Μετάβαση σε περιεχόμενο

Aνταλλαγή gonal-f


Recommended Posts

Kαλησπέρα και καλή εβδομάδα!

Πέρασα επιτροπή τον Ιουνιο σκεπτόμενη οτι Σεπετεμβριο θα ξεκινούσαμε νεα διέγερση, τελικά ο γιατρός μας είπε να περιμένουμε μέχρι τον Νοέμβριο μήπως βελτιωθεί το σπέρμα του συζύγου με τη θεραπεία που ακολουθούσε.

Φτάσαμε λοιπόν τελος Νοέμβρη και τελικά παλι δε μπορούμε να ξεκινήσουμε γιατί έχει e coli στον προστάτη. Ο ουρολόγος μας είπε ότι μπορεί μπορεί να πάρει και αρκετό διάστημα να φύγει από τον προστάτη.

Οι gonal όμως που έχω  έχουν λήξη τον Φεβρουάριο του 20'...

Υπάρχει καποια κοπέλα που πρόκειται να κάνει διέγερση νωρίτερα και θα ήθελε να τις ανταλλάξει με τις δικές μου αν οι δικές της έχουν λήξη αργότερα;

Είναι κρίμα να πάνε χαμένες οι ενέσεις και από την επιτροπή δε μπορουν να με βοηθήσουν.

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι δυστυχως και εμενα τοτε ληγουν για αυτο θα τις χρησιμοποιησω τον γεναρη αν πανε ολα καλα. Αν δεν βρεις να τις αλλαξεις στειλε μου εστω 1 που μου λειπει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και καλο μηνα και εμενα τοτε ληγουν και εχω κανονισει την προσπαθεια μου για Ιανουαριο. Αν δεν βρεις να τις αλλάξεις να ξέρεις έχω αναγκη ένα κουτι σε παρακαλω πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ φίλη μου ρωτά τον γιατρό σου αυτοί συνήθως και γνωρίζουν και έχουν και νταραβερια μεταξύ τους είναι κρίμα να παν χαμένες αν δεν βρεθεί δως τες δεν προλαβαίνω και εγώ λυπάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Io1508 είπε:

Καλησπερα και καλο μηνα και εμενα τοτε ληγουν και εχω κανονισει την προσπαθεια μου για Ιανουαριο. Αν δεν βρεις να τις αλλάξεις να ξέρεις έχω αναγκη ένα κουτι σε παρακαλω πολύ!

Αν δε βρω να τις ανταλλαξω θα σου στειλω. Ποτε ξεκινας διεγερση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου να σε ρωτήσω δεν μπορεί να τις πάρει ο ιατρός σου και να της αλλάξει..;;; Εμένα προσωπικά την πήρε ο ιατρός μου..!  Η να πάρεις την 2 δόση με τα φάρμακα από την επιτροπή..;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα. Εχεις βρει να ανταλλαξεις τις ενεσεις; Με ενδιαφερει μια gonal 900 και ισως χρειαστω και μια πιο μικρη 300. Αν δεν τις χρησιμοποιησεις και χρειαστει να παρεις την δευτερη παρτιδα του εοππυ, μπορω να σου πληρωσω ενα αντιτιμο για αυτες να καλυψεις  τα εξοδα για καποιο αλλο φαρμακο που θα χρειαστεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/12/2019 at 8:27 ΜΜ, ο/η Guest είπε:

Καλησπερα. Εχεις βρει να ανταλλαξεις τις ενεσεις; Με ενδιαφερει μια gonal 900 και ισως χρειαστω και μια πιο μικρη 300. Αν δεν τις χρησιμοποιησεις και χρειαστει να παρεις την δευτερη παρτιδα του εοππυ, μπορω να σου πληρωσω ενα αντιτιμο για αυτες να καλυψεις  τα εξοδα για καποιο αλλο φαρμακο που θα χρειαστεις.

Δε βρηκα να ανταλλαξω αλλα πιθανοτατα να προλαβω να τις χρησιμοποιησω τελικα!  

Φτιαξε ενα θεμα ξεχωριστο να το διαβασουν οι κοπελες μηπως υπαρχει κσποια που μπορει να σε βοηθησει αν εχει μεινει καμια πενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...