Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Xμμμ η αλήθεια είναι οτι όσες κοπέλες ξέρω πρώτα έκαναν χοριακή και μετά πήγαν γιατρό ίσως επειδή είχες αρκετές ημέρες καθυστέρηση να ήθελε να σε δει.Την έχεις καιρό την γιατρό?της έχεις εμπιστοσύνη γενικά? 

@Sta33 ο κύκλος σου γενικά πως είναι??το αρνητικό τεστ δεν σημαίνει τίποτα!!Μέχρι να δούμε την ανεπιθύμητη ελπίζουμε!

Δεν την εχω καιρο... Απο τον Αύγουστο. Αλλά μου αρεσει γτ ειναι μια ευγενικη προσωπικότητα κ μιλάει ωραια! Τώρα τι να σου πω, θα περιμενω να δω την τιμή της χοριακης. Ουφ αγχωθηκα!

Κοριτσια ειμαι στον δρομο οποτε θα δω τις συζητησεις σας μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα!  Πως είστε?

Βρε κοριτσια, η γιατρος δεν είδε τίποτα μονο παχυ εμδομητριο. Μου ειπε οτι δεν βλεπει κατι χωρις ομως αυτο να σημαίνει οτι δεν υπαρχει κάτι. Μου έδωσε και φολικο.... Μου εγραψε χοριακη και αναμενω αποτελεσματα. Είναι δυνατόν να μην ειδε κατι?... Οταν την ενημέρωσα την ρωτησα αν επτεπε να παω για χοριακη και μου ειπε οχι να ρθεις απο δω. Μήπως Ηθελε απλα να μου παρει το 50αρικο? 

Κανονικα επρεπε να κανεις χοριακη. Εμενα ο δικος μου μου ειπε μην ερθεις αν δεν ειναι η χοριακη πανω απο 2000. Οπως κ να χει, δε συντρεχει λογος ανησυχιας. Κατσε να δουμε το νουμερο της χοριακης!!!! Επισης μπορει να μην εισαι 7 βδομαδων που ελεγες, με βαση την τελευταια σου περιοδο. Αν εχεις κανει καθυστερημενη ωορρηξια. Μην αγχωνεσαι απο τωρα. Βγηκε η χοριακη; ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Δεν την εχω καιρο... Απο τον Αύγουστο. Αλλά μου αρεσει γτ ειναι μια ευγενικη προσωπικότητα κ μιλάει ωραια! Τώρα τι να σου πω, θα περιμενω να δω την τιμή της χοριακης. Ουφ αγχωθηκα!

Κοριτσια ειμαι στον δρομο οποτε θα δω τις συζητησεις σας μετα!

Oχι να μην αγχωθείς καθόλου, μπορεί να είναι καθυστερημένη η σύλληψη γιαυτό να μην φαίνεται!όλα καλά θα πάνε!Σε σκεφτόμαστε με όλη μας την θετική ενέργεια [smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα!  Πως είστε?

Βρε κοριτσια, η γιατρος δεν είδε τίποτα μονο παχυ εμδομητριο. Μου ειπε οτι δεν βλεπει κατι χωρις ομως αυτο να σημαίνει οτι δεν υπαρχει κάτι. Μου έδωσε και φολικο.... Μου εγραψε χοριακη και αναμενω αποτελεσματα. Είναι δυνατόν να μην ειδε κατι?... Οταν την ενημέρωσα την ρωτησα αν επτεπε να παω για χοριακη και μου ειπε οχι να ρθεις απο δω. Μήπως Ηθελε απλα να μου παρει το 50αρικο? 

Μήπως υπέθεσε οτι επειδή έχεις τόσες μέρες καθυστέρηση ότι θα φαινεται αλλά επειδή η σύλληψη έγινε μάλλον αργά να είναι νωρίς τελικά..χοριακή όπως και να έχει πρέπει να κάνεις, γιατί εκεί θα δείξει και πόσο εβδομάδων εισαι και για να επιβεβαιωθεί . Θα μπορούσες να την έκανες και χωρίς να στη γράψει δεν είναι πολύ ακριβή. Τώρα τι να πω κάθε γιατρός έχει τη δική του λογική. Μην αγχώνεσαι, εγώ πιστεύω είναι πολύ νωρίς ακόμα γιαυτο ! Έκανες την χοριακή; Λογικά σε 2 ωρίτσες τα είναι έτοιμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Δεν την εχω καιρο... Απο τον Αύγουστο. Αλλά μου αρεσει γτ ειναι μια ευγενικη προσωπικότητα κ μιλάει ωραια! Τώρα τι να σου πω, θα περιμενω να δω την τιμή της χοριακης. Ουφ αγχωθηκα!

Κοριτσια ειμαι στον δρομο οποτε θα δω τις συζητησεις σας μετα!

Μην αγχώνεσαι Δήμητρα μου θα δεις ότι η χοριακη θα είναι μια χαρά απλά ειχες πολύ αργή σύλληψη. Τι να φαινόταν τόσο νωρίς που είναι...!; ! Όλα τέλεια θα είναι!θετική σκέψη!!!❤️🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimitra24 Θα σου πρότεινα κι εγώ να κάνεις αύριο το πρωί ένα τεστ ή χοριακή! Τι τέλεια που δεν σου έχει έρθει!!!!! [smilie=love7.gif]

@Sta33 Μην απογοητεύεσαι!!! Κι εμένα αρνητικό ήταν το πρώτο :P:P. Άσε να περάσουν οι μέρες και βλέπουμε!!! Εύχομαι για το καλύτερο!

@dage , @toulipa8 , @Elenitsa92 , Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ !!!!!!!!!![smilie=love9.gif]

Καλά ότι δεν είμαι 7 εβδομάδων είναι 100% σίγουρο γιατί έκανα πολλή αργά σύλληψη! @Sofia33Λογικό μου ακούγεται αυτο που σου είπε ο γιατρός σου. @Elenikon  Ναι μάλλον γι αυτό μου το είπε!

Μόλις μου έστειλαν την χοριακή και είναι χαμηλούτσικη, 311 και η προγεστερόνη μου 17,1. Μου είπε ότι είμαι έγκυος αλλά είναι πολύ αρχή και να ξαναπάω την άλλη Τρίτη να με δει... Εγώ βέβαια, επειδή έχω άγχος, σκέφτομαι την Παρασκευή να πάω να ξανακάνω χοριακή για να δω αν αυξάνεται η τιμή.... Γιατί διάβασα ότι εαν η τιμή της χοριακής δεν διπλασιαστεί τότε συντρέχει εξωμήτριος κύηση. Ισχύει αυτό ξέρετε;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Dimitra24 Θα σου πρότεινα κι εγώ να κάνεις αύριο το πρωί ένα τεστ ή χοριακή! Τι τέλεια που δεν σου έχει έρθει!!!!! [smilie=love7.gif]

@Sta33 Μην απογοητεύεσαι!!! Κι εμένα αρνητικό ήταν το πρώτο :P:P. Άσε να περάσουν οι μέρες και βλέπουμε!!! Εύχομαι για το καλύτερο!

@dage , @toulipa8 , @Elenitsa92 , Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ !!!!!!!!!![smilie=love9.gif]

Καλά ότι δεν είμαι 7 εβδομάδων είναι 100% σίγουρο γιατί έκανα πολλή αργά σύλληψη! @Sofia33Λογικό μου ακούγεται αυτο που σου είπε ο γιατρός σου. @Elenikon  Ναι μάλλον γι αυτό μου το είπε!

Μόλις μου έστειλαν την χοριακή και είναι χαμηλούτσικη, 311 και η προγεστερόνη μου 17,1. Μου είπε ότι είμαι έγκυος αλλά είναι πολύ αρχή και να ξαναπάω την άλλη Τρίτη να με δει... Εγώ βέβαια, επειδή έχω άγχος, σκέφτομαι την Παρασκευή να πάω να ξανακάνω χοριακή για να δω αν αυξάνεται η τιμή.... Γιατί διάβασα ότι εαν η τιμή της χοριακής δεν διπλασιαστεί τότε συντρέχει εξωμήτριος κύηση. Ισχύει αυτό ξέρετε;

 

Ριξε μια ματια σε αυτο. Πιστευω και την τεταρτη να πας για 2η χοριακη θα δεις αν αυξανεται ή οχι. Ποτε ειχες τελευταια περιοδο αγαπη μου; 

BF8ED03B-D21E-4665-828E-FB3163E88BFD.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Dimitra24 Θα σου πρότεινα κι εγώ να κάνεις αύριο το πρωί ένα τεστ ή χοριακή! Τι τέλεια που δεν σου έχει έρθει!!!!! [smilie=love7.gif]

@Sta33 Μην απογοητεύεσαι!!! Κι εμένα αρνητικό ήταν το πρώτο :P:P. Άσε να περάσουν οι μέρες και βλέπουμε!!! Εύχομαι για το καλύτερο!

@dage , @toulipa8 , @Elenitsa92 , Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ !!!!!!!!!![smilie=love9.gif]

Καλά ότι δεν είμαι 7 εβδομάδων είναι 100% σίγουρο γιατί έκανα πολλή αργά σύλληψη! @Sofia33Λογικό μου ακούγεται αυτο που σου είπε ο γιατρός σου. @Elenikon  Ναι μάλλον γι αυτό μου το είπε!

Μόλις μου έστειλαν την χοριακή και είναι χαμηλούτσικη, 311 και η προγεστερόνη μου 17,1. Μου είπε ότι είμαι έγκυος αλλά είναι πολύ αρχή και να ξαναπάω την άλλη Τρίτη να με δει... Εγώ βέβαια, επειδή έχω άγχος, σκέφτομαι την Παρασκευή να πάω να ξανακάνω χοριακή για να δω αν αυξάνεται η τιμή.... Γιατί διάβασα ότι εαν η τιμή της χοριακής δεν διπλασιαστεί τότε συντρέχει εξωμήτριος κύηση. Ισχύει αυτό ξέρετε;

 

Κορίτσι μου τέλεια!!! Μπράβο!!! Μια χαρά είναι όλα!! Μην αγχώνεσαι!! Απλά έγινε αργά η σύλληψη!!!❤️

Μπορείς να ξανακάνεις σε 2 μέρες για να νιώσεις πιο ήρεμη και θα δεις ότι θα έχει διπλασιαστεί σίγουρα!!Είναι λογικό με αυτή τη χοριακη να μην μπορεί να δει κατι. Απλά πρώτα έπρεπε να σε στείλει για χοριακη να μην σε αγχωνει!!Καλή και όμορφη εγκυμοσύνη σου εύχομαι γλυκιά μου!! Όλα είναι σούπερ!!! Χαμόγελο τώρα!!❤️😀🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Ριξε μια ματια σε αυτο. Πιστευω και την τεταρτη να πας για 2η χοριακη θα δεις αν αυξανεται ή οχι. Ποτε ειχες τελευταια περιοδο αγαπη μου; 

BF8ED03B-D21E-4665-828E-FB3163E88BFD.png

Πολυ βοηθητικο το πινακακι 2/12 αλλα ένεκα πολυκυστικων δεν μπορούμε να είμαστε σιγουροι .... Λογικα ο δυνατος πονος που σας ειπα οτι ενιωσα στις αρχές του μήνα ήταν η συλληψη μαλλον.... Γιατι τελευταια επαφη ειχα 2/1.... Τελοσπαντων τω3α θα δούμε σιγουρα θα παω να κανω μια χοριακη μεσα στην εβδομαδα και θα σας πω! 

@Elenikon Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Σου ευχομαι τα καλυτερα! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Πολυ βοηθητικο το πινακακι 2/12 αλλα ένεκα πολυκυστικων δεν μπορούμε να είμαστε σιγουροι .... Λογικα ο δυνατος πονος που σας ειπα οτι ενιωσα στις αρχές του μήνα ήταν η συλληψη μαλλον.... Γιατι τελευταια επαφη ειχα 2/1.... Τελοσπαντων τω3α θα δούμε σιγουρα θα παω να κανω μια χοριακη μεσα στην εβδομαδα και θα σας πω! 

@Elenikon Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Σου ευχομαι τα καλυτερα! 😘😘😘😘

Και εμένα η γνώμη μου είναι να πας την Τετάρτη να κάνεις άλλη μια χοριακη. 

Και να μην ανέβει δεν σημαίνει ότι είναι εξωμήτριος...αλλά ΘΑ ΑΝΈΒΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Πολυ βοηθητικο το πινακακι 2/12 αλλα ένεκα πολυκυστικων δεν μπορούμε να είμαστε σιγουροι .... Λογικα ο δυνατος πονος που σας ειπα οτι ενιωσα στις αρχές του μήνα ήταν η συλληψη μαλλον.... Γιατι τελευταια επαφη ειχα 2/1.... Τελοσπαντων τω3α θα δούμε σιγουρα θα παω να κανω μια χοριακη μεσα στην εβδομαδα και θα σας πω! 

@Elenikon Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Σου ευχομαι τα καλυτερα! 😘😘😘😘

Αχ αυτές οι πολυκυστικες... Τίποτα δε μπορούμε να υπολογίσουμε! Περιμένουμε νέα σου!!! Όλα καλά θα είναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Πολυ βοηθητικο το πινακακι 2/12 αλλα ένεκα πολυκυστικων δεν μπορούμε να είμαστε σιγουροι .... Λογικα ο δυνατος πονος που σας ειπα οτι ενιωσα στις αρχές του μήνα ήταν η συλληψη μαλλον.... Γιατι τελευταια επαφη ειχα 2/1.... Τελοσπαντων τω3α θα δούμε σιγουρα θα παω να κανω μια χοριακη μεσα στην εβδομαδα και θα σας πω! 

@Elenikon Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Σου ευχομαι τα καλυτερα! 😘😘😘😘

Αγαπη μου γλυκια!!! 2/1 επιασες μωρακι!!!!! Να το ξερεις!!!!!!  Βγαινει μια χαρα με τους υπολογισμους!!! 21 εχει σημερα! Πανω κατω στις μερες τις σωστες εισαι! Εχεις μια πολυ καλη χοριακη!!μην αγχωνεσαι σε παρακαλω! Το μικρο μας εμβρυακι ειναι σε αναβρασμο αναπτυξης τωρα και το αγχος δεν κανει καλο!!!! Θα το δεις οτι ολα θα ειναι καλα!!!!! Κανε σε 2 μερες μια ακομη χοριακουλα και θα δεις την αυξηση ειναι σιγουρο!!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sta33 :D :D :D Έχω διαβάσει ότι ανεβαίνει η τιμή σε 48 - 72 ώρες οπότε νομίζω Πέμπτη-Παρασκευή θα πάω που να είναι πιο "safe"!!!Τι τέλεια που μου στέλνετε θετικά vibes !!!!!

@Marba Nαι δυστυχώς! Μακάρι κορίτσι μου!!!

@Sofia33 Nαι δεν νομίζω να είχαμε μετά τις 2/1 ελεύθερη επαφή οπότε κι εγώ σε αυτό που λες καταλήγω. Εντάξει θα χαλαρώσω αλλά στον αρραβωνιαστικό μου θα το πω αφού δω την αύξηση των τιμών!!!  :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Sta33 :D :D:D Έχω διαβάσει ότι ανεβαίνει η τιμή σε 48 - 72 ώρες οπότε νομίζω Πέμπτη-Παρασκευή θα πάω που να είναι πιο "safe"!!!Τι τέλεια που μου στέλνετε θετικά vibes !!!!!

@Marba Nαι δυστυχώς! Μακάρι κορίτσι μου!!!

@Sofia33 Nαι δεν νομίζω να είχαμε μετά τις 2/1 ελεύθερη επαφή οπότε κι εγώ σε αυτό που λες καταλήγω. Εντάξει θα χαλαρώσω αλλά στον αρραβωνιαστικό μου θα το πω αφού δω την αύξηση των τιμών!!!  :lol:

Νταξει εσενανε θα σου στησουμε αδριαντα στο συνταγμα κοριτσι μου που απο κατω θα γραφει «η υπομονη ειναι πικρη αλλα ο καρπος της ειναι γλυκος»!! Εισαι αδιανοητηηηηηη πως αντεχεις και δεν το χεις πει ακομηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα όλα τέλεια θα είναι θα το δεις!!!❤️

Κορίτσια μου εγώ αδιαθετησα!Για κάποιο λόγο το ήξερα! Νωρίτερα λόγω μάλλον του προηγούμενου κύκλου που είχα τη μεγάλη καθυστέρηση, τι να πω. Οπότε τώρα περιμένω λογικά στις 21/2 περίπου. Πάντως το τεστ ωορρηξίας έπεσε μέσα γιατι μετά από 14 μέρες ήρθε ακριβώς η περίοδος. Τώρα θα περιμένω την 3η μέρα για να κάνω τις ορμονολογικες που μου έγραψε η γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@Sta33 : 19/1

@Dimitra24 : 19/1

@Elenitsa92 : 25/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

@tzina819 : ?

@Elenikon :  21/2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Δημητρούλα όλα τέλεια θα είναι θα το δεις!!!❤️

Κορίτσια μου εγώ αδιαθετησα!Για κάποιο λόγο το ήξερα! Νωρίτερα λόγω μάλλον του προηγούμενου κύκλου που είχα τη μεγάλη καθυστέρηση, τι να πω. Οπότε τώρα περιμένω λογικά στις 21/2 περίπου. Πάντως το τεστ ωορρηξίας έπεσε μέσα γιατι μετά από 14 μέρες ήρθε ακριβώς η περίοδος. Τώρα θα περιμένω την 3η μέρα για να κάνω τις ορμονολογικες που μου έγραψε η γιατρός.

Σε ευχαριστώ!!! [smilie=love9.gif] Νωρίς νωρίς έκανε η Κυρία τη εμφάνισή της ε? Ναι μάλλον αυτό ευθύνεται! Δεν πειράζει κορίτσι μου! Πάμε δυνατά και χωρίς άγχος για τον επόμενο μήνα!Σου στέλνω μπόλικη μωρουδόσκονη[smilie=love7.gif] Γιατί σου έγραψε ορμονολογικές; Προληπτικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Δημητρούλα όλα τέλεια θα είναι θα το δεις!!!❤️

Κορίτσια μου εγώ αδιαθετησα!Για κάποιο λόγο το ήξερα! Νωρίτερα λόγω μάλλον του προηγούμενου κύκλου που είχα τη μεγάλη καθυστέρηση, τι να πω. Οπότε τώρα περιμένω λογικά στις 21/2 περίπου. Πάντως το τεστ ωορρηξίας έπεσε μέσα γιατι μετά από 14 μέρες ήρθε ακριβώς η περίοδος. Τώρα θα περιμένω την 3η μέρα για να κάνω τις ορμονολογικες που μου έγραψε η γιατρός.

Δεν πειραζει κοριτσαρα μου! Δεν πτοουμαστε!!!!!!!! Παμε παρακατω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Νταξει εσενανε θα σου στησουμε αδριαντα στο συνταγμα κοριτσι μου που απο κατω θα γραφει «η υπομονη ειναι πικρη αλλα ο καρπος της ειναι γλυκος»!! Εισαι αδιανοητηηηηηη πως αντεχεις και δεν το χεις πει ακομηηηηηηηηη

Δεν υπάρχεις μιλάμε!! Το έκανα εικόνα αυτό που περιέγραψες και με έπιασαν τα γέλια στη δουλειά (ευτυχώς ήμουν μόνη μου εκείνη την ώρα :))) .

Αντέχω γιατί ο δικός μου είναι αρκετά ευαίσθητος σε αυτά τα θέματα και ψυχολογικά επηρεάζεται απίστευτα πολύ. Αν κάτι πάει στραβά θα ζοριστώ πολύ (σαν πιο ψύχραιμη) να τον επαναφέρω. Δεν υπάρχει λόγος ακόμα να αγχωθεί (γιατί είναι και αγχώδης και θα με έχει όλη την ώρα σαν να είμαι άρρωστη). Γι αυτό προσπαθώ λίγο να  προστατεύσω την δική του ψυχολογία και τα δικά μου νεύρα χαχαχαχα. Αλλά μετά την 2η χοριακή θα το μάθει :D θα σας ανεβάσω και φώτο απο αυτά που θα του ετοιμάσω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@Sta33 : 19/1

@Dimitra24 : 19/1

@Elenitsa92 : 25/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

@tzina819 : ?

@Elenikon :  21/2

Καλή επιτυχία και σε εσάς κορίτσια! Εύχομαι σύντομα όλο το πινακακι σας να γεμίσει με θετικά!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Σε ευχαριστώ!!! [smilie=love9.gif] Νωρίς νωρίς έκανε η Κυρία τη εμφάνισή της ε? Ναι μάλλον αυτό ευθύνεται! Δεν πειράζει κορίτσι μου! Πάμε δυνατά και χωρίς άγχος για τον επόμενο μήνα!Σου στέλνω μπόλικη μωρουδόσκονη[smilie=love7.gif] Γιατί σου έγραψε ορμονολογικές; Προληπτικά?

Κάθε χρόνο στον ετήσιο ελεγχο μου κανω και ορμονολογικες. Μαζί με τεστ Παπ, καλλιέργεια κολπικού υγρού και υπέρηχο. Αυτός είναι ένας πλήρης ετήσιος έλεγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimitra91 αν έκανες χτές καλό ειναι να πας αύριο! Πρέπει να διπλασιάζεται χοντρικα κάθε 2 μέρες... την Παρασκευή είναι λιγο αργα κ δεν θα ξέρεις πως μεταβλήθηκε! Αν έκανες σημερα τοτε επανέλαβε Πέμπτη! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@Sta33 : 19/1

@Dimitra24 : 19/1

@Elenitsa92 : 25/1

@Sofia33 : 28-31/1

@toulipa8 : 1/2

@tzina819 : ?

@Elenikon :  21/2

Βαλε και εμενα μπας και μου φερει γουρι το πινακακι σας 😊😘

 

1/2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κάθε χρόνο στον ετήσιο ελεγχο μου κανω και ορμονολογικες. Μαζί με τεστ Παπ, καλλιέργεια κολπικού υγρού και υπέρηχο. Αυτός είναι ένας πλήρης ετήσιος έλεγχος.

Α ναι ναι κατάλαβα!! Ωραία τότε, όλα καλά θα είναι είμαι σίγουρη :D:D:D . Σε παρακαλώ αν δεν σε φέρνω σε δύσκολο θέση και εαν ξέρεις (λόγω και της)να μου στείλεις σε προσωπικό μήνυμα καλές γυναίκες γυναικολόγους (θέλω να πάρω κι άλλη γνώμη κάποια στιγμή).

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Dimitra91 αν έκανες χτές καλό ειναι να πας αύριο! Πρέπει να διπλασιάζεται χοντρικα κάθε 2 μέρες... την Παρασκευή είναι λιγο αργα κ δεν θα ξέρεις πως μεταβλήθηκε! Αν έκανες σημερα τοτε επανέλαβε Πέμπτη! Με το καλό!

Σήμερα το πρωί έκανα ! Άρα με βάση αυτά που μου είπες θα πάω Πέμπτη!  Ευχαριστώ :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...