θα γινεις μανουλααα ρεεε ..😘😘😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κοριτσάκια μου αχ δε μπορώ να το πιστέψω!!!!!! Έκανα και σήμερα τεστ, πάλι θετικό σε δευτερόλεπτα..και πιο σκούρο δεν πάει. Αύριο το πρωί θα πάω για χοριακή αν είναι ανοιχτά, και έχουν ήδη ξεκινήσει τα συμπτώματα...και ο αντρούλης μου αχ είναι ο πιο γλυκός που υπάρχει❤️❤️ αλήθεια ήταν το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο❤️😍👶🍼🥰  Τι ωραία άντε να γεμίζει το πινακάκι μας!! Εύχομαι να είναι όλα καλά για όλες μας!!!❤️❤️❤️❤️

Πιστεψε το κοριτσαρα μου γιατι σου συμβαινει κ το ζεις...Ετσι οσο ομορφα το εμαθες να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!Δωσε μας λιγα τιπς:ποσο καιρο προσπαθουσατε,ενιωσες κατι διαφορετικο αυτο το μηνα,ειχες προαισθημα,υγρα παραπανω,πονακια,πρησμενο στηθος;Ειδες αυτο το αιμα εμφυτευσης που λενε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

ΚΑλή χρονιά κορίτσι μου!
Δυστυχώς στις 30/12 μόλις σηκώθηκα το πρωί είδα αίμα. Έκλεισα ραντεβού και με έναν άλλο γιατρό για να δούμε τι θα κάνω τον επόμενο μήνα. Ίσως να περιμένω και τον επόμενο φυσιολογικά και μετά σκεφτόμαστε τη σπερματέγχυση.

Σου ευχομαι οταν θα ετοιμαζεσαι λοιπον για σπερματεγχυση να ανακαλυψεις οτι εμεινες απο μονη σου φυσιολογικα!Ετσι εγινε με μια πολυ καλη μου φιλη κ πραγματικα στο ευχομαι!Παμε γερα για τον επομενο μηνα κοπελα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αχ γλυκια μου @Princess28 πιστεψε τοοοο θα γινεις μανουλααα ρεεε ..😘😘😘😘😘😘😘

😍😍😍 είναι υπέροχο❤️❤️❤️

Λοιπόν να σας πω τι έκανα δε ξέρω τι από όλα βοήθησε αλλά τα έκανα όλα...αυτό το μήνα είχα επαφές κάθε μέρα..έμενα ξαπλωμένη για τουλάχιστον κανα μισάωρο μετά..κάποιες φορές έβαλα μαξιλάρι από κάτω μετά την επαφή όσο καθόμουν ξαπλωμένη..και είχα επαφές και πρωινά,που έχω ακούσει ότι είναι καλύτερα..κ στάσεις διάφορες..γενικά ό,τι έχω ακούσει ότι μπορεί να βοηθήσει το έκανα...πρώτος μήνας που ήταν έτσι εντατική προσπάθεια.. Έπαιρνα και βιταμίνες τις pregnacare conception, περίπου 1-1μιση μήνα πριν μείνω...έχω διαβάσει σε μια έρευνα ότι βοηθάνε πολύ..δε ξέρω αν ισχύει κ αν βοηθάνε τόσο, αλλά καλό θα κάνουν σίγουρα. Και μετά τις επαφές δεν το σκεφτόμουν πολύ, δεν κατέγραφα συμπτώματα, δεν έδινα σημασία σε συμπτώματα ούτε περίμενα πώς και πώς να κάνω τεστ νωρίτερα..περίμενα 3η μέρα καθυστέρησης για να είμαι σίγουρη, και όλον αυτό το καιρό προσπαθούσα να είμαι χαλαρή και να διαβάζω εδώ για κοπέλες που είναι έγκυες ή που έχουν μωράκια,να βλέπω βιντεο με κοπέλες για το πώς ανακάλυψαν ότι είναι έγκυες κλπ...ώστε να σκέφτομαι θετικά και να φαντάζομαι πώς θα είναι όταν θα είμαι κι εγώ έγκυος..και επίσης δεν έπινα όσο μπορούσα, δεν κάπνιζα, και έτρωγα πολλά φρούτα και λαχανικά...❤️

Δεν ξέρω αν σας βοηθάνε όλα αυτά αλλά τα λέω μπας και....❤️❤️ το πινακάκι μας πρέπει να γεμίσει γρήγορα θετικά 😍😍👶🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κοριτσάκια μου αχ δε μπορώ να το πιστέψω!!!!!! Έκανα και σήμερα τεστ, πάλι θετικό σε δευτερόλεπτα..και πιο σκούρο δεν πάει. Αύριο το πρωί θα πάω για χοριακή αν είναι ανοιχτά, και έχουν ήδη ξεκινήσει τα συμπτώματα...και ο αντρούλης μου αχ είναι ο πιο γλυκός που υπάρχει❤️❤️ αλήθεια ήταν το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο❤️😍👶🍼🥰  Τι ωραία άντε να γεμίζει το πινακάκι μας!! Εύχομαι να είναι όλα καλά για όλες μας!!!❤️❤️❤️❤️

Ποσο σε νιωθω ετσι ημουν στην πρωτη εγκυμοσύνη οταν το έμαθα δεν μπορουσα να το πιστεψω κ τελικα ημουν 2 μηνών κ ακουσαμε κ καρδούλα 😍😍😍😍με το καλο κορίτσι μου σου εύχομαι μια πολυ καλη εγκυμοσύνη ❤️❤️❤️❤️❤️εγω κοριτσια μ αυριο παω για αυχενική διαφάνεια εχω πολυ αγχος αλλα ταυτόχρονα πολυ χαρούμενη που θα συναντήσω παλι το μωρακι μου λογικά θα μαθω κ φύλλο πω πω τι αγωνία ειναι αυτή κανω λες κ δεν το εχω ξανα ζήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Πιστεψε το κοριτσαρα μου γιατι σου συμβαινει κ το ζεις...Ετσι οσο ομορφα το εμαθες να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!Δωσε μας λιγα τιπς:ποσο καιρο προσπαθουσατε,ενιωσες κατι διαφορετικο αυτο το μηνα,ειχες προαισθημα,υγρα παραπανω,πονακια,πρησμενο στηθος;Ειδες αυτο το αιμα εμφυτευσης που λενε;

Μακάρι κορίτσι μου❤️❤️❤️

Ήταν και πολύ όμορφο, την τελευταία μέρα του χρόνου το έμαθα, και την 1η μετά την αλλαγή το είπα στον αντρούλη μου❤️❤️

Κοντά στις γόνιμες μέρες προσπαθήσαμε τον προηγούμενο μήνα και αυτόν...ειδικά αυτόν. Δεν ένιωσα κάτι διαφορετικό γιατί δεν έδινα σημασία σε σημάδια, κι αυτό γιατί τα σημάδια είναι τα ίδια και πριν την περίοδο και πριν την εγκυμοσύνη.περίμενα να δω αν θα έχω καθυστέρηση για να αρχίσω να παρατηρώ. Παρολαυτα είχα δει ότι το στήθος μου και οι θηλές είχαν γίνει πιο ευαίσθητα, αλλά όχι κάτι πολύ έντονο ακόμη μέχρι σήμερα στο στήθος δεν έχω κάτι ιδιαίτερο. Και είχα και κράμπες χαμηλά και πονάκια δεξιά όλο τον καιρό μετά την ωορρηξία, αλλά και τον προηγούμενο μήνα είχα ενώ δεν ήμουν. Επίσης από την πρώτη μέρα που περίμενα περίοδο(την πρώτη μέρα καθυστέρησης δηλαδή), είχα περίεργη γεύση στο στόμα, ακόμα την έχω, άρχισα να έχω ναυτία και μέχρι σήμερα ανακατεύομαι πολύ, επίσης έχω πόνους σαν τραβήγματα χαμηλά στην κοιλιά και νιώθω πτώμα. Υγρά έχω αυξημένα και νόμιζα πολλές φορές ότι μου ερχόταν περίοδος. Αίμα εμφύτευσης δεν είδα. Κ έχω ακόμη πόνο δεξιά. Α και (σορρυ), σήμερα το πρωί είχα πολύ διάρροια.τρόμαξα λίγο αλλά μετά διάβασα ότι είναι κ αυτό σύμπτωμα.

Είπα και στην Εύη πιο πάνω τι έκανα αυτό το μήνα μήπως σας βοηθήσει 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ποσο σε νιωθω ετσι ημουν στην πρωτη εγκυμοσύνη οταν το έμαθα δεν μπορουσα να το πιστεψω κ τελικα ημουν 2 μηνών κ ακουσαμε κ καρδούλα 😍😍😍😍με το καλο κορίτσι μου σου εύχομαι μια πολυ καλη εγκυμοσύνη ❤️❤️❤️❤️❤️εγω κοριτσια μ αυριο παω για αυχενική διαφάνεια εχω πολυ αγχος αλλα ταυτόχρονα πολυ χαρούμενη που θα συναντήσω παλι το μωρακι μου λογικά θα μαθω κ φύλλο πω πω τι αγωνία ειναι αυτή κανω λες κ δεν το εχω ξανα ζήσει 

Πωπω😍😍😍μακάρι να είναι όλα καλά!!❤️ Σ ευχαριστώ και σε σένα το ίδιο!❤️❤️

Καλή επιτυχία για αύριο να είναι όλα τέλεια!!! Μάλλον κάθε εγκυμοσύνη είναι σαν πρώτη λένε 🤗🥰 

Να μας πεις το φύλο αν το μάθεις!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

😍😍😍 είναι υπέροχο❤️❤️❤️

Λοιπόν να σας πω τι έκανα δε ξέρω τι από όλα βοήθησε αλλά τα έκανα όλα...αυτό το μήνα είχα επαφές κάθε μέρα,1 φορά τη μέρα, 2 μέρες πριν την ωορρηξία τη μέρα της ωορρηξίας και 2 μετά..έμενα ξαπλωμένη για τουλάχιστον κανα μισάωρο μετά..κάποιες φορές έβαλα μαξιλάρι από κάτω μετά την επαφή όσο καθόμουν ξαπλωμένη..και είχα επαφές και πρωινά,που έχω ακούσει ότι είναι καλύτερα..κ στάσεις διάφορες..γενικά ό,τι έχω ακούσει ότι μπορεί να βοηθήσει το έκανα...πρώτος μήνας που ήταν έτσι εντατική προσπάθεια.. Έπαιρνα και βιταμίνες τις pregnacare conception, περίπου 1-1μιση μήνα πριν μείνω...έχω διαβάσει σε μια έρευνα ότι βοηθάνε πολύ..δε ξέρω αν ισχύει κ αν βοηθάνε τόσο, αλλά καλό θα κάνουν σίγουρα. Και μετά τις επαφές δεν το σκεφτόμουν πολύ, δεν κατέγραφα συμπτώματα, δεν έδινα σημασία σε συμπτώματα ούτε περίμενα πώς και πώς να κάνω τεστ νωρίτερα..περίμενα 3η μέρα καθυστέρησης για να είμαι σίγουρη, και όλον αυτό το καιρό προσπαθούσα να είμαι χαλαρή και να διαβάζω εδώ για κοπέλες που είναι έγκυες ή που έχουν μωράκια,να βλέπω βιντεο με κοπέλες για το πώς ανακάλυψαν ότι είναι έγκυες κλπ...ώστε να σκέφτομαι θετικά και να φαντάζομαι πώς θα είναι όταν θα είμαι κι εγώ έγκυος..και επίσης δεν έπινα όσο μπορούσα, δεν κάπνιζα, και έτρωγα πολλά φρούτα και λαχανικά...και τέλος προσευχήθηκα❤️

Δεν ξέρω αν σας βοηθάνε όλα αυτά αλλά τα λέω μπας και....❤️❤️ το πινακάκι μας πρέπει να γεμίσει γρήγορα θετικά 😍😍👶🍼🍼

Σε ευχαριστούμε πολύ για τα τιπς. Κ γω ειπα τελος δε θα καθομια να παρατηρώ.  Ναι θα προσπαθω γονιμες μερες αλλα πανω απολα θα ευχαριστιεμαι σεξ με τν αντρουλη μ π παιδια πραγματικα τν Ιουλιο κλεινουμε 10 χρονια κ νιωθω ακομα οτι πταν τον κοιταω λιωνω. Αρα ναι μεν προσπαθειες αλλα απόλαυση . Στοχος μ το 2020 ειναι να  βγαλω οσο μπορω το αγχπς απο πανω μ και το μωρακι μας θα έρθει... 

@Ελενακι12 περιμενουμε νεακια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ για τα τιπς. Κ γω ειπα τελος δε θα καθομια να παρατηρώ.  Ναι θα προσπαθω γονιμες μερες αλλα πανω απολα θα ευχαριστιεμαι σεξ με τν αντρουλη μ π παιδια πραγματικα τν Ιουλιο κλεινουμε 10 χρονια κ νιωθω ακομα οτι πταν τον κοιταω λιωνω. Αρα ναι μεν προσπαθειες αλλα απόλαυση . Στοχος μ το 2020 ειναι να  βγαλω οσο μπορω το αγχπς απο πανω μ και το μωρακι μας θα έρθει... 

@Ελενακι12 περιμενουμε νεακια σου...

Αχ αυτό είναι το πιο υπέροχο!!! Σ εύχομαι να είστε πάντα έτσι!!! ❤️❤️ Κ σύντομα να έρθει το μωράκι σας, τον άλλο μήνα κ να είμαστε παρέα!! 👶🍼 να περνάτε καλά και θα’ρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Κοιτα επειδη νομιζω και αυριο ειναι κλειστα λογω αργιας αν δε μου ερθει θα παω Παρασκευη πρωι να κανω.Να παρω το κουλουρακι μου κ μετα να κλεισω ραντεβου με το γυναικολογο να δουμε τι γινεται.Ασε που θελω να παρω χαπια για το κρυωμα που ομως δεν κανει να τα παρεις αν εισαι εγκυος.Οποτε ας βεβαιωθω γιατι δεν την παλευω με το συνδυασμο κρυωματος και καθυστερησης και για να ξεκινησω κ την αγωγη για την καταρροη.

Κοριτσάρα μου σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα..κι εγώ το μήνα που έμεινα αν θυμάσαι με ταλαιπωρούσε το κρυολόγημα και δεν με άφηνε με τίποτα..είναι σύμπτωμα να μην φεύγει το κρυολόγημα γιατί πέφτει το ανοσοποιητικό μας..ελπίζω να μας πεις τέλεια νεαααα..:) 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

😘

Κορίτσια μου καλή χρονιά!Συγχαρητήρια στην εγκυουλα μας!!! Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω είχα 19/12 θετικό ωορρηξίας ποτέ να περιμένω περίοδο;είχα πολύ μικρό κύκλο αυτή τη φορά κι έχω μπερδευτεί.Γινεται να έχουν κάνει λάθος τα τεστ ωορρηξίας; Έκανα και φάτσα και με γραμμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Σου ευχομαι οταν θα ετοιμαζεσαι λοιπον για σπερματεγχυση να ανακαλυψεις οτι εμεινες απο μονη σου φυσιολογικα!Ετσι εγινε με μια πολυ καλη μου φιλη κ πραγματικα στο ευχομαι!Παμε γερα για τον επομενο μηνα κοπελα μου 

Έχω ακούσει κι εγώ κάτι τέτοιες ιστορίες. Μακάρι να συμβεί και μ'εμένα!
Βασικά απογοητεύτηκα πολύ αυτόν το μήνα γιατί ο ακτινολόγος μου φούσκωσε τα μυαλά, ότι μετά την υστεροσαλπιγγογραφία έχουν μείνει σχεδόν όλες. Μάλιστα μου είπε αυτόν ή τον επόμενο μήνα θα είμαι έγκυος! Πιστεύω πως αυτό με άγχωσε που δεν ήμουν αυτό το μήνα και με αγχώνει αν δεν είμαι και τον επόμενο. Ενώ αν μου το άφηνε στο φλού μπορεί να ήμουν πιο χαλαρή.
Αυτόν το μήνα επειδή δε προλαβαίνω να κάνω σπερματέγχυση απ'οτι κατάλαβα, θα βάλουμε τα δυνατά μας για φυσιολογικά μέσα Ιανουαρίου, τελευταία προσπάθεια και μετά πάω για σπερματέγχυση.
Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

ioannastr: ?

Lactaki: ?

Ελενικον: ?

st3llina: ?

antzy9:29/12

misofeggaro: 01/01

Hope19: 03/01

Σταυρι:08/01

Εαυγγελοςτ: 09/01

PAPA EVA: 09/01

diana8: 15/01

Kostef: 16/01

Whatever: 17/01

Lacostaki: 22/01

Maroulita: 22/01

Evie2: 24/01

I want a baby:29/01 ?

Aννια27:2020!

 

Καλημέρα κορίτσια μουυυ!!!!! Πως σας βρίσκω;;;σε όσα κορίτσακια έχω ερωτηματικό ,περιμένω ημερομηνίες :-) !!! @misofeggaro περιμένουμε νέα σου και @st3llina επίσης 😉 !!!!

Επεξεργάστηκε από Αννια27
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Έχω ακούσει κι εγώ κάτι τέτοιες ιστορίες. Μακάρι να συμβεί και μ'εμένα!
Βασικά απογοητεύτηκα πολύ αυτόν το μήνα γιατί ο ακτινολόγος μου φούσκωσε τα μυαλά, ότι μετά την υστεροσαλπιγγογραφία έχουν μείνει σχεδόν όλες. Μάλιστα μου είπε αυτόν ή τον επόμενο μήνα θα είμαι έγκυος! Πιστεύω πως αυτό με άγχωσε που δεν ήμουν αυτό το μήνα και με αγχώνει αν δεν είμαι και τον επόμενο. Ενώ αν μου το άφηνε στο φλού μπορεί να ήμουν πιο χαλαρή.
Αυτόν το μήνα επειδή δε προλαβαίνω να κάνω σπερματέγχυση απ'οτι κατάλαβα, θα βάλουμε τα δυνατά μας για φυσιολογικά μέσα Ιανουαρίου, τελευταία προσπάθεια και μετά πάω για σπερματέγχυση.
Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!

Καλημέρα κορίτσι μου, αρχικά να σου πω ότι το ανχος είναι ο χειρότερος σύμβουλος!!!! Οπότε χαλαρά και θετικά 😉 !!!! Είμαι σίγουρη ότι θα πιάσεις με την πρώτη σπερματενχυσης αρκεί να είσαι ήρεμη μέσα σου :-) !!!! Όσο για το πινακακι φυσικά και δεν διαγραφεσαι απλά μου στέλνεις νέα ημερομηνία 😉 !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ποσο σε νιωθω ετσι ημουν στην πρωτη εγκυμοσύνη οταν το έμαθα δεν μπορουσα να το πιστεψω κ τελικα ημουν 2 μηνών κ ακουσαμε κ καρδούλα 😍😍😍😍με το καλο κορίτσι μου σου εύχομαι μια πολυ καλη εγκυμοσύνη ❤️❤️❤️❤️❤️εγω κοριτσια μ αυριο παω για αυχενική διαφάνεια εχω πολυ αγχος αλλα ταυτόχρονα πολυ χαρούμενη που θα συναντήσω παλι το μωρακι μου λογικά θα μαθω κ φύλλο πω πω τι αγωνία ειναι αυτή κανω λες κ δεν το εχω ξανα ζήσει 

Κορίτσακι μου καλημέρα και καλή χρονιά να χαίρεσαι την οικογένεια σου :-) με το καλό όλα!!! Περιμένουμε νέα σου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ για τα τιπς. Κ γω ειπα τελος δε θα καθομια να παρατηρώ.  Ναι θα προσπαθω γονιμες μερες αλλα πανω απολα θα ευχαριστιεμαι σεξ με τν αντρουλη μ π παιδια πραγματικα τν Ιουλιο κλεινουμε 10 χρονια κ νιωθω ακομα οτι πταν τον κοιταω λιωνω. Αρα ναι μεν προσπαθειες αλλα απόλαυση . Στοχος μ το 2020 ειναι να  βγαλω οσο μπορω το αγχπς απο πανω μ και το μωρακι μας θα έρθει... 

@Ελενακι12 περιμενουμε νεακια σου...

Τα λες πολύ ωραία κορίτσακι μου!!! Στο εύχομαι ολόψυχα :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...