Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου... είμαι χάλια.. λοιπόν ακούστε με θα εκραγώ..χαχα

24η μέρα του κύκλου (12η μέρα μετά την ωορηξία βλέπω ροζ κ μετά άιμα όχι ροή στο σκούπισμα.. )λέω αδιαθέτησα.. βράδυ καθαρη... 13η είδα κάποια φάση αίμα αλλά όλη μέρα καθαρή.

σήμερα 14η μέρα από την ωορηξία μια καθαρή, μια λίγο καφέ... πόνοι περιόδου φουλ.. πλατη, στηθος..απ όλα.. 

αύριο θα μαι 15η μέρα μετά την ωορηξία θα κατέβει τί να πω. δε μ έχει ξανασυμβεί κ δε μπορώ να πω ότι είναι από τα serpafar   δε μ έχει ξανατύχει όλα καλά πήγαιναν κ τις προηγούμενες φορές..

επίσης, έχω ξεπατωθεί στο κατούρημα. τα βράδυα τουλάχιστον 3 φορές.. 

Ο κύκλο σου πόσο είναι???? Έχεις καθυστέρηση???? Όταν λες ότι είδες αίμα πόσο δλδ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ο κύκλο σου πόσο είναι???? Έχεις καθυστέρηση???? Όταν λες ότι είδες αίμα πόσο δλδ??? 

κάνω 28άρη κύκλο σταθερή. απλά αυτό το μήνα έκανα την 3η προσπάθεια με serpafar 11η μέρα του κύκλου έκανα την ένεση κ 12η σπάσανε έγινε ωορηξία...οπότε ναι μεν είμαι στην 26η μέρα του κύκλου αλλά είμαι 14 μέρες μετά την ωορηξία.. αίμα στο σκούπισμα έβλεπα δε λερώθηκα.. χθες πιο λίγο μια φορά είδα. κ σήμερα το πρωί καφέ κ τώρα σχεδόν τίποτα.. βεβαία είναι λίγο πιο σκούρο το χαρτί δεν είναι τελείως διάφανο όπως είμαστε τις υπόλοιπες μέρες... δε νομίζω μ φαίνεται απίθανο να είναι εγκυμοσύνη.. μα να πονάω το ίδιο με περίοδο κ να δω κ αίμα.. ? ..χλωμό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

κάνω 28άρη κύκλο σταθερή. απλά αυτό το μήνα έκανα την 3η προσπάθεια με serpafar 11η μέρα του κύκλου έκανα την ένεση κ 12η σπάσανε έγινε ωορηξία...οπότε ναι μεν είμαι στην 26η μέρα του κύκλου αλλά είμαι 14 μέρες μετά την ωορηξία.. αίμα στο σκούπισμα έβλεπα δε λερώθηκα.. χθες πιο λίγο μια φορά είδα. κ σήμερα το πρωί καφέ κ τώρα σχεδόν τίποτα.. βεβαία είναι λίγο πιο σκούρο το χαρτί δεν είναι τελείως διάφανο όπως είμαστε τις υπόλοιπες μέρες... δε νομίζω μ φαίνεται απίθανο να είναι εγκυμοσύνη.. μα να πονάω το ίδιο με περίοδο κ να δω κ αίμα.. ? ..χλωμό..

Και όμως ο πόνος δεν έχει σημασία κ εγώ πονουσα κ έλεγα θα μ έρθει αλλά δεν μ ήρθε ποτέ άσε που τον πρώτο μήνα είχα περίοδο 3 μέρες εννω ήμουν έγκυος οπότε μην το αποκλείεις αν αύριο πάλι τα ίδια κ δεν σ έρθει κανε ένα τεστακι δεν έχεις να χάσεις τπτ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κάνω 28άρη κύκλο σταθερή. απλά αυτό το μήνα έκανα την 3η προσπάθεια με serpafar 11η μέρα του κύκλου έκανα την ένεση κ 12η σπάσανε έγινε ωορηξία...οπότε ναι μεν είμαι στην 26η μέρα του κύκλου αλλά είμαι 14 μέρες μετά την ωορηξία.. αίμα στο σκούπισμα έβλεπα δε λερώθηκα.. χθες πιο λίγο μια φορά είδα. κ σήμερα το πρωί καφέ κ τώρα σχεδόν τίποτα.. βεβαία είναι λίγο πιο σκούρο το χαρτί δεν είναι τελείως διάφανο όπως είμαστε τις υπόλοιπες μέρες... δε νομίζω μ φαίνεται απίθανο να είναι εγκυμοσύνη.. μα να πονάω το ίδιο με περίοδο κ να δω κ αίμα.. ? ..χλωμό..

Lactaki μου τι να πω κι εγώ τα ίδια αυτόν τον κύκλο..αύριο θα ξεκαθαρίσει το τοπίο και για τις δύο πιστεύω..πάντως μην αποκλείσεις τιποτα μέχρι να δεις την πλημμύρα.. εννοείται ότι μπορείς να έχει ίδιο πόνο με την περίοδο και να δεις και αίμα..βεβαια σε καταλαβαίνω ούτε εγώ θέλω να ελπίζω πολύ..κάτσε και θα δούμε αγαπημένη μου..υπομονή μην απελπίζεσαι..και αν θα σε βοηθήσει να ξέρεις μια ώρα αρχιτερα κάνε ένα τεστακι να δεις..<3 αγωνιστικούς χαιρετισμούς στέλνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Και όμως ο πόνος δεν έχει σημασία κ εγώ πονουσα κ έλεγα θα μ έρθει αλλά δεν μ ήρθε ποτέ άσε που τον πρώτο μήνα είχα περίοδο 3 μέρες εννω ήμουν έγκυος οπότε μην το αποκλείεις αν αύριο πάλι τα ίδια κ δεν σ έρθει κανε ένα τεστακι δεν έχεις να χάσεις τπτ 

Ναι αυτό θα κάνω, τουλάχιστον να σιγουρευτώ  κ απλά να περιμένω να κατέβει.. όταν λες περίοδο? κανονική ροή η λίγο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Lactaki μου τι να πω κι εγώ τα ίδια αυτόν τον κύκλο..αύριο θα ξεκαθαρίσει το τοπίο και για τις δύο πιστεύω..πάντως μην αποκλείσεις τιποτα μέχρι να δεις την πλημμύρα.. εννοείται ότι μπορείς να έχει ίδιο πόνο με την περίοδο και να δεις και αίμα..βεβαια σε καταλαβαίνω ούτε εγώ θέλω να ελπίζω πολύ..κάτσε και θα δούμε αγαπημένη μου..υπομονή μην απελπίζεσαι..και αν θα σε βοηθήσει να ξέρεις μια ώρα αρχιτερα κάνε ένα τεστακι να δεις..<3 αγωνιστικούς χαιρετισμούς στέλνω..

ναι πολύ ζόρι αυτή τη φορά κ νιώθω  ότι θα εκραγώ.. αν αύριο τα ίδια ίσως κάνω να μου φύγει η ιδέα..δεν έχω σπίτι αλλίώς θα τα είχα ξεπατώσει χαχα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Liza_pan93 γειά σου κοριτσάκι μ τι κάνεις πως είσαι???? 

Κούκλα μου πολυ χαίρομαι που το ακούω αυτό.... Κ εγώ έτσι για 2 μέρες είχα σταγόνες κ ναι ήμουν έγκυος για εμένα αν δεν σου έρθει κανέ τεστακι αύριο έχω καλό προαίσθημα για εσένα.... Εγώ καλά δεν μου έχει έρθει αύριο περιμένω ελπίζω να έχει γίνει το θαυματακι αλλά δεν είμαι κ τόσο αισιόδοξη αλλά ο χρόνος θα δείξει.... Σου έχει ξανά τύχει αυτό η είναι η πρώτη φορά κορίτσι μ? 

Δεν μου χει ξανατυχει η αλήθεια είναι Ελενάκι μου..αλλά νιώθω ότι θα μου έρθει αύριο..αν δεν έρθει βλέπουμε..:) ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι αυτό θα κάνω, τουλάχιστον να σιγουρευτώ  κ απλά να περιμένω να κατέβει.. όταν λες περίοδο? κανονική ροή η λίγο?? 

Κανονική ροή κανονικά άλλαζα σερβιέτα Αλλ κράτησε 3 μέρες κ όταν πλησιάζε η επόμενη περίοδος είχα καφέ αλλά μόνο στο σκούπισμα δεν λερωνοτααν το εσώρουχο κ αυτό 2 μέρες κρατησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Δεν μου χει ξανατυχει η αλήθεια είναι Ελενάκι μου..αλλά νιώθω ότι θα μου έρθει αύριο..αν δεν έρθει βλέπουμε..:) ❤️

Άσε κ εγώ έτσι ένιωθα ότι θα έρθει είχα όλα τα συμπτώματα της περιόδου εύχομαι να έχεις σπορακι.... Εγώ τουλάχιστον έτσι πιστεύω για εσενα❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κάνω 28άρη κύκλο σταθερή. απλά αυτό το μήνα έκανα την 3η προσπάθεια με serpafar 11η μέρα του κύκλου έκανα την ένεση κ 12η σπάσανε έγινε ωορηξία...οπότε ναι μεν είμαι στην 26η μέρα του κύκλου αλλά είμαι 14 μέρες μετά την ωορηξία.. αίμα στο σκούπισμα έβλεπα δε λερώθηκα.. χθες πιο λίγο μια φορά είδα. κ σήμερα το πρωί καφέ κ τώρα σχεδόν τίποτα.. βεβαία είναι λίγο πιο σκούρο το χαρτί δεν είναι τελείως διάφανο όπως είμαστε τις υπόλοιπες μέρες... δε νομίζω μ φαίνεται απίθανο να είναι εγκυμοσύνη.. μα να πονάω το ίδιο με περίοδο κ να δω κ αίμα.. ? ..χλωμό..

Θα σου έλεγα να κάνεις ένα τεστακι. Έχεις αγχωθεί αρκετά και σε τρώει και η αγωνία χωρίς λόγο.... Κάνε ένα αύριο δεν χάνεις κάτι... Εμένα όλα αυτά που περιγράφεις θετικά μου ακούγονται... χωρίς να θέλω να σου ξεσηκώσω τα μυαλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου... είμαι χάλια.. λοιπόν ακούστε με θα εκραγώ..χαχα

24η μέρα του κύκλου (12η μέρα μετά την ωορηξία βλέπω ροζ κ μετά άιμα όχι ροή στο σκούπισμα.. )λέω αδιαθέτησα.. βράδυ καθαρη... 13η είδα κάποια φάση αίμα αλλά όλη μέρα καθαρή.

σήμερα 14η μέρα από την ωορηξία μια καθαρή, μια λίγο καφέ... πόνοι περιόδου φουλ.. πλατη, στηθος..απ όλα.. 

αύριο θα μαι 15η μέρα μετά την ωορηξία θα κατέβει τί να πω. δε μ έχει ξανασυμβεί κ δε μπορώ να πω ότι είναι από τα serpafar   δε μ έχει ξανατύχει όλα καλά πήγαιναν κ τις προηγούμενες φορές..

επίσης, έχω ξεπατωθεί στο κατούρημα. τα βράδυα τουλάχιστον 3 φορές.. 

? Εμένα περίεργα μου φαίνονται όλα αυτά! Πιο πολύ μου κάνει για εγκυμοσύνη πάρα ότι θα σου έρθει περίοδος. Βέβαια έχω ακούσει περιπτώσεις που κάποια κορίτσια πριν τους έρθει έχουν κάνα δυο ημέρες καφέ η αίμα αλλά τους είναι κάτι συνηθισμένο. Εσύ το έχεις ξαναπάθει; Γιατί αν όχι μάλλον έρχεται το πρώτο νινακι μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Θα σου έλεγα να κάνεις ένα τεστακι. Έχεις αγχωθεί αρκετά και σε τρώει και η αγωνία χωρίς λόγο.... Κάνε ένα αύριο δεν χάνεις κάτι... Εμένα όλα αυτά που περιγράφεις θετικά μου ακούγονται... χωρίς να θέλω να σου ξεσηκώσω τα μυαλά

με πείσατε ..χαχα .. ε θα κάνω αύριο τουλάχιστον να δω πάλι την - να στανιάρω...αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

? Εμένα περίεργα μου φαίνονται όλα αυτά! Πιο πολύ μου κάνει για εγκυμοσύνη πάρα ότι θα σου έρθει περίοδος. Βέβαια έχω ακούσει περιπτώσεις που κάποια κορίτσια πριν τους έρθει έχουν κάνα δυο ημέρες καφέ η αίμα αλλά τους είναι κάτι συνηθισμένο. Εσύ το έχεις ξαναπάθει; Γιατί αν όχι μάλλον έρχεται το πρώτο νινακι μας?

χαχαχαχα εμένα πάλι μου φαίνονται τόσο απίστευτα αυτά που λες ..χλωμό το κόβω... εγώ πχ έκανα 28άρη κύκλο την 27η έβλεπα λίγο καφέ κ αυτό ήταν 28η κατέβαινε... αυτό έγινε κ με τις προηγουμενες προσπάθειες serpafar. αυτή τη τυραννίδα στην 3η κ τελευταία προσπάθεια που τραβώωωω δε ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

με πείσατε ..χαχα .. ε θα κάνω αύριο τουλάχιστον να δω πάλι την - να στανιάρω...αχαχαχα

Καλέ λίγο θετική σκέψη... Πραγματικά όμως όλα θετικά φαίνονται ❤️❤️❤️❤️❤️αύριο πρωί πρωί ελπίζω να έχει εξοπλιστεί κ να έχεις πάρει τεστακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Liza_pan93: 02/11

Ελενακι12: 03/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Dimitra91: 10/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

tzina819: 12/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου... είμαι χάλια.. λοιπόν ακούστε με θα εκραγώ..χαχα

24η μέρα του κύκλου (12η μέρα μετά την ωορηξία βλέπω ροζ κ μετά άιμα όχι ροή στο σκούπισμα.. )λέω αδιαθέτησα.. βράδυ καθαρη... 13η είδα κάποια φάση αίμα αλλά όλη μέρα καθαρή.

σήμερα 14η μέρα από την ωορηξία μια καθαρή, μια λίγο καφέ... πόνοι περιόδου φουλ.. πλατη, στηθος..απ όλα.. 

αύριο θα μαι 15η μέρα μετά την ωορηξία θα κατέβει τί να πω. δε μ έχει ξανασυμβεί κ δε μπορώ να πω ότι είναι από τα serpafar   δε μ έχει ξανατύχει όλα καλά πήγαιναν κ τις προηγούμενες φορές..

επίσης, έχω ξεπατωθεί στο κατούρημα. τα βράδυα τουλάχιστον 3 φορές.. 

Αααχ μου ακουγονται πολυ καλα ολα αυτα!!??

Στελνω θετικα vibes!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κανονική ροή κανονικά άλλαζα σερβιέτα Αλλ κράτησε 3 μέρες κ όταν πλησιάζε η επόμενη περίοδος είχα καφέ αλλά μόνο στο σκούπισμα δεν λερωνοτααν το εσώρουχο κ αυτό 2 μέρες κρατησε

Αυτό το είχα συζητήσει και με τον γιατρό μου γιατί η μαμά μου σε εμένα κατάλαβε ότι είναι έγκυος στον 4ο μήνα!??. Μου εξήγησε ότι αυτό δεν είναι περίοδος. Στην αρχή μπορεί να είναι εμφύτευση και έπειτα είναι αιμορραγία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αυτό το είχα συζητήσει και με τον γιατρό μου γιατί η μαμά μου σε εμένα κατάλαβε ότι είναι έγκυος στον 4ο μήνα!??. Μου εξήγησε ότι αυτό δεν είναι περίοδος. Στην αρχή μπορεί να είναι εμφύτευση και έπειτα είναι αιμορραγία.

Ναι έτσι ακριβώς.... Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι μην την ξανά πατήσω έτσι θέλω να το ζήσω από την αρχή αρχή γιατί κακά τα ψέματα περνάει ο καιρός γρήγορα κ δεν το καταλαβαίνεις κ πολύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

χαχαχαχα εμένα πάλι μου φαίνονται τόσο απίστευτα αυτά που λες ..χλωμό το κόβω... εγώ πχ έκανα 28άρη κύκλο την 27η έβλεπα λίγο καφέ κ αυτό ήταν 28η κατέβαινε... αυτό έγινε κ με τις προηγουμενες προσπάθειες serpafar. αυτή τη τυραννίδα στην 3η κ τελευταία προσπάθεια που τραβώωωω δε ξερω.

Από την στιγμή που προσπαθείς γιατί να μην είσαι lactaki μου! Πρέπει να είσαι αισιόδοξη! Τώρα αυτό το serpafar δεν ξέρω τι είναι και τι προκαλεί για αυτό δεν θέλω να πω κάτι λάθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

κάνω 28άρη κύκλο σταθερή. απλά αυτό το μήνα έκανα την 3η προσπάθεια με serpafar 11η μέρα του κύκλου έκανα την ένεση κ 12η σπάσανε έγινε ωορηξία...οπότε ναι μεν είμαι στην 26η μέρα του κύκλου αλλά είμαι 14 μέρες μετά την ωορηξία.. αίμα στο σκούπισμα έβλεπα δε λερώθηκα.. χθες πιο λίγο μια φορά είδα. κ σήμερα το πρωί καφέ κ τώρα σχεδόν τίποτα.. βεβαία είναι λίγο πιο σκούρο το χαρτί δεν είναι τελείως διάφανο όπως είμαστε τις υπόλοιπες μέρες... δε νομίζω μ φαίνεται απίθανο να είναι εγκυμοσύνη.. μα να πονάω το ίδιο με περίοδο κ να δω κ αίμα.. ? ..χλωμό..

Κ γω πονουσα σα περίοδο... Γιατί δε κάνεις ένα τεστακι? Τη προγεστερόνη πότε τη τελείωσες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Έχω την αίσθηση οτι άθελα μου σε στενοχώρησα... Δεν είχα τέτοιο σκοπό.. Συγνώμη...

Όχι,δε με σταναχωρησες καθόλου εσύ.Εχεις δίκιο πραγματικά για την εξωσωματική,απλά υπάρχουν κ πολλά μείον.Σε ευχαριστω αλήθεια.Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Liza_pan93 γειά σου κοριτσάκι μ τι κάνεις πως είσαι???? 

Κούκλα μου πολυ χαίρομαι που το ακούω αυτό.... Κ εγώ έτσι για 2 μέρες είχα σταγόνες κ ναι ήμουν έγκυος για εμένα αν δεν σου έρθει κανέ τεστακι αύριο έχω καλό προαίσθημα για εσένα.... Εγώ καλά δεν μου έχει έρθει αύριο περιμένω ελπίζω να έχει γίνει το θαυματακι αλλά δεν είμαι κ τόσο αισιόδοξη αλλά ο χρόνος θα δείξει.... Σου έχει ξανά τύχει αυτό η είναι η πρώτη φορά κορίτσι μ? 

Εύχομαι σε όλες να γίνεται σύντομα εγγυουλες. Τελικά πολλές γυναίκες έχουν λίγο αιμα πριν μάθουν ότι είναι έγκυος. Εγώ περιμένω στις 9-10 του μήνα να αδιαθετησω αν και δεν έχω σταθερό κύκλο. Προς το παρών έχω πόνο στο στήθος που ίσως να ξεκίνησε λίγο νωρίτερα αυτό το μήνα και νομίζω και κάτι πονακια που μπορεί βέβαια πάντα να τα είχα και τώρα να τα αντιλήφθηκα.Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από εμένα κορίτσια και γουρλίδικο να είναι το νέο θεματάκι μας!! 34 στα 35 εγώ με 2 ατυχίες , μια εξωμήτρια και μια παλίνδρομη. Οι γιατροί δεν βρήκαν κάτι και μου είπαν να προσπαθήσω από τον πρώτο κιόλας κύκλο! και να μαι.. μακάρι να μας πάνε όλα καλα και να έχουμε σύντομα θετικά τεστ!! Σας χαιρετώ από την κρύα Κοπεγχάγη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clementina είπε:

Γεια σας κι από εμένα κορίτσια και γουρλίδικο να είναι το νέο θεματάκι μας!! 34 στα 35 εγώ με 2 ατυχίες , μια εξωμήτρια και μια παλίνδρομη. Οι γιατροί δεν βρήκαν κάτι και μου είπαν να προσπαθήσω από τον πρώτο κιόλας κύκλο! και να μαι.. μακάρι να μας πάνε όλα καλα και να έχουμε σύντομα θετικά τεστ!! Σας χαιρετώ από την κρύα Κοπεγχάγη. 

Καλημέρα κορίτσι! Καλώς ήρθες! Είναι δύσκολες αυτές οι καταστάσεις αλλά δυστυχώς συμβαίνουν συχνά. Όταν,στην πρώτη εγκυμοσύνη μου,μου είπε ο γιατρός ότι στατιστικά οι περισσότερες δεν ολοκληρώνονται έπαθα ένα σοκ! Αλλά τώρα βλέπω ότι όντως ισχύει. Σημασία έχει να το ξεπερνας και να κοιτάς μπροστά! Η τρίτη θα είναι και η τυχερή θα δεις!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...