Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Αν είναι να έρθει, θα έρθει και με μια φορά. Είδα και εγώ που είχα κάθε μέρα επαφές. Χαχαχαχ. Εξάλλου παίζει ρόλο ότι είσαι χαλαρή. Μακαρι να έχει γίνει το θαυμα🙏

Καλα ναι δεν εχεις αδικο σε αυτο!! Παντως και τωρα να μην ειμαι πιστευω οτι ειμαστε κοντα😊 θετικη σκεψη κοριτσια μου, ολα θα γινουν🌺😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

 

Εγώ δεν ξέρω τι να κάνω? Να ξαναπάρω ή να τα αφήσω και να χαλαρώσω λίγο. Όλο αυτό σκέφτομαι και έτσι και αλλιώς δεν βλέπω αποτέλεσμα ☹️

Να χαλαρώσεις! Και να δεις πτι θα σου ερθει μπεμπε στην ώρα του 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Συνέχισε να κάνεις τεστ κ αν δεις οτι δε σκουραίνει κ φέυγει η γραμμή τότε κρατάς αυτό για θετικό... όπως κ να έχει είσαι πολύ κοντά οπότε ξεκίνα επαφές..

Νομίζω σκουρινε λίγο ακόμη,,, τέλος πάντων.,, επαφές θα υπάρξουν ... Χαχαχαχα 

0CFC6143-4B06-4D6D-AFBE-9C18BF606A7E.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω σκουρινε λίγο ακόμη,,, τέλος πάντων.,, επαφές θα υπάρξουν ... Χαχαχαχα 

0CFC6143-4B06-4D6D-AFBE-9C18BF606A7E.jpeg

Κ εμενα πιο σκουρα μου φαινεται!! Εγω λεω να ξεκινησετε σημερα επαφες κανε τεστ κ αυριο κ βλεπεις πως θα ναι!! Και 4 μερες σερι να κανετε δεν υπαρχει θεμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω σκουρινε λίγο ακόμη,,, τέλος πάντων.,, επαφές θα υπάρξουν ... Χαχαχαχα 

0CFC6143-4B06-4D6D-AFBE-9C18BF606A7E.jpeg

Εννοείται ότι ξεκινάς..... κάνε κ αύριο να σιγουρευτείς οτι αρχίζει κ πέφτει η ορμόνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω σκουρινε λίγο ακόμη,,, τέλος πάντων.,, επαφές θα υπάρξουν ... Χαχαχαχα 

0CFC6143-4B06-4D6D-AFBE-9C18BF606A7E.jpeg

Καλή επιτυχία κοριτσι μου😊🙏🤰🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσι μου😊🙏🤰🌺

@Ioann89 να σε ρωτησω το εκανες συγκεκριμενη ωρα καθε μερα το τεστ;; εγω δουλευω πρωι παντα κ δεν βολευει εκει δυστυχως😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@Ioann89 να σε ρωτησω το εκανες συγκεκριμενη ωρα καθε μερα το τεστ;; εγω δουλευω πρωι παντα κ δεν βολευει εκει δυστυχως😕

Ναι συνήθως εκεί στις 3... όχι νταν 3 ... αλλά πάνω κάτω .,, τι ώρα σχολάς; Άρα σε 12-48 ώρες θα είναι οι γόνιμες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι συνήθως εκεί στις 3... όχι νταν 3 ... αλλά πάνω κάτω .,, τι ώρα σχολάς; Άρα σε 12-48 ώρες θα είναι οι γόνιμες; 

3 σχολαω αρα γυρω στις 4 που θα μαι εδω θα τα κανω!! Ναι μεσα σε αυτες τις ωρες θα γινει η ωορρηξια και θα ειναι οι πιο καταλληλες ωρες για να γονιμοποιηθει το ωαριο!! Γτ πιανεις και το πριν και το μετα οποτε αυξανεις τις πιθανοτητες!! Στο ευχομαι απο την καρδια μου να γινει αληθεια😊 παρε μια βαθια ανασα κοιταξου στον καθρεπτη και πες τωρα ειναι η ωρα να γινει και θα γινει!!! Η θετικοτητα βοηθαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

3 σχολαω αρα γυρω στις 4 που θα μαι εδω θα τα κανω!! Ναι μεσα σε αυτες τις ωρες θα γινει η ωορρηξια και θα ειναι οι πιο καταλληλες ωρες για να γονιμοποιηθει το ωαριο!! Γτ πιανεις και το πριν και το μετα οποτε αυξανεις τις πιθανοτητες!! Στο ευχομαι απο την καρδια μου να γινει αληθεια😊 παρε μια βαθια ανασα κοιταξου στον καθρεπτη και πες τωρα ειναι η ωρα να γινει και θα γινει!!! Η θετικοτητα βοηθαει!!

Μακαρι τι να πω..,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι βρε μην απογοητευεσαι!!! Ο επιμενων νικα💪💪

Όχι δεν απογοητεύομαι.., απλά σήμερα δύσκολο ... από αύριο έρχονται οι επαφές..,, ελπίζω να μην είναι αργά ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Όχι δεν απογοητεύομαι.., απλά σήμερα δύσκολο ... από αύριο έρχονται οι επαφές..,, ελπίζω να μην είναι αργά ... 

Δεν θα ειναι αργα!! Αν ειναι να γινει θα γινει, ξερω οτι το θες πολυ σε νιωθω κ εγω οταν ηξερα οτι επρεπε κ δεν γινοταν στεναχωριομουν! Αλλα μας κανει μονο κακο κ το κανουμε εμεις να καθυστερει τελικα! Ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν θα ειναι αργα!! Αν ειναι να γινει θα γινει, ξερω οτι το θες πολυ σε νιωθω κ εγω οταν ηξερα οτι επρεπε κ δεν γινοταν στεναχωριομουν! Αλλα μας κανει μονο κακο κ το κανουμε εμεις να καθυστερει τελικα! Ολα θα πανε καλα!!

Εντάξει μου αρκεί που θα γίνει.,, ας έρθει όποτε θέλει... ο ενδοκρινολόγος είπε το μόνο σίγουρο ότι θα κάνουμε και οι 2 εξετάσεις ... αλλά να πάρουμε τον χρόνο μας(γιατί του είχα πει για τα τεστ και είναι της άποψης ότι για να έδειξε θετικό το ωορρηξιας πολύ πιθανόν να ήμουν εγκυος  ) ., και είπε αν δεν τύχει τον Ιούλιο θα ξανά μιλήσουμε .,, και από τότε ηρέμησα.,, με ηρεμεί πολύ αυτός ο άνθρωπος.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Εντάξει μου αρκεί που θα γίνει.,, ας έρθει όποτε θέλει... ο ενδοκρινολόγος είπε το μόνο σίγουρο ότι θα κάνουμε και οι 2 εξετάσεις ... αλλά να πάρουμε τον χρόνο μας(γιατί του είχα πει για τα τεστ και είναι της άποψης ότι για να έδειξε θετικό το ωορρηξιας πολύ πιθανόν να ήμουν εγκυος  ) ., και είπε αν δεν τύχει τον Ιούλιο θα ξανά μιλήσουμε .,, και από τότε ηρέμησα.,, με ηρεμεί πολύ αυτός ο άνθρωπος.,, 

Αυτο να σκεφτεσαι και να ηρεμεις λοιπον🙂 σημαντικο να μπορει ο γιατρος να μας ηρεμει!! Κ εμενα με ηρεμει ο γυναικολογος μου οποτε μιλαμε!! Μα θελει κ ηρεμια τελικα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω σκουρινε λίγο ακόμη,,, τέλος πάντων.,, επαφές θα υπάρξουν ... Χαχαχαχα 

0CFC6143-4B06-4D6D-AFBE-9C18BF606A7E.jpeg

Κορίτσι μου ξεκινά επαφές. Κι εμένα έτσι ήταν και μου είχαν πει εδώ στο φόρουμ ότι δεν ήταν ακόμα θετικό. Εμείς όμως ήρθαμε σε επαφή και έγινε το θαύμα! Την επόμενη ημέρα ήταν όντως ακόμα πιο έντονη η γραμμή, όμως εμείς δεν ήρθαμε σε επαφή την ημέρα του θετικό τεστ κι όμως έμεινα έγκυος με την φορά που σου είπα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Marba είπε:

Κορίτσι μου ξεκινά επαφές. Κι εμένα έτσι ήταν και μου είχαν πει εδώ στο φόρουμ ότι δεν ήταν ακόμα θετικό. Εμείς όμως ήρθαμε σε επαφή και έγινε το θαύμα! Την επόμενη ημέρα ήταν όντως ακόμα πιο έντονη η γραμμή, όμως εμείς δεν ήρθαμε σε επαφή την ημέρα του θετικό τεστ κι όμως έμεινα έγκυος με την φορά που σου είπα 

Αχ μακαριιιιιι.:,, τι ωραιο αυτό που ειπες!!!! Αλλά σήμερα αποκλείεται... αύριο επαφή.,,, ελπίζω να είναι και αύριο καλή μέρα .... 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ συγνώμη που πετάγομαι!!!

Να έχετε επαφές και πριν καρακοκκονισει, (απο οταν ξεκιναν οι μέρες μας) οπως είπε και η @Marba, ποτέ δεν ξέρεις. Εξάλλου το σπέρμα ζει κ μεσα στη φωλιτσα του οπότε έχετε και τότε ελπίδες!

Ο ανδρολογος επίσης μας είπε οι επαφές στις γόνιμες μέρες να είναι, αν είναι δυνατόν και καθημερινές..το 1 φορά στις 2 μέρες έχει αλλάξει!!!

@Κατερίνα!!! Αυτό με την ώρα παίζει από γυναίκα σε γυναίκα.. ακόμα και στην ίδια γυναίκα.. εγώ άλλωτε την έβρισκα το πρωί και άλλωτε αργά το απόγευμα..θα τα δεις και μονη σου!

Καλή επιτυχία σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ συγνώμη που πετάγομαι!!!

Να έχετε επαφές και πριν καρακοκκονισει, (απο οταν ξεκιναν οι μέρες μας) οπως είπε και η @Marba, ποτέ δεν ξέρεις. Εξάλλου το σπέρμα ζει κ μεσα στη φωλιτσα του οπότε έχετε και τότε ελπίδες!

Ο ανδρολογος επίσης μας είπε οι επαφές στις γόνιμες μέρες να είναι, αν είναι δυνατόν και καθημερινές..το 1 φορά στις 2 μέρες έχει αλλάξει!!!

@Κατερίνα!!! Αυτό με την ώρα παίζει από γυναίκα σε γυναίκα.. ακόμα και στην ίδια γυναίκα.. εγώ άλλωτε την έβρισκα το πρωί και άλλωτε αργά το απόγευμα..θα τα δεις και μονη σου!

Καλή επιτυχία σε όλες!!

Καλημερα κοριτσι μου, ολες οι εμπειριες ειναι χρησιμες🙂 ναι την περασμενη φορα που τα ειχα χρησιμοποιησει κ τα εκανα παλι 16.00 που φτανω σπιτι δεν θετικοποιηθηκε κανενα!! Αλλα το πρωι στη δουλεια ειναι δυσκολο να κλειδωνομαι στην τουαλετα😜 αν αναγκαστω θα το κανω κ αυτο😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ συγνώμη που πετάγομαι!!!

Να έχετε επαφές και πριν καρακοκκονισει, (απο οταν ξεκιναν οι μέρες μας) οπως είπε και η @Marba, ποτέ δεν ξέρεις. Εξάλλου το σπέρμα ζει κ μεσα στη φωλιτσα του οπότε έχετε και τότε ελπίδες!

Ο ανδρολογος επίσης μας είπε οι επαφές στις γόνιμες μέρες να είναι, αν είναι δυνατόν και καθημερινές..το 1 φορά στις 2 μέρες έχει αλλάξει!!!

@Κατερίνα!!! Αυτό με την ώρα παίζει από γυναίκα σε γυναίκα.. ακόμα και στην ίδια γυναίκα.. εγώ άλλωτε την έβρισκα το πρωί και άλλωτε αργά το απόγευμα..θα τα δεις και μονη σου!

Καλή επιτυχία σε όλες!!

Καλημερα!!!! Καλά κανεις και λες την γνώμη σου.,, Γενικά είχα πολλές επαφές... και προχτες είχα απλά χτες που κοκκίνισε θα ήθελα πολύ να έχω απλά ο άντρας μου έλειπε από το σπίτι και δεν γινόταν.,, ελπίζω να μην χάσαμε την μέρα.,, και εμένα η γυναικολογος μου μου είπε ότι θέλει καθημερινές επαφές!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, ολες οι εμπειριες ειναι χρησιμες🙂 ναι την περασμενη φορα που τα ειχα χρησιμοποιησει κ τα εκανα παλι 16.00 που φτανω σπιτι δεν θετικοποιηθηκε κανενα!! Αλλα το πρωι στη δουλεια ειναι δυσκολο να κλειδωνομαι στην τουαλετα😜 αν αναγκαστω θα το κανω κ αυτο😄

Καλημερα @Κατερίνα!!! Μέσα στις οδηγίες ( τις διάβασα τελικά🤣🤣🤣) έλεγε πάντως για τεστ μέχρι τις 8 το βράδυ άρα μπορεί να κανείς αργότερα.., και επίσης έλεγε όταν βγει θετικό 24-36 ώρες μετά γίνεται η ωορρηξια.,, τα συγκεκριμένα είναι onestep, δεν ξέρω αν ισχύει για όλες τις μάρκες από τα τεστ ωορρηξιας .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εμενα πιο σκουρα μου φαινεται!! Εγω λεω να ξεκινησετε σημερα επαφες κανε τεστ κ αυριο κ βλεπεις πως θα ναι!! Και 4 μερες σερι να κανετε δεν υπαρχει θεμα!!

Αλλα λεει ο ενας ,άλλα ο αλλος μπερδευτηκα..Εμενα μου ειπε ο γιατρος δε κανει 4 μερες σερι να κανουμε.ανα δυο πρεπει για να ανανεωνεται το σπερμα κ να ειναι πιο δυνατο..επισης μενει μεσα μας ενα 24 ωρο το λιγοτερο σιγουρα οποτε ειναι οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Αλλα λεει ο ενας ,άλλα ο αλλος μπερδευτηκα..Εμενα μου ειπε ο γιατρος δε κανει 4 μερες σερι να κανουμε.ανα δυο πρεπει για να ανανεωνεται το σπερμα κ να ειναι πιο δυνατο..επισης μενει μεσα μας ενα 24 ωρο το λιγοτερο σιγουρα οποτε ειναι οκ.

Τι να πω κοριτσι μου δεν ξερω!!! Εγω ξερω πως τις γονιμες και καθε μερα να κανουμε ειναι καλο δεν υπαρχει θεμα!! Τωρα τι ισχυει και τι οχι τελικα οι γνωμες ειναι πολλες😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα @Κατερίνα!!! Μέσα στις οδηγίες ( τις διάβασα τελικά🤣🤣🤣) έλεγε πάντως για τεστ μέχρι τις 8 το βράδυ άρα μπορεί να κανείς αργότερα.., και επίσης έλεγε όταν βγει θετικό 24-36 ώρες μετά γίνεται η ωορρηξια.,, τα συγκεκριμένα είναι onestep, δεν ξέρω αν ισχύει για όλες τις μάρκες από τα τεστ ωορρηξιας .,, 

Κ εγω αυτα εχω τα απλα που θα ξεκινησω με αυτα😜 οποτε θα δω τι ωρα θα βολεψει!! Εγω περιμενω βεβαια πρωτα να αδιαθετησω οποτε εχω μελλον!!εσυ αγαπη καλη επιτυχια δεν ξερω γτ αλλα εχω την αισθηση πως θα πας καλα αυτο το μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω αυτα εχω τα απλα που θα ξεκινησω με αυτα😜 οποτε θα δω τι ωρα θα βολεψει!! Εγω περιμενω βεβαια πρωτα να αδιαθετησω οποτε εχω μελλον!!εσυ αγαπη καλη επιτυχια δεν ξερω γτ αλλα εχω την αισθηση πως θα πας καλα αυτο το μηνα!!

Εγώ καθε μήνα αυτήν την αίσθηση έχω 😂😂😂😂Μακαρι να τα καταφέρουμε... ελπίζω και σε εσένα αχρείαστα να είναι.,,, 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...