Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

@starrr να σου ζήσει αγάπη μ γλυκιά καλοτυχο στην ζωή του κ πάντα με υγεία ????γειά σας κοριτσάκια μου τι κάνετε????? Εγώ όλο κοιμάμαι ???

Εύχομαι κορίτσι μ να  μην είναι τπτ κ μόνο ευχάριστα να είναι περιμένω νέα σου όταν θα κάνεις εξετάσειςlockquote widget

Ηταν ενας εντονος πονος αλλα κρατησε μονο 5 λεπτα αφου ημουνα σιγουρη οτι ηρθε .. 

τι να πω μακαρι αν κι δε νομιΖω παντως δεν μ εχεις ξανα τυχει κατι τετοιο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια σε όλες!!! Εμένα στη δουλειά μου είπε η διευθύντρια όταν αρχίσουμε προσπάθειες να της το πω. Σιγά μη βγάλω και έκτακτο ανακοινωθέν!! Έλεος!!

Κι εγώ συμφωνώ με την Αννια μπορεί να θέλουν να σε διώξουν από πριν.... 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ αυτή η καραμέλα με την ηλικία. Πόσο δίκαιο έχεις lacostaki μου. Να τους δώσουμε και μια κρυστάλλινη σφαίρα να μας πούνε και το μέλλον μας. Μην ακούς κανέναν... εσύ έχεις ένα στόχο και θα τον πετύχεις?

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Όπως λέω πολύ συχνά οποίος θέλει να μεγαλώσει να το κάνει μόνος του εγώ είμαι νέα γυναίκα ακόμα και από τη στιγμή που ο γιατρός μου λέει ότι μπορώ να το κάνω δεν με ενδιαφέρει η γνώμη κανενός... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εγώ συμφωνώ με την Αννια μπορεί να θέλουν να σε διώξουν από πριν.... 

Δεν θέλουν να με διώξουν απλά αγχώνονται για να βρουν αντικαταστάτρια επειδή θα χρειαστεί εκπαίδευση. Δεν είναι αυστηροί πόσο μάλλον για το θέμα της εγκυμοσύνης απλά έτσι που μου το ειπε εννοείται δεν ήταν ωραίο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!. Είπα να σας ενημερώσω κ εσάς. Εμείς γεννησαμε.... Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας.... Θετική ενέργεια. Κ σας στέλνω μωρουδιλα. Κ εύχομαι όλα σας τα όνειρα να πραγματοποιηθουν γρήγορα...... ?

Να σας ζήσει κοριτσι μου! Γερό και τυχερό να είναι στη ζωή του! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι κοριτσια.. ηθελα να συνεχισω να απαντω απο χθες αλλα μ εγραφε δε μπορω να στειλω αλλα για 24 ωρες ετσι θα ειναι παντα θα εχω περιορισμενο αριθμο μνμτων?? Σορθ δεν εχω ξαναυπαρξει σε φόρουμ 

Πραγματικά ολη αυρη η πιεση με το παντρευοντε καποια ζευγάρια κατευθειαν ποτε θα κανετε παιδι λες κ τ παραγγελνετε απο το σουβλαντζη. Λιγη διακριτικότητα ρε παιδια π ξερετε τι συμβαινει. Κ φυσικα το αναποδο επειδη δεν ειμαστε παντρεμενεοι με τν σύντροφο μ δε μασ ρωτανε (οχι οτι με χαλαει εχω τ κεφαλι μ ήσυχο) ολα αυτα τα στερεοτυπα με χαλανε. 

@Lacostaki σε ποοο μερος ειναι ο γυναικολογος σ στην Αγγλία;

@Αννια27 (ελπιζω ν ταγκαρα τη σωστη) 1.12 περιμενω εγω.. 

 

Κοριτσια Σορυ για το παπλωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλησπέρα σε όλες..βρέχει μέχρι και σε μας σήμερα γιουπιιιιι..χθες μαζεύαμε ελιές εμείς γι'αυτό χάθηκα..εύχομαι να περνάτε όλες μια όμορφη μέρα επιτέλους χουχουλιαρικη για όλη την ομάδα..:)) καινούρια κοριτσάκια μας καλώς ήρθατε και μη μασάτε..οι πρώτοι μήνες είναι οι πιο δύσκολοι..αυτή η κρυάδα όταν σου έρχεται η άτιμη η περίοδος δεν παλεύεται..αλλά μην χάνετε την ψυχραιμία σας και την πίστη σας έρχεται το σπορακι..όσον αφορά τους κακοπροαιρετους δεν έχω λόγια..θα πω μόνο ότι ένας γνωστός μας όταν είχα την αποβολή είπε τυχεροί είστε μωρέ τα παιδιά είναι πολύ δύσκολα..μεταξύ σοβαρού και αστείου αλλά το λες??

Γενικότερα κλείστε αυτακια και προσήλωση στο στόχο που δεν είναι μόνο το σπορακι βέβαια..είναι γενικά να μαστε καλά να περνάμε όμορφα και να προετοιμαζόμαστε γιατί έρχεται ερχεταιιι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες μου καλησπέρα σε όλες..βρέχει μέχρι και σε μας σήμερα γιουπιιιιι..χθες μαζεύαμε ελιές εμείς γι'αυτό χάθηκα..εύχομαι να περνάτε όλες μια όμορφη μέρα επιτέλους χουχουλιαρικη για όλη την ομάδα..:)) καινούρια κοριτσάκια μας καλώς ήρθατε και μη μασάτε..οι πρώτοι μήνες είναι οι πιο δύσκολοι..αυτή η κρυάδα όταν σου έρχεται η άτιμη η περίοδος δεν παλεύεται..αλλά μην χάνετε την ψυχραιμία σας και την πίστη σας έρχεται το σπορακι..όσον αφορά τους κακοπροαιρετους δεν έχω λόγια..θα πω μόνο ότι ένας γνωστός μας όταν είχα την αποβολή είπε τυχεροί είστε μωρέ τα παιδιά είναι πολύ δύσκολα..μεταξύ σοβαρού και αστείου αλλά το λες??

Γενικότερα κλείστε αυτακια και προσήλωση στο στόχο που δεν είναι μόνο το σπορακι βέβαια..είναι γενικά να μαστε καλά να περνάμε όμορφα και να προετοιμαζόμαστε γιατί έρχεται ερχεταιιι..

Χριστε μου πιιοσ λογικος ανθρωποσ μπορει ν σ πει μεσα στη στεναχωρια σ κατι τετοιο... απλα τωρα μας εχει πιασει μια αναγκη να γυρισουμε Ελλάδα κ λεω ν κανουμε μωρακι πρωτα κ μετα να γυρισουμε οριστικα γτ μετα θα μπλεξουμε αντε ν βρουμε δουλειά αντε δεν εχουμε αρκετα να τ καθυστερησουμε. Κ αγχώνομαι πιο πολυ εχω πολλα στ μυαλο μ δυστυχως κ δε βοηθουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χριστε μου πιιοσ λογικος ανθρωποσ μπορει ν σ πει μεσα στη στεναχωρια σ κατι τετοιο... απλα τωρα μας εχει πιασει μια αναγκη να γυρισουμε Ελλάδα κ λεω ν κανουμε μωρακι πρωτα κ μετα να γυρισουμε οριστικα γτ μετα θα μπλεξουμε αντε ν βρουμε δουλειά αντε δεν εχουμε αρκετα να τ καθυστερησουμε. Κ αγχώνομαι πιο πολυ εχω πολλα στ μυαλο μ δυστυχως κ δε βοηθουν...

Θα σου πω ένα πράγμα αν περιμένεις να φτιάξουν τα πράγματα δεν πρόκειται να κάνεις παιδί ποτέ.. Κι εγώ με αυτά αγχωνομουν τόσα χρόνια και δεν το αποφάσιζα... Γι αυτό βουρ στο ψητό και άσε το μέλλον να περιμένει. Άλλωστε αν δεν είσαστε πλούσιοι αρκετά δεν θα έχετε ποτέ. Έχουν μεγαλώσει παιδιά και σε χειρότερες εποχές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Γεια σας και παλι κοριτσια.. ηθελα να συνεχισω να απαντω απο χθες αλλα μ εγραφε δε μπορω να στειλω αλλα για 24 ωρες ετσι θα ειναι παντα θα εχω περιορισμενο αριθμο μνμτων?? Σορθ δεν εχω ξαναυπαρξει σε φόρουμ 

Πραγματικά ολη αυρη η πιεση με το παντρευοντε καποια ζευγάρια κατευθειαν ποτε θα κανετε παιδι λες κ τ παραγγελνετε απο το σουβλαντζη. Λιγη διακριτικότητα ρε παιδια π ξερετε τι συμβαινει. Κ φυσικα το αναποδο επειδη δεν ειμαστε παντρεμενεοι με τν σύντροφο μ δε μασ ρωτανε (οχι οτι με χαλαει εχω τ κεφαλι μ ήσυχο) ολα αυτα τα στερεοτυπα με χαλανε. 

@Lacostaki σε ποοο μερος ειναι ο γυναικολογος σ στην Αγγλία;

@Αννια27 (ελπιζω ν ταγκαρα τη σωστη) 1.12 περιμενω εγω.. 

 

Κοριτσια Σορυ για το παπλωμα

Νομίζω Λονδίνο δεν είμαι σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Frogel Επιτέλους μία τέλεια χειμωνιάτικη ημέρα στο νησί!!!!!! Παρόλο που είμαι στη δουλειά απολαμβάνω πάρα πολύ τις αστραπές!!! (Ιδανικά βέβαια θα ήθελα να χουχουλιάζω καναπέ με μία ζεστή κούπα καφέ ή ιδανικότερα να προσπαθώ για μωρό, αχαχαχαχα).

@Evie2 Δεν σας ρωτάνε για παιδί, αλλά σίγουρα θα σας ρωτάνε για το πότε θα παντρευτείτε. Εμάς τουλάχιστον αυτό γίνεται. Επίσης συμφωνώ με @Lacostaki, αν περιμένεις να φτιάξουν τα οικονομικά σου δεν θα προχωρήσεις στη ζωή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου καλύτερα να το αναβάλλεται αμαχεινσι κρύωμενος επηρεάζει το αποτέλεσμα ας γίνει καλά και το κάνετε μετά!!????

Πήρα τηλ. Τη γυναικολόγο και μου είπε ότι εάν δεν έχει πυρετό, δεν επηρεάζει τ αποτέλεσμα... Μάλλον θα πάμε... Ξέρεις μετά από πόσες μέρες παίρνουμε τ αποτελέσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Frogel Επιτέλους μία τέλεια χειμωνιάτικη ημέρα στο νησί!!!!!! Παρόλο που είμαι στη δουλειά απολαμβάνω πάρα πολύ τις αστραπές!!! (Ιδανικά βέβαια θα ήθελα να χουχουλιάζω καναπέ με μία ζεστή κούπα καφέ ή ιδανικότερα να προσπαθώ για μωρό, αχαχαχαχα).

@Evie2 Δεν σας ρωτάνε για παιδί, αλλά σίγουρα θα σας ρωτάνε για το πότε θα παντρευτείτε. Εμάς τουλάχιστον αυτό γίνεται. Επίσης συμφωνώ με @Lacostaki, αν περιμένεις να φτιάξουν τα οικονομικά σου δεν θα προχωρήσεις στη ζωή... κι εμένα ο αρραβωνιαστικός μου εκεί κολλούσε αλλά πραγματικά δεν γίνεται!

Χαχαχα σωστο κ αυτο ρωτανε ρωτανε αλλα το εχω ξεκοψει..περιμενα τα πρωτα 2 χρονια π ηρθε ο σύντροφός μ αγγλια να βρει δουλεια να αλλαξει δουλεια γτ η πρωτη δεν ηταν καλη να αλλαξει αλλη δουλεια γτ η 2η δεν ηταν στ αντικειμενο του κ εντελει βρηκε δουλεια στ αντικειμενο τ δεν τ αρεσει γτ αλλιώς την περιμενε μετα απο 2 χρονια καταλαβε οτι τελεια δουλεια δεν υπαρχει κ ξεκινησαμε για το μωρακι μας κ δεν σταματαμε τωρα γυρισουμε δε γυρισουμε κ ειναι το μονο π δεν κανω πισω μετα απο 9μιση χρονια μαζι..αν κι το βλεπω κ αυτος θελει μωρακι πολυ.. ποτε δεν ημασταν πλουσιοι κ ξερω δεν θα γίνουμε αλλα εχουμε πλουσια καρδια(μελο το ξερω) . Πραγαμτικα το οικονομικό θεωρω σε κραταει πισω.. 

@Lacostaki χμ Λονδίνο μακρια μ αλλα οκ. Λεμε οταν με το καλο ερθουμε διακοπες ν παμε για εξετάσεις ξερω ειναι νωρις αλλα εδω δεν ειναι ευκολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Πήρα τηλ. Τη γυναικολόγο και μου είπε ότι εάν δεν έχει πυρετό, δεν επηρεάζει τ αποτέλεσμα... Μάλλον θα πάμε... Ξέρεις μετά από πόσες μέρες παίρνουμε τ αποτελέσματα?

Εντάξει τότε! Συνήθως μετά από 2 μέρες βγαίνει δεν θέλει πολλές μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα είναι χειμώνας και εδώ βέβαια κρύο δε κάνει ακόμα αλλά επιτέλους έκανε μια συννεφιασμένη μέρα με βροχή! Ο μικρός μου κρυωσε τρέχει η μυτούλα του και ελπίζω να μην προχωρήσει... 

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μετά από τόσους μήνες κατάλαβα ωορρηξια επιτέλους.. Ένιωσα τον οργανισμό μου να επιστρέφει όπως ήμουν παλιά! Στο βάθος του μυαλού είχα ανησυχήσει λίγο να πω την αλήθεια.... Έκανα κ τα τεστ ωορρηξιας αυτό το μήνα κ συμπεσαν με τα ποναλακια που με πιάνουν! Επαφές δυστυχώς δεν καταφέραμε πολλές αλλά δε πειράζει. Ιδανικά ήθελα κ σήμερα αλλά χλωμό... 

Υπομονή τώρα μέχρι τις 26 η 27 του μήνα ίδωμεν 

Καλησπέρα, και εμεις επιτέλους σήμερα βλέπουμε χειμωνιάτικο σκηνικό! Εύχομαι περαστικά στον μικρούλη σου!!! Μπράβο βρε κορίτσι μου, είναι πολύ θετικό αυτό!!!! Σύντομα σου εύχομαι να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα!!!!! Όσο για τις επαφές, δεν έχει σημασία απαραίτητα (εντάξει όσο περισσότερες είναι τόσες περισσότερες και οι πιθανότητες στατιστικά) αλλά  μπορεί και με τη 1 να γίνει η δουλειά!!![smilie=laughing7.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχα σωστο κ αυτο ρωτανε ρωτανε αλλα το εχω ξεκοψει..περιμενα τα πρωτα 2 χρονια π ηρθε ο σύντροφός μ αγγλια να βρει δουλεια να αλλαξει δουλεια γτ η πρωτη δεν ηταν καλη να αλλαξει αλλη δουλεια γτ η 2η δεν ηταν στ αντικειμενο του κ εντελει βρηκε δουλεια στ αντικειμενο τ δεν τ αρεσει γτ αλλιώς την περιμενε μετα απο 2 χρονια καταλαβε οτι τελεια δουλεια δεν υπαρχει κ ξεκινησαμε για το μωρακι μας κ δεν σταματαμε τωρα γυρισουμε δε γυρισουμε κ ειναι το μονο π δεν κανω πισω μετα απο 9μιση χρονια μαζι..αν κι το βλεπω κ αυτος θελει μωρακι πολυ.. ποτε δεν ημασταν πλουσιοι κ ξερω δεν θα γίνουμε αλλα εχουμε πλουσια καρδια(μελο το ξερω) . Πραγαμτικα το οικονομικό θεωρω σε κραταει πισω.. 

@Lacostaki χμ Λονδίνο μακρια μ αλλα οκ. Λεμε οταν με το καλο ερθουμε διακοπες ν παμε για εξετάσεις ξερω ειναι νωρις αλλα εδω δεν ειναι ευκολο. 

Πόσο  καταλαβαίνω τι εννοείς... κι εμένα δουλεύει κάπου (όχι ακριβώς στο αντικείμενό του και όχι στο μισθό που θα ήθελε) και συνέχεια ψάχνει για άλλη δουλειά και συνέχεια τρέχει σε συνεντεύξεις και τελικά δεν βρίσκει τίποτα ιδανικό. Πλέον έχει καταλάβει ότι δεν μπορεί να τα βρει όλα αλλά συνεχίζει να ψάχνει έστω το κάτι λίγο παραπάνω. Και όντως.... μονο αγαπη θέλει ένα μωράκι, όλα τα άλλα βρίσκονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 12/12

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

st3llina: 17/12

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

st3llina: 17/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Dimitra91: 12/12

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

Aννια27: 05/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

st3llina: 17/12

 

Με το καλο και καλα αποτελεσματα σε ολες μας...♥️♥️♥️ να έχουμε ολες το καλυτερο χριστουγεννιάτικο δώρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Πόσο  καταλαβαίνω τι εννοείς... κι εμένα δουλεύει κάπου (όχι ακριβώς στο αντικείμενό του και όχι στο μισθό που θα ήθελε) και συνέχεια ψάχνει για άλλη δουλειά και συνέχεια τρέχει σε συνεντεύξεις και τελικά δεν βρίσκει τίποτα ιδανικό. Πλέον έχει καταλάβει ότι δεν μπορεί να τα βρει όλα αλλά συνεχίζει να ψάχνει έστω το κάτι λίγο παραπάνω. Και όντως.... μονο αγαπη θέλει ένα μωράκι, όλα τα άλλα βρίσκονται!

Νομίζω ότι στις μέρες μας στην Ελλάδα η ιδανική δουλειά είναι κάτι ουτοπικό εμένα ο άντρας μου αυτή τη στιγμή είναι άνεργος και λόγω ηλικίας είναι δύσκολο να βρει αλλά και όταν βρει ξέρουμε ότι δεν θα είναι κάτι της προκοπής από θέμα μισθου.. Αλλά δεν πειράζει την υγεία μας να έχουμε και όλα γίνονται. Και αν δεν βρει δεν πειράζει απλά δεν θα χρειαστεί να πληρώνω γυναίκα να μου κρατάει το παιδί... Δεν έχω τα χρονικά περιθώρια να περιμένω στην τελική άλλοι μεγαλώνουν 2 και 3 παιδιά με έναν μισθο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Νομίζω ότι στις μέρες μας στην Ελλάδα η ιδανική δουλειά είναι κάτι ουτοπικό εμένα ο άντρας μου αυτή τη στιγμή είναι άνεργος και λόγω ηλικίας είναι δύσκολο να βρει αλλά και όταν βρει ξέρουμε ότι δεν θα είναι κάτι της προκοπής από θέμα μισθου.. Αλλά δεν πειράζει την υγεία μας να έχουμε και όλα γίνονται. Και αν δεν βρει δεν πειράζει απλά δεν θα χρειαστεί να πληρώνω γυναίκα να μου κρατάει το παιδί... Δεν έχω τα χρονικά περιθώρια να περιμένω στην τελική άλλοι μεγαλώνουν 2 και 3 παιδιά με έναν μισθο

Αυτό ειναι αληθεια ελλαδα κ ιδανικη δουλεια δε νμζ πανε μαζι.. μια χαρα υγεια να εχετε κ ολα γινοντε κ ακριβως αυτο π ειπες δεν θα χρειαζετε ν σ κραταει τ παιδι ξενος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Νομίζω ότι στις μέρες μας στην Ελλάδα η ιδανική δουλειά είναι κάτι ουτοπικό εμένα ο άντρας μου αυτή τη στιγμή είναι άνεργος και λόγω ηλικίας είναι δύσκολο να βρει αλλά και όταν βρει ξέρουμε ότι δεν θα είναι κάτι της προκοπής από θέμα μισθου.. Αλλά δεν πειράζει την υγεία μας να έχουμε και όλα γίνονται. Και αν δεν βρει δεν πειράζει απλά δεν θα χρειαστεί να πληρώνω γυναίκα να μου κρατάει το παιδί... Δεν έχω τα χρονικά περιθώρια να περιμένω στην τελική άλλοι μεγαλώνουν 2 και 3 παιδιά με έναν μισθο

Σαφέστατα!  Όπως και να έχει συμφωνώ με το θέμα της δουλειάς. Δόξα το Θεό αν έχουμε την υγεία μας όπως είπες κι εσύ, θα παλεύουμε πάντα να κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε και θα μεγαλώσουμε μια χαρά τα μελλοντικά παιδάκια μας!!! Επίσης κι εγώ πχ ίσως χρειαστεί να σταματήσω τη δουλειά αν κανω παιδί (δεν θέλω με τίποτα αλλά πότε δεν ξέρεις), άρα 1 μισθό κι εμείς! Και κάτι άλλο, αν δουλεύουν και οι 2 και δεν έχουν βοήθεια εκ των έσω και ο ένας θα πρέπει να δίνει όλο το μισθό του στην κοπέλα που θα προσέχει το παιδι, δεν ξέρω κατά πόσο "λογικό" είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Σαφέστατα!  Όπως και να έχει συμφωνώ με το θέμα της δουλειάς. Δόξα το Θεό αν έχουμε την υγεία μας όπως είπες κι εσύ, θα παλεύουμε πάντα να κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε και θα μεγαλώσουμε μια χαρά τα μελλοντικά παιδάκια μας!!! Επίσης κι εγώ πχ ίσως χρειαστεί να σταματήσω τη δουλειά αν κανω παιδί (δεν θέλω με τίποτα αλλά πότε δεν ξέρεις), άρα 1 μισθό κι εμείς! Επίσης και κάτι άλλο, αν δουλευουν και οι 2 και δεν έχουν βοήθεια εκ των έσω και ο ένας θα πρέπει να δίνει όλο το μισθό του στην κοπέλα που θα προσέχει το παιδι, δεν ξέρω κατά πόσο "λογικό" είναι...

Εντελώς παράλογο είναι μην το ψάχνεις.. Απλά το κάνεις για τα ένσημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα, και εμεις επιτέλους σήμερα βλέπουμε χειμωνιάτικο σκηνικό! Εύχομαι περαστικά στον μικρούλη σου!!! Μπράβο βρε κορίτσι μου, είναι πολύ θετικό αυτό!!!! Σύντομα σου εύχομαι να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα!!!!! Όσο για τις επαφές, δεν έχει σημασία απαραίτητα (εντάξει όσο περισσότερες είναι τόσες περισσότερες και οι πιθανότητες στατιστικά) αλλά  μπορεί και με τη 1 να γίνει η δουλειά!!![smilie=laughing7.g:

Μακάρι να το πετύχουμε!!! Φανταζεσαι το δεύτερο να το πετύχω με τη πρώτη? Πόσο τέλειο θα ήταν χάχα

Και εσύ Ηράκλειο είσαι νομίζω έτσι? Τρομερός καιρός σήμερα ήμουν φυσικά όλη μέρα σπίτι το ζουζούνι κρυωμένο και τώρα είμαι κομμάτια. Με έπιασε η μέση μου από το πολύ σήκωμα του μικρού.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...