Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: 06/12

Ελενικον: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: 06/12

Ελενικον: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Αννια μου εγώ περιμένω στις 9/1. Μακάρι να μπορέσω να κάνω ένα τόσο μεγάλο δώρο στον άντρα μου. Είναι κοντά στην επέτειο μας. Κλείνουμε 11 χρόνια μαζί!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: 06/12

Ελενικον: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

εγώ αν υποθέσουμε οτι πήγα 12η μέρα στον υπέρηχο κ είχε δειξει οτι έκανα ωορρηξία λογικά 23 περιμένω... αλλά δε τα βλέπω καν να σ πω την αληθεια γιατί το έχασα το τρένο αυτό το μήνα... νόμιζα οτι έκανα πιο μετά ωορρηξία κ την πάτησα... 5η κ 12η κ 14η μέρα είχα επαφές .. 12η όμως είχε σκάσει μ πε.. άρα 11η? τι να πω.. με εξέπληξε αυτός ο μήνας..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα κορίτσια... που είστε καλέ σήμερα?? χαχα εγώ ετοιμάζομαι κναω τα μποτε μου... νυχια , μαλλιά , λειζερ.. όλα τα κανα.. απο αυριο τα κεφάλια μέσα. ξεκινάει το εορταστικό πρόγραμμα... πφφφφ....

εσείς όλα καλά?..  @Elenikon περιμένουμε νέα σου..

Καλά έκανες! Πάνω από όλα είμαστε γυναίκες! Εμείς βολταραμε σήμερα. Είναι και ανοιχτά τα μαγαζιά και είπαμε να το εκμεταλλευτούμε. Πάντα κάνουμε μια βόλτα για να δούμε τις βιτρίνες πριν τα Χριστούγεννα. Ξέρετε εγώ δήθεν τυχαία αναφέρω τι μου αρέσει και ύστερα πάει αυτός και μου το παίρνει για να το βάλει κάτω από το δέντρο. Ε! να τον βοηθήσω και λίγο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά έκανες! Πάνω από όλα είμαστε γυναίκες! Εμείς βολταραμε σήμερα. Είναι και ανοιχτά τα μαγαζιά και είπαμε να το εκμεταλλευτούμε. Πάντα κάνουμε μια βόλτα για να δούμε τις βιτρίνες πριν τα Χριστούγεννα. Ξέρετε εγώ δήθεν τυχαία αναφέρω τι μου αρέσει και ύστερα πάει αυτός και μου το παίρνει για να το βάλει κάτω από το δέντρο. Ε! να τον βοηθήσω και λίγο! 

εμείς ευτυχώς δεν ακολουθούμε το πρόγραμμα της Αθήνας κ είμαστε κλειστά .. από αύριο ξεκινάει το εορταστικό!! εννοείταιιιι καλά κάνεις κάπως έτσι το κάνουμε κ εμείς χαχααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Πολύ καλά κάνεις κορίτσι μου ξεκούραση και μποτε το καλύτερο :-) εγω γύρισα πριν λίγο από τον Βόλο είχαμε πάει διήμερο !! Δεν ξέρω τι μας έχει βρει και πάμε όλο εκδρομές :-) !! Οπότε τώρα δουλειές σπιτιού γιατί αύριο με την δουλειά δεν θα προλάβω!!! Καλά παραπάνω που λέγατε για κιλά δεν ήθελε καν να διαβάζω ? μιας και εγώ είμαι 1.68 όταν γνώρισα τον άντρα μου πριν 7-8 χρόνια ήμουν 62 κιλά στο γάμο πριν δύο χρόνια έφτασα 58 και πριν ένα χρόνο μετά τις τρεις σπερματενχυση ς έφτασα 75 ? οποτε τώρα πρέπει να κάνω διατροφή να χάσω πάλι τα κιλά γιατί ακόμα τα έχω :-( και εκτός αυτού ποτέ δεν γυμναζομουν!!! Δώστε συμβουλές εσείς που είστε πιο αδυνατουλες τι να κάνω να χάσω τα κιλά !!!!!!!!!

Και πολύ καλά κάνετε! Σε λίγο που θα έρθει το μπεμπακι σας δεν θα έχετε πολύ χρόνο. Εγώ λέω να πω μια φίλη μου που είναι διατροφολόγος να μου κάνει κανένα πρόγραμμα γιατί θέλω να χάσω 5-6 κιλά και δεν μπορώ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Εγώ θα κάνω τραπέζι σήμερα θα έρθουν να φαμε τα αδέρφια του άντρα μου. Το αποφασίσαμε ξαφνικά χωρίς να το προγραμματίσουμε κ τρέχω λίγο.... Τώρα δηλαδή κάθομαι γιατί κοιμησα το μικρό.... Σε μισή ωρίτσα λέω να βάλω μπρος να μαγειρευω.... Έχω να κάνω τραπέζι σπίτι σε πολλά άτομα γύρω στα δύο χρόνια....

@Αννια27 και εγώ δεν γυμναζομουν ποτέ μα ποτέ, όταν ήμουν γύρω στα 33 ξεκίνησα πρώτη φορά γυμναστήριο στη ζωή μου.... Επειδή όσο μεγαλώνουμε αλλάζει το σώμα και ο μεταβολισμός βοηθάει μια ήπια άσκηση να κρατήσουμε το κορμί σε καλό επίπεδο... Εγώ δοκίμασα το πιλατες και ξετρελάθηκα... Είναι η κατάλληλη γυμναστική για εμένα. Μαζί με λίγο ποδήλατο στο γυμναστήριο λίγο διάδρομο ήμουν σούπερ.. |

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Εγώ θα κάνω τραπέζι σήμερα θα έρθουν να φαμε τα αδέρφια του άντρα μου. Το αποφασίσαμε ξαφνικά χωρίς να το προγραμματίσουμε κ τρέχω λίγο.... Τώρα δηλαδή κάθομαι γιατί κοιμησα το μικρό.... Σε μισή ωρίτσα λέω να βάλω μπρος να μαγειρευω.... Έχω να κάνω τραπέζι σπίτι σε πολλά άτομα γύρω στα δύο χρόνια....

@Αννια27 και εγώ δεν γυμναζομουν ποτέ μα ποτέ, όταν ήμουν γύρω στα 33 ξεκίνησα πρώτη φορά γυμναστήριο στη ζωή μου.... Επειδή όσο μεγαλώνουμε αλλάζει το σώμα και ο μεταβολισμός βοηθάει μια ήπια άσκηση να κρατήσουμε το κορμί σε καλό επίπεδο... Εγώ δοκίμασα το πιλατες και ξετρελάθηκα... Είναι η κατάλληλη γυμναστική για εμένα. Μαζί με λίγο ποδήλατο στο γυμναστήριο λίγο διάδρομο ήμουν σούπερ.. |

Πρέπει και εγώ να δοκιμάσω κάτι νομίζω ότι θα μου ταιριάζει η γιόγκα ,έχω κάνει παλαιότερα αλλά σταμάτησα τεσπά, σίγουρα θα κάνω διατροφή και περπάτημα!!! Είναι ωραία τα τραπέζια , μπορεί να τρέχουμε λίγο παραπάνω αλλά σίγουρα είναι ωραίες στιγμές :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Και πολύ καλά κάνετε! Σε λίγο που θα έρθει το μπεμπακι σας δεν θα έχετε πολύ χρόνο. Εγώ λέω να πω μια φίλη μου που είναι διατροφολόγος να μου κάνει κανένα πρόγραμμα γιατί θέλω να χάσω 5-6 κιλά και δεν μπορώ!?

Ναι μωρέ και εγώ έτσι σκέφτομαι και εξάλλου οι εκδρομές μας χαλαρώνουν και σε αυτές τις διαδικασίες που θα μπούμε θέλω να είμαστε χαλαροί και οι δύο :-) !!! Να σου πω την αλήθεια σκέφτομαι να μην πάω σε διατροφολόγος θα το προσπαθήσω μόνη μου και βλέπουμε !!! Σκέφτομαι κιόλας ότι στην εξωσωματική οι περισσότερες λένε ότι περνούν κιλά και εγώ δεν έχω περιθώρια,οπότε να τα χάσω και μετά να προσέχω όσο κάνουμε προσπάθειες :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλά έκανες! Πάνω από όλα είμαστε γυναίκες! Εμείς βολταραμε σήμερα. Είναι και ανοιχτά τα μαγαζιά και είπαμε να το εκμεταλλευτούμε. Πάντα κάνουμε μια βόλτα για να δούμε τις βιτρίνες πριν τα Χριστούγεννα. Ξέρετε εγώ δήθεν τυχαία αναφέρω τι μου αρέσει και ύστερα πάει αυτός και μου το παίρνει για να το βάλει κάτω από το δέντρο. Ε! να τον βοηθήσω και λίγο! 

Ποσοοο σωσστηηη!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: 06/12

Ελενικον: 12/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Εαυγγελοςτ: 09/01/2020

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

 

@Ευάγγελοςτ ελπίζω να κάνεις δώρο επετείου στον αντρουλι σου ένα θετικό τεστ ? :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: 06/12

Ελενικον: 12/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Εαυγγελοςτ: 09/01/2020

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

 

@Ευάγγελοςτ ελπίζω να κάνεις δώρο επετείου στον αντρουλι σου ένα θετικό τεστ ? :-)

βαλε με 23 μαζι με την @Kostef.. θα δούμε σίγουρα θετικό από εκείνη έτσι νιώθω.. εγώ απλά βλέπω την ημερομηνία χαχα τον άλλο ,μηνα έτσι που τα κανα... ακόμα να το χωνέψω αλλά από την άλλη καιρό έχω να νιώσω έτσι γιατί δεν περιμένω κάτι...δεν είναι εκεί το μυαλό μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εγω περιμενω αυριο... θα μου ερθει ομως το νιωθω..

εκανα και ενα τεστ 3 μερες πριν και βγηκε αρνητικο !!! Θα τα καταφερουμε ολες κοριτσια μου !!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαα εγώ είμαι εκδρομή με τον σύντροφο αυτές τις μέρες και περνάμε πολύ όμορφα(είμαι και στις γόνιμες), ελπίζω να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα κορίτσια... που είστε καλέ σήμερα?? χαχα εγώ ετοιμάζομαι κναω τα μποτε μου... νυχια , μαλλιά , λειζερ.. όλα τα κανα.. απο αυριο τα κεφάλια μέσα. ξεκινάει το εορταστικό πρόγραμμα... πφφφφ....

εσείς όλα καλά?..  @Elenikon περιμένουμε νέα σου..

Τίποτα κορίτσια και σήμερα! 35η μέρα!Μου φαίνεται απλά θα καθυστερήσει και θέλει να με ταλαιπωρήσει. Και έχω πόνο χαμηλά που και που σαν να έρχεται από τη παρασκευή κ τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου ελπιζω να ειστε οολες καλα.. εμεις σημερα ειπαμε να σαπισουμε σπιτι εγω πετάχτηκα μονο στο σουπερ μαρκετ για τα ψωνια της εβδομαδας.. εκανα κατι γιουβαρλακια ονειρο...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσιαα εγώ είμαι εκδρομή με τον σύντροφο αυτές τις μέρες και περνάμε πολύ όμορφα(είμαι και στις γόνιμες), ελπίζω να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!!! ❤️❤️❤️

Καλά να περνάτε κορίτσι! Μην σκέφτεσαι τίποτα. Χαλάρωσε και απόλαυσε το! Εύχομαι να είναι οι τελευταίες διακοπές που θα κάνετε τα δύο σας! Την επόμενη φορά να είστε 3! Ή 4!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου ελπιζω να ειστε οολες καλα.. εμεις σημερα ειπαμε να σαπισουμε σπιτι εγω πετάχτηκα μονο στο σουπερ μαρκετ για τα ψωνια της εβδομαδας.. εκανα κατι γιουβαρλακια ονειρο...

 

Ωραίο είναι κι αυτό! Να μην κάνεις τίποτα! Μόνο ξεκούραση και φαγητό!( Καλά εντάξει και κάτι ακόμα... μην ξεχνάμε και τον σκοπό μας).?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ωραίο είναι κι αυτό! Να μην κάνεις τίποτα! Μόνο ξεκούραση και φαγητό!( Καλά εντάξει και κάτι ακόμα... μην ξεχνάμε και τον σκοπό μας).?

εγώ κορίτσια σήμερα έκανα δουλειές κ μαγείρεψα σα να μην υπάρχει αύριο.... έπρεπε όμως γιατί από αύριο δε θα μπορώ μ το εορταστικό...

@Elenikon πάρε ένα τεστ η πηγαινε αυριο κανε μια χοριακη... γιατί αν βγει θετική θα είσαι σίγουρη κ δε θα παίζει με τα τεστ αν βγει αρνητικη θα χαλαρώσεις κ θα σου έρθει/...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@I want a baby εδώ είμαστε !!!!! έλα αν θέλεις είναι γούρικο το θεματάκι μας κ η παρέα μας .. αν δεις κ το πινακάκι παραπάνω θα καταλάβεις.. επίσης μαθαίνουμε πολλά η μια από την άλλη.. εγώ αν δεν εμπαινα εδώ δε θα ήξερα τίποτα απο εξετάσεις ... κ το πιο σημαντικο? μπορεί να μην είχα ανακαλύψει κάν την ενδομητρίωση!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου εγω περιμενω αυριο... θα μου ερθει ομως το νιωθω..

εκανα και ενα τεστ 3 μερες πριν και βγηκε αρνητικο !!! Θα τα καταφερουμε ολες κοριτσια μου !!! ???

Αυτό να σκεφτόμαστε ότι θα τα καταφέρουμε και όλα θα κυλήσουν πιο ήρεμα :-) μπραβο κορίτσακι μου που μας το υπενθυμίζεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσιαα εγώ είμαι εκδρομή με τον σύντροφο αυτές τις μέρες και περνάμε πολύ όμορφα(είμαι και στις γόνιμες), ελπίζω να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!!! ❤️❤️❤️

Πρινσες δώστου να καταλάβει!!! Διακοπές και γόνιμες ο καλύτερος συνδυασμός !!! Άντε κορίτσια και με τρώνε τα χέρια μου να βάζω θετικά :-):-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου ελπιζω να ειστε οολες καλα.. εμεις σημερα ειπαμε να σαπισουμε σπιτι εγω πετάχτηκα μονο στο σουπερ μαρκετ για τα ψωνια της εβδομαδας.. εκανα κατι γιουβαρλακια ονειρο...

 

Αχχχχ τι ωραίο φαγητό και πόσο καιρό έχω να το φάω!!! Να πω την αλήθεια δεν το έχω φτιάξει ποτέ!!! Εγώ φακές έκανα αλλά εντάξει καλές είναι και αυτές ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά! ♥️ Μακάρι η νέα εβδομάδα να φέρει πολλές χαρές και νέες εγκυούλες στην παρέα μας! Εμείς την Παρασκευή έχουμε το πρώτο ραντεβού στην γιατρό για να δούμε σάκο..

Υ.Γ: Σας στέλνω πολύ πολύ μπεμπεδόσκονη ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μια ερωτησηηηη... πριν 2 μερες ειχα ωορηξια κ παρατήρησα μια ευαισθησια στις θηλες αλλα σμρ παιδια μ εδωσε κ καταλαβαμε πονανε τα στηθη μ... σας εχει ξανατυχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...