Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε?  Εγώ δεν προλαβαίνω να γράφω και πολύ είμαστε στις ελιές και έχω πολύ κούραση πως τα πάτε??

Καλημέρα Γωγώ και σε όλα τα κοριτσια! Ακόμα δεν ξεμπεδεψατε με τις ελιές ε; Ελπίζω να τελειώσετε σύντομα να ξεκουραστείς!Εγώ σε λίγο πάω στη δουλειά ..εσύ πως είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε?  Εγώ δεν προλαβαίνω να γράφω και πολύ είμαστε στις ελιές και έχω πολύ κούραση πως τα πάτε??

Καλημέρα Γωγώ και σε όλα τα κοριτσια! Ακόμα δεν ξεμπεδεψατε με τις ελιές ε; Ελπίζω να τελειώσετε σύντομα να ξεκουραστείς!Εγώ σε λίγο πάω στη δουλειά ..εσύ πως είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Νατάσσα εσύ τι κάνεις σήμερα;;;;

Καλημέρα κοριτσάκι μου 

Καλα ειμαι εσυ?? Μόλις ήρθα στην δουλειααα,τιποτα ακομααα τα ιδια!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου 

Καλα ειμαι εσυ?? Μόλις ήρθα στην δουλειααα,τιποτα ακομααα τα ιδια!!??

Καλό είναι αυτό!!! ?Καλή δουλειά να έχουμε! Εύχομαι για χαρμόσυνα νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε;;; (εγω παλεύω ακόμα το πρότζεκτ και δεν πολυμπαίνω στο φόρουμ ?)

@Natasha24 Μην απογοητεύεσαι! Πολλές φορές άλλωστε βγαίνουν ψευδώς αρνητικά τα τεστ! Είναι αρχή! Περίμενε 2-3 μερούλες ακόμα και ξανακάνε ένα τεστ η μία χοριακή! Και μετά βλέποντας και κάνοντας εδώ θα είμαστε να τα συζητήσουμε όλα τα ενδεχόμενα! Ελπίζω να συζητάμε για μωράκι πάντως ?

@Γωγω 98 Καλή υπομονή!!! Εύχομαι να τελειώσετε γρήγορα, να ξεκουραστείς και να επιστρέψεις στη συζήτησή μας σύντομα :D:D

@Elenikon Καλή δουλειά!!!!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tzina819 Τι κάνεις κορίτσι μου; Γενικά το αποφεύγω αν και πολλές φορές δεν ξέρω κατά πόσο γίνεται.... Ανάλογα τον χαρακτήρα του άντρα. Γενικά δεν καταλαβαίνουν οι περισσότεροι. Τους αγχώνει δεν ξέρω.... (είχα ανεβάσει κι εγώ κάτι αντίστοιχο σε άλλο θέμα). Τέλοσπάντων με τα πολλά στις γόνιμες μέρες αυτό τον μήνα κάναμε 1 μόνο φορά. Και φυσικά εγώ τα πήρα γιατί ενώ τον "κυνηγούσα" δεν γνόταν τίποτα (είναι και οι δουλειές στη μέση βεβαια).

Τώρα με κυνηγάει αυτος, χαχα, τώρα τι να το κάνω; (χαχαχαχα) όχι εντάξει πλάκα κάνω εννοείται, απλά προσπαθώ να του δώσω να καταλάβει πως όσες περισσότερες φορές γίνει σε συγκεκριμένες μέρες τόσες περισσότερες οι πιθανότητες.  Α, επίσης ο δικός μου έχει κλειδώσει  ότι πρέπει στάνταρ να γίνεται κάθε 2 μέρες αλλιώς αν είναι 3 έχει δικαιολογία και χρησιμοποιεί προφυλακτικό... Έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά!  Δεν μπορώ και να κάθομαι να μαλώνω. Και δεν θέλω να επηρεαστεί και το πάθος της σχέσης μας... Οπότε χαλαρά!

Μην σκας και μη στεναχωριέσαι, όλοι μας έχουμε τα πάνω μας και τα κάτω μας! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα Γωγώ και σε όλα τα κοριτσια! Ακόμα δεν ξεμπεδεψατε με τις ελιές ε; Ελπίζω να τελειώσετε σύντομα να ξεκουραστείς!Εγώ σε λίγο πάω στη δουλειά ..εσύ πως είσαι;;

Ακόμα κορίτσι μου έχουμε πολλές ακόμα ούτε χριστούγεννα μας βλέπω να καθόμαστε.. Πολύ κούραση αλλά υπομονη τι να κάνουμε εσύ που δουλεύεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε;;; (εγω παλεύω ακόμα το πρότζεκτ και δεν πολυμπαίνω στο φόρουμ ?)

@Natasha24 Μην απογοητεύεσαι! Πολλές φορές άλλωστε βγαίνουν ψευδώς αρνητικά τα τεστ! Είναι αρχή! Περίμενε 2-3 μερούλες ακόμα και ξανακάνε ένα τεστ η μία χοριακή! Και μετά βλέποντας και κάνοντας εδώ θα είμαστε να τα συζητήσουμε όλα τα ενδεχόμενα! Ελπίζω να συζητάμε για μωράκι πάντως ?

@Γωγω 98 Καλή υπομονή!!! Εύχομαι να τελειώσετε γρήγορα, να ξεκουραστείς και να επιστρέψεις στη συζήτησή μας σύντομα :D:D

@Elenikon Καλή δουλειά!!!!☺️

Αυτό κορίτσι μου υπομονη και βλέπουμε τι να κάνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Ακόμα κορίτσι μου έχουμε πολλές ακόμα ούτε χριστούγεννα μας βλέπω να καθόμαστε.. Πολύ κούραση αλλά υπομονη τι να κάνουμε εσύ που δουλεύεις??

Υπομονή κορίτσι μου. Είμαι νοσηλεύτρια και δουλεύω σε μια οφθαλμολογική κλινικη.εσυ με τι ασχολείσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πόσο σας καταλαβαίνω... @Natasha24 @Dimitra91 @tzina819 Τον πρώτο καιρό μου είχε αλλάξει τα φώτα... κ δε θέλω το στημένο, κ δε θέλω πρόγραμμα, κ θέλω να γίνει αυθόρμητα, κ σιγά πόσο θέλει για να πιάσει και κάτι τέτοια... κ ο καυγάς σύννεφο! Δυστυχώς στην περίπτωση μας έβαλε μυαλό με τον άσχημο τρόπο, πέρασε το εξάμηνο και μας έστειλε ο γιατρός σφαίρα για εξετάσεις (ήμουν 36 στα 37 οπότε στο 6μηνο όχι στο χρόνο) και τότε κατάλαβε ότι  θέλει σύστημα ειδικά στην ηλικία μου! Μετά τι να σας πω, πιο πολύ κ από μένα το έψαχνε! Σε σημείο να λέω μερικές φορές έλεος τόσο πρόγραμμα αλλά δυστυχώς έτσι είναι! Βέβαια κ αποτέλεσμα δεν είδαμε αλλά εσείς είστε μικρά κορίτσια ?

@Dimitra91 συγνώμη αλλά σε έχασα εντελώς... το προφυλακτικό τι το θέλετε;;; δλδ εκτός γόνιμων ημερών το χρησιμοποιείτε; ούτε θυμάμαι πως μπαίνει από τότε που έχω να το δω μπροστά μου χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo χαχαχαχαχαχχααχχααχχα ποσο γελασα!Μα αυτο ειναι κοριτσι μου το θεμα! Και του λέω ασταααα τωρα δε τα χρειαζομαστε! Όχι αυτος εκει! Βλεπεις 10 χρονια μαζι μονο με προφυλακτικο ειχαμε επαφες! Που θα παει θα το συνηθίσει! Εχουν μεινει κατι λιγα οποτε θα τα χρησιμοποιήσουμε και δε ξαναπαιρνουμε αλλα χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Tokyo χαχαχαχαχαχχααχχααχχα ποσο γελασα!Μα αυτο ειναι κοριτσι μου το θεμα! Και του λέω ασταααα τωρα δε τα χρειαζομαστε! Όχι αυτος εκει! Βλεπεις 10 χρονια μαζι μονο με προφυλακτικο ειχαμε επαφες! Που θα παει θα το συνηθίσει! Εχουν μεινει κατι λιγα οποτε θα τα χρησιμοποιήσουμε και δε ξαναπαιρνουμε αλλα χαχαχχα

ααα οκ αν τον βολεύει τον άνθρωπο να το καταλάβω... να δεις σε λίγο που θα συνηθίσει το χωρίς κ ούτε θα θελήσει ποτέ να επιστρέψει στα παλιά ? καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

ααα οκ αν τον βολεύει τον άνθρωπο να το καταλάβω... να δεις σε λίγο που θα συνηθίσει το χωρίς κ ούτε θα θελήσει ποτέ να επιστρέψει στα παλιά ? καλά αποτελέσματα!

Αυτον τον βολευουν μια χαρα, εμενα δς βολευουν σ4ην παρουσα φαση ???

Ευχαριστώ, και σε σενα οτι καλυτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε???

Εγώ τα ιδια ακομη τιποτα...

Τέλεια!!Αντε μακάρι να μας πεις ευχαριστα! Θα πας για χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Τέλεια!!Αντε μακάρι να μας πεις ευχαριστα! Θα πας για χοριακη;

Δεν ξερω το σκεφτομαι ..να περιμένω λεω μεχρι το Σάββατο ισως να ερθει..Και αν δεν σαββατο πρωι θα πάω να κάνω μια μοριακή!!Φοβάμαι για το αποτελεσμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!!!!

Μη φοβάσαι @Natasha24!!!! Είναι τέλειο που δεν την έχεις δει ακόμα :D οπότε, αισιοδοξία και βλέπουμε πως θα πάει!!!

Σήμερα νιώθω ανεπαίσθητα πονάκια περιόδου και πολύ φοβάμαι ότι ούτε αυτός είναι θα είναι ο μήνας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Kαλησπέρα κορίτσια!!!!

Μη φοβάσαι @Natasha24!!!! Είναι τέλειο που δεν την έχεις δει ακόμα :D οπότε, αισιοδοξία και βλέπουμε πως θα πάει!!!

Σήμερα νιώθω ανεπαίσθητα πονάκια περιόδου και πολύ φοβάμαι ότι ούτε αυτός είναι θα είναι ο μήνας μου!

Πότε περιμένεις??ποτε μην λες ποτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Δεν ξερω το σκεφτομαι ..να περιμένω λεω μεχρι το Σάββατο ισως να ερθει..Και αν δεν σαββατο πρωι θα πάω να κάνω μια μοριακή!!Φοβάμαι για το αποτελεσμα?

Μπράβο που είσαι εγκρατης πάντως! Χαχα!πιστεύω 5 μέρες καθυστερήσης είναι καλά..Τεστ δεν έχεις άλλο ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Kαλησπέρα κορίτσια!!!!

Μη φοβάσαι @Natasha24!!!! Είναι τέλειο που δεν την έχεις δει ακόμα :D οπότε, αισιοδοξία και βλέπουμε πως θα πάει!!!

Σήμερα νιώθω ανεπαίσθητα πονάκια περιόδου και πολύ φοβάμαι ότι ούτε αυτός είναι θα είναι ο μήνας μου!

Δεν είναι πολύ νωρίς για πονακια περιόδου; Μην απογοητεύεσαι ...είναι νωρίς ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Natasha24 @Elenikon Η εφαρμογή γράφει 4/12 (που εκει υπολογίζω να ξεκινήσουν τα καφέ όπως και τον προηγούμενο μήνα) (εγώ φυσικά υπολόγιζα 12/12 κανονική ροή). Δέν ξέρω τώρα θα φανεί! Μετ το ξέσπασμα που είχα, τo πήρα χαλαρά το θέμα τώρα! Άν είναι να έρθει θα έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Natasha24 @Elenikon Η εφαρμογή γράφει 4/12 (που εκει υπολογίζω να ξεκινήσουν τα καφέ όπως και τον προηγούμενο μήνα) (εγώ φυσικά υπολόγιζα 12/12 κανονική ροή). Δέν ξέρω τώρα θα φανεί! Μετ το ξέσπασμα που είχα, τo πήρα χαλαρά το θέμα τώρα! Άν είναι να έρθει θα έρθει!

Άσε να δούμε πως θα πάει. ....πάντως είναι προτιμότερο που το πήρες χαλαρά από το να είσαι αγχωνενη...Έτσι θα χαλαρώσει και ο αρραβωνιαστικός σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...