Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περιμένω να έρθει η στιγμή της εξωσωματικής


Recommended Posts

... Σήμερα άνοιξα το φάκελλο της εξωσωματικής στο "ΕΛΕΝΑ"... σήμερα παρέλαβα από το φαρμακείο του ΙΚΑ τις ενέσεις Gonal... βιάστηκα να τις πάρω, αλλά θέλω να τις βλέπω στο ψυγείο μου... προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα. Αυτές τις μέρες έχω τρελαθεί να κάνω εξετάσεις... τρέχω δεξιά κι αριστερά πανικόβλητη. Τις ενέσεις θα τις ξεκινήσω ή τέλος Φεβρουαρίου ή τέλος Μαρτίου... Wish me good luck, I need it...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοσώρησες στη παρεα του mammyland γιατί βλεπω οτι ειναι καινουργιο μέλος...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σου εύχομαι κ το έχουμε αποδείξει οτι το mammy ειναι γουρικο site...ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΙΚΟ.Ολα καλά θα πανε απλα χρειαζεται λίγο υπομονη κ θετική ενέργεια...θα ειμαστε εδω κ θα τα λέμε κ να μας ενημερώνεις για τις εξελίξεις...

φιλιά πολλά κ πάλι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ εύχομαι!

:silly: :woohoo: ;):P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ για τις ευχές σου... Εύχομαι και σε σένα ότι επιθυμείς... είδα ότι έχεις ένα κουκλάκι, να σου ζήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σε ευχαριστώ πολύ....ευχομαι ειλικρινά κ ΟΛΟΨΥΧΑ να αποκτησεις κ εσύ ενα δικό σου κουκλάκι....αρκει να το πιστεψεις κ θα γίνει...

φιλιά πολλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΙΚΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammamia

kalws mas irthes!!!

Ola tha pane kala,, tha deis!

To mono pou xreiazetai einai na eisai aisiodoksi

kai na XAMOGELAS syxna!!!

To Mammy efere trelo-gouri se mena

((eimai stin 12 evdomada kyisis!))

kai se polla akoma koritsia...

Edw den ginontai eksaireseis,,

tha sou symbei to idio

arkei na eisai THETIKI!!!

Kali arxi

kai... to mammy edw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα MAMMAMIA!!!!καλή τύχη κοπέλα μου!!!με το καλό να ξεκινήσεισ τις ενέσεις και με το καλό να μείνεις έγκυος!!!!!στο εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου!!!θα περιμένουμε τα νέα σου!!φιλιά πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκια μου!!!!!!Καλη αρχη και με το καλυτερο τελος,με ενα μωρακι!!!!!Το μωρακι που περιμενω ειναι κατοπιν εξωσωματικης,σου ευχομαι το ιδιο να συμβει και σε σενα!!!!!!Πολλα φιλακια:) και περιμενουμε τα νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΑ ΜΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ!ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΧΟΣ.ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΜΑΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ... ΚΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ME TO KAΛΟ! Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΔΙΔΙΜΑΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ! ΟΤΙ....ΜΑ.....ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!:) :) ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ!! ΠΡΙΝ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟΝ ΟΚΤΟΜΒΡΙΟΣ 2008 ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΑ. ΤΕΛΕΙΚΑ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΣΤΙΣ 20 ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ Η ΕΜΒΡΙΟΜΕΤΑΦΟΡΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!Η ΜΟΝΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!!!!!!:P ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ Τ Ε Λ Ε Ι Α ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΑΜΙΑ καλο πρωινο κα απο εμενα σου ευχομαι καλη επιτυχια κ συντομα ενα η κ δυο μωρακια στην κοιλιτσα σου ...εγω ειμαι τωρα 4 μηνων εγκυος μετα απο δευτερη προσπαθεια εξωσωματικης,αν θες τη συμβουλη μου προσπαθησε να εισαι ηρεμη κ χαλαρη κ τα ευχαριστα θα μας τα πεις συντομα καλη επιτυχια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ, σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά το αγγελούδι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΑΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΝ ΝΟΕΒΡΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΟΣΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...