Μετάβαση σε περιεχόμενο

<<Με τη νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά>> ! ! !


lactaki

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου..εμείς σήμερα πήραμε τα αποτελέσματα για τις μικροελλέιψεις του χρωμοσώματος και βγήκαν καθαρές!! Ευτυχώς!! Τώρα περιμένουμε τα αποτελέσματα για τον καρυότυπο και την ινοκυστική νόσο. όταν αδιαθετήσω, θα κλείσω ραντεβού να κάνω τη σαλπιγγογραφία. και στο τέλος του μήνα θα κάνουμε άλλο ένα σπερμοδιάγραμμα. Έχουμε ακόμα εμείς. Είμαι ανυπόμονη για την εξωσωματική και αυτό είναι το κακό γιατί δυστυχώς μόνο η γραφειοκρατία κρατάει καιρό. Αλλά είμαι αισιόδοξη πως όλα θα πάνε καλά!!! 

Εσύ πως νιώθεις??

Κοίτα αυτό που σκέφτομαι είναι ότι κάποιες θα πρέπει να της επαναλάβω γιατί έχουν περάσει πάνω από έξι μήνες !! Αλλά ευτυχώς η σαλπιγγογραφια κρατάει 5χρονια ,δεν θα άντεχα να το ξανακάνω !! Κατά αλλά ανυπομονώ να δω εβρυακια μέσα στην κοιλιά μου και για πρώτη φορά να δω θετικοοοο τεστακι,σαν όνειρο μου φαίνεται αλλά θα γίνει που θα πάει θα γινειιιιι!!!! Για όλες μας :-):-) να μου στέλνεις τα νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

@Αννια27Καλημέρα! Ήμουν Παρίσι κ χθές γύρισα. Για αυτο ειχα μειωμενη προσβαση στο ιντερνετ. Δυστυχώς για άλλο ενα μήνα αδιαέτησα 5 μερες νωρίτερα κ είχα και μεσοκυκλικά ροζ υγρα. Σκεφτόμαστε να αφησουμε να περασει ενα εξαμηνο-οκταμηνο ακομα , ισως να δοκιμασουμε μια σπερματεγχυση και μετα να προχωρήσουμε σε εξωσωματικη.

Πέρασες ωραία;;;να χαλαρώσεις να καθαρίσει το μυαλουδακι σου και με ηρεμία θα αποφασίσεις !!! Ελπίζω να δεις θετικο πριν προχωρήσεις σε διαδικασίες :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου πως είσαι;;εγώ εάν θυμάσαι έχω κάνει 3 αποτυχημένες σπερματενχυσης και πάω για εξωσωματική!!! Τα λεφτά που έδωσα φτάσαν σχεδόν της εξωσωματικής οπότε η γνώμη μου είναι να πας απευθείας για εξωσωματική και να μην κουράζεις και την ψυχολογία σου!!! Σου εύχομαι ότι και εάν αποφασίσεις να μείνεις με την πρώτη εγκυουλα :-):-)

Ειμαι καλυτερα κοριτσι μου. Σ ευχαριστω πολύ! Τις προηγουμενες μερες με ειχε πιασει μεγαλη απαγοητευση γιατι εβλεπα τα συμπτωματα της περιοδου και σκεφτομουν να δω τι φταει... Σκεφτομουν οτι επειδη ημουν απο τη βουλωμενη σαλπιγγα, ισως να μην πετυχει, αλλα αυτο δεν το ξερεις και απο πριν. Απλα ειδα αισιοδοξο τον γιατρο και σκεφτομουν πιο θετικα και εγω...Εχεις δικιο για τη σπερματεγχυση, αλλα και το κοστος της εξωσωματικης ειναι παραπανω και η διαδικασια νομιζω σε αγχωνει πιο πολυ! Σκεφτομαι οτι ισως να πιασω με σπερματεγχυση και να μην χρειαστει να καταφυγω στην εξωσωματικη, αφου δεν εχουμε καποιο τραγικο προβλημα, απλα λιγοτερες πιθανοτητες απο καποιο αλλο ζευγαρι. Κ ο αντρας μου λεει να το προσπαθησουμε αλλη μια φορα με σπερματεγχυση και μετα να παμε για εξωσωματικη. Δεν ξερω τι θα μας συμβουλευσει ο γιατρος και αν το αγχος παιζει τοσο ρολο πια! :confused: 

Και σε σενα ευχομαι καλη επιτυχια με την εξωσωματικη και συντομα να μας δειξεις το θετικο σου τεστακι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Γλυκούλα εύχομαι να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου ,να έχεις 8 υπέροχους μήνες :-)😉 ευχαριστωωωω τόσο πολύ

Δυστυχώς η προβληματικό τεστ η βιοχημικη! Σήμερα έκανα το δεύτερο αλλά βγήκε αρνητικό όπως και η χοριακη κ μετά από κάποιες ώρες ήρθε κ η περιοδος....

Δε πειράζει... υπερισχύει τόσο πολύ το κομμάτι της παλινδρομης που αυτό δε με άγγιξε καθόλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Ειμαι καλυτερα κοριτσι μου. Σ ευχαριστω πολύ! Τις προηγουμενες μερες με ειχε πιασει μεγαλη απαγοητευση γιατι εβλεπα τα συμπτωματα της περιοδου και σκεφτομουν να δω τι φταει... Σκεφτομουν οτι επειδη ημουν απο τη βουλωμενη σαλπιγγα, ισως να μην πετυχει, αλλα αυτο δεν το ξερεις και απο πριν. Απλα ειδα αισιοδοξο τον γιατρο και σκεφτομουν πιο θετικα και εγω...Εχεις δικιο για τη σπερματεγχυση, αλλα και το κοστος της εξωσωματικης ειναι παραπανω και η διαδικασια νομιζω σε αγχωνει πιο πολυ! Σκεφτομαι οτι ισως να πιασω με σπερματεγχυση και να μην χρειαστει να καταφυγω στην εξωσωματικη, αφου δεν εχουμε καποιο τραγικο προβλημα, απλα λιγοτερες πιθανοτητες απο καποιο αλλο ζευγαρι. Κ ο αντρας μου λεει να το προσπαθησουμε αλλη μια φορα με σπερματεγχυση και μετα να παμε για εξωσωματικη. Δεν ξερω τι θα μας συμβουλευσει ο γιατρος και αν το αγχος παιζει τοσο ρολο πια! :confused: 

Και σε σενα ευχομαι καλη επιτυχια με την εξωσωματικη και συντομα να μας δειξεις το θετικο σου τεστακι!!! 

Σημασία έχει να εισαι καλά εσύ και ήρεμη και όλα θα κυλήσουν πιο ομαλά !!! Το ανχος παίζει ρόλο γιατί να σκέφτεσαι μόνο ωραία πράγματα 😉 😉 και πολύ σύντομα να έχεις μωράκι!!! Μόλις δω το θετικό πρώτα σε εσάς θα το δείξω!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Δυστυχώς η προβληματικό τεστ η βιοχημικη! Σήμερα έκανα το δεύτερο αλλά βγήκε αρνητικό όπως και η χοριακη κ μετά από κάποιες ώρες ήρθε κ η περιοδος....

Δε πειράζει... υπερισχύει τόσο πολύ το κομμάτι της παλινδρομης που αυτό δε με άγγιξε καθόλου...

Λυπάμαι κορίτσι μου,μην το βάζεις κάτω πάμε δυναμικά τα μπεμπακια μας είναι στο 'δρομο' απλά μας ταλαιπωρούν για να τα ευχαριστηθουμε περισσότερο μετά 😉 😉 😉 !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Δυστυχώς η προβληματικό τεστ η βιοχημικη! Σήμερα έκανα το δεύτερο αλλά βγήκε αρνητικό όπως και η χοριακη κ μετά από κάποιες ώρες ήρθε κ η περιοδος....

Δε πειράζει... υπερισχύει τόσο πολύ το κομμάτι της παλινδρομης που αυτό δε με άγγιξε καθόλου...

Έτσι μπράβο κοριτσάκι μου είναι κάτι που συμβαίνει πολύ συχνά και ίσως κάποιες να μην μάθαμε ποτέ. Θετική σκέψη και θα έρθει συντομα το θετικό και θα μεινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Δυστυχώς η προβληματικό τεστ η βιοχημικη! Σήμερα έκανα το δεύτερο αλλά βγήκε αρνητικό όπως και η χοριακη κ μετά από κάποιες ώρες ήρθε κ η περιοδος....

Δε πειράζει... υπερισχύει τόσο πολύ το κομμάτι της παλινδρομης που αυτό δε με άγγιξε καθόλου...

Λυπάμαι πολύ! Μη στεναχωριέσαι όμως! Σκεψου τα δυο θετικα, πρωτον οτι μπορεις να συλλαβεις και δευτερον οτι καλυτερα που ηταν βιοχημικη παρα μια παλλινδρομη!  Συνεχισε τις προσπαθειες σου και μην το βαζεις κατω! Σου ευχομαι τον επομενο μηνα να δεις παλι θετικο τεστακι και αυτη τη φορα να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Σημασία έχει να εισαι καλά εσύ και ήρεμη και όλα θα κυλήσουν πιο ομαλά !!! Το ανχος παίζει ρόλο γιατί να σκέφτεσαι μόνο ωραία πράγματα 😉 😉 και πολύ σύντομα να έχεις μωράκι!!! Μόλις δω το θετικό πρώτα σε εσάς θα το δείξω!!! :-)

μετα απο 2 χρονια και προσπαθειας, δεν μπορω να ειμαι και πολυ  ηρεμη, αλλα το προσπαθω οσο μπορω! εννοειται οτι θα μας το δειξεις και θα κανουμε παρτυ! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2020 at 10:17 ΠΜ, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σήμερα των Θεοφανείων κρατάω στα χέρια μου αχνό θετικό τεστ εγκυμοσύνης! Δε το περίμενα με τπτ να μείνω έγκυος αμέσως μιας.κ αρχές Νοέμβρη έκανα αποξεση και ουσιαστικά ήταν ο πρώτος.μηνας που είχαμε.το οκ απο το γιατρό χωρίς να το κυνηγησουμε κ ιδιαίτερα λόγω της κακης Μ ψυχολογίας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορα....

Πιο πολύ όμως εύχομαι όντας 3μιση-4 χρόνια στην ανεξήγητη υπογονιμότητα όλες κ ακόμα περισσοτερο οι κοπέλες που έχουν ταλαιπωρηθεί λίγο πιο πολύ να κρατήσουν σύντομα πολύ σύντομα το δικό.τους θετικό τεστακι!

IMG_20200106_085414.jpg

Κορίτσι μου τι χαρά είναι αυτή μπράβο μπράβο χίλια μπράβο...ήρθε γρήγορα το σπορακι να σου δώσει χαρά..σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και καλώς ήρθες στο κλαμπ της ένεσης..:)) θα δεις αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά..αν με χρειαστείς κάτι στη διάθεσή σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2020 at 12:07 ΠΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

@Ελενακι12 Κούκλα μου πόσο χαίρομαι για σένα! Ήμασταν όλες σίγουρες ότι θα είναι μπέμπα!!!! Τα φιλιά μου κι τις καλύτερες ευχές μου!

@Frogel Πως πας εσυ κορίτσι μου;;; Το εμβρυάκι σου είναι καλά;

Όλα καλά κοριτσάκι μου Πέμπτη έχω ραντεβού πάλι είμαστε αισίως 9+2 και αρχίζω σιγά σιγά να το συνειδητοποιώ..εσύ πως είσαι κοριτσαρα μου??όλα καλά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Δυστυχώς η προβληματικό τεστ η βιοχημικη! Σήμερα έκανα το δεύτερο αλλά βγήκε αρνητικό όπως και η χοριακη κ μετά από κάποιες ώρες ήρθε κ η περιοδος....

Δε πειράζει... υπερισχύει τόσο πολύ το κομμάτι της παλινδρομης που αυτό δε με άγγιξε καθόλου...

Ρεεεε νιώθω πολύ βλάκας τώρα διάβασα όλες τις σελίδες..κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ..δεν πιστεύω να ήταν χαλασμένο το τεστακι η χοριακη σου ήταν μηδενική??συγνώμη που σου απάντησα πριν δω την έκβαση χάρηκα πολύ και βιάστηκα..ελπίζω να έρθει σύντομα και να μείνει το θετικό..εσύ κάνε αυτό που είπες προετοιμάσου φτιάξε την ψυχολογία σου και όλα θα πάνε καλά το πιστεύω πολύ για σένα και σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

@Hope19  κοριτσι μου εχετε κανει ολες τις εξετασεις??? Χαλαρωστε και θα ερθει αν δεν υπαρχει καποιο πρόβλημα! Καλη επιτυχία!!!

@Evie2 Εμενα 6-7 μερες κραταει απο τοτε που μου ηρθε σαν κοριτσακι.... Δεν εχει αλλαξει! Οσο αφορα τη ροη επειδη εγω εχω μεγαλη, ειχα ρωτησει τον γιατρο μου κ μου ειπε οτι καλο ειναι να μην εχουμε πολυ μεγαλη ροη! κ φιλες μου που ειχαν 4 μερες επιασαν πολυ συντομα παιδι. δεν παιζει τοσο ρολο αν εισαι στα φυσιολογικα πλαισια!  

Καλα πραγματικα τι αλλο θα ανακαλύψουν??? χαχαχα  βεντούζα - βεντούζα!!!

@diana8 μπραβο κοριτσι μου!!!! παμε γεραααα!!!

@Λικη μου νομιζω ειναι αρνητικη η χοριακη σου! οποτε μαλλον σε επηρεασε η δηλητηριαση. τι σου ειπε ο γιατρος? θα την κανεις τη γαστροσκοπηση?? πες μου την εμπειρια σου γιατι κ εγω καποια στιγμη πρεπει να την κανω! 

 

Εγω κοριτσια σημερα αδιαθετησα, όπως το περίμενα! πηρα το γιατρο και θα τον δουμε τις επομενες μερες να δουμε τι θα κανουμε! Απορησε που αδιαθετησα γιατι ηταν πολυ αισιοδοξος με τα δεδομενα που ειχαμε εκεινη τη μερα...  @Αννια27 βαλε με στο πινακακι για 6/2!

 

Kαλημέρα κορίτσι μου. Έχω μια βουλωμένη σάλπιγγα κ πρόβλημα με οωρρηξία καθώς φαίνεται ότι κάνω κάθε μήνα οωρρηξία και μαλιστα από την ανοιχτή τις περισσότερες φορές γιατί η μια οωθήκη είναι μικρότερη επειδή είναι χειρουργημένη. Αλλά έχω περίοδο μετά από 8-9 μέρες και δεν μένω έγκυος. Το σπέρμα μας έχουν πει είναι καλό. Θυμαμαι περιπου συνολο 135.000.000 και ανα ml 65.000.000 κάτι τέτοιο και κινητικοτητα καλη μας εχουν πει σεν τη θυμαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Πέρασες ωραία;;;να χαλαρώσεις να καθαρίσει το μυαλουδακι σου και με ηρεμία θα αποφασίσεις !!! Ελπίζω να δεις θετικο πριν προχωρήσεις σε διαδικασίες :-):-)

Περάσαμε πολύ ωραία και ξεχαστήκαμε. ¨Ηταν ο επόμενος κύκλος από τις ενέσεις που είχα κάνει. Αν θυμάσαι είχα περίοδο 18η μερα κύκλου κ είχα και υπερδιέγερση και μετά σε αυτό τον κύκλο περίμενα 28η μέρα και ήρθε 23η, 5 μέρες νωρίτερα δλδ. Δεν ξέρω μήπως είναι ακόμα επίρρεια από τις ορμόνες. Πάντως είχα κάνει υπέρηχο και φαίνονταν όλα καλά τι να πω.

Αυτό το μήνα δεν θα πάω καθολου γιατρό. Θα κατσω να ηρεμήσω. Τον αλλο μηνα βλεπυμε. Σκέφτομαι να κάνω μια σπερματεγχυση πρώτα και εάν δεν πετύχει σκέφτομαστε σοβαρα σε λίγους μήνες να ξεκινήσουμε διαδικασίες για εξωσωματική. Γιατί είναι πολλά. Η σάλπιγγα η κλειστή , η οωρρηξία που μάλλον δεν είναι ποιοτική. Μη χάνουμε άλλο χρόνο. Μέχρι το καλοκαίρι λέω και από Φθινόπωρο ξεκινάμε.

Εσύ κορίτσι μου τι νέα. Πότε έχεις ραντεβού?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Ρεεεε νιώθω πολύ βλάκας τώρα διάβασα όλες τις σελίδες..κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ..δεν πιστεύω να ήταν χαλασμένο το τεστακι η χοριακη σου ήταν μηδενική??συγνώμη που σου απάντησα πριν δω την έκβαση χάρηκα πολύ και βιάστηκα..ελπίζω να έρθει σύντομα και να μείνει το θετικό..εσύ κάνε αυτό που είπες προετοιμάσου φτιάξε την ψυχολογία σου και όλα θα πάνε καλά το πιστεύω πολύ για σένα και σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια...

Καλέ σιγά δε πειράζει! Η χοριακη χθες ήταν 2 και μετά από.λιγο ήρθε κ περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε ολες .  Πρώτη φορά που σχολιάζω σε αυτο το θέμα. σε 2 εβδομάδες περιμένω το μωρακι μου . ΠΗΤ εχω 6-2 αλλα θα γεννήσω πιο νωρις με καισαρική. Περιμένω μια ομορφη μπεμπούλα . Ειναι το πρώτο μου και ανυπομονώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχετε κανει ποτε ωορηξια 9η ή 10η μερα τ κυκλου σας? Εκανα τη Δευτέρα τεστ ωορηξιας(9η μερα)  κ μ φανηκε αρκετα σκουρο ειπα θα κανω κ χθες αλλα δεν προλαβα ημουν για δουλεια απο τις 7μιση τ πρωι εως 8 τ απογ κ μ το π γυρισα πηγαμε για φαγητο για να γιορτασουμε τον αντρουλη μ.κ σμρ π εκανα τπτ ουτε αχνη γραμμουλα τπτ. Σας εχει τυχει τοσο νωρις ωορηξια? Ευτυχώς ειχαμε επαφουλες δυτερα κ χθες κ κοιμηθηκα ετσι. Το ημερολογιο μ με εχει για ημερα ωορηξιασ την Παρασκευή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Giota83 είπε:

Καλή χρονιά σε ολες .  Πρώτη φορά που σχολιάζω σε αυτο το θέμα. σε 2 εβδομάδες περιμένω το μωρακι μου . ΠΗΤ εχω 6-2 αλλα θα γεννήσω πιο νωρις με καισαρική. Περιμένω μια ομορφη μπεμπούλα . Ειναι το πρώτο μου και ανυπομονώ.

Συγχαρητηρια κοπελα μου με το καλο η μπεμπουλα σου να ειναι γερη κ δυνατη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια εχετε κανει ποτε ωορηξια 9η ή 10η μερα τ κυκλου σας? Εκανα τη Δευτέρα τεστ ωορηξιας(9η μερα)  κ μ φανηκε αρκετα σκουρο ειπα θα κανω κ χθες αλλα δεν προλαβα ημουν για δουλεια απο τις 7μιση τ πρωι εως 8 τ απογ κ μ το π γυρισα πηγαμε για φαγητο για να γιορτασουμε τον αντρουλη μ.κ σμρ π εκανα τπτ ουτε αχνη γραμμουλα τπτ. Σας εχει τυχει τοσο νωρις ωορηξια? Ευτυχώς ειχαμε επαφουλες δυτερα κ χθες κ κοιμηθηκα ετσι. Το ημερολογιο μ με εχει για ημερα ωορηξιασ την Παρασκευή. 

Είχα ψάξει το θεμα αυτό και ειδα οτι το κάθε πότε έχεις  ωορρηξία εξαρτάται απο το πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου. Ο δικός μου που κρατάει απο 26-29 μέρες το μέγιστο , η ωορρηξία ξεκινούσε περίπου απο την 9η εώς την 14η μέρα.  Υπάρχουν πολλές εφαρμογές που μπορείς να υπολογίσεις τις γόνιμες μέρες. Αν και ο δικός συ κύκλος κρατάει τοσο ειναι απόλυτα φυσιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Giota83 είπε:

Είχα ψάξει το θεμα αυτό και ειδα οτι το κάθε πότε έχεις  ωορρηξία εξαρτάται απο το πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου. Ο δικός μου που κρατάει απο 26-29 μέρες το μέγιστο , η ωορρηξία ξεκινούσε περίπου απο την 9η εώς την 14η μέρα.  Υπάρχουν πολλές εφαρμογές που μπορείς να υπολογίσεις τις γόνιμες μέρες. Αν και ο δικός συ κύκλος κρατάει τοσο ειναι απόλυτα φυσιολογικό.

Παντα εκανα ωορηξια την 13 14 μερα αλλα τους τελευταίους 3 μηνες χρησιμοποιω κ τεστακια κ οντως παντα ειχα οποτς μ ελεγε η εφαρμογή.  Κ αυτον τ μηνα εκανα τη διαφορά 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Δυστυχώς η προβληματικό τεστ η βιοχημικη! Σήμερα έκανα το δεύτερο αλλά βγήκε αρνητικό όπως και η χοριακη κ μετά από κάποιες ώρες ήρθε κ η περιοδος....

Δε πειράζει... υπερισχύει τόσο πολύ το κομμάτι της παλινδρομης που αυτό δε με άγγιξε καθόλου...

Στεναχωρέθηκα τόσο πολύ όταν διάβασα το μήνυμα. Χαίρομαι όμως που το αντιμετωπίζεις έτσι. Αυτό που είναι σημαντικό εντέλει είναι να μην μας γονατίζουν οι ατυχίες. Εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι πολύ γρήγορα θα ξανά μείνεις και όλα θα πάνε τέλεια.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giota83 είπε:

Καλή χρονιά σε ολες .  Πρώτη φορά που σχολιάζω σε αυτο το θέμα. σε 2 εβδομάδες περιμένω το μωρακι μου . ΠΗΤ εχω 6-2 αλλα θα γεννήσω πιο νωρις με καισαρική. Περιμένω μια ομορφη μπεμπούλα . Ειναι το πρώτο μου και ανυπομονώ.

Με το καλό κορίτσι μου! Ετοιμάσου να μπεις στον υπέροχο κόσμο της μητρότητας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Δυστυχώς η προβληματικό τεστ η βιοχημικη! Σήμερα έκανα το δεύτερο αλλά βγήκε αρνητικό όπως και η χοριακη κ μετά από κάποιες ώρες ήρθε κ η περιοδος....

Δε πειράζει... υπερισχύει τόσο πολύ το κομμάτι της παλινδρομης που αυτό δε με άγγιξε καθόλου...

Μην ανησυχείς ίσως έκανε λάθος το τεστ όπως λες. Άγχος να μην έχεις και θα έρθει το μωράκι σου . Ολα έρχονται στην ώρα τους. Αν έχεις όμως ιστορικό με παλίνδρομες κυήσεις καλύτερα να μιλήσεις με τον γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια εχετε κανει ποτε ωορηξια 9η ή 10η μερα τ κυκλου σας? Εκανα τη Δευτέρα τεστ ωορηξιας(9η μερα)  κ μ φανηκε αρκετα σκουρο ειπα θα κανω κ χθες αλλα δεν προλαβα ημουν για δουλεια απο τις 7μιση τ πρωι εως 8 τ απογ κ μ το π γυρισα πηγαμε για φαγητο για να γιορτασουμε τον αντρουλη μ.κ σμρ π εκανα τπτ ουτε αχνη γραμμουλα τπτ. Σας εχει τυχει τοσο νωρις ωορηξια? Ευτυχώς ειχαμε επαφουλες δυτερα κ χθες κ κοιμηθηκα ετσι. Το ημερολογιο μ με εχει για ημερα ωορηξιασ την Παρασκευή. 

Καλημέρα! Εγώ κάνω που και που μικρούς κύκλους, όταν έμεινα έγκυος στο γιο μου έκανα κάπου εκεί ωορρηξια γιατί θυμάμαι περίμενα περίοδο 22η μέρα!!!!! Το ημερολόγιο εννοείται ελεγε άλλα...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giota83 είπε:

Καλή χρονιά σε ολες .  Πρώτη φορά που σχολιάζω σε αυτο το θέμα. σε 2 εβδομάδες περιμένω το μωρακι μου . ΠΗΤ εχω 6-2 αλλα θα γεννήσω πιο νωρις με καισαρική. Περιμένω μια ομορφη μπεμπούλα . Ειναι το πρώτο μου και ανυπομονώ.

Καλή Χρονιά! Με το καλό να δεχτείτε τη μπεμπούλα σας!!! Θυμάμαι και εγώ την ανυπομονησία που είχα όταν πλησίαζε ο καιρός! Και τις καούρες φυσικά και ολους αυτούς τους πόνους στα κόκαλα αλλά όλα γλυκαίνουν μετά όταν τα νοσταλγεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...