Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Λοιπόν κοριτσάκι μου από όσο φαίνεται είναι θετικό απλά πιστεύω ωορρηξία θα κάνεις 3 4 μέρες μετά  είμαι πολύ υπερήφανη για εσένα κ στο λέω από την καρδιά μ.... ❤️❤️❤️ Μπορώ να ρωτήσω γτ θα πας με εξωσωματική???????? 

Ωωωωω γλυκακιιιι μου πόσο πολύ σε ευχαριστώ για τα λόγια σου!!έχω μιλήσει με δύο γιατρούς και μου είπαν ότι αφού έχω ενδομητριωση και ΣΠΩ και έχω κάνει και τρεις σπερματενχυση ς δεν υπάρχει επιλογή για φυσική σύλληψη και να πάω με εξωσωματική!! Τώρα είμαι στη φάση που μαζεύουμε χρήματα για να πάμε σε κέντρο εξωσωματικής!! Αλλά μέχρι τότε δεν θα σταματήσω να ελπίζω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σαμανη κοριτσι μου περιμενω με ανυπομονησία τα νεα αυριοο. Ειμαινκ ρεποοο θα μαι πανω απο το τηλεφωνο μου...♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ωωωωω γλυκακιιιι μου πόσο πολύ σε ευχαριστώ για τα λόγια σου!!έχω μιλήσει με δύο γιατρούς και μου είπαν ότι αφού έχω ενδομητριωση και ΣΠΩ και έχω κάνει και τρεις σπερματενχυση ς δεν υπάρχει επιλογή για φυσική σύλληψη και να πάω με εξωσωματική!! Τώρα είμαι στη φάση που μαζεύουμε χρήματα για να πάμε σε κέντρο εξωσωματικής!! Αλλά μέχρι τότε δεν θα σταματήσω να ελπίζω ?

Μπράβο μπράβο μπράβο χίλια μπράβο κ είμαι σίγουρη ότι η Παναγίτσα θα βαλει το χεράκι της.... Πιστεύω σε εσένα και όλες η γυναίκες πρέπει να έχουν παράδειγμα εσένα γτ κακά τα ψέμματα η περισσότερες τα παρατάνε.... Εγώ σε θαυμάζω δεν έχω κάτι άλλο να πω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Μπράβο μπράβο μπράβο χίλια μπράβο κ είμαι σίγουρη ότι η Παναγίτσα θα βαλει το χεράκι της.... Πιστεύω σε εσένα και όλες η γυναίκες πρέπει να έχουν παράδειγμα εσένα γτ κακά τα ψέμματα η περισσότερες τα παρατάνε.... Εγώ σε θαυμάζω δεν έχω κάτι άλλο να πω?????

Ευχαριστώ πολύ με τιμάει αλλά πιστεύω ότι είμαι πολύ 'μικρή' μπροστά σε άλλες γυναίκες που πραγματικά περνάνε πολύ δύσκολα και το παλεύουν μέχρι τέρμα!!! Έχουμε διαβάσει ιστορίες εδώ μέσα να ανατριχιαζεις ολόκληρη και να λες που είναι αυτή η κοπέλα να της σφίξω το χέρι!!! Οπότε νιώθω πραγματικά πολύ μικρή και δεν το λέω για να ακούσω κάτι άλλο!! Αλλά είσαι ένα αγαπημένο πλάσμα εδώ μέσα να ξέρεις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσια μου είμαι 15 ημέρα ,πως το βλέπετε;;;εάν και δεν έχω πιθανότητα για φυσική σύλληψη ,εγώ το προσπαθώ και πάντα ελπίζω!!!

IMG_20191121_180915.jpg

IMG_20191121_213027.jpg

Κορίτσι μου, είναι αρνητικό, έχει ακόμα για να γίνει θετικό. Αν έχεις αρκετά, κάνε ένα μεσημέρι ένα αργά το απόγευμα για να μην χάσεις το ανέβασμα της ορμόνη ς. Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ευχαριστώ πολύ με τιμάει αλλά πιστεύω ότι είμαι πολύ 'μικρή' μπροστά σε άλλες γυναίκες που πραγματικά περνάνε πολύ δύσκολα και το παλεύουν μέχρι τέρμα!!! Έχουμε διαβάσει ιστορίες εδώ μέσα να ανατριχιαζεις ολόκληρη και να λες που είναι αυτή η κοπέλα να της σφίξω το χέρι!!! Οπότε νιώθω πραγματικά πολύ μικρή και δεν το λέω για να ακούσω κάτι άλλο!! Αλλά είσαι ένα αγαπημένο πλάσμα εδώ μέσα να ξέρεις ??

❤️❤️❤️❤️❤️Τα συναισθήματα είναι αμοιβαία να το ξέρεις ????σίγουρα πολλές γυναίκες περνάνε πιο δύσκολα.... Εκτιμώ πολύ της γυναίκες που είναι δυνατές πάρα της δυσκολίες τους κ αντιμετώπιζουν κάθε πρόβλημα εύχομαι μόνο υγεία σε όλο τον κόσμο κ ένα πράγμα έχω μάθει.... Όλα για κάποιον λόγο γίνονται... Και όποιος έχει θελήσει μπορεί να κάνει τα πάντα ?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

28 κορίτσι μου και αυτό που με προβληματίζει είναι ότι στον προηγούμενο κύκλο ήταν έτσι και αντί να κοκκινίζει στο τέλος έγινε τελείως λευκο?

Μήπως έκανες νωρίτερα ωορρηξία; Από πότε ξεκίνησες να κάνεις τεστάκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Μήπως έκανες νωρίτερα ωορρηξία; Από πότε ξεκίνησες να κάνεις τεστάκια;

Προχθες ξεκίνησα δλδ 13 μέρα κ ήταν το ίδιο με σήμερα δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο ότι έχω ΣΠΩ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

❤️❤️❤️❤️❤️Τα συναισθήματα είναι αμοιβαία να το ξέρεις ????σίγουρα πολλές γυναίκες περνάνε πιο δύσκολα.... Εκτιμώ πολύ της γυναίκες που είναι δυνατές πάρα της δυσκολίες τους κ αντιμετώπιζουν κάθε πρόβλημα εύχομαι μόνο υγεία σε όλο τον κόσμο κ ένα πράγμα έχω μάθει.... Όλα για κάποιον λόγο γίνονται... Και όποιος έχει θελήσει μπορεί να κάνει τα πάντα ?❤️

? ?? Κοριτσάκι μου γλυκό εσύ!!!!!!! Να μας στέλνεις μπεμπεδοσκονη κάθε μέρα και όλα θα γίνουν :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσι μου, είναι αρνητικό, έχει ακόμα για να γίνει θετικό. Αν έχεις αρκετά, κάνε ένα μεσημέρι ένα αργά το απόγευμα για να μην χάσεις το ανέβασμα της ορμόνη ς. Καλή επιτυχία! 

Αυτό θα κάνω!!!!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Προχθες ξεκίνησα δλδ 13 μέρα κ ήταν το ίδιο με σήμερα δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο ότι έχω ΣΠΩ !!!

Μήπως δεν έκανες ωορρηξία; 

Επίσης αφού έχεις και ΣΠΩ πρέπει να κάνεις πάνω από 1 φορά τη μέρα τεστ..ανά 8-10 ώρες περίπου..μπορεί να κοκκίνισε και να μην το πρόλαβες..επίσης έχεις δει μήπως έκανες πιο πριν ωορρηξία; Τη 12η πχ ή τη 13η; Γιατί τότε θα είχε κοκκινίσει την 11η ή 12η...εσύ κάνε γενικά μέχρι να το δεις να κοκκινίζει...γιατί μπορεί να κάνεις πολύ νωρίς ή πολύ αργά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου είναι τεστ ωορρηξίας!! 15 ημέρα κύκλου!! Οι γιατροί μου έχουν αποκλείσει όπως είπα και παραπάνω για φυσική σύλληψη αλλά εγώ μέχρι να πάω για εξωσωματική το παλεύω με επαφουλες προγραμματισμένες μέσω τεστ ωορρηξίας!!

Ωωω συγνωμη Αννια μου, νομιζα ηταν εγκυμοσυνης και χαρηκα!!! Δεν τα γνωριζω αυτα τα τεστ καλα και μπερδευτηκα! Καλα κανεις και το προσπαθεις!!!! Δεν ειναι λιγες οι γυναικες που ενω ετοιμαζοταν για εξωσωματικη τελικα πετυχαν μονες τους!!! Στο ευχομαι ολοψυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Συγνώμη βρε κορίτσια για το άσχετο αλλά δεν σχολίασα το μήνυμα που είχε ανεβάσει η @Lacostaki γιατί είπα να μη γίνω κακιά... Αλλά δεν μπορώ δείτε τι διάβασα κι εγώ στο ίδιο φόρουμ... "Γιατρέ καλησπέρα. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Στις 1η Νοεμβρίου έκανα στοματικό σεξ και το αγόρι μου τελείωσε στο στόμα μου. Η περίοδος κανονικά έπρεπε να μου έχει έρθει εδώ και 4 μέρες. Ξέρω ότι δεν μένεις έγκυος από το στόμα και μόνο από κάτω αλλά έχω αγχωθεί. Λέτε να έγινε η εξαίρεση; ?" Ή μας δουλεύουν ή είναι μικρά κορίτσια τύπου 14χρονών ή υπάρχουν τόσο ανόητοι άνθρωποι... Δηλαδή ήμαρτοοον χαχαχαχα

Δεν θέλω να σε κακοκαρδισω αλλά υπάρχουν και ποιο ανόητοι άνθρωποι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariaira είπε:

Ολες εχουμε φυσικα!!

Ενα σπερματοζωαριο χρειαζομαστε κορίτσια! !!

Κ οσο μπορουμε ψυχικη ηρεμια!!

Ακριβώς αυτό μια σταγόνα αρκεί για να γίνει το θαύμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα βγήκε από το μαιευτηριο η Τζένη Μποτση... 47 ετών παρακαλώ... Δεν ξέρω αν ήταν εξωσωματική ή φυσιολογική σύλληψη αλλά πάντως γέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι... Αντε η σειρά μας τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

? ?? Κοριτσάκι μου γλυκό εσύ!!!!!!! Να μας στέλνεις μπεμπεδοσκονη κάθε μέρα και όλα θα γίνουν :-)

Καλημέρα κορίτσι μ ??εννοείται ότι θελετε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Εχω ενα προβλημα και δεν ξερω αν το εχει αντιμετωπίσει καποια απο εσας... Ο αρραβωνιαστικος μου τωρα που αρχισαμε ελευθερες επαφες πρεπει να τον κυνηγαω για να γινεται . Δεν ξερω, μαλλον δεν εχει συνηθίσει την διαδικασια γιατι παντα και τα 10 χρόνια χρησιμοποιουσαμε προφυλαξη. Μαλλον θεωρει οτι μια φορα φτανει.Ειναι δυνατον? του εξηγω οτι δεν παει ετσι και δεν καταλαβαινει. Παλι στις γονιμες 1 φορα προλαβαμε και καναμε. Το θεμα ειναι οτι εμενα πεφτει η ψυχολογια μου και με πιανουν τσ νευρα μου και μαλλον θα σταματησω τις προσπαθειες, δεν εχει νοημα ετσι. Επισης, του εχω πει οτι εαν δεν κανουμε παιδί δεν παντρευομαι. Και υποτιθεται θα παντρευομασταν του χρονου. ? 

Αγχωνομαι και στενοχωριεμαι πολυ. δεν ξερω πως να το διαχειριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Εχω ενα προβλημα και δεν ξερω αν το εχει αντιμετωπίσει καποια απο εσας... Ο αρραβωνιαστικος μου τωρα που αρχισαμε ελευθερες επαφες πρεπει να τον κυνηγαω για να γινεται . Δεν ξερω, μαλλον δεν εχει συνηθίσει την διαδικασια γιατι παντα και τα 10 χρόνια χρησιμοποιουσαμε προφυλαξη. Δεν ξερω θεωρει οτιμια φορα φτανει.Ειναι δυνατον? του εξηγω οτι δεν παει ετσι και δεν καταλαβαινει.Ετσι κι αλλιως παλι στις γονιμες 1 φορα προλαβαμε και καναμε. Το θεμα ειναι οτι εμενα πεφτει η ψυχολογια μου και με πιανουν τσ νευρα μου ετσι και μαλλον θα σταματησω τις προσπαθειες.

Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Αρχικά ηρέμησε οι άντρες σχεδόν ποτέ δεν καταλαβαίνουν την διαδικασία του παιδιού!!! Άσε που εάν τον κυνηγάει μπορεί και να τον φοβίζει και λίγο..μην σταματήσεις τις προσπάθειες απλά παρακολούθηση μόνη σου τις γόνιμες και όταν είναι οι επικίνδυνες μέρες τσιγκλατον όπως εσύ ξέρεις ? χωρίς να του υπενθυμίσεις ότι αυτό το διάστημα το κάνετε για το παιδί!!! Να θυμάσαι ότι οι άντρες θέλουν ειδικό χειρισμό σε αυτά ....αλλά εμείς ξέρουμε και νιώθουμε περισσότερα πράγματα από αυτούς!!! Μην σταματήσει ς κορίτσακι μου εάν θες να με ακούσεις ? :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kamia είπε:

Ωωω συγνωμη Αννια μου, νομιζα ηταν εγκυμοσυνης και χαρηκα!!! Δεν τα γνωριζω αυτα τα τεστ καλα και μπερδευτηκα! Καλα κανεις και το προσπαθεις!!!! Δεν ειναι λιγες οι γυναικες που ενω ετοιμαζοταν για εξωσωματικη τελικα πετυχαν μονες τους!!! Στο ευχομαι ολοψυχα!!!

Καλημέρα κορίτσι μου ,δεν πειράζει έστω και για λίγο μου είπε καμία ότι είμαι έγκυος? χαχαχαχα!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ όμως και εσύ εύχομαι ότι επιθυμεί ς γρήγορα να γίνει :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Μήπως δεν έκανες ωορρηξία; 

Επίσης αφού έχεις και ΣΠΩ πρέπει να κάνεις πάνω από 1 φορά τη μέρα τεστ..ανά 8-10 ώρες περίπου..μπορεί να κοκκίνισε και να μην το πρόλαβες..επίσης έχεις δει μήπως έκανες πιο πριν ωορρηξία; Τη 12η πχ ή τη 13η; Γιατί τότε θα είχε κοκκινίσει την 11η ή 12η...εσύ κάνε γενικά μέχρι να το δεις να κοκκινίζει...γιατί μπορεί να κάνεις πολύ νωρίς ή πολύ αργά

Ναι αγάπη αυτό θα κάνω σε ευχαριστώ πολύ,θα σας κρατάω ενήμερες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Αρχικά ηρέμησε οι άντρες σχεδόν ποτέ δεν καταλαβαίνουν την διαδικασία του παιδιού!!! Άσε που εάν τον κυνηγάει μπορεί και να τον φοβίζει και λίγο..μην σταματήσεις τις προσπάθειες απλά παρακολούθηση μόνη σου τις γόνιμες και όταν είναι οι επικίνδυνες μέρες τσιγκλατον όπως εσύ ξέρεις ? χωρίς να του υπενθυμίσεις ότι αυτό το διάστημα το κάνετε για το παιδί!!! Να θυμάσαι ότι οι άντρες θέλουν ειδικό χειρισμό σε αυτά ....αλλά εμείς ξέρουμε και νιώθουμε περισσότερα πράγματα από αυτούς!!! Μην σταματήσει ς κορίτσακι μου εάν θες να με ακούσεις ? :-)

Μπορει να ακολουθησω τη συμβουλη σου και σιγουρα δεν καταλαβαινουν οπως ειπες. Ουτε την ψυχολογια μας.... Δεν τον αγχωνω, τον τσυγκλαω εννοειται αλλα μονος του αγζωνεται μαλλον. Και Ξερω οτι αυτα δεν προγραμματίζονται αλλα ειχαμε κανει καποια σχέδια τα οποια δεν τηρούνται και σαν κοντρολ φρικ που είμαι, εχω μεγαλο προβλημα με αυτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Μπορει να ακολουθησω τη συμβουλη σου και σιγουρα δεν καταλαβαινουν οπως ειπες. Ουτε την ψυχολογια μας.... Δεν τον αγχωνω, τον τσυγκλαω εννοειται αλλα μονος του αγζωνεται μαλλον. Και Ξερω οτι αυτα δεν προγραμματίζονται αλλα ειχαμε κανει καποια σχέδια τα οποια δεν τηρούνται και σαν κοντρολ φρικ που είμαι, εχω μεγαλο προβλημα με αυτο. 

Χαχαχαχα να ξέρεις είναι σαν να με βλέπω έτσι ήμουν στις αρχές για να μην μιλήσω πόσο εκνευρίζομουν όταν ενώ δεν είχαν γίνει οι σωστές επαφές ήταν σίγουρος ότι είμαι έγκυος!! Και επέμενε και τόσο εκνευρίζομουν εγώ ?!! Κορίτσια μου μην ξεχνάμε οι άντρες είναι σαν παιδιά θέλουν επεξηγήση για όλα και όταν θέλουν δεν καταλαβαίνουν τίποτα χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 16/12

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια σήμερα βγήκε από το μαιευτηριο η Τζένη Μποτση... 47 ετών παρακαλώ... Δεν ξέρω αν ήταν εξωσωματική ή φυσιολογική σύλληψη αλλά πάντως γέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι... Αντε η σειρά μας τώρα 

Αχ το είδα κ εγώ εχτές... Μακάρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

 

Αργησα παλι να ξυπνησω ... Εκανα μονο το τεστ ... Αρνητικο παλι ?? πηρα τηλ τον γιατρο μου μου ειπε πως ειναι συχνο φαινόμενο σε ηλικίες κατω των 25 επιδη ειναι οι γονιμες ηλικιες να μην ανιχνεύονται οι ορμονες απο τα τεστ π κανπυμε στο σπιτι μεχρι και την 12 η μερα στης καθυστέρησης ... Τι να πω ρε κοριτσια εχω φοβερή απογοήτευση ... Ειπα στην αφεντικινα μ πως πρεπει να φιγω καποια στιγμή Για πρωσοπικους λογους ... Μ ειπε ο γιατρος να παω για χοριακη να δουμε που ειμαστε τι κανουμε ... Μου ειπε κατα την 1 που θα κοψει λιγο η δουλειά θα φύγω ... Δεν ξερω ρε κοριτσια ... Μεσα μ κλαίω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...