Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 16/12

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

η @Mariaira αν δε κάνω λάθος ζήτησε να την βάλεις θετικό που είναι εγγυούλα!!! άντε να ξεκολλήσουμε λίγο να δούμε κ άλλα +++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 16/12

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Εγώ σήμερα ξεκινάω τις ενέσεις Puregon με μικρή δόση είπε ο γιατρός ξεκινάμε και υπερηχους, ovitrelle και προγραμματισμενες επαφες αν ολα πανε καλα με την προκληση. Ευχομαι να μας δώσουν το επιθυτό αποτέλεσμα. Φοβαμαι η αληθεια και γιατι πρωτη φορα θα κανω ενεσεις με ορμονες αλλα και για το αποτελεσμα καθοτι ειναι και κοστοβορα διαδικασια.  @Αννια27 θα σου πω τι ημερομηνια να με βαλεις αναλογα ως θα παει η προκληση

Κοριτσάκι μου αρχικά εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!! Και δεύτερον δεν θέλω να ανχωνεσαι καθόλου για τις ενέσεις (έκανα και εγώ λόγω σπερματενχυσης κάθε μέρα ,έχω ενδομητριωση και ΣΠΩ) δεν πονάνε καθόλου και δεν καταλαβαίνει ς καμία διαφορά από τις ορμόνες!! Εγώ τις έκανα μόνη Μ στην κοιλιά εσύ θα της κάνεις μόνη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mariaira είπε:

Καλημερα κοριτσια! Ειμαι να σκασω...

Απο χτες εχουν σταματησει τα πονακια περιοδου που ενιωθα ενω το στηθος ειναι πρησμενο κ ποναει.. κ οι μερες μεχρι να ερθει η Δευτερα για τον υπερηχο φαινονται αιωνας...με εχει πιασει απιστευτος πανικος

Κοριτσάκι μου καλησπέρα αρχικά πολλά πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου , εύχομαι μια υγιής τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! :-) δεν χρειάζεται να ανχωνεσαι η αδελφή μου έχει 3 παιδιά και πάει για το τέταρτο αυτό που λες το παθαίνει σε κάθε εγκυμοσύνη όπως και στην τωρινή και πάνε όλα τέλεια!!! Περιμένουμε νέα σου και όλα θα πάνε τέλεια!!! :-) στείλε μπεμπεδοσκονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια ακουστε προβληματα ... Εκει π εκανα ενα ισιωμα σε μια πελάτισσα η διπλα και η παραδίπλα πελάτισσές μίλαγαν λεγαν τα δικα τους ... Η δικη μου σιωπηλή ... Λεω απο μεσα μοθ ωραιααααα !!! Και καποια στιγμη μου λεει .. " να σε ρωτισω αν ξερεις ... Εχω μια γατα που ειναι μεγαλη σε ηλικία ... Αν οι 3 τις ψυχες πανε στον παράδεισο και οι υπόλοιπες 4 πανε στην κολαση ... Η γατα μου που θα παει ???" αυτα ειναι προβλήματα .. Αλίμονο σε εμας

Χαχαχαχα εντάξει τώρα το διάβασα χαχαχαχα κλαίω με την ερώτηση!!! Τις έννοιες τους να είχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου καλησπέρα αρχικά πολλά πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου , εύχομαι μια υγιής τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! :-) δεν χρειάζεται να ανχωνεσαι η αδελφή μου έχει 3 παιδιά και πάει για το τέταρτο αυτό που λες το παθαίνει σε κάθε εγκυμοσύνη όπως και στην τωρινή και πάνε όλα τέλεια!!! Περιμένουμε νέα σου και όλα θα πάνε τέλεια!!! :-) στείλε μπεμπεδοσκονη!!!!

Kορίτσι μου πες στην αδερφή σου να μας πει το μυστικό να το εφαρμόσουμε κι εμεις !!!! :lol:

Να έχουν ολες οι εγκυούλες μία υπέροχη κύηση και μία ακόμα πιο υπέροχη γέννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα εντάξει τώρα το διάβασα χαχαχαχα κλαίω με την ερώτηση!!! Τις έννοιες τους να είχα!!

Ένα θα σας πω έχουμε pet shop τα συμπεράσματα δικά σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 16/12

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

@Mariaira με το καλό κορίτσι μ να έχεις μια εγκυμοσύνη τέλεια κ με έναν πόνο να βγάλεις το μωράκι σου.... Να μην αγχώνεσαι καθόλου νομίζω αυτό είναι το χειρότερο που κάνουμε στον εαυτό μας.... Τα λέω σε εσένα να τα ακούω κ εγω έχω κ εγώ Δευτέρα για να ακούσουμε καρδούλα κ έχω αγωνια αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη γτ σκέφτομαι όσο κ να αγχωνομαι δεν θα καταφέρω κατι??❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Τα συμπτωματα υπόχωρίσανε .. Εχω μονο τα υγρα τα δεκατα κ η μεση . μου φαίνεται σπανιο φαινόμενο να βγενει αρνητικό αν υπάρχει εγκυμοσύνη. Προσπαθω να ειμαι αισιόδοξη αλλα δεν ξερω τι να σκεφτώ εχω 3 πιθανότητες και αμφιταλαντευομαι 1.εχω μωρακι ? 2 δεν εχω και εχω τρελαθεί 3. Εχω τίποτα αλλο και δεν το ξερω !

Κι όμως Σαμανη μου δεν είναι σπάνιο φαινόμενο έχει συμβεί σε πολλές να βγει ψεύδος αρνητικό το τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου καλησπέρα αρχικά πολλά πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου , εύχομαι μια υγιής τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! :-) δεν χρειάζεται να ανχωνεσαι η αδελφή μου έχει 3 παιδιά και πάει για το τέταρτο αυτό που λες το παθαίνει σε κάθε εγκυμοσύνη όπως και στην τωρινή και πάνε όλα τέλεια!!! Περιμένουμε νέα σου και όλα θα πάνε τέλεια!!! :-) στείλε μπεμπεδοσκονη!!!!

Ευχαριστω πολυ!!!

Να χαιρεσαι τα ανιψακια σ!!!

Σήμερα το μεσημερι ενιωσα δυο τρια πονακια κ χαρηκα πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κι όμως Σαμανη μου δεν είναι σπάνιο φαινόμενο έχει συμβεί σε πολλές να βγει ψεύδος αρνητικό το τεστ 

Αντε αντε λιγες ωρες μείνανε !!! Μακαρι παναγια μου να δειξει κατι θετικο ... Γιατι εχω αρχίσει να το πιστεύω κορίτσια ... ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Μια γνωστη μου νόμιζε πως κόλλησε AIDS επειδή ο φίλος της την έγλυψε εκει ... Και τι μου λεει αφουυ λενε κολλάει με το σάλιο (κανείς τους δεν ειχε τιποτα τέτοιο) και τις λέω τοτε σε εχει κολλήσει εδω και καιρο που φιλιοσαστε και τι μ απαντα ....οχι ειναι σεξουαλικός μεταδιδόμενα νοσήματα ! Αχσχαχαχα

Καλε εγώ κάπως έτσι βρήκα δουλειά πριν 20 χρόνια. Μαθεύτηκε για κάποιον που δούλευε στο εργοστάσιο που δουλεύω ότι είχε aids και η κοπέλα που δούλευε πριν από μένα παραιτήθηκε γιατί φοβήθηκε μην κολλήσει από τον αερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Kορίτσι μου πες στην αδερφή σου να μας πει το μυστικό να το εφαρμόσουμε κι εμεις !!!! :lol:

Να έχουν ολες οι εγκυούλες μία υπέροχη κύηση και μία ακόμα πιο υπέροχη γέννα!!!

Το ψάχνω και εγώ να ξέρεις το μυστικό αρχικά ξεκίνησε πολύ μικρή να μένει έγκυος από τα 25 είχε ήδη τον πρώτο!! Από εκεί και πέρα είναι βαθιά θρησκευόμενη (όπως είμαι εγώ, καμία σχεση) και δεν έχει καπνίσει ποτέ η πιει!! Ααα και το θεϊκό είναι ότι είναι όλα αγόρια χαχα!! Ελπίζω το τέταρτο να είναι κοριτσάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλε εγώ κάπως έτσι βρήκα δουλειά πριν 20 χρόνια. Μαθεύτηκε για κάποιον που δούλευε στο εργοστάσιο που δουλεύω ότι είχε aids και η κοπέλα που δούλευε πριν από μένα παραιτήθηκε γιατί φοβήθηκε μην κολλήσει από τον αερα

Χαχαχαχα θέλω να την γνωρίσω αυτήν τη κοπέλα, νομίζω θα περάσω πολύ ωραία!!! Είδες χρειάζονται κ αυτοί οι άνθρωποι τελικά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Ευχαριστω πολυ!!!

Να χαιρεσαι τα ανιψακια σ!!!

Σήμερα το μεσημερι ενιωσα δυο τρια πονακια κ χαρηκα πολυ!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου!! Προσπαθούσες πολύ καιρό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αντε αντε λιγες ωρες μείνανε !!! Μακαρι παναγια μου να δειξει κατι θετικο ... Γιατι εχω αρχίσει να το πιστεύω κορίτσια ... ! ???

Έλα να κάνουμε παρτακι πρωί πρωί!!!!!!! Έρχεται το 3ο θετικοοοο κορίτσια!!! Να ετοιμαζουμε κερκίδα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Το ψάχνω και εγώ να ξέρεις το μυστικό αρχικά ξεκίνησε πολύ μικρή να μένει έγκυος από τα 25 είχε ήδη τον πρώτο!! Από εκεί και πέρα είναι βαθιά θρησκευόμενη (όπως είμαι εγώ, καμία σχεση) και δεν έχει καπνίσει ποτέ η πιει!! Ααα και το θεϊκό είναι ότι είναι όλα αγόρια χαχα!! Ελπίζω το τέταρτο να είναι κοριτσάκι!!

Χαχαχαχ καλά κι εγώ είμαι θρησκευόμενη σε λογικά πλαίσια βέβαια (ένεκα Θεολόγος χαχαχαχα, όχι πλάκα κάνω δεν τέλειωσα τη σχολή εν τέλη).  Ούτε καπνίζω ούτε πίνω ούτε κάνω καταχρήσεις γενικά αλλά δεν πιστεύω ότι θα μείνω σύντομα έγκυος! Μάλλον είναι στον άνθρωπο!

Μωρέ μπράβο σπέρμα ο γαμπρός σου που 'έβγαλε 3 αγόρια :lol::lol: Εύχομαι να είναι κοριτσάκι το 4ο :rolleyes: (Μπράβο και στην αδερφή σου που παλεύει 4 άντρες χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Χαχαχαχ καλά κι εγώ είμαι θρησκευόμενη σε λογικά πλαίσια βέβαια (ένεκα Θεολόγος χαχαχαχα, όχι πλάκα κάνω δεν τέλειωσα τη σχολή εν τέλη).  Ούτε καπνίζω ούτε πίνω ούτε κάνω καταχρήσεις γενικά αλλά δεν πιστεύω ότι θα μείνω σύντομα έγκυος! Μάλλον είναι στον άνθρωπο!

Μωρέ μπράβο σπέρμα ο γαμπρός σου που 'έβγαλε 3 αγόρια :lol::lol: Εύχομαι να είναι κοριτσάκι το 4ο :rolleyes: (Μπράβο και στην αδερφή σου που παλεύει 4 άντρες χαχα)

Χαχα και αδελφή μου θεολογία έχει τελειώσει!! Η αλήθεια είναι ότι ούτε η ίδια δεν ξέρει πως την παλεύει!! Και σίγουρα είναι στον άνθρωπο!!! Λέει ο μεγάλος ανιψιός μου ,εγώ θέλω κορίτσι και απαντάει ο μεσαίος ,τι να κάνει βρε το κορίτσι εδώ μέσα;; Με τι θα παίζει;; Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Το ψάχνω και εγώ να ξέρεις το μυστικό αρχικά ξεκίνησε πολύ μικρή να μένει έγκυος από τα 25 είχε ήδη τον πρώτο!! Από εκεί και πέρα είναι βαθιά θρησκευόμενη (όπως είμαι εγώ, καμία σχεση) και δεν έχει καπνίσει ποτέ η πιει!! Ααα και το θεϊκό είναι ότι είναι όλα αγόρια χαχα!! Ελπίζω το τέταρτο να είναι κοριτσάκι!!

Πάντως η αδελφή μου που κάπνιζε από τα 13 μια χαρά τα έκανε 3 παιδιά. Και τα 2 με μία ελεύθερη επαφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; 

Λοιπόν, πήρα τηλ έναν γυναικολόγο μιας ξαδέρφης μου και μου είπε ότι μπορεί ο συζυγος να κάνει σπερματοδιαγραμμα, χωρις να περάσει διάστημα 3 μηνών από τότε που είχε αρρωστήσει γιατί δεν είχε σοβαρή φλεγμονή... Και μου είπε ότι για αρχή ας ξεκινήσουμε Μ ένα σπερματοδιαγραμμα σε απλό εργαστήριο με παραπεμπτικό ΕΟΠΥΥ κ αν δούμε ότι υπάρχει πρόβλημα να κάνουμε πιο πλήρες έλεγχο..... Κορίτσια τι να κάνουμε;;;; Πείτε μου τη γνώμη σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου!! Προσπαθούσες πολύ καιρό;;

Ναι σχεδον δυομιση χρονια με δυο αποβολες...

Τελικα βρεθηκε προβλημα στο σπερμα κ η μονη λυση ειναι η εξωσωματικη αλλα ηρθε φυσιολογικα αυτη η εγκυμοσυνη

Ελπιζω να ειναι η τριτη κ τυχερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχα και αδελφή μου θεολογία έχει τελειώσει!! Η αλήθεια είναι ότι ούτε η ίδια δεν ξέρει πως την παλεύει!! Και σίγουρα είναι στον άνθρωπο!!! Λέει ο μεγάλος ανιψιός μου ,εγώ θέλω κορίτσι και απαντάει ο μεσαίος ,τι να κάνει βρε το κορίτσι εδώ μέσα;; Με τι θα παίζει;; Χαχαχαχα

Αντε! Τέλεια !!! Χαχαχαχα, όλα χρειάζονται άλλη χάρη έχουν τα αγόρια άλλη τα κορίτσια! Αν ο Θεός  στείλει κορίτσι, θα ξετρελαθούν όλοι τους!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; 

Λοιπόν, πήρα τηλ έναν γυναικολόγο μιας ξαδέρφης μου και μου είπε ότι μπορεί ο συζυγος να κάνει σπερματοδιαγραμμα, χωρις να περάσει διάστημα 3 μηνών από τότε που είχε αρρωστήσει γιατί δεν είχε σοβαρή φλεγμονή... Και μου είπε ότι για αρχή ας ξεκινήσουμε Μ ένα σπερματοδιαγραμμα σε απλό εργαστήριο με παραπεμπτικό ΕΟΠΥΥ κ αν δούμε ότι υπάρχει πρόβλημα να κάνουμε πιο πλήρες έλεγχο..... Κορίτσια τι να κάνουμε;;;; Πείτε μου τη γνώμη σας..

Μπράβο σου καλη μου .. Εμένα μου ακούγεται πολυ καλη ιδεα .. Πρεπει απο καπου να το πιάσετε το θέμα .. Να βάλλεται μια βάση στο πρόβλημα για να το λύσεται  ... Μπραβο και στον γιατρο που σας κατευθύνει με μεθοδικότητα και ανθρωπιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Ναι σχεδον δυομιση χρονια με δυο αποβολες...

Τελικα βρεθηκε προβλημα στο σπερμα κ η μονη λυση ειναι η εξωσωματικη αλλα ηρθε φυσιολογικα αυτη η εγκυμοσυνη

Ελπιζω να ειναι η τριτη κ τυχερη!

Στο εύχομαι κορίτσι μου!! Να πάνε όλα καλά!!! Τι ωραία που ήρθε φυσιολογικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Ναι σχεδον δυομιση χρονια με δυο αποβολες...

Τελικα βρεθηκε προβλημα στο σπερμα κ η μονη λυση ειναι η εξωσωματικη αλλα ηρθε φυσιολογικα αυτη η εγκυμοσυνη

Ελπιζω να ειναι η τριτη κ τυχερη!

Αχχ βρε κορίτσι μου τι ωραία!!! Όλα τέλεια θα πάνε να σκέφτεσαι θετικά και να κάνεις πράγματα που σε κρατούν χαλαρή!! Επειδή και εμάς μας έχουν πει ότι μόνο με εξωσωματική θα πιάσουμε θες να μου πεις εάν έκανες κάτι και έπιασες φυσικά; Κάνα τιπς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...