Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ εγκυμοσυνης


Recommended Posts

Κοριτσια μου τι κανετε;

Μετα απο σπερματεγχυση που εκανα 23/11, εκανα σημερα τεστ(3μερες πριν την αναμενομενη περιοδο) και βγηκε αχνη η δευτερη γραμμουλα!!!δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η οχι...θα περιμενω καθυστερηση για να κανω κ αλλο....καμια γνωμη;

Swiss?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;

Μετα απο σπερματεγχυση που εκανα 23/11, εκανα σημερα τεστ(3μερες πριν την αναμενομενη περιοδο) και βγηκε αχνη η δευτερη γραμμουλα!!!δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η οχι...θα περιμενω καθυστερηση για να κανω κ αλλο....καμια γνωμη;

Swiss?

Να χαρείς καλέ!! Συγχαρητήρια!!! ?

Να μιλήσεις με τη γυναικολογο σου και να κάνεις χοριακή !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Να χαρείς καλέ!! Συγχαρητήρια!!! ?

Να μιλήσεις με τη γυναικολογο σου και να κάνεις χοριακή !!!

Συμφωνώ συγχαρητήρια είσαι εγκυούλα....βουρ για χοριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;

Μετα απο σπερματεγχυση που εκανα 23/11, εκανα σημερα τεστ(3μερες πριν την αναμενομενη περιοδο) και βγηκε αχνη η δευτερη γραμμουλα!!!δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η οχι...θα περιμενω καθυστερηση για να κανω κ αλλο....καμια γνωμη;

Swiss?

Κορίτσι μου είσαι έγκυος! Φυσικά και να χαρείς? ξανακάνε τεστ σε 2-3 μέρες και θα δεις ότι η γραμμή θα είναι πιο σκούρα! Συγχαρητήρια σου εύχομαι μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;

Μετα απο σπερματεγχυση που εκανα 23/11, εκανα σημερα τεστ(3μερες πριν την αναμενομενη περιοδο) και βγηκε αχνη η δευτερη γραμμουλα!!!δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η οχι...θα περιμενω καθυστερηση για να κανω κ αλλο....καμια γνωμη;

Swiss?

Συγχαρητήρια!!!?Να χαρείς γλυκιά μου! Σίγουρα είσαι! Δευτέρα πρωί κάνε μια χοριακη! Δεν υπάρχει λόγος να κάνεις κι άλλο τέστ...και αχνή να είναι η γραμμή πάλι θετικό είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια! Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια παραπάνω, ασε τα τεστ κ κάνε μια χοριακή να ξέρεις που βρίσκεσαι! Βέβαια επεσε σκ κ υπομονή ως τη Δευτέρα... καλύτερα θα δεις κ ενα τεράστιο νούμερο :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημένη μου συγχαρητήρια.. αν δε κανω λαθος σπερματέγχυση δεν έκανες?? μπράβοοοο!!! να πας να κάνεις χοριακή.. να σ ρωτήσω όμως έκανες κ ένεση ovitrelle για το σπάσιμο αβγών? .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Γιαννηςς είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε;

Μετα απο σπερματεγχυση που εκανα 23/11, εκανα σημερα τεστ(3μερες πριν την αναμενομενη περιοδο) και βγηκε αχνη η δευτερη γραμμουλα!!!δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η οχι...θα περιμενω καθυστερηση για να κανω κ αλλο....καμια γνωμη;

Swiss?

Καλημεραααα!!! Εννοειται να χαρεις!!! Συγχαρητήριααααα κοριτσι μου!!!!♡♡♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/12/2019 at 5:10 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

αγαπημένη μου συγχαρητήρια.. αν δε κανω λαθος σπερματέγχυση δεν έκανες?? μπράβοοοο!!! να πας να κάνεις χοριακή.. να σ ρωτήσω όμως έκανες κ ένεση ovitrelle για το σπάσιμο αβγών? .. 

Και να έκανε ovitrelle έχουν περάσει πολλές μέρες.. έκανε σπερματέγχυση 23/11 άρα ovitrelle 36 ώρες νωρίτερα, περίπου 21/11 και χθες που έκανε το τεστ είχαμε 7/12.. Έχει περάσει η επίδραση της ovitrelle.. 

@Γιαννηςς με το καλό! Να πάνε όλα τέλεια.. με σπερματέγχυση 23/11 περίμενες περίοδο 14 μέρες μετά, δηλαδή 7/12.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια και ευχαριστω πολυ πολυ για τα αισιοδοξα μηνυματακια σας!χοριακη δεν μπορω να κανω γιατο εχω ερθει εξωτερικο μια εβδομαδα....οποτε τη δευτερα που θα γυρισω(αν δεν εχει εμφανιστει η ακατονομαστη) .το κακο ειναι οτι πρεπει να αρρωστησα λιγακι...και μπορω να παρω μονο ντεπον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 9/12/2019 at 8:02 ΠΜ, ο/η Lisaki 80 είπε:

Και να έκανε ovitrelle έχουν περάσει πολλές μέρες.. έκανε σπερματέγχυση 23/11 άρα ovitrelle 36 ώρες νωρίτερα, περίπου 21/11 και χθες που έκανε το τεστ είχαμε 7/12.. Έχει περάσει η επίδραση της ovitrelle.. 

@Γιαννηςς με το καλό! Να πάνε όλα τέλεια.. με σπερματέγχυση 23/11 περίμενες περίοδο 14 μέρες μετά, δηλαδή 7/12.. 

Κορίτσια να κάνω κι εγώ μια ερώτηση; μετά από πόσες μέρες περνάει η επίδραση της ovitrelle? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...