Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Αααα δεν ξέρω καθολου εγωω?

Εμένα ακομη δεν με αφήνει..!!

Με αφησε να κανω 2 και τωρα δε με αφηνει παλι! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!  ?

Καλή εβδομάδα! Να εχουμε μια υπεροχη και δημιουργική μέρα! ??

@Natasha24 Περιμενουμε να μας πεις εξελιξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια!  ?

Καλή εβδομάδα! Να εχουμε μια υπεροχη και δημιουργική μέρα! ??

@Natasha24 Περιμενουμε να μας πεις εξελιξεις!

Καλημέρα κοριτσιααα?

Καλη εβδομαδα ??

Τι κανετε??

Ακόμα τιποταα..μονο το στήθος με πονάει.. περίεργο λιγο συνήθως σταμάταγε οταν ηταν να έρθει η περιοδος..Δεν ενθουσιάζομαι κατσε να δουμε μπορει να έρθει κι αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια!  ?

Καλή εβδομάδα! Να εχουμε μια υπεροχη και δημιουργική μέρα! ??

@Natasha24 Περιμενουμε να μας πεις εξελιξεις!

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!να ειμαστε καλά και να περνάμε όμορφα!!Ναι Νατάσσα πες μας πως είσαι!;;! Άντε να χαρούμεεε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Καλημέρα κοριτσιααα?

Καλη εβδομαδα ??

Τι κανετε??

Ακόμα τιποταα..μονο το στήθος με πονάει.. περίεργο λιγο συνήθως σταμάταγε οταν ηταν να έρθει η περιοδος..Δεν ενθουσιάζομαι κατσε να δουμε μπορει να έρθει κι αυριο!!

Θύμησε μου, έχεις σταθερο κύκλο; Δεν σου καθυστερεί πότε; Μακάρι να μας πεις ευχάριστα!!!Σου στέλνουνε θετική ενέργειαα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Καλημέρα κοριτσιααα?

Καλη εβδομαδα ??

Τι κανετε??

Ακόμα τιποταα..μονο το στήθος με πονάει.. περίεργο λιγο συνήθως σταμάταγε οταν ηταν να έρθει η περιοδος..Δεν ενθουσιάζομαι κατσε να δουμε μπορει να έρθει κι αυριο!!

Το ότι δεν έχει εμφανιστεί είναι τέλειο!!! Οπότε, τώρα περιμένουμε 2 3 μερούλες να δούμε!!! Σου στέλνουμε θετική ενέργεια όπως είπε και η @Elenikon!!!! ❤️?‍♂️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Το ότι δεν έχει εμφανιστεί είναι τέλειο!!! Οπότε, τώρα περιμένουμε 2 3 μερούλες να δούμε!!! Σου στέλνουμε θετική ενέργεια όπως είπε και η @Elenikon!!!! ❤️?‍♂️

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ ?????

Σταθερο κύκλο εχω τους τελευταίους μήνες.. Απλά περιμένω σήμερα αντε αυριο γιατι ειδαμε με υπέρηχο την ωορρηξια οποτε λογικα δεν θα πρεπε να ερθει σημερα η αυριο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ ?????

Σταθερο κύκλο εχω τους τελευταίους μήνες.. Απλά περιμένω σήμερα αντε αυριο γιατι ειδαμε με υπέρηχο την ωορρηξια οποτε λογικα δεν θα πρεπε να ερθει σημερα η αυριο??

Αχ πιστεύω και εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας!! Είναι πολύ καλό το ότι είδες την ωορρηξία σου!! Αυξάνονται οι πιθανότητες!!γιουπι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Αχ πιστεύω και εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας!! Είναι πολύ καλό το ότι είδες την ωορρηξία σου!! Αυξάνονται οι πιθανότητες!!γιουπι!!

Ελπίζω σε ενα θαυμααα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο μενα!!! Καλως ηρθατε τα νεα μελη!!!?  @Natasha24 με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα!!! 

Βρε κοριτσια παιρνω το θαρρος να σας ρωτησω κατι και φυσικα οποια και εαν θελει να μου απαντησει.. Σας εχει συμβει στην προσπαθεια πανω στο μηνα με τις γονιμες μερες / ωορρηξια να εχετε ας πουμε τσακωθει..με το συντροφο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η tzina819 είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο μενα!!! Καλως ηρθατε τα νεα μελη!!!?  @Natasha24 με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα!!! 

Βρε κοριτσια παιρνω το θαρρος να σας ρωτησω κατι και φυσικα οποια και εαν θελει να μου απαντησει.. Σας εχει συμβει στην προσπαθεια πανω στο μηνα με τις γονιμες μερες / ωορρηξια να εχετε ας πουμε τσακωθει..με το συντροφο? 

Γεια σου κοριτσακι μουυ, 

Σε ευχαριστω πολυυυ !!κοριτσια δεν άντεξα και πηγα και πήρα ένα τεστ και φυσικά απογοητεύτηκα διοτι βγηκε αρνητικο☹

Εγώ Ναι έχω μαλώσει αρκετά για να πω την αληθεια??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Natasha24 μηπως να περιμενεις κουκλα μου και να ξανακανεις αλλο 1 τεστακι μετα 3 -4 μερες.. Μπορει ν υπαρχει κ πιθανοτητα καθυστερημενης συλληψης ..

Εγω εδω κ 3 μερες "ανεβασαμε παλμους" με συντροφο, πρωτη φορα τοσο εντονα και τι να πω..λιγο απογοητευτηκα ..  :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

@Natasha24 μηπως να περιμενεις κουκλα μου και να ξανακανεις αλλο 1 τεστακι μετα 3 -4 μερες.. Μπορει ν υπαρχει κ πιθανοτητα καθυστερημενης συλληψης ..

Εγω εδω κ 3 μερες "ανεβασαμε παλμους" με συντροφο, πρωτη φορα τοσο εντονα και τι να πω..λιγο απογοητευτηκα ..  :(

Σήμερα περιμενω κανονικα περιοδο απλα πίστευα πως επειδή είδα με υπέρηχο την ωορρηξια θα επρεπε να ερθει τωρα δεν έχω και πολλές επιλογές αν καθυστερηση κι αλλο Θα κάνω χοριακή στο τέλος της εβδομάδας.. Αν όμως δεν είμαι νομιζω οτι ίσως πρεπει να σκεφτώ πολυ σοβαρα απο εδω κι πέρα.. 

Κοίταξε αρχικά ηρέμησε δεν υπάρχει λόγος άγχους..ηρεμία θελει!!Οι άντρες δεν είναι σαν και εμας δεν καταλαβαίνουν ότι πρέπει να γινει σε συγκεκριμένες μερες και σε συχνότητα διοτι σε κάθε κύκλο ολα τα ζευγάρια εχουμε 25% πιθανότητες..!!Απλά μην σε παίρνει από κάτω και αν θέλεις οταν ξανα πας στον γυναικολόγο παρτον μαζι να του τα εξηγήσει και ο γυναικολόγος εγω αυτο εκανα και κατάλαβε γιατι νευριαζα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο μενα!!! Καλως ηρθατε τα νεα μελη!!!?  @Natasha24 με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα!!! 

Βρε κοριτσια παιρνω το θαρρος να σας ρωτησω κατι και φυσικα οποια και εαν θελει να μου απαντησει.. Σας εχει συμβει στην προσπαθεια πανω στο μηνα με τις γονιμες μερες / ωορρηξια να εχετε ας πουμε τσακωθει..με το συντροφο? 

Καλώς την! Τι κάνεις κοπέλα μου;;εννοείς να έχουμε τσακωθεί για να γίνει επαφή σε γόνιμη ή γενικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Γεια σου κοριτσακι μουυ, 

Σε ευχαριστω πολυυυ !!κοριτσια δεν άντεξα και πηγα και πήρα ένα τεστ και φυσικά απογοητεύτηκα διοτι βγηκε αρνητικο☹

Εγώ Ναι έχω μαλώσει αρκετά για να πω την αληθεια??

 

Κορίτσι μου, μήπως είναι νωρίς ακόμα; Μην απογοητεύεσαι περίμενε να δεις αν θα ερθει η περίοδος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Σήμερα περιμενω κανονικα περιοδο απλα πίστευα πως επειδή είδα με υπέρηχο την ωορρηξια θα επρεπε να ερθει τωρα δεν έχω και πολλές επιλογές αν καθυστερηση κι αλλο Θα κάνω χοριακή στο τέλος της εβδομάδας.. Αν όμως δεν είμαι νομιζω οτι ίσως πρεπει να σκεφτώ πολυ σοβαρα απο εδω κι πέρα.. 

Κοίταξε αρχικά ηρέμησε δεν υπάρχει λόγος άγχους..ηρεμία θελει!!Οι άντρες δεν είναι σαν και εμας δεν καταλαβαίνουν ότι πρέπει να γινει σε συγκεκριμένες μερες και σε συχνότητα διοτι σε κάθε κύκλο ολα τα ζευγάρια εχουμε 25% πιθανότητες..!!Απλά μην σε παίρνει από κάτω και αν θέλεις οταν ξανα πας στον γυναικολόγο παρτον μαζι να του τα εξηγήσει και ο γυναικολόγος εγω αυτο εκανα και κατάλαβε γιατι νευριαζα..!!

Τι ώρα έκανες το τεστ; Επειδή είναι νωρίς ακόμα και αν δεν το έκανες με τα πρωινά ούρα μπορεί να μην είναι αρκετά υψηλά τα επίπεδα της ορμονης ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Τι ώρα έκανες το τεστ; Επειδή είναι νωρίς ακόμα και αν δεν το έκανες με τα πρωινά ούρα μπορεί να μην είναι αρκετά υψηλά τα επίπεδα της ορμονης ακόμα.

Το μεσημέρι το εκανα..Ναι το ξέρω πως κανονικα πρέπει να το κάνουμε τις πρωινές ώρες.. Απλά είχα αγώνια και τελικά τζίφος θα περιμένω να δω..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Το μεσημέρι το εκανα..Ναι το ξέρω πως κανονικα πρέπει να το κάνουμε τις πρωινές ώρες.. Απλά είχα αγώνια και τελικά τζίφος θα περιμένω να δω..!!

Άσε να περάσουν 2 μέρες κι αν δεν σου έρθει κάνεις μια χοριακη να είσαι σίγουρη...Το καταλαβαίνω είναι δύσκολη η αναμονή...αν είσαι θα φανεί σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Άσε να περάσουν 2 μέρες κι αν δεν σου έρθει κάνεις μια χοριακη να είσαι σίγουρη...Το καταλαβαίνω είναι δύσκολη η αναμονή...αν είσαι θα φανεί σύντομα!

Αχχχ δεν ξερωωω ρε κοριτσακι μουυ νομιζω οτι έχασα λιγο τις ελπίδες μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Αχχχ δεν ξερωωω ρε κοριτσακι μουυ νομιζω οτι έχασα λιγο τις ελπίδες μου..

Μην τις χάνεις ...ποτέ δεν ξέρεις...!Οπως και να εχει μην αγχώνεσαι! Και τώρα να μην έχει γίνει θα γίνει σύντομα κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...