Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και καλή βδομάδα!!! @Frogel @lactaki Οκ όλα καλά,πάμε για τον επόμενο μήνα με ηρεμία κ αισιοδοξία!! Που θα πάει;;; Θα έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Τελικά αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι δεν είναι και εύκολο με την πρώτη προσπάθεια να μείνεις έγγυος...ακόμα και όλα να είναι ιδανικά οι πιθανότητες από ότι είχα διαβάσει είναι γύρω στο 30% κ έχει σημασία κ η ηλικία. Ευχόμαι ότι καλύτερο σε όλες μας! Δεν περνάνε οι μέρες.....

Έχεις δίκιο δεν είναι εύκολο με την πρώτη προσπάθεια να μείνεις έγγυος.. μάλλον είναι ένα συνδυαστικό αποστέλεσμα διαφόρων παραγόντων..Το άγχος πάντως όλοι αποδέχονται και παραδέχονται (επιστήμονες και μη) είναι δυστυχώς ανασταλτικός παράγοντας οπότε θα πρέπει  να προσπαθούμε να το ελέγχουμε όσο καλύτερα μπορούμε!!!.. Εσύ πότε ΔΕΝ περιμένεις την ΄''ακατανόμαστη''?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου..δεν σας γράφω συχνά όμως σας διαβάζω καθημερινά.. εύχομαι σύντομα να κάνει κάποια την αρχή να πάρουμε όλες δύναμη ♥️ Μια εβδομάδα για μένα αναμονής και πραγματικά είπα στον εαυτό μου ούτε θα προσπαθώ να παρατηρήσω συμπτώματα ούτε τίποτα αν είναι να έρθει θα έρθει! Μην γίνω πάλι κατά φαντασία έγκυος !Και στον άντρα μου είπα μην τολμήσει να με ρωτήσει ποτέ περιμένω την ακατανόμαστη! Ναι τόση ήταν η απογοήτευση μας τον προηγούμενο μήνα!

Καλημέρα κορίτσι μου!! Είναι λογική η απογοήτευση,τα νεύρα,ο θυμός,ο πόνος..όλα!! Όλα θα πανε καλά...κάποια στιγμή θα έρθει σε όλες μας το πολυπόθητο μωρουλι!!! Μέχρι τα Χριστούγεννα θα είμαστε όλες με σπορακιννν ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

 

Δεν έχω άλλες καρδούλες μου έχουν τελειώσει ? Προσπαθούμε από τον Μαρτη! Δεν είναι τόσος πολύς καιρός αλλά κάθε μήνα είναι η ίδια απογοήτευση! Ειδικά τον προηγούμενο μήνα που ο κύκλος μου τα είχε παίξει χωρίς λόγο και έκανα 38αρη πήγα να τρελαθώ! Είπα δεν θα ξανακάνω αυτό το πράγμα στον εαυτό μου!

Καλημέρα κορίτσι μ κάπως έτσι είμαι κ εγώ προσπαθώ 9 μήνες έχω κύκλο 28 σταθερά κ από τον προηγούμενο μήνα έκανα 31κυκλο από ότι φαίνεται έτσι θα πάει κ αυτό τον μήνα σήμερα 1 μέρα καθυστέρησης αλλά δεν ενθουσιαζομαι καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

?Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή εβδομάδα!!!

Αισιοδοξία-δύναμη και πίστη κορίτσια και όλα θα πάνε κατ ευχήν!!!

Φιλιά πολλά

???

 

Καλημεραααα❤️❤️❤️❤️ανταποδίδω φιλιά ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Τελικά αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι δεν είναι και εύκολο με την πρώτη προσπάθεια να μείνεις έγγυος...ακόμα και όλα να είναι ιδανικά οι πιθανότητες από ότι είχα διαβάσει είναι γύρω στο 30% κ έχει σημασία κ η ηλικία. Ευχόμαι ότι καλύτερο σε όλες μας! Δεν περνάνε οι μέρες.....

Το ότι δεν μπορούμε να πιάσουμε το ίδιο εύκολα παιδί με μία 20 Χρόνη δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε καθόλου. Αν ήταν έτσι δεν θα χρειαζομασυαν και μέτρα αντισυληψεις μετά τα 35 και στην τελική δεν θα έρθουν οι στατιστικές να μου πουν ότι μεγάλωσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το ότι δεν μπορούμε να πιάσουμε το ίδιο εύκολα παιδί με μία 20 Χρόνη δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε καθόλου. Αν ήταν έτσι δεν θα χρειαζομασυαν και μέτρα αντισυληψεις μετά τα 35 και στην τελική δεν θα έρθουν οι στατιστικές να μου πουν ότι μεγάλωσα 

Έτσι ακριβώς! Δεν έχει σημασία τόσο η ηλικία. Παίζουν άπειρα πράγματα ρόλο.Υπάρχουν κοπέλες που διανύουν την δεκαετία των 20 χρόνων και δυσκολεύονται πολύ και άλλες που είναι πάνω από 30 και πιάνουν αμέσως. Εγώ ήμουν 34 όταν έμεινα στον γιο μου. Απλά υπάρχει και μια εκμετάλλευση γύρω από την ηλικία στο θέμα της υγείας του μωρού. Εμένα ο γιατρός μου με είχε προειδοποιήσει ότι κάποια κέντρα που κάνουν τους μεγάλους υπέρηχους το εκμεταλλεύονται για να κάνουν αμνιοπαρακεντησεις και να παίρνουν επιπλέων χρήματα. Δηλαδή να τρελαίνεσαι!? Λες και μας πήραν τα χρόνια και δεν μπορούμε να κάνουμε παιδιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μου :-)

 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Liza_pan93: 02/11

Ελενακι12: 03/11

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

λιζα και Ελενάκι περιμένω νεαααα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μου :-)

 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Liza_pan93: 02/11

Ελενακι12: 03/11

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

λιζα και Ελενάκι περιμένω νεαααα :-)

Καλημεραααααα κούκλαρα μουυυυυυ εμένα δεν μ έχει έρθει ?σημερα μετράω 1 μέρα καθυστέρησης δεν έχω πόνους περιόδου προς το παρόν... Πριν 3  4 μέρες όμως ειχα τώρα θα δείξει λίγο υπομονή θα κάνω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εγώ Αδιαθετησα εχθές το βράδυ οπότε μετράω από σήμερα πρώτη μέρα περιόδου. Παράγγειλα και τεστακια ωορηξιας οπότε αν βγουν καλές οι εξετάσεις μου μπαίνω δυναμικά στις προσπάθειες... Και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εγώ Αδιαθετησα εχθές το βράδυ οπότε μετράω από σήμερα πρώτη μέρα περιόδου. Παράγγειλα και τεστακια ωορηξιας οπότε αν βγουν καλές οι εξετάσεις μου μπαίνω δυναμικά στις προσπάθειες... Και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Εγώ Αδιαθετησα εχθές το βράδυ οπότε μετράω από σήμερα πρώτη μέρα περιόδου. Παράγγειλα και τεστακια ωορηξιας οπότε αν βγουν καλές οι εξετάσεις μου μπαίνω δυναμικά στις προσπάθειες... Και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει... 

Καλημέρα κορίτσι μου σου εύχομαι καλή επιτυχία και γρήγορα να μας πεις τα ευχάριστα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημεραααααα κούκλαρα μουυυυυυ εμένα δεν μ έχει έρθει ?σημερα μετράω 1 μέρα καθυστέρησης δεν έχω πόνους περιόδου προς το παρόν... Πριν 3  4 μέρες όμως ειχα τώρα θα δείξει λίγο υπομονή θα κάνω ???

Άντε βρε Ελενάκι να κάνουμε σαματα!!!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Εγώ Αδιαθετησα εχθές το βράδυ οπότε μετράω από σήμερα πρώτη μέρα περιόδου. Παράγγειλα και τεστακια ωορηξιας οπότε αν βγουν καλές οι εξετάσεις μου μπαίνω δυναμικά στις προσπάθειες... Και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει... 

Καλημέρα κορίτσι μου εύχομαι να βγουν τέλειες οι εξετάσεις και να μπεις δυναμικά για μπεμπακι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Άντε βρε Ελενάκι να κάνουμε σαματα!!!!!! :-)

Κοίτα είμαι 99%οτι θα μου έρθει κ 1%οτι δεν θα μου έρθει για να δούμε... δεν είμαι πολύ αισιόδοξη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! Εγώ Αδιαθετησα εχθές το βράδυ οπότε μετράω από σήμερα πρώτη μέρα περιόδου. Παράγγειλα και τεστακια ωορηξιας οπότε αν βγουν καλές οι εξετάσεις μου μπαίνω δυναμικά στις προσπάθειες... Και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει... 

Τέλειες θα είναι οι εξετάσεις σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου..δεν σας γράφω συχνά όμως σας διαβάζω καθημερινά.. εύχομαι σύντομα να κάνει κάποια την αρχή να πάρουμε όλες δύναμη ♥️ Μια εβδομάδα για μένα αναμονής και πραγματικά είπα στον εαυτό μου ούτε θα προσπαθώ να παρατηρήσω συμπτώματα ούτε τίποτα αν είναι να έρθει θα έρθει! Μην γίνω πάλι κατά φαντασία έγκυος !Και στον άντρα μου είπα μην τολμήσει να με ρωτήσει ποτέ περιμένω την ακατανόμαστη! Ναι τόση ήταν η απογοήτευση μας τον προηγούμενο μήνα!

Κορίτσι μου καλό πόσο σε νιώθω..έτσι τη έπαθα κι εγώ αυτό το μήνα..κατά φαντασίαν έγκυος και μετά ήρθε η περίοδος και ήταν λες και είχαμε απώλεια..τέλος πάντων και οι κατραπακιες στο πρόγραμμα είναι για να μας κάνουν πιο δυνατές..και πιο χαλαρές σίγουρα..εγώ το ζησα όλο αυτό αυτόν τον μήνα και τώρα το έχω αφήσει πίσω και πάμε μπροστάααα σου εύχομαι να μην σου έρθει και να είναι όλα ιδανικά..φιλιά πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι βρε κορίτσια τι φταίνε αυτοί αν είμαστε εμείς τρελές;;

Συμφωνώ μαζί σου και οι άντρες μας θέλουν στήριξη κορίτσια μου γιατί είναι τρομερή η πίεση και σε αυτούς και μας βλέπουν κι εμάς αλλαγμένες και λίγο τα χάνουν..ο δικός μου ο γλυκούλης του λέω αυτό το μήνα χαλαρά δεν θέλω να το συζητάμε πολύ και να το κάνουμε θέμα μου λέει οκ και μετά από δύο ώρες αρχίζω τα εγώ πότε θα γίνω μάνα..ε μου λέει τι κάνεις τώρα μην το κάνεις αυτό και τον εκραξα γιατί έκανε αυτό που του είπα και δεν μου άρεσε χαχαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Συμφωνώ μαζί σου και οι άντρες μας θέλουν στήριξη κορίτσια μου γιατί είναι τρομερή η πίεση και σε αυτούς και μας βλέπουν κι εμάς αλλαγμένες και λίγο τα χάνουν..ο δικός μου ο γλυκούλης του λέω αυτό το μήνα χαλαρά δεν θέλω να το συζητάμε πολύ και να το κάνουμε θέμα μου λέει οκ και μετά από δύο ώρες αρχίζω τα εγώ πότε θα γίνω μάνα..ε μου λέει τι κάνεις τώρα μην το κάνεις αυτό και τον εκραξα γιατί έκανε αυτό που του είπα και δεν μου άρεσε χαχαχαχαχαχχα

Σκεφτείτε μόνο ότι 9 μήνες θα έχουν να αντιμετωπίσουν  τις ορμόνες μας. Μην τους στείλουμε από τώρα στο Δαφνι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Έχεις δίκιο δεν είναι εύκολο με την πρώτη προσπάθεια να μείνεις έγγυος.. μάλλον είναι ένα συνδυαστικό αποστέλεσμα διαφόρων παραγόντων..Το άγχος πάντως όλοι αποδέχονται και παραδέχονται (επιστήμονες και μη) είναι δυστυχώς ανασταλτικός παράγοντας οπότε θα πρέπει  να προσπαθούμε να το ελέγχουμε όσο καλύτερα μπορούμε!!!.. Εσύ πότε ΔΕΝ περιμένεις την ΄''ακατανόμαστη''?

Ναι έχεις δίκιο, δεν θέλει άγχος αλλά πόσο να το ελέγξεις,δεν είναι και εύκολο. Εγώ περιμένω γύρω στις 9-10 του μήνα. Δεν μπορώ να καταλάβω αν αυτά τα συμπτώματα που έχω είναι εγκυμοσύνης ή λόγω περιόδου. Δεν έχω κάτι ιδιαίτερο προς το παρών μόνο το στήθος που με πονάει και είναι βαρύ και ίσως ξεκίνησε νωρίτερα να με πονάει αυτή τη φορά. Κάτι ενοχλήσεις χαμηλά επίσης που νομίζω ότι κάθε φορά έχω απλά τώρα τους δίνω σημασία. Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Το λιζακι μας τι κάνει παιδιά?? @liza_pan93

Πραγματικά... Μάλλον δεν έχει μπει στο φόρουμ κ με έχει φάει η αγωνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/11/2019 at 12:02 ΠΜ, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου κι εμένα μου άρχισε τα ροζ αύριο μεθαύριο θα μου έρθει κανονικά.. νωρίτερα εμφανίστηκε σε σένα ε??μην χάσει..εγώ εσύ και το @lactaki και η @liza_pan93 είμαστε οι πρώτες στο πινακακι αλλά αποτι φαίνεται μας επισκέπτεται σιγά σιγά η κυρία..λιζακι εσύ???

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Το λιζακι μας τι κάνει παιδιά?? @liza_pan93

 

στις On 1/11/2019 at 4:28 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

@liza_pan93 που είσαι κορίτσι μου;

 

στις On 2/11/2019 at 6:01 ΜΜ, ο/η Frogel είπε:

@liza_pan93 @Ελενακι12 είστε στο πινακακι για σήμερα και εσείς τι εγινεεε??πως είστε κοριτσάκια όμορφα??

Επίσης @lactakiμας σου ήρθε κανονικά εσένα η ακόμα?? Μίλησες με τη γιατρό σου??

 

στις πριν 23 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

@liza_pan93 @Ελενακι12 τι γίνεται κορίτσια μου πως είστε εσείς;

Γεια σας κορίτσια! Καλή εβδομάδα ❤️ Συγγνώωωωωμη που δεν μπήκα καθόλου! Οικογενειακές υποχρεώσεις βλέπετε..! Είμαι στη 2η μέρα περιόδου, αλλά ήταν εντελώς αναμενόμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

 

 

 

 

Γεια σας κορίτσια! Καλή εβδομάδα ❤️ Συγγνώωωωωμη που δεν μπήκα καθόλου! Οικογενειακές υποχρεώσεις βλέπετε..! Είμαι στη 2η μέρα περιόδου, αλλά ήταν εντελώς αναμενόμενο!

Κρίμα κορίτσι μ αλλά Δεν πειραζει τώρα χαλαρά όσο μπορείς μην το σκέφτεσαι σου εύχομαι γρήγορα με ένα σπορακι κούκλα μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κρίμα κορίτσι μ αλλά Δεν πειραζει τώρα χαλαρά όσο μπορείς μην το σκέφτεσαι σου εύχομαι γρήγορα με ένα σπορακι κούκλα μ?

Ευχαριστώ πάρα πολύ Ελενάκι μου! Επίσης!!!

Δεν στεναχωρήθηκα για τώρα, ήδη ήμουν στις μαύρες μου, ήταν σίγουρο πως δεν θα γίνει κάτι. Είμαι με cyclacur για να καθαρίσει η κύστη που έβγαλα λόγω της κλομιφαίνης και δεν μπορώ να μείνω τώρα με αυτά τα χάπια...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...