Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 23 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Ναι ακριβως !!! :) και να μην παει κατι καλα παλι θα παρω το χρονο μου και αν θελω θα το μοιραστω...αλλα δεν φευγεις ετσι απλα και η ειρωνια? Αυτη ειχε φτιαξει την ομαδα τοτε!!! 

Ισχύει....μπορεί να μη γνωριζόμαστε κι όμως νοιαζόμαστε η μία για την άλλη εδώ, μοιραζόμαστε τις αγωνίες μας, συμπάσχουμε, λέμε όσα δε μπορούμε να πούμε στους δικούς μας, χαιρόμαστε και στεναχωριόμαστε η μία για την άλλη..και ας μη γνωριζόμαστε, μόνο από όσα μοιραζόμαστε εδώ...αλλά ο καθένας δε ξέρεις πώς θα αντιδράσει τελικά..τι να πεις..μακάρι να είναι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Ισχύει! Αν είναι να απογοητεύεται έτσι από τον πρώτο μήνα τι να πουν και τα κορίτσια που προσπαθούν μήνες ή χρόνια...ελπίζω απλά να το γιορτάζει ή να είναι ακόμα σοκαρισμένη και να μας πει καλά νέα!!

Μακάρι να είναι το δεύτερο! Για αυτό γράφτηκα κι εγώ σε αυτό το forum για να δώσω,αν μπορώ, θάρρος και στα άλλα κορίτσια. Προσπαθούσα πάνω από δύο χρόνια. Το ότι έκανα παιδί δεν με κάνει να ξεχνάω το ποσό δύσκολα τα κατάφερα. Ξέρω πως είναι όλα αυτά τα συναισθήματα απογοήτευσης. Κορίτσια μου αρμπαξτε σφιχτά τα όνειρα σας! Έτσι κανένας δεν θα μπορέσει να σας τα στερήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Ισχύει...τι να πεις....μπορεί να μη γνωριζόμαστε κι όμως νοιαζόμαστε η μία για την άλλη εδώ, μοιραζόμαστε τις αγωνίες μας, συμπάσχουμε, λέμε όσα δε μπορούμε να πούμε στους δικούς μας, χαιρόμαστε και στεναχωριόμαστε η μία για την άλλη..και ας μη γνωριζόμαστε, μόνο από όσα μοιραζόμαστε εδώ...αλλά ο καθένας δε ξέρεις πώς θα αντιδράσει τελικά..τι να πεις..μακάρι να είναι καλά...

Σωστα !! Ειναι και στον χαρακτηρα πιστευω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μακάρι να είναι το δεύτερο! Για αυτό γράφτηκα κι εγώ σε αυτό το forum για να δώσω,αν μπορώ, θάρρος και στα άλλα κορίτσια. Προσπαθούσα πάνω από δύο χρόνια. Το ότι έκανα παιδί δεν με κάνει να ξεχνάω το ποσό δύσκολα τα κατάφερα. Ξέρω πως είναι όλα αυτά τα συναισθήματα απογοήτευσης. Κορίτσια μου αρμπαξτε σφιχτά τα όνειρα σας! Έτσι κανένας δεν θα μπορέσει να σας τα στερήσει!

Αχ πόσο γλυκιά εισαι κάθε φορά!!!Σε ευχαριστουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Ετσι το βλεπω εγω προσωπικα και ας με λενε η μικροτερη οπως με λενε χαχαχα 

δε το θεωρω σωστο να εχεις μοιραστει τοσα πραγματα και με το που μενεις να εξαφανιστεις !!! Και εσυ εμεινες αλλα δεν εφυγες γιατι ξερεις πως ειναι ολες εμεις που περιμενουμε... και που μιλαμε σχεδον καθε μερα... δεν φευγεις ετσι απλα ...

η αν θελεις τουλαχιστον πες το ♥️???? 
εγω αυτο θα εκανα σιγουρα δεν θα εφευγα χωρις να πω τπτ δεν ειναι ο χαρακτηρας μου ετσι !!! 

Γλυκούλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μακάρι να είναι το δεύτερο! Για αυτό γράφτηκα κι εγώ σε αυτό το forum για να δώσω,αν μπορώ, θάρρος και στα άλλα κορίτσια. Προσπαθούσα πάνω από δύο χρόνια. Το ότι έκανα παιδί δεν με κάνει να ξεχνάω το ποσό δύσκολα τα κατάφερα. Ξέρω πως είναι όλα αυτά τα συναισθήματα απογοήτευσης. Κορίτσια μου αρμπαξτε σφιχτά τα όνειρα σας! Έτσι κανένας δεν θα μπορέσει να σας τα στερήσει!

Τι ωραία αυτά που είπες ? Δεν έχω άλλα like να κάνω οπότε πάρε μια καρδιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Ετσι το βλεπω εγω προσωπικα και ας με λενε η μικροτερη οπως με λενε χαχαχα 

δε το θεωρω σωστο να εχεις μοιραστει τοσα πραγματα και με το που μενεις να εξαφανιστεις !!! Και εσυ εμεινες αλλα δεν εφυγες γιατι ξερεις πως ειναι ολες εμεις που περιμενουμε... και που μιλαμε σχεδον καθε μερα... δεν φευγεις ετσι απλα ...

η αν θελεις τουλαχιστον πες το ♥️???? 
εγω αυτο θα εκανα σιγουρα δεν θα εφευγα χωρις να πω τπτ δεν ειναι ο χαρακτηρας μου ετσι !!! 

Χαχαχαχα α μια χαρά είσαι κούκλα μου τι μικρή μάλλον στην ηλικία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μακάρι να είναι το δεύτερο! Για αυτό γράφτηκα κι εγώ σε αυτό το forum για να δώσω,αν μπορώ, θάρρος και στα άλλα κορίτσια. Προσπαθούσα πάνω από δύο χρόνια. Το ότι έκανα παιδί δεν με κάνει να ξεχνάω το ποσό δύσκολα τα κατάφερα. Ξέρω πως είναι όλα αυτά τα συναισθήματα απογοήτευσης. Κορίτσια μου αρμπαξτε σφιχτά τα όνειρα σας! Έτσι κανένας δεν θα μπορέσει να σας τα στερήσει!

Έτσι κ εγώ. Σχεδόν δύο χρόνια κ εμείς! Κ δε με θεωρώ από τα δύσκολα περιστατικά... Απλά τυχαίνει κάποιες φορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε βρισκω τον λογο να φυγεις απο τ φορουμ παιδια. Δλδ η κοπελα αυτη οταν θελησει και 2ο θα ξανακανει προφιλ κ θα ζηταει συμβουλες??? Ασχημο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχα α μια χαρά είσαι κούκλα μου τι μικρή μάλλον στην ηλικία ?

Ναιι 23 ειμαι αλλα πιστευω πως μπορω να διαχειριστω μια κατασταση πιο ωριμα απο αλλα παιδια στην ηλικια μου ..? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Ναιι 23 ειμαι αλλα πιστευω πως μπορω να διαχειριστω μια κατασταση πιο ωριμα απο αλλα παιδια στην ηλικια μου ..? μαλλον επειδη μεγαλωσα με την μητερα μου και ειδα γενικα τα πραγματα απο ακομα πιο μικρη διαφορετικα ????♥️♥️  Τιποτα δεν θα ημουνα χωρις την μητερα μου !!! 

Μπράβο στην μαμά σου που σε έκανε αυτή που είσαι ο καλος άνθρωπος κ πίσω από τα πλήκτρα φαίνεται εγώ πάντως όλες σας αγαπώ κ ας μην σας ξέρω ❤️❤️❤️❤️❤️και θα παραμείνω μέχρι να μείνετε όλες εγκυουλες μαρεσει η παρέα σας ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Δε βρισκω τον λογο να φυγεις απο τ φορουμ παιδια. Δλδ η κοπελα αυτη οταν θελησει και 2ο θα ξανακανει προφιλ κ θα ζηταει συμβουλες??? Ασχημο

Αν δεν έχει γραφτεί ήδη να μιλάει μόνο για εγκυμοσύνες (κακιουλες με πιάνουν βραδιάτικα χάχαχα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Μπράβο στην μαμά σου που σε έκανε αυτή που είσαι ο καλος άνθρωπος κ πίσω από τα πλήκτρα φαίνεται εγώ πάντως όλες σας αγαπώ κ ας μην σας ξέρω ❤️❤️❤️❤️❤️και θα παραμείνω μέχρι να μείνετε όλες εγκυουλες μαρεσει η παρέα σας ?????

♥️♥️♥️?????? Κοριτσι μου ευχομαι να εισαι παντα καλα με την οικογενεια σου και μακαρινα μεινουμε ολες μας και να τα λεμε ολες μαζι ♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Μας τελείωσαν τα λαικ μάλλον σε όλες κοπέλα μου!!!! Με το καλό μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Αντε ρε κορίτσι κ σκασαμε μπραβοοοοο με το καλό ελπίζω να είσαι καλά και να μην είναι τπτ σοβαρό περιμένουμε νέα σ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια μην μην ανισηχειτε ... Ειμαι νοσοκομειο ... Θα σας τα πω αυριο ... Παντως βαλτε με στον πινακακι και γραψτε ΣΑΜΑΝΗ : ΘΕΤΙΚΟ !!!! ??? (δεν μπορω να το πιστεψω ακομη ) ????

Αρχικά καλα ειπαααα οτι ανησυχησα κ ελπιζω οτι συμβαινει ν ειναι περαστικο... με το Θετικο σου αγαπη μου ανατριχιααααασαααα... συγχαρητήρια πολλα πολλα ... να εχεις μια καλη τελειομηνη εγκυμοσύνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Καλησπέρα κ να χαίρεσαι τα μικρακια σου!Ο υπέρηχος είναι πολύ νωρίς για να δείξει...Εμένα με πιάνει πόνος στο στήθος 5-7 μέρες πριν την περίοδο συνήθως.Υπαρζουν κ φορές βέβαια που πριν την περίοδο δεν πονάω καθόλου.Εσενα πόσο νωρίτερα από την περίοδο ξενικά ο πόνος στο στήθος;;

Καλησπέρα, ευχαριστώ! Εμενα συνήθως πρηζεται λίγο 4-5 μερες πριν χωρίς πόνους και ενοχλήσεις στη κοιλιά. Μπορεί να ναι τυχαίο αυτή τη φορά. Απλά πρήστηκα πολύ νωρίτερα κ έχω κ ενοχλήσεις χαμηλά. Πιστεύω θα το καταλάβω αν παραμείνει πρησμένο τη μέρα της περιόδου.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αν δεν έχει γραφτεί ήδη να μιλάει μόνο για εγκυμοσύνες (κακιουλες με πιάνουν βραδιάτικα χάχαχα) 

Όχι εσύ @Σαμανη για άλλη κοπέλα έγραφαν τα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Καλησπέρα, ευχαριστώ! Εμενα συνήθως πρηζεται λίγο 4-5 μερες πριν χωρίς πόνους και ενοχλήσεις στη κοιλιά. Μπορεί να ναι τυχαίο αυτή τη φορά. Απλά πρήστηκα πολύ νωρίτερα κ έχω κ ενοχλήσεις χαμηλά. Πιστεύω θα το καταλάβω αν παραμείνει πρησμένο τη μέρα της περιόδου.?

Εύχομαι να μην είναι τυχαίο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο μια λιποθιμια ηταν την εκανα την βλακια μ θα σας πω αυριο την τρελη μου ιστορια .. Εχουνε νινακι και αυτο εχει σημασία. Με εχουν ταραξει σε εξετασεις κ χυμους ... Κακο ιντερνετ νοσοκομειου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Μονο μια λιποθιμια ηταν την εκανα την βλακια μ θα σας πω αυριο την τρελη μου ιστορια .. Εχουνε νινακι και αυτο εχει σημασία. Με εχουν ταραξει σε εξετασεις κ χυμους ... Κακο ιντερνετ νοσοκομειου !

Σου είχα πει να φας πρωινό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια εμεις παντως στη δουλεια λεμε κ εχει αποδειχθει οποια μεινει εγκυος θα ακολουθησουν αλλες 2. Αρα παντα παει σε 3... αντε περιμενουμε το τριτο θετικο μασ τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...