Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Συγχαρητήρια γλυκιά μου... με το καλό!!!!!! ένας θρύλος η ιστορία σου χαχαχαχαααα!!!!!

για πες μας τις επαφές είχες??? κ πολύ συγχίστηκα με τα τέστ ακόμα κ με καθυστέρηση δεν έδειξαν?ελεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Παει ο άντρας μ εξω απο τον θαλαμο κ λεει στον γιατρο εξεταστε την για εγκυμοσύνη ... Αφου μ πηραν ολο το  αιμα κ με ρωτισαν ακομα κ αν εχω κρισης επιληψίας .. Μ λενε πεσε για υπνο μεχρι να βγουν οι εξετασεις σ ... Αλλά π δεν ηθελα εγω... Και ριχνω εναν υπνοοο φανταστικό υπέροχο εχω να κοιμιθω ετσι μπορει και απο πεντε χρονων ? ξυπναω κ δεν βρισκω κανεναν ... Τιποτα κανεις ψαχνω τοβ αντρα μ πουθενα τον περνω τηλ τιποτα ( εκανε τσιγαρο εξω στο προαυλιο ) μου λεει μια νοσηλεύτρια πεσε για υπνο λιγο ακομα κ θα σε ξυπνισουμε ... Τσουπ ξανακοιμαμε ... Στην τσεπη τον εχω τον ατιμο ... Με ξυπνάει το χαδι του αντρα μ και μ λεει μωρακι μ εισαι έγκυος!  Κλαμα εγω κλαμα κ αυτος .. Τ ειπα πως τον εψαχνα ... Πως ακομα κ στην εγκυμοσυνη αναποδοι ειμαστε .. Αντι να τ το ανακοινωσω εγω  το εκανε αυτος ... Και πως τον αγαπω πολυ. Και καπος ετσι εμαθα τι παιζει με κρατισανε εκει με χυμούς κ τετοια κ κατα τις 3 γυρισαμε σπιτι γιατι τους εξιγισα πως δεν γινεται να μην παω στην δουλεια καθώς κ οτι τι θα πω δςν ερχομαι γιατι βρικαν πως ειμαι εγκυος !!

Κοπελα μου όλο χαρές να έχεις! Με το καλό το παιδάκι σας! Είμαι έξω κ δε προλαβαίνω να σου γράψω παραπάνω ούτε λαικ δεν έχω να κάνω!! 

Φιλάκια στη κοιλίτσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2019 at 7:57 ΠΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ,δεν πειράζει έστω και για λίγο μου είπε καμία ότι είμαι έγκυος? χαχαχαχα!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ όμως και εσύ εύχομαι ότι επιθυμεί ς γρήγορα να γίνει :-)

Ευχομαι να το δεις θετικο, αληθινα και συντομα!!!! Φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα επίσης θελω να πω για μια συζήτηση που εγινε απο καποια κοριτσια ... Για την επαφη και την αισθηση ποθ εχει ο αντρας .. Με τοβ αντρα ν εμεις ολα μας τ χρονια μαζι και μεσα στον γαμο κ εκτος δεν ειχαμε ποτε ουτε μια επαφη χωρις προφυλακτικό απο την αρχη τις πραξεις εως τ τελος ... Αυτον τον μηνα π αποφασισαμε να ξεκινισουμε κ εμεις δεν μ εκανε καποιο παραπονο για την αισθηση μα δεν αφισα και περιθώρια... Οταν ηταν η μεγαλη στιγμη του ελεγα με ενθουσιασμο ποσο ωραια ειναι η αίσθηση και πωσο πολυ "καιει τ σπερμα τ μεσα μ" τελος παντον καταλαβατε τι λεω .. Για τους αντρε; ολα στο μυαλο ειναι ... Θεοποιηστε τους λιγο ... Να νιώθουν πως αυτο που κανουν ειναι σουπερ ντουπερ !!! Να νιωθουν μοναδικοι ... (Μεταξι μας ειναι σουπερ ντουπερ γιατι χωρις αυτο π προσφέρουν γιοκ νινακι ) αααα επισης εμεις μ οπως σας ειπα ειδαμε το ντοκιμαντερ ... Μαθαμε πως ο αντρας δεινει το χρωμόσωμα για το έμβρυο τι θα ειναι γιος η κορη ... Κ τ εστςλνα μηνυμα μεσα στην μεση της ημερας κ τ έλεγα ... Αγαπη μ σημερα τ βραδυ ελπιζω να εχεις εμπνευση για το  χρωμόσωμα που  θες να εξαπλωσεις !!!!!! Αχαχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Προσπαθώ να γράψω όλη μέρα αλλά δεν με άφηνε γιατί θέλει συγκεκριμένο αριθμό δημοσιεύσεων ακόμη!! Πολλά συγχαρητήρια στις εγκυουλες και στις υπόλοιπες κοπέλες εύχομαι να έχετε σύντομα πολύ σύντομα τα δικά σας θετικά τεστακια!! Πριν λίγες μέρες καθώς χαζευα στο ίντερνετ σχετικά με έγκυμοσυνη με έβγαλε σε αυτό το φόρουμ σας διάβασα λίγο και "είδα" τον εαυτό μου τους πρώτους μήνες που προσπαθούσα για το μωράκι μου!! Εγώ προσπαθούσα κοντά στους 9 μήνες και εγώ τα κλασικά πίστευα ότι θα έρθει αμέσως έτσι όταν δεν ερχόταν με είχε πιάσει πανικός "έχασα" τον εαυτό μου και την ψυχολογία μου έκανα και τον άντρα μου χαλιά με την δική μου ψυχολογία!! Μετά το πηρα πιο χαλαρά είδα ότι έτσι δεν βγαίνει η ζωή μου πέρα και όμως να που χαλάρωσα τελείως χωρίς να το σκέφτομαι καν και πάλι δεν ερχόταν πέρασαν ακόμη 4 μήνες για να δω το θετικό τεστακι μου!! Και αυτό γιατί οι περισσότεροι μου έλεγαν ότι φταίει το άγχος τελικά δεν έφταιγε αυτό!! Η κάθε μία μέσα σας ξέρει τι σας ηρεμεί και τι σας χαλαρώνει κάντε το και το μωράκι σας θα έρθει για όλες να έχετε πίστη και θα έρθει!! ❤️❤️ Συγνώμη που επεμβαίνω στο θέμα σας αλλά ένιωσα ότι ήμουν εγώ!! Στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια σε όλες σας!! ????‍?‍?‍?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αααααα επίσης θελω να πω για μια συζήτηση που εγινε απο καποια κοριτσια ... Για την επαφη και την αισθηση ποθ εχει ο αντρας .. Με τοβ αντρα ν εμεις ολα μας τ χρονια μαζι και μεσα στον γαμο κ εκτος δεν ειχαμε ποτε ουτε μια επαφη χωρις προφυλακτικό απο την αρχη τις πραξεις εως τ τελος ... Αυτον τον μηνα π αποφασισαμε να ξεκινισουμε κ εμεις δεν μ εκανε καποιο παραπονο για την αισθηση μα δεν αφισα και περιθώρια... Οταν ηταν η μεγαλη στιγμη του ελεγα με ενθουσιασμο ποσο ωραια ειναι η αίσθηση και πωσο πολυ "καιει τ σπερμα τ μεσα μ" τελος παντον καταλαβατε τι λεω .. Για τους αντρε; ολα στο μυαλο ειναι ... Θεοποιηστε τους λιγο ... Να νιώθουν πως αυτο που κανουν ειναι σουπερ ντουπερ !!! Να νιωθουν μοναδικοι ... (Μεταξι μας ειναι σουπερ ντουπερ γιατι χωρις αυτο π προσφέρουν γιοκ νινακι ) αααα επισης εμεις μ οπως σας ειπα ειδαμε το ντοκιμαντερ ... Μαθαμε πως ο αντρας δεινει το χρωμόσωμα για το έμβρυο τι θα ειναι γιος η κορη ... Κ τ εστςλνα μηνυμα μεσα στην μεση της ημερας κ τ έλεγα ... Αγαπη μ σημερα τ βραδυ ελπιζω να εχεις εμπνευση για το  χρωμόσωμα που  θες να εξαπλωσεις !!!!!! Αχαχαχαχαα

Χαχαχαχαχχααχαχχααχα είσαι θεά τέλος..έκλαψα..νέος τρόπος να ανάψουν τα αίματα..πήρε άλλη μορφή το μιλά μου βρώμικα..τέλειο κοριτσαρα μπράβο μπράβο χίλια μπράβο :)) θα ψάξω να τα βρω τα ντοκιμαντέρ να τα δούμε κι εμείς να πάρω ιδέες για να στέλνω κι εγώ μηνυματακια χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Κορίτσι μου τι υπέροχα νέα ανατρίχιασα!!! Με το καλό και να προσέχεις από δω και πέρα ❤️❤️❤️❤️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Συγχαρητήρια γλυκιά μου... με το καλό!!!!!! ένας θρύλος η ιστορία σου χαχαχαχαααα!!!!!

για πες μας τις επαφές είχες??? κ πολύ συγχίστηκα με τα τέστ ακόμα κ με καθυστέρηση δεν έδειξαν?ελεος!!

Εχω κυκλο 30 ημερων το ημερολόγιο λεει πως εκανα ωορρηξία την 17 μερα τ κυκλου εγω ομως μπορει να εκανα πιο αργα και αυτο να δικαιολογεί και την χαμηλή χοριακη επαφες ειχαμε μονο 3 μια την 15η μερα μια την 18 και μια την 20 . μην με ρωτισεις γιατι τοσπ παράξενες μερες κ οχι την ημερα της ωορριξιας κ τέτοια δεν εχω σοβαρη η λογικη  απάντηση να σ δωσω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Παει ο άντρας μ εξω απο τον θαλαμο κ λεει στον γιατρο εξεταστε την για εγκυμοσύνη ... Αφου μ πηραν ολο το  αιμα κ με ρωτισαν ακομα κ αν εχω κρισης επιληψίας .. Μ λενε πεσε για υπνο μεχρι να βγουν οι εξετασεις σ ... Αλλά π δεν ηθελα εγω... Και ριχνω εναν υπνοοο φανταστικό υπέροχο εχω να κοιμιθω ετσι μπορει και απο πεντε χρονων ? ξυπναω κ δεν βρισκω κανεναν ... Τιποτα κανεις ψαχνω τοβ αντρα μ πουθενα τον περνω τηλ τιποτα ( εκανε τσιγαρο εξω στο προαυλιο ) μου λεει μια νοσηλεύτρια πεσε για υπνο λιγο ακομα κ θα σε ξυπνισουμε ... Τσουπ ξανακοιμαμε ... Στην τσεπη τον εχω τον ατιμο ... Με ξυπνάει το χαδι του αντρα μ και μ λεει μωρακι μ εισαι έγκυος!  Κλαμα εγω κλαμα κ αυτος .. Τ ειπα πως τον εψαχνα ... Πως ακομα κ στην εγκυμοσυνη αναποδοι ειμαστε .. Αντι να τ το ανακοινωσω εγω  το εκανε αυτος ... Και πως τον αγαπω πολυ. Και καπος ετσι εμαθα τι παιζει με κρατισανε εκει με χυμούς κ τετοια κ κατα τις 3 γυρισαμε σπιτι γιατι τους εξιγισα πως δεν γινεται να μην παω στην δουλεια καθώς κ οτι τι θα πω δςν ερχομαι γιατι βρικαν πως ειμαι εγκυος !!

Συγχαρητήρια!Να προσέχεις κ να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!Ευτυχώς όλα πήγαν καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια δεν εχω καταλαβει .. Μην με πειτε χαζη . τι θεμα εχει δημιουργηθεί ... Δεν καταλαβενω ... Πρεπει να φυγω απο την ομαδα ?? Δεν με θέλετε?? ? σορρυ αλλα ειλικρινά δεν εχω καταλαβει καστανό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εχω κυκλο 30 ημερων το ημερολόγιο λεει πως εκανα ωορρηξία την 17 μερα τ κυκλου εγω ομως μπορει να εκανα πιο αργα και αυτο να δικαιολογεί και την χαμηλή χοριακη επαφες ειχαμε μονο 3 μια την 15η μερα μια την 18 και μια την 20 . μην με ρωτισεις γιατι τοσπ παράξενες μερες κ οχι την ημερα της ωορριξιας κ τέτοια δεν εχω σοβαρη η λογικη  απάντηση να σ δωσω .

Οχι τα τεστ δεν λενε τιποτα σρην περίπτωση μου ... Και σημερα ειμαι με 5 μερες καθυστέρηση ... Αχαχαχα συμφορά μου ολα !!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αααααα επίσης θελω να πω για μια συζήτηση που εγινε απο καποια κοριτσια ... Για την επαφη και την αισθηση ποθ εχει ο αντρας .. Με τοβ αντρα ν εμεις ολα μας τ χρονια μαζι και μεσα στον γαμο κ εκτος δεν ειχαμε ποτε ουτε μια επαφη χωρις προφυλακτικό απο την αρχη τις πραξεις εως τ τελος ... Αυτον τον μηνα π αποφασισαμε να ξεκινισουμε κ εμεις δεν μ εκανε καποιο παραπονο για την αισθηση μα δεν αφισα και περιθώρια... Οταν ηταν η μεγαλη στιγμη του ελεγα με ενθουσιασμο ποσο ωραια ειναι η αίσθηση και πωσο πολυ "καιει τ σπερμα τ μεσα μ" τελος παντον καταλαβατε τι λεω .. Για τους αντρε; ολα στο μυαλο ειναι ... Θεοποιηστε τους λιγο ... Να νιώθουν πως αυτο που κανουν ειναι σουπερ ντουπερ !!! Να νιωθουν μοναδικοι ... (Μεταξι μας ειναι σουπερ ντουπερ γιατι χωρις αυτο π προσφέρουν γιοκ νινακι ) αααα επισης εμεις μ οπως σας ειπα ειδαμε το ντοκιμαντερ ... Μαθαμε πως ο αντρας δεινει το χρωμόσωμα για το έμβρυο τι θα ειναι γιος η κορη ... Κ τ εστςλνα μηνυμα μεσα στην μεση της ημερας κ τ έλεγα ... Αγαπη μ σημερα τ βραδυ ελπιζω να εχεις εμπνευση για το  χρωμόσωμα που  θες να εξαπλωσεις !!!!!! Αχαχαχαχαα

Μπράβο κοριτσι!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ρε κοριτσια δεν εχω καταλαβει .. Μην με πειτε χαζη . τι θεμα εχει δημιουργηθεί ... Δεν καταλαβενω ... Πρεπει να φυγω απο την ομαδα ?? Δεν με θέλετε?? ? σορρυ αλλα ειλικρινά δεν εχω καταλαβει καστανό!

Καλέ που να πας κάτσε εδωωω..αχχαχα..όχι αγαπημένη διαφωνήσαμε λίγο για κάποια μηνύματα αλλά όλα καλά εσύ σίγουρα δεν φταις πουθενά μείνε εδώ να μοιράζεις μπεμπεδοσκονη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evie2 είπε:

Αγάπη νομιζω λεγανε για αλλη κοπελα... 

Σίγουρα ?? . θελω να ξεκαθαρισω σε οποια κοριτσια διαβάσουν το μηνυμα  αυτο πως δεν ειχα καμία προθεση να χαραμισω τον χρονο καμιας ουτε κ να εκμεταλευτω καμια συμβουλή η να επιζητισω την αγωνια  σας .. Δεν ειμαι κανια drama queen . τα εφεραν ετσι οι συγκυρίες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλέ που να πας κάτσε εδωωω..αχχαχα..όχι αγαπημένη διαφωνήσαμε λίγο για κάποια μηνύματα αλλά όλα καλά εσύ σίγουρα δεν φταις πουθενά μείνε εδώ να μοιράζεις μπεμπεδοσκονη ❤️

Ναι αυτο δεν καταλαβαινω ... Διαβαζω ξάνα διαβάζω τα μηνύματα δεν καταλαβαίνω τιποτα. Χαμηλο  iq .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Ναι αυτο δεν καταλαβαινω ... Διαβαζω ξάνα διαβάζω τα μηνύματα δεν καταλαβαίνω τιποτα. Χαμηλο  iq .

Καλέ είσαι τρελή?? διαφωνισαμε για άλλη κοπέλα κυριως..αλλά καθόλου και πουθενά δεν φταις εσύ ίσα ίσα...μην σκας κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αααααα επίσης θελω να πω για μια συζήτηση που εγινε απο καποια κοριτσια ... Για την επαφη και την αισθηση ποθ εχει ο αντρας .. Με τοβ αντρα ν εμεις ολα μας τ χρονια μαζι και μεσα στον γαμο κ εκτος δεν ειχαμε ποτε ουτε μια επαφη χωρις προφυλακτικό απο την αρχη τις πραξεις εως τ τελος ... Αυτον τον μηνα π αποφασισαμε να ξεκινισουμε κ εμεις δεν μ εκανε καποιο παραπονο για την αισθηση μα δεν αφισα και περιθώρια... Οταν ηταν η μεγαλη στιγμη του ελεγα με ενθουσιασμο ποσο ωραια ειναι η αίσθηση και πωσο πολυ "καιει τ σπερμα τ μεσα μ" τελος παντον καταλαβατε τι λεω .. Για τους αντρε; ολα στο μυαλο ειναι ... Θεοποιηστε τους λιγο ... Να νιώθουν πως αυτο που κανουν ειναι σουπερ ντουπερ !!! Να νιωθουν μοναδικοι ... (Μεταξι μας ειναι σουπερ ντουπερ γιατι χωρις αυτο π προσφέρουν γιοκ νινακι ) αααα επισης εμεις μ οπως σας ειπα ειδαμε το ντοκιμαντερ ... Μαθαμε πως ο αντρας δεινει το χρωμόσωμα για το έμβρυο τι θα ειναι γιος η κορη ... Κ τ εστςλνα μηνυμα μεσα στην μεση της ημερας κ τ έλεγα ... Αγαπη μ σημερα τ βραδυ ελπιζω να εχεις εμπνευση για το  χρωμόσωμα που  θες να εξαπλωσεις !!!!!! Αχαχαχαχαα

Χαχαχαχχαχαχαχαχαχα πραγματικά είσαι θεά δεν ξέρω τι να πω ???? 

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ρε κοριτσια δεν εχω καταλαβει .. Μην με πειτε χαζη . τι θεμα εχει δημιουργηθεί ... Δεν καταλαβενω ... Πρεπει να φυγω απο την ομαδα ?? Δεν με θέλετε?? ? σορρυ αλλα ειλικρινά δεν εχω καταλαβει καστανό!

Κοριτσι μου επειδή διάβασα την συζήτηση δεν έγινε για εσένα..συζητούσαν για ένα κορίτσι στην προηγούμενη συνομιλία που άνοιξε την συνομιλία και μόλος έμεινε έγκυος επέλεξε να κλείσει τον λογαριασμό χωρίς να μας αποχαιρετήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kamia είπε:

Ευχομαι να το δεις θετικο, αληθινα και συντομα!!!! Φιλια!!!!

Ευχαριστώ πολύ αγαπακι μου ελπίζω εσύ να έχεις ήδη μπεμπακι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Αααααα επίσης θελω να πω για μια συζήτηση που εγινε απο καποια κοριτσια ... Για την επαφη και την αισθηση ποθ εχει ο αντρας .. Με τοβ αντρα ν εμεις ολα μας τ χρονια μαζι και μεσα στον γαμο κ εκτος δεν ειχαμε ποτε ουτε μια επαφη χωρις προφυλακτικό απο την αρχη τις πραξεις εως τ τελος ... Αυτον τον μηνα π αποφασισαμε να ξεκινισουμε κ εμεις δεν μ εκανε καποιο παραπονο για την αισθηση μα δεν αφισα και περιθώρια... Οταν ηταν η μεγαλη στιγμη του ελεγα με ενθουσιασμο ποσο ωραια ειναι η αίσθηση και πωσο πολυ "καιει τ σπερμα τ μεσα μ" τελος παντον καταλαβατε τι λεω .. Για τους αντρε; ολα στο μυαλο ειναι ... Θεοποιηστε τους λιγο ... Να νιώθουν πως αυτο που κανουν ειναι σουπερ ντουπερ !!! Να νιωθουν μοναδικοι ... (Μεταξι μας ειναι σουπερ ντουπερ γιατι χωρις αυτο π προσφέρουν γιοκ νινακι ) αααα επισης εμεις μ οπως σας ειπα ειδαμε το ντοκιμαντερ ... Μαθαμε πως ο αντρας δεινει το χρωμόσωμα για το έμβρυο τι θα ειναι γιος η κορη ... Κ τ εστςλνα μηνυμα μεσα στην μεση της ημερας κ τ έλεγα ... Αγαπη μ σημερα τ βραδυ ελπιζω να εχεις εμπνευση για το  χρωμόσωμα που  θες να εξαπλωσεις !!!!!! Αχαχαχαχαα

Χαχαχαχα εντάξει κλαίω είσαι η σέξι γουμαν του γκρουπ μας υποκλίνομαι κοπέλα μου δωσμας τα φώτα σου!!!!!! Τώρα με το μπεμπέ προσοχή :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ρε κοριτσια δεν εχω καταλαβει .. Μην με πειτε χαζη . τι θεμα εχει δημιουργηθεί ... Δεν καταλαβενω ... Πρεπει να φυγω απο την ομαδα ?? Δεν με θέλετε?? ? σορρυ αλλα ειλικρινά δεν εχω καταλαβει καστανό!

Πας καθόλου καλά;;;; Τι να φύγεις;;;; Σε θέλουμε εδώ δημιουργούμε κερκίδα για πάρτι σου!!!! Όλες σε θέλουμε και είσαι αξιολατρευτη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σαμανη Πολύ επεισοδιακός ο τρόπος που το έμαθες και συγκινητικός ταυτόχρονα!☺️ Ξανά συγχαρητήρια εύχομαι και να είσαι πολύ μα πολύ χαρούμενη!!!! Όσο για το άλλο που είπες για τη συζήτηση που έκανα με το θέμα που έχουμε με το πρακτικό κομμάτι (εκσπερμάτωση στον κόλπο) έκλαψα από τα γέλια με τις περιγραφές σου!! Η κάθε μία μας θεωρώ πως έχει τον τρόπο της σε αυτά τα θέματα! Έχω κι εγώ τον δικό μου, αλλά όταν ο άλλος είναι εντελώς εγκεφαλικός δεν εξαρτάται απόλυτα απο σένα πως θα το δεί εκείνη τη στιγμή.... Anyway, όλα καλά! ?

Και για το άλλο που είπες με το θέμα που δημιουργήθηκε, μάλλον δεν μιλούσαν για σένα αλλά τελοσπάντων τελείωσε αυτό ! Σημασία έχει πως σε λίγους μήνες θα έχεις το μωρό σου αγκαλιά! ?‍♂️??❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Επισης θα ηθελα να πω πως θα ηθελα να ξεκινισει κ για εσας αυτο το ομορφο μα περιεργο ταξιδι χθες κιολαςςςς αν γινεται με οποια συνθήκη ... Αλλες με τεστακια αλλες με εξετασεις αλλες με πιο extreme περιπέτειες αρκεί να συμβεί !!! Σας το ευχομαι σε ολες ολοψυχα!

Αγάπη μου όλο ολοψυχα συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Οχι τα τεστ δεν λενε τιποτα σρην περίπτωση μου ... Και σημερα ειμαι με 5 μερες καθυστέρηση ... Αχαχαχα συμφορά μου ολα !!!  

χωρίς πλάκα κάνε ενα τεστ αμα έχεις σπίτι γιατί θα μας τρελάνουν χαχα.. οχι τίποτα να κρατήσεις κ αναμνηστικό!! χαχαχα... δεν ειναι δυνατόν να δείχνουν αρνητικα ελεος.. ίσως έκανες καθυστερημένη σύλληψη όμως.. έχεις της h.....??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Ρε κοριτσια δεν εχω καταλαβει .. Μην με πειτε χαζη . τι θεμα εχει δημιουργηθεί ... Δεν καταλαβενω ... Πρεπει να φυγω απο την ομαδα ?? Δεν με θέλετε?? ? σορρυ αλλα ειλικρινά δεν εχω καταλαβει καστανό!

Σιγά μην σ' αφήσουμε να φύγεις! Ποιός θα μας λέει μετά τα νέα του κομμωτηρίου για να μας φτιάχνει το κέφι;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...