Μετάβαση σε περιεχόμενο

ginetai to test xoriakis na einai la8os???


Recommended Posts

Νεφέλη καλημέρα... :)

Γιατί κοριτσάκι μου βασανίζεις έτσι τον εαυτό σου; Πήγαινε κάνε μια εξέταση χοριακής κανονική, σήμερα κιόλας! Τώρα που θα έχεις ξυπνήσει και θα βλέπεις το mammy, άστα όλα και πήγαινε. Είναι ο μόνος τρόπος να δεις τι γίνεται. Κι ούτε να αγχώνεσαι, ούτε να τρελαίνεσαι.

Και σε παρακαλώ πολύ.. ηρέμησε! Και να σκέφτεσαι: Ό,τι είναι να γίνει, να γίνει για καλό.

Σε φιλώ κι ελπίζω να πάνε όλα καλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ. ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 15 ΜΕΡΕΣ. Η ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, Η ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΞΕΣΗΚΩΣΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ, ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ. ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΣΕ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ. Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗ. ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΧΑΛΑΡΩΣΕ...:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΗΝ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.

ΣΕ ''ΒΛΕΠΩ'' ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ, ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΟ....

ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΧΟΡΙΑΚΗΣ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ.

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙΣ ΕΤΣΙ.

ΜΠΟΡΕΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝ 1. ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

2. ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.

ΟΤΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΣΙΕΣ ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ

ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΤΟΥΝ ΟΛΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika eimai egyos ekana e3etasi xoriakis k itan 22000.stn uperixo omws ypirxe kt pme provlimatise.m pe oti o sakos einai xamila k na eimai synexeia 3aplwti mi katevei k alo.episis ka8olou sex.sas fainontai fusiologika auta koritsia???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nefelieg καλημέρα και να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!

Ακολούθησε τις συμβουλές του γιατρού σου και ξεκουράσου;)

Φαντάζομαι καλύτερα θα ήταν ο σάκος να είναι πιο ψηλά αλλά αφού τυχαίνει έτσι τι να κάνουμε πρέπει να προσέξεις λίγο παραπάνω.

Σου εύχομαι μια καλή συνέχεια! Στο θέμα σεξ εξαρτάται τον γιατρό άλλοι το επιτρέπουν και άλλοι όχι. Τώρα σε σένα θα το είπε λόγω της θέσης του σάκου σου.

Φιλιά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στην αρχη τησ εγκυμοσυνησ ειχα αποκολληση και το σεξ το θυμηθηκα τι ηταν μετα την γεννα....ξαπλα οπωσ σου συνιστει ο γιατροσ μεχρι να δεσει ο σακος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mallon me pare3igisate,,,xestika gia to sex....variemai oli mera mesa!auto ine to provlima m!:P k exw mia aporia...ti ennoei o giatros mi pesei o sakos dld kindunos na apobalw?ntrepomai na ti rotisw,,,:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi den to eipa apo auto egw oti theleis sex....twra gia to mesa....nefeli mou tha kaneis kai thisies

nai gia auto sou to eipe giati an einai xamila me mia lathos kinisi mporei na ksekolisei kai na apobaleis..thelei poli prosoxi........ligo ipomoni koritsi mou ti na kanoume????ante ola kala tha pane...na edw tha ta leme mazi oso kairo xreiastei na eisai ksaplwmeni...ligo tv..ligo periodika oute pou tha to katalabeis:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μου οι περισσοτερεσ εγκυεσ δεν εχουν ορεξη για σεξ.......οσο για το σακο μαλλον κατι τετοιο γινεται!!!!εξοπλισου με ντιβιντι,βιβλια για εγκυμοσυνη....συζητα στο τσατ θα περασουν οι μερεσ γρηγορα....κυριωσ ξεκουραση και οχι αγχοσ!!αντε μηπωσ μου κανεισ τον μελλοντα γαμπρο μου:P :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΦΕΛΗ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ

Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ

ΥΠΟΘΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΒΑΛΩ,Κ ΟΧΙ ΣΕΞΞΞΞΞ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΟΥ

ΤΟ ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΝΤΕ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ 5ο ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΠΟΝΟΙ ΟΠΟΤΕ

ΠΑΛΙ ΞΑΠΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. Κ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ 8ο ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΧΑΠΙΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ.

ΑΣΕ Κ ΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΝΤΕ ΠΟΥ ΠΟΝΑΓΑ ΚΙ ΟΛΑΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ

ΟΥΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΠΑΩ.ΚΟΥΤΣΑΙΝΑ.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝ Κ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΟΥ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.

ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nefelieg έγραψε:

telika eimai egyos ekana e3etasi xoriakis k itan 22000.stn uperixo omws ypirxe kt pme provlimatise.m pe oti o sakos einai xamila k na eimai synexeia 3aplwti mi katevei k alo.episis ka8olou sex.sas fainontai fusiologika auta koritsia???

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Η αδελφή μου είναι έγκυος και ο γιατρός της είπε ότι το παιδί 'πιάστηκε" χαμηλά και να μην κουράζεται.

Μια συμβουλή: ό,τι απορία και αν έχεις, ό,τι δεν καταλαβαίνεις ΝΑ ΡΩΤΑΣ τον γιατρό σου ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ακόμη και αν νομίζεις ότι είναι χαζή η ερώτηση, δεν είναι όλα αυτονόητα. Ίσως να είναι για τους γιατρούς όχι όμως και για μας! και οι γιατροί για αυτό υπάρχουν για να απαντούν στις ερωτήσεις μας!

Καλή συνέχεια....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nefelie mou geia sou...

Kai sugxaritiria gia tin egkumwsini sou agapi mou...

Koritsi mou akou ton giatro sou kai na ksaplwneis oso mporeis re mana mou gia na min paei kati kako stin egkumwsini sou...

Pragma pou den sou euxwme katholou...

Apo sex tora,,,ksekourasei uparxoun ki alla pragmata na kamnetai agapi mou...

Kali sunexeia kai eipame agapi mou gia na exeis mia kali egkumwsini xwreis provlimata,,,KSEKOURASEI...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεφελη συγχαρητηρια!!!

Μην ανυσηχεις απλα κανε αυτα που σου λεει ογιατρος σου και ολα θα πανε υπεροχα!!

Μια γνωστη μου ειχε το ιδιο θεμα και κυοφορουσε διδυμα! Ακουγε το γιατρο της και παρολο που κουραζοτανε λιγο παραπανω γιατι το παιδακι της ηταν 2 χρονων ,γεννησε στο μηνα της τα διδυμακια!!!!

Για καθε απορια σου οσο χαζη και να σου φαινεται τηλεφωνο στο γιατρο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεφέλη συγχαρητήρια!!!!!

Απο δώ και πέρα να κοιτάς τα πράγματα μόνο αισιόδοξα ... και να ρωτάς τον γιατρό σου για κάθετι που σε απασχολεί...

Άν ακολουθήσεις τις οδηγίες του γιατρού σου, όλα θα πάνε καλά!!!!

Σου ευχομαι μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...