Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @st3llina kai @ioannastr μην στεναχωριέστε αγάπες μου πάμε δυναμικά με θετικές σκέψεις για τον επόμενο μήνα !! Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθει το μπεμπακι σας :-) λιγο υπομονή και όλα θα γίνουν!! @Σαμανη μου περιμένουμε νέα σου ,πως είσαι; @Ελενακι12 μου κοριτσάρα μου πως είναι το μπεμπακι μας;

Καλημέρα ψυχούλα μου είναι καλά μεγαλώνει ????όλο πεινάει κ όλο νυσταζει???? ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα να ακούσω καρδούλα εχθές κ προχθές δεν είχα καθόλου καφέ είμαι πεντακάθαρη ??άρα ο γιατρός μ είχε δίκαιο πσο τον αγαπώ κ τον εκτιμώ ?εσύ πως είσαι μωρό μ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Και σημερα πάλι καθηστεριση ! Να χαρει κανείς ή να μην χαρεί ... Ιδού η απορία !

Φυσικά κ να χαρείς πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις κορίτσι μ Θυμησέ μου σε παρακαλώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Σαμάνη εγώ πιστεύω ότι είσαι εγκυος βαση των συμπτωμάτων σου αλλά και της καθυστέρησης. Εγώ θα πρότεινα αν δεν έρθει μέχρι αύριο να πας για χοριακή. Επίσης επειδή διάβασα για τα τεστ που έκανες έχω διαβάσει κατά καιρούς να βγάζουν πολλά ψευδώς αρνητικά.

Τα συμπτωματα υπόχωρίσανε .. Εχω μονο τα υγρα τα δεκατα κ η μεση . μου φαίνεται σπανιο φαινόμενο να βγενει αρνητικό αν υπάρχει εγκυμοσύνη. Προσπαθω να ειμαι αισιόδοξη αλλα δεν ξερω τι να σκεφτώ εχω 3 πιθανότητες και αμφιταλαντευομαι 1.εχω μωρακι ? 2 δεν εχω και εχω τρελαθεί 3. Εχω τίποτα αλλο και δεν το ξερω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Εγώ σήμερα ξεκινάω τις ενέσεις Puregon με μικρή δόση είπε ο γιατρός ξεκινάμε και υπερηχους, ovitrelle και προγραμματισμενες επαφες αν ολα πανε καλα με την προκληση. Ευχομαι να μας δώσουν το επιθυτό αποτέλεσμα. Φοβαμαι η αληθεια και γιατι πρωτη φορα θα κανω ενεσεις με ορμονες αλλα και για το αποτελεσμα καθοτι ειναι και κοστοβορα διαδικασια.  @Αννια27 θα σου πω τι ημερομηνια να με βαλεις αναλογα ως θα παει η προκληση

Καλη αρχη κοπελα μου οι ενεσεις δεν ειναι τιποτα μην τις φοβασαι,στην αρχη ισως σου φανει καπως ειδικα αν τις κανεις μονη σου αλλα θα τις συνηθισεις.Να πανε ολα καλα ευχομαι κ να ερθει συντομα μπεμπακι κ για σενα κ για ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Τα συμπτωματα υπόχωρίσανε .. Εχω μονο τα υγρα τα δεκατα κ η μεση . μου φαίνεται σπανιο φαινόμενο να βγενει αρνητικό αν υπάρχει εγκυμοσύνη. Προσπαθω να ειμαι αισιόδοξη αλλα δεν ξερω τι να σκεφτώ εχω 3 πιθανότητες και αμφιταλαντευομαι 1.εχω μωρακι ? 2 δεν εχω και εχω τρελαθεί 3. Εχω τίποτα αλλο και δεν το ξερω !

Κοριτσακι μου αν κανεις χοριακη θα ξερεις με σιγουρια.Τα τεστ δε δειχνουν παντα,η μαμα μου ειχε κανει σε μενα κ ηταν αρνητικο ε και μετα αρχισε να φουσκωνει.Πηγαινε να δωσεις λιγο αιματακι να σου φυγουν οι υπονοιες.Αν εισαι το γιορταζουμε αν δεν εισαι θα χαλαρωσεις κ θα αδιαθετησεις.Κ παμε για τον επομενο γιορτινο μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Φυσικά κ να χαρείς πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις κορίτσι μ Θυμησέ μου σε παρακαλώ 

3 μερες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

3 μερες 

Να ξέρεις κ εγώ έτσι ήμουν πριν μάθω ότι είμαι έγκυος εκεί που είχα πόνους περιόδου τσακ ξαφνικά μόλις ηταν η μέρα να μ έρθει τπτ ούτε πόνος ούτε τπτ μόνο λίγο η μέση αυτό κ να που έχω ένα σπορακι? πια τεστ περνεις???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Να ξέρεις κ εγώ έτσι ήμουν πριν μάθω ότι είμαι έγκυος εκεί που είχα πόνους περιόδου τσακ ξαφνικά μόλις ηταν η μέρα να μ έρθει τπτ ούτε πόνος ούτε τπτ μόνο λίγο η μέση αυτό κ να που έχω ένα σπορακι? πια τεστ περνεις???? 

Predictor εκανα ενα πριν τιν καθηστεριση και ενα μετα ... Και τα δυο αρνητικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Predictor εκανα ενα πριν τιν καθηστεριση και ενα μετα ... Και τα δυο αρνητικα

Πάνε να κάνεις μια χοριακή τότε γτ δεν εξηγείται αλλιώς.... Εγώ να πω την αλήθεια περνώ τα self clear και στης 2 εγκυμοσύνες μου κ κατευθείαν μ έδειξε ιδικά τώρα που είχα καθυστέρηση 2 ημερών ενώ στην πρώτη 7 εβδομάδων έκανα το πρώτο μ τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Απο 35 μεχρι οσο παει...Συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων συν διαφορα αλλα...Πονεμενη ιατορια η περιοδος μου κ ας ειμαι 35.

Μήπως αυτό δημιουργεί πρόβλημα στη σύλληψη; Γιατί κάπου είχα διαβάσει ότι δυσκολεύει αν έχεις πολύ μικρό ή πολύ μεγάλο κύκλο. Έχεις ρωτήσει το γυναικολόγο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Τα συμπτωματα υπόχωρίσανε .. Εχω μονο τα υγρα τα δεκατα κ η μεση . μου φαίνεται σπανιο φαινόμενο να βγενει αρνητικό αν υπάρχει εγκυμοσύνη. Προσπαθω να ειμαι αισιόδοξη αλλα δεν ξερω τι να σκεφτώ εχω 3 πιθανότητες και αμφιταλαντευομαι 1.εχω μωρακι ? 2 δεν εχω και εχω τρελαθεί 3. Εχω τίποτα αλλο και δεν το ξερω !

Κορίτσι μου άντε για μια χοριακήηηηη!!!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ακουστε προβληματα ... Εκει π εκανα ενα ισιωμα σε μια πελάτισσα η διπλα και η παραδίπλα πελάτισσές μίλαγαν λεγαν τα δικα τους ... Η δικη μου σιωπηλή ... Λεω απο μεσα μοθ ωραιααααα !!! Και καποια στιγμη μου λεει .. " να σε ρωτισω αν ξερεις ... Εχω μια γατα που ειναι μεγαλη σε ηλικία ... Αν οι 3 τις ψυχες πανε στον παράδεισο και οι υπόλοιπες 4 πανε στην κολαση ... Η γατα μου που θα παει ???" αυτα ειναι προβλήματα .. Αλίμονο σε εμας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια ακουστε προβληματα ... Εκει π εκανα ενα ισιωμα σε μια πελάτισσα η διπλα και η παραδίπλα πελάτισσές μίλαγαν λεγαν τα δικα τους ... Η δικη μου σιωπηλή ... Λεω απο μεσα μοθ ωραιααααα !!! Και καποια στιγμη μου λεει .. " να σε ρωτισω αν ξερεις ... Εχω μια γατα που ειναι μεγαλη σε ηλικία ... Αν οι 3 τις ψυχες πανε στον παράδεισο και οι υπόλοιπες 4 πανε στην κολαση ... Η γατα μου που θα παει ???" αυτα ειναι προβλήματα .. Αλίμονο σε εμας

Χαχαχαχα α τα σιγανά ποταμάκια να φοβασαι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια ακουστε προβληματα ... Εκει π εκανα ενα ισιωμα σε μια πελάτισσα η διπλα και η παραδίπλα πελάτισσές μίλαγαν λεγαν τα δικα τους ... Η δικη μου σιωπηλή ... Λεω απο μεσα μοθ ωραιααααα !!! Και καποια στιγμη μου λεει .. " να σε ρωτισω αν ξερεις ... Εχω μια γατα που ειναι μεγαλη σε ηλικία ... Αν οι 3 τις ψυχες πανε στον παράδεισο και οι υπόλοιπες 4 πανε στην κολαση ... Η γατα μου που θα παει ???" αυτα ειναι προβλήματα .. Αλίμονο σε εμας

Κλαίω!!!! ????

λοιπον αύριο το πρωί στις 8 πας κ κανεις μια χοριακη κ μας ενημερώνεις!! Άντε να χαρουμε λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Κλαίω!!!! ????

λοιπον αύριο το πρωί στις 8 πας κ κανεις μια χοριακη κ μας ενημερώνεις!! Άντε να χαρουμε λίγο...

Ναι κοριτσια θα παω και θα κανω και τεστ το πρωι οταν ξυπνισω τ εχω ετσι κ αλλιώς δεν παει χαμενο... Υπομονή !!! Αυριο μεθαύριο θα τ ξερουμε ολα . (τα αποτελεσματα τις χοριακης ποσο καιρό κανουν να βγουν ?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Ναι κοριτσια θα παω και θα κανω και τεστ το πρωι οταν ξυπνισω τ εχω ετσι κ αλλιώς δεν παει χαμενο... Υπομονή !!! Αυριο μεθαύριο θα τ ξερουμε ολα . (τα αποτελεσματα τις χοριακης ποσο καιρό κανουν να βγουν ?)

Αν πας πρωί όταν ανοίγουν το μεσημέρι λογικά θα έχουν βγει. Είναι ανάλογα κ το εργαστήριο... Εμένα αναλόγως την ώρα που πήγαινα η μεσημέρι η νωρίς το απόγευμα έβγαιναν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Τα συμπτωματα υπόχωρίσανε .. Εχω μονο τα υγρα τα δεκατα κ η μεση . μου φαίνεται σπανιο φαινόμενο να βγενει αρνητικό αν υπάρχει εγκυμοσύνη. Προσπαθω να ειμαι αισιόδοξη αλλα δεν ξερω τι να σκεφτώ εχω 3 πιθανότητες και αμφιταλαντευομαι 1.εχω μωρακι ? 2 δεν εχω και εχω τρελαθεί 3. Εχω τίποτα αλλο και δεν το ξερω !

Τίποτα δεν έχεις κορίτσι μου. Συμβαίνει σε όλες τις γυναίκες να έχουν αποκλείσεις στις ημερομηνίες. Εγώ μια φορά είχα 10 ημέρες καθυστερηση ενώ προσπαθούσα. Έλεγα αποκλείεται να μην είμαι. Κι όμως δεν ήμουν και δεν είχα και τίποτα απολύτως. Επίσης παρατήρησα αφότου άρχισα ελεύθερες επαφές είχα πονακια χαμηλά ( αυτό ακόμα δεν μπορώ να το εξηγησω?). Στην περίπτωση σου μου φαίνεται πιο πιθανό να είσαι έγκυος αλλά η ψυχολογία είναι άτιμο πράγμα και μπορεί να προκαλέσει πολλά στον οργανισμό μας. Εμείς πάντως θα είμαστε αισιόδοξες και θα ευχόμαστε να δούμε το δεύτερο θετικό μας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια ακουστε προβληματα ... Εκει π εκανα ενα ισιωμα σε μια πελάτισσα η διπλα και η παραδίπλα πελάτισσές μίλαγαν λεγαν τα δικα τους ... Η δικη μου σιωπηλή ... Λεω απο μεσα μοθ ωραιααααα !!! Και καποια στιγμη μου λεει .. " να σε ρωτισω αν ξερεις ... Εχω μια γατα που ειναι μεγαλη σε ηλικία ... Αν οι 3 τις ψυχες πανε στον παράδεισο και οι υπόλοιπες 4 πανε στην κολαση ... Η γατα μου που θα παει ???" αυτα ειναι προβλήματα .. Αλίμονο σε εμας

??Τι ακούτε κι εσείς βρε παιδάκι μου! Προβλήματα που έχει ο κόσμος! Δεν μπορούσα να σταματήσω να γελάω!!! 

Υ.Γ Στην κόλαση θα πάει?

Η πλειοψηφία κερδίζει (3-4)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

??Τι ακούτε κι εσείς βρε παιδάκι μου! Προβλήματα που έχει ο κόσμος! Δεν μπορούσα να σταματήσω να γελάω!!! 

Υ.Γ Στην κόλαση θα πάει?

Η πλειοψηφία κερδίζει (3-4)?

Αχααχαχαχαχα εγω τις ειπα πως αν μετανιωσει για αυτες τις 4 τοτε μπορει και να παει στον παραδεισο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια για να το διασκεδάσουν και λίγο... Άλλες προσπαθούν χρόνια και άλλες φοβούνται μην πιάσουν παιδί με τον κρίνο.. Αυτή είναι ερώτηση που έκανε κάποια στο σαιτ ενός γυναικολόγου... (Γιατρε μου, δν υπήρξε κάποια επικινδυνη επαφή!! Αλλά είχαμε βγει σε μια καφετέρια και έχω την εντύπωση πως κάθισα σε έναν καναπέ στον εξωτερικό χώρο και ειχε σπερμα μιας και όταν κλείνει δεν μπαίνουν μεσα οι καναπέδες! Έχω θορυβηθει γτ τοτε δν εδωσα σημασια αλλα τωρα το σεφττομαι εντονα μιας και ηταν γονιμη ημερα! Έχουν περάσει 2 βδομάδες σίγουρα από τότε και αγχώνομαι μην έμεινα έγκυος) 

?? Πολύ θα ήθελα να δω την απάντηση του γιατρού! Θα τρελάθηκε ο άνθρωπος!??

Είναι πολύ ωραίο που συζητάμε κι άλλα πράγματα κορίτσια μου! Εμένα μου φτιάχνει απίστευτα την διάθεση!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αχααχαχαχαχα εγω τις ειπα πως αν μετανιωσει για αυτες τις 4 τοτε μπορει και να παει στον παραδεισο ! 

????????

No comments!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

?? Πολύ θα ήθελα να δω την απάντηση του γιατρού! Θα τρελάθηκε ο άνθρωπος!??

Είναι πολύ ωραίο που συζητάμε κι άλλα πράγματα κορίτσια μου! Εμένα μου φτιάχνει απίστευτα την διάθεση!?

Ισχύει!! Κ εμένα..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 16/12

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

ioannastr: 18/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα ψυχούλα μου είναι καλά μεγαλώνει ????όλο πεινάει κ όλο νυσταζει???? ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα να ακούσω καρδούλα εχθές κ προχθές δεν είχα καθόλου καφέ είμαι πεντακάθαρη ??άρα ο γιατρός μ είχε δίκαιο πσο τον αγαπώ κ τον εκτιμώ ?εσύ πως είσαι μωρό μ? 

Αχχχ πόσο χαίρομαι μπράβο γλυκακιιιι μου όλα τέλεια θα ακούσεις και εάν χτύπο δυνατό δυνατό να σου λέει "μαμά είμαι εδώ" :-) !καλά είμαι κορίτσι μου προσπαθώ να μαζέψω λεφτά για εξωσωματική μέχρι τότε θα είμαι μαζί σας να σας διαβάζω και να βλέπω θετικά τεστακια !!!!!!!! :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...